دانلود سریال Halo 2022 (هیلو) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال هیلو 2022 با زیرنویس فارسی

سریال هیلو در ژانر(های) اکشن و ماجراجویانه, علمی تخیلی و فانتزی, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Halo در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Pablo Schreiber, Natascha McElhone, Jen Taylor, Shabana Azmi, Natasha Culzac, Olive Gray, Yerin Ha, Kate Kennedy, Charlie Murphy, Danny Sapani, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-14 و زبان(های) سریال آفریکانس, انگلیسی, اسپرانتو, اویغور, پرتغالی, است. این سریال موفق شده امتیاز 7.0/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Halo 2022 (هیلو) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن و ماجراجویانه علمی تخیلی و فانتزی
امتیاز :
7.0/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
آفریکانس انگلیسی اسپرانتو اویغور پرتغالی
سال :
2022
زمان :
60 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
04.فروردین 1401
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
9
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

هیلو ، نام سریالی اکشن و ماجرایی می‌باشد که توسط استیون کین و کایل کیلن ساخته شده است. این مجموعه تلویزیونی بر اساس بازی ویدیویی “هیلو” ساخته شده است. داستان در قرن بیست و ششم در جریان می‌باشد ، بیگانگان موجودیت انسان‌ها را تهدید می‌کنند و اکنون یک رویارویی حماسی به وقوع می‌پیوندد که…

Depicting an epic 26th-century conflict between humanity and an alien threat known as the Covenant, the series weaves deeply drawn personal stories with action, adventure and a richly imagined vision of the future.

IMDb
7.0/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Halo 2022

هیلو ، نام سریالی اکشن و ماجرایی می‌باشد که توسط استیون کین و کایل کیلن ساخته شده است. این مجموعه تلویزیونی بر اساس بازی ویدیویی “هیلو” ساخته شده است. داستان در قرن بیست و ششم در جریان می‌باشد ، بیگانگان موجودیت انسان‌ها را تهدید می‌کنند و اکنون یک رویارویی حماسی به وقوع می‌پیوندد که…
بیگانگان موجودیت انسان را در یک رویارویی حماسی در قرن 26 تهدید می کنند. این مجموعه تلویزیونی بر اساس بازی ویدیویی "هیلو" ساخته شده است.

جهت دانلود سریال Halo 2022 (هیلو) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این مجموعه را از کجا شروع کنیم، اگرچه تنها 1 قسمت از آن ساخته شده است، اما به جرات می توان گفت طرفداران هاردکور هالو که مشتاقانه منتظر این سریال بوده اند بسیار ناامید و حتی عصبانی خواهند شد و ممکن است برای بیشتر برنگردند.

حالا اگر وارد این سریال شوید و هر چیزی را که با بازی ها و چیزهایی که با آن بزرگ شده اید دور بریزید، ممکن است از آن به عنوان یک سریال اکشن علمی تخیلی لذت ببرید، اما من به شما هشدار می دهم، باید هر چیزی را که به یاد دارید نادیده بگیرید. در مورد بازی‌ها، و این واقعاً گویای همه چیز است و پرچم‌های قرمز را برافراشته می‌کند.

بنابراین بلافاصله با «شورشیان» آشنا می‌شوید که اگر بهتر نمی‌دانستید فکر می‌کنید داستان قرار است حول محور بچرخید زیرا در ابتدا داستان ساختن زیادی وجود ندارد، مدتی بعد از آن اولین نگاه خود را به میثاق دشمن که در این مورد نخبگان هستند، می بینید.

اکنون اولین پرچم قرمز این است که هر کسی چه کسی بازی ها را بازی کرده می داند، جایی که نخبگان هستند، گرانت ها نیز وجود دارند، خوب اینطور نیست، شما حتی نمی توانید Gru را ببینید nts در قسمت اول (ناامیدکننده می دانم) اکنون پرچم قرمز دوم سلاح های میثاق هستند، نخبگان با تفنگ هایی پر از شمشیرهای انرژی، تفنگ های پلاسما و تپانچه های پلاسما که همگی منطقی هستند، علاوه بر این که تپانچه های پلاسما سلاح اصلی غرغر هستند نه نخبگان، با این وجود، این رویارویی تا حد زیادی تلخ و سرگرم کننده است.

