دانلود سریال Helstrom 2020 دوبله فارسی

دانلود رایگان سریال Helstrom 2020

ژانر :
اکشن و ماجراجویانه علمی تخیلی و فانتزی درام
امتیاز :
6.8/10
وضعیت :
Canceled
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2020
زمان :
50 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
25.مهر 1399
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
10
خلاصه داستان :

هل‌استورم ، نام سریالی اکشن و ماجرایی می‌باشد که توسط پل زبیزوسکی ساخته شده است. سریال شخصیت دایمن آنا هل‌استورم ، پسر و دختر یک قاتل زنجیره‌ای مرموز را دنبال می‌کند که هر کدام با استفاده از مهارت‌های‌شان شرورترین انسان‌ها را به دام می‌اندازند و…

Daimon and Ana Helstrom are the son and daughter of a mysterious and powerful serial killer. The siblings have a complicated dynamic as they track down the terrorizing worst of humanity — each with their attitude and skills.

IMDb
6.8/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Helstrom 2020

هل‌استورم ، نام سریالی اکشن و ماجرایی می‌باشد که توسط پل زبیزوسکی ساخته شده است. سریال شخصیت دایمن آنا هل‌استورم ، پسر و دختر یک قاتل زنجیره‌ای مرموز را دنبال می‌کند که هر کدام با استفاده از مهارت‌های‌شان شرورترین انسان‌ها را به دام می‌اندازند و…

جهت دانلود سریال Helstrom 2020 با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


کنایه آمیز است که در اولین صحنه Daimon از tropes در اختیار شیطان انتقاد می کند ، زمانی که این مجموعه بر روی tropes ساخته شده است: هنرمند خال کوبی آسیایی. پشت سکسی زن هنگام راه رفتن به سبک موسیقی ویدیویی دهه 90. فیگور مربی در حال مرگ. قربانی سوخته با صورت کاملاً نیمه سوخته. حاشیه نویسی اعداد آیه کتاب مقدس. تلاوت گزیده ای از کتاب ها. نهاد ذهنی سیاه چال. زنان به جای فرار جیغ می کشند. دستهایی که از خاک سپرده شدن بلند می شوند. کشتن اراذل و اوباش با لباس چوب آسان است. ستاد شر در منطقه بندر. نبرد در یک شهربازی ، شرور در حالی که مخفی شده صحبت می کند. عاشقانه از آنجا شروع می شود که می بینید سرب با سوپرمدل بدن بدون پیراهن راه می رود.

بازیگری: الیزابت مارول عالی است ، در مقایسه با همه مانند خورشید است ، سطح کنترل صداش شگفت انگیز است ، فکر نمی کنم از هرگونه اثر استفاده شد. تام ، سیدنی ، جون ، رابرت و آلن همه بسیار خوب هستند. تام آستین برای معلم بودن بیش از حد خوب خوش بین است.

موسیقی: بیشتر موسیقی سعی دارد سخت باشد اما تقریبا هیچ ارتباطی با صحنه ها ندارد. معمولاً اگر آهنگ سرگرم کننده ای با پایان ناخوشایند پخش شود ، این ارتباط ظاهراً ناراحت کننده و ذهنی است ، اما در اینجا ... هیچ ارتباطی با صحنه یا نمایش ندارد ، فقط سعی می کند مثل "مدرن" جالب باشد. نشان می دهد.

مانند موضوع آغازین - کاملاً چیزی برای اتصال به دوره های گذشته ، یا هر چیز کلاسیک یا نوستالژیک ، حتی آثار هنری. فقط حضور در یک گروه موسیقی با یک آهنگ پرنعمت که امروزه این روند رایج است.

جهت / تدوین: تنظیم سرعت بسیار بد است. بازیگران در جای خود ایستاده و منتظر عکس العمل دیگری هستند و هیچ كاری انجام نمی دهند ، مانند سیتكوم یا رویه. ویرایش بی فایده ای وجود دارد ، مانند مونتاژ شخصی که صبحانه می خورد. یا داشتن یک صحنه "زودتر". چرا مجبورید بخشی از روز را برش دهید ، سپس "زودتر" آن را حرکت دهید ، در حالی که می توانید مستقیماً به آن بگویید؟ آزار دهنده باشید ، مانند موسیقی قطع شده؟

