دانلود سریال How to Get Away with Murder 2014 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال How to Get Away with Murder 2014 با زیرنویس فارسی

سریال How to Get Away with Murder در ژانر(های) جنایی, درام, معمایی, ساخته شده و در سال 2014 به روی پرده رفته است. How to Get Away with Murder در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Viola Davis, Billy Brown, Jack Falahee, Rome Flynn, Aja Naomi King, Matt McGorry, Conrad Ricamora, Amirah Vann, Charlie Weber, Liza Weil, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-14 و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 8.1/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال How to Get Away with Murder 2014 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
جنایی درام معمایی
امتیاز :
8.1/10
وضعیت :
Ended
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2014
زمان :
43 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
03.مهر 1393
تعداد فصل :
6
تعداد قسمت :
90
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

گروهی از دانشجویان جاه طلب و باهوش رشته حقوق به همراه یکی از اساتید که وکیل مدافع پرونده های جنایی است درگیر یک ماجرای قتل میشوند که به طور کلی مسیر زندگی آنها را عوض میکند...

A sexy, suspense-driven legal thriller about a group of ambitious law students and their brilliant, mysterious criminal defense professor. They become entangled in a murder plot and will shake the entire university and change the course of their lives.

IMDb
8.1/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال How to Get Away with Murder 2014

گروهی از دانشجویان جاه طلب و باهوش رشته حقوق به همراه یکی از اساتید که وکیل مدافع پرونده های جنایی است درگیر یک ماجرای قتل میشوند که به طور کلی مسیر زندگی آنها را عوض میکند...

جهت دانلود سریال How to Get Away with Murder 2014 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


نویسندگان و تهیه کنندگان این نمایش احتمالاً تصور می کردند که درام قانونی ، جذاب و جذاب را ایجاد می کنند ، البته تا حدودی خیالی. آنها در واقع بهترین کمدی ناخواسته ای را که مدتهاست دیده ام خلق کرده اند. من در زمان خود از تلویزیون تلویزیونهای گره خورده ای را تماشا کرده ام ، اما این بسیار احمقانه و خنده دار بود که سزاوار بازی نوشیدنی خود است.

حدس می زنم این بود - آیا باید بگوییم ، "الهام گرفته"؟ - در آن دهه 70 "The Paper Chase" کلاسیک ... دانشجویان رشته های حقوقی برای کسب احترام به استاد حقوقی درخشان اما شیطنت می جنگند ... اما اکنون ، به جای جان هوسمن ، پروفسور Cranky-Pants یک خانم سرخپوش ، فوق العاده پر زرق و برق آفریقایی-آمریکایی با آرایش نائومی کمپبل و یک تکه چرم قرمز تیره پوست ...

این نمایش خیلی چیزهای اشتباهی دارد که مطمئناً باید به یک کمدی فرقه تبدیل شود در میان برادری قانونی برخورد کرد. به عنوان مثال ... پروفسور کرانکی-شلوار همچنین یک وکیل مدافع است که ظاهراً روز به روز جایگزین سخنرانی در حقوق می شود * و * از پرونده های جنایی پررنگ دفاع می کند .. "مانند شما * کاملا * زمان انجام این کار ... و ، به طور طبیعی ، او در ملاly عام ، با جزئیات دقیق ، در مورد موارد واقعی که از روز بعد دفاع خواهد کرد سخنرانی می کند ... و از آنجا که او بسیار درخشان و پست است ، دانشجویان خود را در برابر یکدیگر قرار می دهد تا برای بهترین پرونده ممکن برای دفاع از پرونده ای که او فردا اجرا می کند ارائه شود - و اگر بهتر باشد از دفاع آنها استفاده می کند .. چه؟ بیا ، شرط می بندم که واقعاً اتفاق بیفتد!

و البته ، در این دوره آزاد شده و بدون سانسور ، ما همه زنهای سلام مدرن را می بینیم که دانش آموزان پر زرق و برق یوپی و معلمان آنها برای رسیدن به آن بلند می شوند. ahem ... "پیش برو" در بازی قانون ... مانند دانشجوی پسر ناز که معلوم می شود یک همجنسگرا است ، که موفق می شود اطلاعات مهم مربوط به پرونده را با رفتن به بار همجنسگرایان که از طرف عقب بخش فناوری اطلاعات شرکتی که متهم در آن کار می کرد ... او با کت و شلوار (به عنوان مثال عینک می زند) اما شیطان پرست شیطان پرستار آمریکایی آسیایی-آمریکایی زیبا صحبت می کند ، که البته با اعتراف به اینکه وی از طرف حقوقی شرکت به او دستور داده است با کمال تعجب به پای او نگاه می کند بحث نکنید (تقریباً) ناگفته نماند که تصمیم Nicked IT Nerd بلافاصله ذوب می شود وقتی دانشجوی حقوقی سکسی از سلاح مخفی خود استفاده می کند - او لحظه ای توجه خود را از او دور می کند و به پسر دیگری نگاه می کند ... ثانیه بعد ، پس از اجباری " به کسی نگو که به تو گفتم "سلب مسئولیت ، آنها دارند پیراهن های یکدیگر را جدا می کنند و به تخت می کوبند ، در حالی که IT Nerd مانند قناری آواز می خواند ...