اکنون با توجه به اینکه الیت اکنون شورشیانی را هدف قرار می دهد که شما درگیر یک قتل عام هستید، نخبگان به شدت بر انسان ها غلبه کرده اند تا جایی که حتی یک نفر هم بر آنها غلبه کرده است. می‌میرد به یک شورشی، حالا فکر می‌کنید با توجه به اینکه تفنگداران دریایی به سختی گرانتز را در بازی می‌کشند، این تا حدودی درست است؟ فقط صبر کنید... به محض اینکه اسپارتی ها به نخبگان به نظر می رسند که از کاغذ ساخته شده اند، سپرهای نخبگان ناگهان برای اسپارت ها بی فایده می شوند و به یک کشتار نخبگان تبدیل می شود که بازی ها را به شدت نادرست نشان می دهد، و اینجاست که قرمز سوم پرچم وارد بازی می شود، سلاح ها هیچ چیز شبیه بازی به نظر نمی رسند! این یک ناامیدی بزرگ برای طرفداران است، The Assault Rifle مانند هر تفنگ تهاجمی معمولی به نظر می رسد، Pistol نیز مانند آن در بازی صدا ندارد، و صدای تک تیرانداز که احتمالا یکی از محبوب ترین اسلحه های بازی است، به نظر نمی رسد. حتی از راه دور نزدیک به صدای عالی اسلحه در بازی، که من را به پرچم قرمز بعدی من هدایت می کند، در حالی که در این مبارزه با اسلحه آنها فکر می کنند که به طرفداران اجازه دهند احساس کنند که در بازی با یک تجربه اول شخص در کلاه ایمنی رئیس هستند، که دوباره به نظر می رسد. وحشتناک است و هیچ چیز شبیه HUD او در هیچ بازی نیست و علاوه بر آن شما حتی دست یا تفنگ او را در این نمای "اول شخص" نمی بینید.

حالا اگر هیچ کدام از آن ها نبود کافی است اینجا در آخرین پرچم‌های قرمز من که فوراً باعث شد ببینم این سریال توسط افرادی که HALO را دوست دارند ساخته نشده است و فقط قرار است یک سریال نابود شده دیگر باشد. مستر چیف هیچ شباهتی به خودش ندارد تا جایی که آنقدر وحشتناک است که آنقدر وحشتناک است. اصلاً حس تماشای مستر چیف را به شما نمی دهد، او آنقدر عمیق و با شخصیت نیست صدای ge که همه ما می شناسیم و دوستش داریم، آنها او را شبیه هر مرد معمولی می کنند که به طور کامل به او ظلم می کند.

و آخرین پرچم قرمز من، مستر چیف کلاه خود را برمی دارد، این در چشمان بسیار بزرگ است. طرفداران Halo در همه جا، این شما نیستید که تصمیم بگیرید که او اکنون می تواند کلاه خود را به میل خود از سر بردارد، از دهه ها بازی در ذهن ما نقش بسته است که مستر چیف ممکن است هرگز چهره کامل خود را آشکار نکند، اما این سریال و این کارگردان دیوانه می شوند. با آن و تصمیم می گیرد، هر وقت که بخواهد و هر چند وقت یکبار که بخواهد آن را برمی دارد و دقیقاً همین کار را می کند و ناگفته نماند که صحبت های مستر چیف در قسمت اول این سریال بیشتر از همه بازی ها با هم است...

بدون پرداختن بیشتر به آن، چون می‌توانم مقاله‌ای در مورد این قسمت اول بنویسم، این یک ظلم بزرگ نسبت به طرفداران Halo است. .

در یک خلاصه کوتاه، هیچ چیز شبیه بازی ها نیست، و کارگردان این را اعتراف کرد، بنابراین شما می دانید straig خیلی دور، طرفداران را ناامید می‌کند، اما وقتی صدای مستر چیف، کاریزما و نگرش اشتباه را دریافت می‌کنید، می‌دانید که مشکل بزرگی دارید، سپس روی آن می‌پاشید: بهانه‌ی بد برای Gun به نظر می‌رسد HUD که فقط افتضاح به نظر می رسد و چیزی شبیه به بازی که شما از دست می دهید، نشان دهنده شخصیت ها/دشمنان بازی ها است، فقط می دانید که برای طرفداران یک دلتنگی بزرگ خواهد بود.