آرایش / یک ظاهر طراحی شده: بد است. چهره ای کلاه دار و ماسک مصنوعی. یک قربانی سوختگی با صورت کاملاً نیمی از آن سوخته است ، و بسیار بسیار سبک نیز بسیار زیبا ، بنابراین هنوز هم زیبا به نظر می رسد. دایمون بیش از حد یک مدل است ، آنا بیش از حد اوما تورمان است ، و لطفاً ، آیا درخواست یک تازه کار برای کوتاه کردن موهایش زیاد است؟

نوشتن: بد است. بیش از حد زیاد خشم و کینه زیاد و درام زشت. هم. زیاد. فلاش بک اگر با خواهر و برادرهای زیادی بزرگ شده اید ، یا حساسیت به سر و صدا دارید ، یا به طور کلی از پرانتز متنفر هستید - این نمایش 10 قسمت خالص از آن است ، بنابراین ممکن است بخواهید چیز دیگری را در نظر بگیرید.

این فقط یک مورد نبود یک درگ برای اتمام سریال ، اما یک دردسر ، و اوه ... خدای من ... خدا ... 10 قسمت از احساسات پایان ناپذیر. تنها چیزی که در اینجا زیباست عملکرد خیره کننده الیزابت مارول و ابروهای کامل تام آستین است.

جهت دانلود سریال Helstrom 2020 با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اساساً سه گروه عمده به طور مستقیم و یا غیرمستقیم در بیشتر سریال ها با یکدیگر در تعامل هستند.

گروه 1: دایمون هلستروم ، گابریلا روزتی و دکتر لوئیز هاستینگز

گروه 2: آنا هلستروم ، کریس ین و کریتکر

گروه 3: ویکتوریا هلستروم و دیوهای همکارش که وظیفه آنها به عنوان شرور ، ایجاد تعامل گروه 1 و گروه 2 بود.

گروه آنا و ویکتوریا هلستروم ، تا حد زیادی ، عامل اصلی این مجموعه بودند.

من تا اینجا می گویم که آنا هلستروم همان چیزی بود که دایمون باید بود. آنا وحشی ، جسور ، کاریزماتیک ، از نظر احساسی پیچیده بود. با کریس ین ، که بهترین نویسندگی را ارائه داد ، این گروه را دلیل اصلی تماشای این مجموعه قرار داد.

ویکتوریا هلستروم در اوایل کار خود را به عنوان یک نیروی اهریمنی تسخیر شده و ترسناک ارائه داد ، اما ، سریال پیشرفت کرد ، نقش او (و همچنین دیگران در نقش او) پیچیده و گل آلود شد. بنابراین همانقدر که نقش این گروه برای سریال مهم بود ، تحویل ناموزون ، تا پایان سریال ، به از بین بردن یک شروع امیدوار کننده کمک کرد.

گروه سوم ، به رهبری Daimon ، بزرگترین شکست نمایش بود. گرچه من گابریلا و لوئیز را شخصیتهای استثنایی دیدم که با بازیگران بازیگران مطابقت دارند ، اما خود دایمون یک شکست کامل بود.

هیچ پوشش قندی وجود ندارد: تام آستین به سادگی خوب نیست بازیگر او فاقد هر دامنه ای بود ، هیچ سطح احساسی و احساسی وجود نداشت. او در واقع در طول سریال یکنواخت بود. هر زمان که او سعی داشت خطی را ارائه دهد که نیاز به احساسات داشت ، مجبور شد. او قادر به برانگیختن شخصیت نبود. هرگز به بخشی که بازی می کرد تبدیل نشویم.

از قلم نیفتید ... شخصیت Daimon خودش بسیار ضعیف نوشته شده بود. او یک پسر پیشاهنگی بود ، فریاد زن و بی علاقه به هر چیزی به جز مادرش. اعتراف می کنم که بیش از 15 سال است که هیچ کمیک دایمون هلستروم را نخوانده ام - اما این همان Daimon (پسر شیطان ، آتش و گوگرد که از رگهایش می پیچد) نیست که به یاد می آورم. او تخریب شد و با یک بازیگر یکنواخت همراه شد. ورود او به جهان سینمایی مارول - یک شکست.

آیا باید این را تماشا کنید؟ تماس سخت خوشحالم که این را برای آنا هلستروم تماشا کردم. من شخصیت و سیدنی لیمون را از او دوست داشتم. این شاید کافی باشد تا شما را از طریق سریال راحت کند - زیرا صحنه های گروه او به راحتی درجه 9 بود.