... بعدا دانشجوی دختر به همان اندازه سکسی که پروفسور کرانکی-شلوار را "تحت تأثیر قرار می دهد" با گفتن اینکه چگونه از بهانه های دروغین برای به دست آوردن غیرقانونی مدارک کاملاً غیرقابل قبول در مورد وضعیت پزشکی یک شاهد ... البته اعتبار فوری استفاده می کند!

... بعداً ، در میانترهای اجباری "پاهای خاک رس" ، ما به دنبال پیروی از پروفسور کرانکی-شلوار از دختر-آفریقایی-آمریکایی Underdog Student (که در واقع توسط یک بچه انگلیسی بازی می کرد در هری پاتر بود) پیروی می کنیم ( کاملاً قفل نشده) دفتر ، اواخر شب ، برای پرسیدن یک سوال حقوقی چسبنده - همانطور که شما انجام می دهید ... اما چیزی خراب است ... ما برخی از آنها را می شنویم صداهای غرغز کننده - بنابراین مطمئناً او وارد دفتر داخلی می شود ، جایی که - به طور طبیعی - او روی پروفسور کرانکی شلوار می افتد و کار را به یک سیاه پوست بسیار عضلانی ، بدون عضله و بدون پیراهن می دهد ... چه؟ من مطمئن هستم که این اتفاق دائماً در دانشکده حقوق هاروارد اتفاق می افتد!

ما تصمیم گرفتیم "توقف" را در نقطه ای که دانش آموزان با متهم ملاقات می کنند فشار دهیم ... اما او زیاد نمی آید ، سالن سخنرانی راحت و مجهز - آه نه ... این کار بسیار آسان است و به اندازه کافی "قانونی" نیست. نه ، كل کلاس باید او را در دفتر مجلل ، روکش چوب ، جلوی کتاب پروفسور کرانکی-شلوار ملاقات کند ، و آنها به طور کاملاً صحنه ای و ناجور ، در آنجا جمع می شوند راه پله ، و همه چیز ... یادداشت برداری ، روی دفترچه یادداشت - همانطور که در سال 2014 انجام می دهید - با تکان دادن عالمانه ، یا به طور متعارف به یکدیگر نگاه می کنند و سرشان را تکان می دهند ، در حالی که خانم متهم زیبا ، اشک آور و بلوند ، خانم گریه کرده از هق هق گریه در مورد مورد.

من می دانم که تلویزیون فقط یک تجارت است ، اما هرگز متوقف نمی شود که مرا متحیر کند که چگونه بسیاری از مردم مایل به درگیر شدن در چنین CRAP متواضعانه ، کلیشه ای ، بد نوشتن و بد عمل هستند ، و اینکه چگونه به نظر می رسد که اجرای شبکه به طور بی وقفه مایل است مبالغ هنگفتی را برای ادامه تولید خام فراهم کند ... و هنگامی که بسیاری از برنامه های خوب نوشته شده ، عملکرد خوب ، تولید شده و بسیار عالی مانند " Firefly »،« The Fades »و« Outcasts »که پس از یک سریال لغو می شوند.

جهت دانلود سریال How to Get Away with Murder 2014 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


هنگامی که مرگ یک خبرنگار سرحال اما آزار دهنده را تشویق می کنید ، می دانید در حال تماشای نحوه فرار از قتل هستید. امیلی سینکلر دادستانی است که دوست دارد محدودیت های خود را بگذارد و مردم را از آن خود کند. او تمام سوالات درست را در زمان نامناسب و به صورت پیچیده می پرسد. او یک رقابت طولانی مدت با آنالیز کیتینگ و کیتینگ 4 دارد. از نظر فنی 5 نفر به تیم متصل هستند اما آشر پشت سر آنالیز قرار گرفته است تا در مواردی به سینکلر کمک کند ، زیرا احساس می کند برای تیم مهم نیست. Annalize به نفع چهار عضو دیگر ، وس ، کانر ، لورل و میکائلا است. اشر احساس می کند که از حلقه خارج است زیرا نمی داند که چرا آنالیز نسبت به این چهار نفر بسیار محافظت می کند.