در گفتن این جمله، اگر به عنوان من وارد آن شوید. قبلاً گفته شد، یک تجربه ذهنی باز است و همانطور که در حال تماشای یک فیلم اکشن علمی تخیلی هستید، فکر می کنم یک ساعت سرگرم کننده در دستان خود خواهید داشت، اما هرگز با سریال هایی مانند The Witcher یا League of legends Arcane Series رقابت نخواهید کرد. .

و به همین دلیل است که از من 4 ستاره دریافت می کند، ساعت سرگرم کننده اگر مغزتان را خاموش کنید، ظلم بزرگ به طرفداران و چندین دهه داستان سرایی در Halo Franchise down the drain in a missed License یک بار دیگر.

جهت دانلود سریال Halo 2022 (هیلو) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


13 سال پیش، یک سریال هاله به درستی جا می‌شد.

زمان می‌گذرد و ما در سال 2022 هستیم، جایی که تلویزیون مدیکور بر کهکشان حکمرانی می‌کند.

من از آن دور ماندم هر کاری با این شنیده‌اید که آن‌ها آن را کنار هم می‌گذارند و شایعات ترسناکی در مورد ربودن یک سریال محبوب، سال‌ها و سال‌ها ارزش افسانه‌ها و داستان‌گویی ارزشی ندارد، حدس می‌زنم؟ اشتباه نکنید، درست مثل سال 2022 و بودجه 200 میلیونی عالی به نظر می رسد؟ این روزها می‌توانید هر چیزی را سوراخ کنید، زیرا هیچ‌کس نمی‌خواهد یک ایده اصلی را به اندازه کافی جلو ببرد. این سریال که تا حدودی بر اساس دنیای «Halo» غیر کانن استوار است و هر برنامه تلویزیونی پایه‌ای را دنبال می‌کند، این است که خوب یا بد، مهم نیست. تنها چیزی که می‌گویم این است که صدها، اگر نه هزاران برنامه تلویزیونی خسته‌کننده، برای لذت بردن از تماشای ما پخش می‌شوند، چرا Halo را در ترکیب قرار دهیم؟ اگر نه به بهترین شکل ممکن. من عصبانی نیستم فقط ناامید هستم که چطور درست می شود؟ به هر حال این همان چیزی است که هست.

تماشای نفرت یک چیز است و فروش آن چیزی است که مطمئنم آنها به دنبال آن بودند.

و برای بینندگانی که با سریال من آشنا نیستند مطمئنم این برای شما لذت بخش خواهد بود زیرا چرا که نه. من از جهتی که آنها انتخاب کرده‌اند غمگین هستم، اما خیلی متعجب نیستم، زیرا این ساده‌ترین و ساده‌ترین دستور برای پخش یک برنامه تلویزیونی در این دوره است. این می‌توانست یکی از آن لحظات شگفت‌انگیز باشد که همه دور می‌زنند و درباره آن نمایش جدید و عالی صحبت می‌کنند! من برای بازیگری که نقش مستر چیف ها را بازی می کند احساس ناراحتی می کنم و امیدوارم که او هیچ گونه بازگشت منفی دریافت نکند، همانطور که امیدوارم هیچ یک از بازیگران دریافت نکنند.

برخی از شخصیت های مورد علاقه من در هر سریالی که تا به حال ساخته شده است. تغییر کرده اند و به میل آنها عرضه شده اند، خوب من می توانم مطمئناً از آن عبور کنم. جسارت و صدای سران را تغییر دهید تا مناسب تر با چه کسی باشد؟ در مورد آن مطمئن نیستم اما خوب است؟..؟ او را وادار به صحبت کنید و به ما دیالوگ های بیهوده ای بدهید که او هرگز به آن فکر نمی کرد چه برسد به بیان جملات کامل، اوکی فشار می آورد هرچند من هنوز دارم تماشا می کنم. و از یخ در بالا. همانطور که گفتم من اصلاً در مورد این نمایش چیزی نخواندم یا چیزی نشنیده بودم زیرا می ترسیدم که از آن چه پیش بیاید. به شوخی گفتم حداقل کلاهش را در نیاورده اند ههههههههههههههه. من آن را دریافت می کنم، اما چرا Halo؟ تصادفی و بی جا تقریباً توهین آمیز، در چشم بیننده مطمئن هستم که می تواند باشد و هست. همانطور که گفتم همان چیزی است که هست، آنها halo 4 5 را انتخاب کردند و به عنوان نمونه به جای هر یک از نسخه های اصلی محبوب و گرامی انتخاب کردند. این همان چیزی است که هست، و ما و آنها آنچه را که همه ما سزاوار آن هستیم، به دست خواهیم آورد.

