دانلود سریال Hotel Portofino 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال Hotel Portofino 2022 با زیرنویس فارسی

سریال Hotel Portofino در ژانر(های) درام, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Hotel Portofino در کشور(های) بریتانیا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Natascha McElhone, Anna Chancellor, Mark Umbers, Louisa Binder, Oliver Dench, Imogen King, Olivia Morris, اشاره کرد. رده سنی سریال N/A و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 6.7/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Hotel Portofino 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام
امتیاز :
6.7/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
بریتانیا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
زمان :
54 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
07.بهمن 1400
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
6
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

روایت یک معمای کلاسیک که شخصیت‌ها در دهه 1920 ایتالیا، زمانی که فاشیسم بنیتو موسولینی در حال افزایش بود، به زندگی خود می‌پردازند.

A classic whodunit mystery, as the characters go about their lives in 1920s Italy, when Benito Mussolini's brand of fascism was on the rise.

IMDb
6.7/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Hotel Portofino 2022

روایت یک معمای کلاسیک که شخصیت‌ها در دهه 1920 ایتالیا، زمانی که فاشیسم بنیتو موسولینی در حال افزایش بود، به زندگی خود می‌پردازند.

جهت دانلود سریال Hotel Portofino 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


فقط 20 نظر؟ این یک مقدار ضعیف است. به هر حال من این را دوست داشتم، نه این است و نه سعی می‌کند بسیار پیشگامانه باشد. کاراکترها و به خوبی ترسیم و جذاب همه اجراها قوی، برخی می گویند کلیشه آن، اما واقعا به چه معنی است. صفات معمولی وجود دارد که باید به تصویر کشیده شود و این با دقت و به روشی صمیمانه انجام می شود. سیسیل یک دختر عالی است اگرچه ما زیر شکم نرم او را می بینیم، ملیسا را ​​دوست داشت. او بهترین دختر قبل از شروع بازی بود، بهترین دختر خندان و احمقانه دوست داشتنی در یک قطعه دورهمی بود که فکر می کنم تا به حال در مدت زمان زیادی دیده بودم، کلودین عالی بود، لوسین یک لذت مطلق بود. همراه با نیش، هیچ کس بیش از حد به تصویر کشیدن خود پرداخت، و در محدوده شخصیت ماندگار شد که بسیار عالی بود.

مطمئناً امیدواریم که فصل 3 وجود داشته باشد.

اوه و خدایا از نظر بصری بسیار زیبا. آفرین به همه

جهت دانلود سریال Hotel Portofino 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این سریال شروع خوبی نداشت. بعد از E1 نزدیک بود که آن را به عنوان یک تلاقی نسبتاً ضعیف بین Downton و The Durrells رد کنم. من هنوز بعد از E2 قانع نشدم. به نظرم کلیپ‌های کوتاه بسیار آزاردهنده بودند، دیالوگ‌ها گاهی آزاردهنده بودند.

اما بعد بهتر شد. یا شاید تازه عادت کردم هر چه که بود، در پایان از آن بسیار راضی بودم و اگر برنامه ریزی شده باشد، قطعاً S2 را تماشا خواهم کرد.

ناتاشا مک الهون در نقش بلا فوق العاده بود. غیر از او، شخصیت مورد علاقه من، ایموجن کینگ بود که نقش ملیسا را ​​بازی می کرد. کاریکاتور، مانند بسیاری دیگر، اما این واقعا سرگرم کننده بود.

سریال های پیشنهادی