در ابتدای سریال وقتی آنالیز تیم 5 عضوی خود را انتخاب می کند ، آنها مشتری می گیرند به نام ربکا ، یک دختر دانشگاهی ، که به جرم قتل لیلا استنگارد ، یک دختر دانشگاهی نیز محاکمه می شود. در طول مدتی که وی را به عنوان مشتری داشته اند ، شوهر سام آنالیز متهم است که لیلا را قبل از کشته شدن باردار کرده است. سم و ربکا به این دلیل که ربکا سم را مقصر می داند ، اصلاً با هم کنار نمی آیند و اتاق نشینان در ازدواج آنالیز عوارضی ایجاد می کنند. کار به جایی می رسد که یک شب وقتی وس ، کانر ، لورل ، میکائلا ، ربکا ، آنالیز و سام در دفتر کار / خانه کار کیتینگ هستند سم به ربکا حمله می کند و با خفه کردن او سعی در کشتن او دارد. قبل از اینکه سام واقعاً بتواند او را بکشد وس با ضرب و شتم او را به قتل می رساند. از آنجا که کیتینگ 4 همه در آنجا بود و اثر انگشت آنها در تمام بدن او وجود دارد ، آنها جسد را به جنگل می برند و می سوزانند تا اثر انگشت از بین برود. آنها سپس اقدام به بریدن وی کرده و جسد قطعه قطعه شده وی را در کیسه های زباله قرار می دهند که در نهایت در محل دفن زباله ای یافت می شود که وی پیدا شده است. سپس این امر منجر به تأثیر مارپیچی از اسرار کثیف آنالیز ، کیتینگ 4 و دو دستیارش ، بانی و فرانک می شود که باید از همه محافظت کنند. این راز از ابتدای نمایش تا پایان فصل که آنالیز بمب را به دست آشر می اندازد ، حفظ می شود. در طول کل فصل آنالیز ، بانی و فرانک به طور مخفیانه با یکدیگر مشورت می کنند و ظاهر نادرستی را ایجاد می کنند تا بچه ها را از خود در امان نگه دارند و آنها را از غر زدن زیاد نگه ندارند. آنها در حال چرت زدن هستند زیرا اندکی پس از مرگ سام ، ربکا ناپدید می شود. در حقیقت او گم نشده ، بلکه مرده است. ربکا توسط بانی به یک تیر در زیرزمین محل اقامت کیتینگ بسته شد و سپس دهانش را بست و یک کیسه پلاستیکی بالای سرش گذاشت و او را خفه کرد. این باعث شروع سقوط تیم به عنوان یک کل می شود ، تا جایی که حقیقت آشکار می شود و طرح جدیدی شروع می شود. در کل فصل در ابتدا و انتها و گاهی اوقات در طول نمایش ، فلاش فورواردی برای آنچه قرار است در پایان اتفاق بیفتد وجود دارد. کل فصل برای ساختن س bigال بزرگ "چه کسی آنالیز را شلیک کرد؟" سپری می شود

سپس فینال فصل فرا می رسد و همه چیز فرا می رسد. سرانجام همه فلاش فورواردها و قله های دزدکی حرکت کردن منطقی به نظر می رسند. اما قبل از اینکه اپیزود آخر بیاید ، درام زیادی برای اجرا وجود دارد. در قسمت های منتهی به فینال ، آنالیز و تیم او دو مشتری Caleb و Catherine Hapstall ، یک خواهر و برادر خواهر را که به خاطر قتل والدینشان مقصر شناخته می شوند ، پیدا می کنند. خانواده هاپستال یک خانواده بسیار ثروتمند و خانواده ای کاملاً پیچیده است. کالب و کاترین به فرزندی پذیرفته شده اند و گفته می شود که آنها در حقیقت خواهر و برادر نیستند ، بلکه عاشق هستند. هرچند ، با ادامه نمایش این موضوع نفی می شود. هاپستال ها از این نظر مهم هستند که عمارت محل زندگی آنها ، محل اختتامیه است. آنالیز از مسئولیت اثبات بی گناهی هر دوی آنها به داشتن مشتری فقط به عنوان کیبب بستگی دارد ، و این نیز به چگونگی توانایی انجام برنامه نادرست خود ادامه می دهد. پس از آن فینال فرا می رسد و بینندگان از سراسر اطراف برای آن آماده هستند. این رویداد بزرگ است ، بازه زمانی دو ساعته که کل فصل دور هم جمع می شود ، گیج می شود و می خواهد دوباره همه چیز را بداند. فینال عادی شروع می شود. مدرک جدیدی توسط کانر و میکائلا یافت شده است که یافته بزرگی برای تیم است. این یافته همان چیزی است که در نهایت به نحوه پایان نمایش منجر می شود. آنها اسلحه ای را در دریچه خانه هاپستال پیدا می کنند. این دو به همراه کالیب با آنالیز و بقیه اعضای تیم تماس می گیرند. وقتی دیگران می رسند تصمیم می گیرند که باید اسلحه را دور بیندازند ، اما کانر از این کار امتناع می ورزد. سپس Annalize تماس می گیرد. تماس بانی به او گفت که آشر چه کار کرده است. حالا هیجان شروع می شود. قسمت اول دو