در ادامه سریال اگر نه 8، یک 7 خوب بود، هرچند من همان چیزی را به آن خواهم داد. سزاوار است، یک افشای دنیوی متأسفانه سزاوار یک امتیاز دنیوی است. Ps آیا ما بازی Amoung us ??? چون من یک IMPOSTERR N IT B SUSS را می بینم.

جهت دانلود سریال Halo 2022 (هیلو) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


برای آن دسته از شما که می‌خواهید آن را کوتاه نگه دارید:

به عبارتی، مجریان برنامه احتمالا متوجه نخواهند شد: ناتوانی شما در محافظت از Halo یک شکست بزرگ بود. و برای چنین شکستی، هیچ انتقاد (سازنده) خیلی بزرگی نیست. یکی از چیزهایی که من را خیلی گیج کرد این بود که چرا آنها نخبگان را به همان روشی که انجام دادند، جمع کردند. منظورم این است که می‌دانم چرا آن‌ها این کار را کردند، اما روند تصمیم‌گیری‌شان عدم درک درستی را نشان می‌دهد که واقعاً من را گیج می‌کند.

نخبگان قدشان 7 فوت است، و آنها می‌خواستند این "ترسناک، عاملی ترسناک برای آنها بنابراین، به طور طبیعی، شما انتظار دارید که نخبگان آنقدر بزرگ باشند، درست است؟

مشکل اینجاست، و چیزی که مجریان برنامه اگر به بازی‌ها احترام می‌گذاشتند و/یا حتی کمی بازی می‌کردند، می‌فهمیدند: نخبگان و Spartan II ها هم ارتفاع هستند زیرا Bungie می خواست این ایده را تقویت کند که نخبگان رقیب بازیکن هستند.

موتیف اصلی طراحی نخبگان این جنبه است. به همین دلیل است که شما در نقش داور در Halo 2 به جای مثلاً شغال یا چیزهای دیگر، بازی می کنید. آنها همان ظرافت مرگباری را دارند که Chief انجام می دهد، اما علیه بازیکن است.

نخبگان، مطمئناً ترسناک هستند. اما آن‌ها همان گونه که اسپارتی‌ها را مرعوب می‌کنند: به عنوان ناقلانی بسیار متمرکز، حرفه‌ای و کشنده. مطمئناً فیزیکی بودن آنها بخشی از آن است، اما آنطور که برای Brutes است، در طراحی آنها نقشی اساسی ندارد. به معنای واقعی کلمه به این دلیل است که آنها را نخبگان و بروت ها می نامند. دلیل اینکه من در این مورد ناراضی هستم این است که اگر گردانندگان برنامه این را می فهمیدند، می فهمیدند:

A.) شما باید Spartan IIs را CGI کنید تا نسبت آنها را دقیق کنید. با توجه به اینکه چقدر این کار گران است، بسیار منطقی است که بازیگران حول محور تفنگداران دریایی، ODST ها یا Spartan III ها متمرکز شوند. Spartan III ها به خصوص خوب کار می کنند، زیرا در واقع همان اندازه Spartan IIs در نمایش هستند. بعلاوه، بر خلاف Chief، نشان دادن چهره آنها در قسمت اول منطقی تر است.

B.) آنها نسبت Spartan II را حفظ می کنند. این خوب است، و رک و پوست کنده به نظر من کارگردانی جالبی است. با این حال، برای انجام این کار، اساساً باید اندازه Covenant را به طور کامل تغییر دهید. دوباره، اگر آنها بازی ها را انجام می دادند، این را می فهمیدند. بنابراین، نخبگان باید قد چیف و در نتیجه حدود یک فوت کوتاهتر باشند و بر این اساس گونه های دیگر را مقیاس کنند. بنابراین، اگر آنها می‌خواستند بیگانگان ترسناک بزرگ را داشته باشند، می‌توانستند به راحتی از Brutes استفاده کنند، که به وضوح از چیف بزرگتر است.

این عدم درک اساسی همچنین در نحوه شروع کار Covies و Innies آشکار می‌شود. . همانطور که آنها روح طراحی Covie را به درستی درک نکردند، تاکتیک های خود را نیز کاملاً اشتباه درک کردند.

نشان داده شده است که تیم حمله Covenant کاملاً از نخبگان تشکیل شده است. این منطقی است، زیرا آن دسته از جوخه‌ها برای محافظت از مصنوعات گرانبها مستقر می‌شوند (نگاه کنید به: Reach). اگرچه، هیچ Zealots AFAIK که یک پرچم قرمز دیگر است، حضور نداشت، زیرا آنها جزء اصلی این جوخه ها هستند. از نظر تاکتیکی، آنها باید بسیار چابک و حیله گر باشند. نخبگان زحمت زیادی می کشند تا حتی در جنگ خون نریزند تا مبادا چهره خود را در بین همکاران خود از دست بدهند. آنها باید پوشیده باشند و بسیار صبور باشند، احتمالاً در تاریکی شب ضربه می زنند و از نظر بالینی همه انسان ها را اعدام می کنند یا به طور کامل آنها را دور می زنند. کوبیدن بدن به یک Chevy Silverado برای خم شدن به انسان چیزی است که برای Brutes یا Hunters منطقی است، اما در اینجا کاملاً مرگ مغزی است. دزدی اتومبیل، مطمئناً. آنها این کار را همیشه در بازی انجام می دهند :p.

اگر می خواستند نخبگان تهاجمی تر و گستاخ تر باشند، باید آنها را به عنوان بخشی از یک تیم ترکیبی مانند بازی ها به کار می گرفتند. . داشتن افراد وحشی و نخبگان در یک تیم به راحتی تشدید پرخاشگری آنها را توضیح می دهد، زیرا هر گروه در تلاش است تا با خون ریزی، احترام و احترام/ترس از زیردستان خود یکی را با یکدیگر کنار بزند. دیدن یک بدن Brute که یک کامیون را در این زمینه چک می کند برای من کاملاً منطقی است. همچنین می‌تواند روشی محکم برای توصیف نحوه مبارزه هر یک از گونه‌های مختلف Covenant، و همچنین نقش‌ها/کاست آنها در جامعه بزرگتر باشد. Grunts، Drones، Hunters و البته Jackal Snipers (وحشتناک) داشته باشید. این چیزی است که با بازی Halo 2 به مدت، مثلاً 2 ساعت، به راحتی قابل درک است.

حالا، به Innies: آیا صادقانه به من می گویید که مستعمره های آموزش دیده ای که در نزدیکی ماشین های سنگین کار می کنند، دچار مشکل خواهند شد. دانشجوی هنرهای آزاد بی خانمان؟ شوخی میکنی؟ نیمی از آنها در اثر حوادث صنعتی جان خود را از دست خواهند داد، چه رسد به حملات میثاق. این البته چیزی از کمبود تجهیزات قرن 26 آنها نیست. Innies در واقع یک زرادخانه تسلیحاتی جذاب در تاریخ دارند. ناگفته نماند که آنها احتمالاً به تسلیحات UNSC دسترسی خواهند داشت، مستعمره UNSC و همه آنها (به احتمال زیاد می توانند پیوندهای هوشمند را به راحتی تغییر دهند). نویسندگان به راحتی می توانستند این را با وسایل اضافی شورای امنیت سازمان ملل به ما بدهند. در عوض، آن‌ها به سراغ چیزی می‌روند که من تصور می‌کنم یک موتیف فوق‌العاده دست و پا چلفتی «آدرداگ» است، که در آن شورشیان به معنای واقعی کلمه آنقدر درشت هستند که حتی زره ​​اولیه هم ندارند، و با معادل امروزی آرکبوس‌ها می‌جنگند. چه افتضاح.

به‌طور باورنکردنی واضح است که مسائل ساختاری اصلی و بومی نه تنها در نحوه درک مجریان برنامه و نویسندگان از مطالب، بلکه در میزان بازدید از بازی‌های هالیوود به طور کلی وجود دارد (Netflix's Castlevania و مواردی از این قبیل. استثناهای آشکار). گردانندگان برنامه از بازی‌ها غافل شدند، زیرا معتقد بودند که این بازی‌ها «داستان‌سرایی ضعیف» هستند، زیرا بیشتر هالیوود هر چیزی را که شخصیت‌ها به معنای واقعی کلمه شکسته و گریه نمی‌کنند، «داستان بد» می‌دانند. Halo و دیگر بازی‌های هم سطح آن، درک درستی از داستان‌گویی محیطی، جهان‌سازی، فضاسازی و «روایت از طریق طراحی» دارند که به راحتی از اکثر فیلم‌ها و نمایش‌ها فراتر می‌رود. بیشتر داستان از طریق اکشن و صحنه روایت می شود. 343 نیز نتوانست این را بفهمد، و به همین دلیل است که دست کم هیچ کس در Infinite سکوت نمی کند. این حتی به این معنی نیست که چقدر آنها شورای امنیت سازمان ملل و رئیس شورای امنیت را قصابی کردند. پیامبر حسرت کمتر از شخصیت رئیس ترور شد، پروردگار خوب.

جهت دانلود سریال Halo 2022 (هیلو) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Halo یک مفهوم و دنیایی است که من از اولین روزهای تولید Xbox اصلی عاشق آن بودم. اولین باری که Halo: CE را بازی کردم، منفجر شدم. وسعت بسیار زیاد حلقه Halo و شخصیتی منحصر به فرد در زره سبز بر روی سطح در برابر همه شانس ها. بعد از آن تمام بازی های Halo زیر را بازی کردم و حتی رمان ها را خواندم. برای من به طرز دردناکی واضح است که نویسندگان نتوانسته اند درباره برخی از اساسی ترین چیزها درباره شخصیت های کلیدی این مجموعه تحقیق کنند. حتی تلاش خوبی هم نبود.

کسی تعجب می‌کند که چرا بعد از سال‌ها، وقتی سریالی درباره Halo یا فیلمی ساخته نشد، هرکسی که این را روشن می‌کرد، می‌توانست در کاری بسیار غنی شکست بخورد. افسانه به عنوان یک طرفدار هاردکور در واقع آرزو کردم و دعا کردم که هرگز ساخته نشود. در قلبم احساس می کردم که هر کس این کار را انجام دهد شکست می خورد. خوب، آنها انجام دادند. فقط یک قسمت در می توانم بگویم که بقیه سریال فقط من را بیشتر ناامید می کند. این به نظر چیزی است که با حدود 1/4 بودجه ای که باید داشته باشد و 1/4 دقتی که باید داشته باشد ساخته شده است.

از کجا شروع کنیم؟ خوب برای شروع، آنها شورشیان را افراد خوب و شورای امنیت سازمان ملل متحد را افراد بد کردند. طبق رمان‌ها، شورشیان در جنگ با شورای امنیت سازمان ملل بودند و سهم خود را در کشتار و وحشت انجام دادند. به همین دلیل شورای امنیت سازمان ملل آنها را متخاصم می دانست. به همین دلیل بود که برنامه SPARTAN در وهله اول شکل گرفت. شورای امنیت سازمان ملل متحد کاملاً بی گناه نبود، اما آنها آخرین امید برای بقای علوم انسانی بودند. برنامه SPARTAN به تنهایی نوع بشر را از انقراض نجات داد. آنها به وضوح می خواهند شورای امنیت سازمان ملل متحد نوعی فدراسیون اقتدارگرا و شیطانی به نظر برسد که قصد دارد هرکسی را که خارج از آنهاست، از بین ببرد. این به سادگی اینطور نبود. شورای امنیت سازمان ملل متحد بیرون نرفت و کسی را که "با" آنها نبود به قتل نرساند. آنها فقط با شورشیانی که به آنها حمله کرده بودند، جنگیدند.

من همچنین تعجب می کنم که چرا آنها زمان زیادی را صرف تمرکز روی این دختری می کنند که بخشی از قیام بود. صدها هزار نفر علیه شورای امنیت سازمان ملل متحد بودند و یک بار یک شورشگر برای آنها بی معنی خواهد بود. به خصوص دختر جوانی که قدرت و موقعیت سیاسی ندارد. اسپارت ها ماموریت داشتند تا خطرناک ترین ماموریت ها را انجام دهند و به آنها دستور داده شد که رهبران سازمان های تروریستی را از بین ببرند. آن‌طور که این سریال سعی می‌کند آن‌ها را بسازد، «قاتل» نبودند. این بسیار دور از واقعیت دنیای Halo است.

کاراکتر Master Chief هم اشتباه است. او حتی صدای استیو داون را هم ندارد. این یک توهین به ما هواداران است. او همچنین بیش از حد صحبت می کند. مستر چیف هم به دستورات عمل می کرد. او خودسرانه دستورات برای بیرون کردن یک شورشی را نادیده نمی گرفت. بعلاوه، شورای امنیت سازمان ملل متحد هرگز دستور کشتن یک دختر نوجوان را به رئیس نمی دهد. معنی ندارد. هیچ دلیلی برای انجام این کار در این شرایط وجود ندارد. رئیس نیز هرگز کلاه خود را به تماشاگران برنمی‌داشت. این بخشی از چیزی است که او را منحصر به فرد می کند و به عنوان توسعه شخصیت در طول خط داستان عمل می کند. همچنین نوشته شده است که رئیس زیر کلاه خود "به طرز نگران کننده ای رنگ پریده بود" زیرا آن را بسیار روی کلاه خود گذاشته بود. آنها این اشتباه را نیز انجام دادند.

آنها همچنین چند نژاد شخصیت های اصلی را تغییر دادند. من این مفهوم را درک نمی کنم. چرا آن را انجام دهید؟ برای تنوع؟ خوب این کار نمی کند. طرفداران می‌خواهند که آن را به داستان وفادار باشد. دریاسالار در این شرایط هم اشتباه می کند. هیچ راهی وجود ندارد که پارانگوسکی دستور دهد که رئیس را تحت هر شرایطی "بیرون" بیاورند. به عنوان یکی از اعضای ONI، او اهمیت اسپارتان ها را درک می کرد، البته به همان نسبت رئیس. شروع این سری که در آن Chief پس از دست زدن به یک تکه از فناوری Forerunner به AWOL می رود بسیار عجیب است. کل شروع این سریال به شکلی عجیب و غریب و نه نزدیک به داستان های دنیای اصلی شروع می شود. من نمی توانم ببینم این سریال ناهماهنگی ها و نادرستی های گسترده ای را که تاکنون نشان داده است جبران می کند. من عمیقاً از آن ناامید هستم.

جهت دانلود سریال Halo 2022 (هیلو) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من می‌توانم این را با بازی‌ها مقایسه کنم، و از این رو به طرز وحشتناکی انجام می‌شود، اما فکر می‌کنم ترجیح می‌دهم توضیح بدهم که چرا به خاطر شایستگی‌های خودش زباله است.

خوب: اکشن در سطح بالایی بود، کاملاً از آن لذت بردم و این همان چیزی است که آن را دو ستاره می کند.

بد: هر چیز دیگری، داستان ساختگی و ارزان است، مستر چیف لحظه ای که کلاه خود را از سر برمی دارد و حتی قبل از آن تازه است، رمز و راز خود را از دست می دهد. یک کهن الگوی ضعیف کپی و چسبانده شده است.

نقش اصلی زن عمدتاً به طرز آزاردهنده ای موعظه می کند و تقریباً هرکسی را که می بینیم کاریکاتور ارزان قیمتی به نظر می رسد.

در پایان، یکی دیگر را تماشا خواهم کرد. قسمت یا دو، اما من از قبل می دانم که این نمایش در بهترین حالت عمومی و در بدترین حالت آزاردهنده خواهد بود.

جهت دانلود سریال Halo 2022 (هیلو) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


با دانستن اینکه این هرگز قرار نیست کتاب‌ها یا بازی‌ها را دنبال کند، این را امتحان کردم و خسته‌کننده است. بعد از قسمت 7 من مطمئن هستم که می گویم این اشتباه است. فقط اکشن چند قسمت است در حالی که بقیه دیالوگ های طولانی و داستان آزار دهنده مستر چیف هستند.

بدترین چیز غیر از حذف مداوم کلاه های اسپارتانی، شخصیت جدید Kwon است! اوه ارباب من آزار دهنده و وحشتناک نوشته شده است. چه کسی فکر می‌کرد که این نه تنها ایده خوبی است، بلکه سبز دیالوگ را روشن می‌کند؟

CGI مشکلی ندارد و وقتی اقدامی وجود دارد، اشکالی ندارد. آنها همچنین یک انسان را با بیگانگان کاشتند که حتی ارزان تر به نظر می رسد. خنجر زدن از unsc واقعا آزار دهنده است و من را خوشحال می کند که halo 1 این همه مزخرف را نداشت. راستش این یک شوخی است. من بیشتر بازی‌ها را دوست داشتم و می‌دانستم که هرگز داستانی دوباره استفاده نمی‌کنیم، اما این فقط یک F you است.