دانلود سریال Godless 2017 (کافر) دوبله فارسی

دانلود سریال کافر 2017

ژانر :
وسترن درام
امتیاز :
8.3/10
وضعیت :
Ended
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2017
زمان :
80 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
01.آذر 1396
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
7
خلاصه داستان :

داستان سریال در آمریکای 1880 اتفاق میفتد جایی که مردی یاغی بنام فرانک ، قصد دارد مردی بنام روی را به قتل برساند روی در روستایی پنهان شده و فرانک او را تا شهری عجیب و رازآلود در نیو مکزیکو دنبال می کند و...

A ruthless outlaw terrorizes the West in search of a former member of his gang, who’s found a new life in a quiet town populated only by women.

IMDb
8.3/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Godless 2017

داستان سریال در آمریکای 1880 اتفاق میفتد جایی که مردی یاغی بنام فرانک ، قصد دارد مردی بنام روی را به قتل برساند روی در روستایی پنهان شده و فرانک او را تا شهری عجیب و رازآلود در نیو مکزیکو دنبال می کند و...

جهت دانلود سریال Godless 2017 (کافر) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این تنها توضیح قابل قبول برای شکست کاملاً متحیر کننده و مضحک است که به نظر می رسد ، و این دلیل آن است:

قسمت اول استادانه است. این شخصیت ها و طرح کلی را کاملاً کامل معرفی می کند. شما بلافاصله با صحنه هایی مانند شخصیت مارشال سم واترستون که سوار یک شهر ویران شده است ، شما را مجذوب خود می کند ، زیرا او تمام نمونه های وحشت را در آنجا بازرسی می کند ، اجساد مرده سوخته به ضرب وشتم خون واضح ، آنچه که در اینجا ادامه دارد ؟ تا زمانی که یک عضو پوز به کودک نشان می دهد که از یک تیر حلق آویز شده است ، می توانیم واکنشی از چهره او ببینیم و این شخصیت را به ما منتقل می کند ، او مرد سختی است ، اما حتی او را از آن پس می گیرند. ظریف و باهوش ، من گیر کرده بودم. گفتگوی بسیار جالب و خوش نویس نیز انجام شد ، من اطمینان داشتم که این یک سریال عالی خواهد بود. و برای مدتی بود. این بهترین قسمت از شوخی است. من آنقدر می خواستم که عالی بماند که من آن را ببخشم و ناباوری خود را از جایی که معمولاً انجام می دادم معلق کردم ، تا اینکه سرانجام به نقطه ای رسیدم که فقط سرم را تکان دادم و فکر کردم "WTF ؟؟؟"

من دریافت کردم. من اعتراف می کنم گیلاس در کل این مضحکه این است که آنها در واقع در اولین قسمت کل ماجرا را فراموش کرده اند: یک قطار از ریل خارج می شود و به یک لاشه سیگار تبدیل می شود. درست مثل این سریال در قسمت آخر که کل ضربات احمقانه فقط صورت شما را به آن می مالد ... هکتار! مکنده Gotcha! سپس به تمام چیزهایی که اجازه می دهید قبل از آن اسلاید کنید ، منعکس می کنید ، همه با اعتقادی مطمئن که همه چیز در انتها جمع خواهد شد ، و نه تنها می فهمید که کل این موضوع چقدر وحشتناک بود ، بلکه چقدر بازی کرده اید بد است.

لیستی ، بدون ترتیب خاص:

- سربازان بوفالو ، قبلاً هشدار داده بودند كه دسته گریفین در راه است ، در ارسال پستها موفق نیستند و به راحتی خارج می شوند. چه کسی آینده نگری و مغز داشت تا آنها را از این امر مطلع کند و درخواست کمک کند؟

-وییتی ، همان مردی که برای مخفی نگه داشتن هویت گود حضور ذهن داشت ، ناگهان یک احمق کامل می شود و راه می رود کورکورانه در منطقه آتش سوزی قرار می گیرد و با چاقو در سینه خود می میرد. پس از اتمام زمان زیادی ، به توسعه کل داستان او و ...

-لویز هابز ، دختری که بعد از کل خانواده اش و همه کسانی که می شناختند ، قتل عام شد ، اشک نریخت. ، اما بعد از مرگ ویتی گریه می کند ، شخصی که واقعاً هرگز به او نزدیک نشده است. می دانید چه کسی گریه کرده است؟

-بیشتر همه در مراسم خاکسپاری ویتی. چه تعداد زن در طی یک نبرد نیم ساعته با 30 خبیث قاتل باتجربه که تازه سر و کار داشتند و سربازان بوفالو ذکر شده را از بین بردند ، کشته شدند؟ ظاهراً هیچکدام ، از آنجا که مراسم تشییع جنازه فقط برای ویتی بود. باند گریفین ، که خود را بیش از حیله گری و خطرناک نشان داده است ، از تاکتیک های کاملاً اندیشیده شده ای در گذشته هنگام سرقت ها و چنین عواملی تصمیم گرفته است ، پس از داشتن یک شب کامل برای تدوین برنامه از قبل ، آه آن را بچرخانید ، بیایید فقط مانند یک شهر سوار شویم و بدون بزرگترین انبوه شیطان در این سیاره برخورد کنیم. بهترین راه برای شروع یک تیراندازی گسترده ، درست است؟

  • ظاهراً ، بهترین راه برای مبارزه با اسلحه های بسیار باتجربه ، نشستن روی اسب است یا در خیابان کاملاً باز بایستید و فقط به یکدیگر انفجار دهید. پوشش گرفتن ، کلاً برای مالباختگان است.


  • خدمه گریفین حداقل بیش از یک دهه است که همه چیز را که در چشم است سرقت می کنند و نه تنها آیا آنها هیچ پولی ندارند ، اما حتی یک شکارچی فضل نیز به دنبال آنها نمی آید. حدس بزنید کسی به زحمت نیفتاده است ...


  • گود مادربزرگ را از خواب بیدار می کند که الاقی را که شلیک کرده قصاب می کند. بدیهی است که او هرگز او را ندیده است که این کار را انجام دهد ، اما به هر طریقی قادر است به آلیس بگوید که بعداً چگونه شلیک کرد ...


- آنها فقط همین اتفاقاً به موقع می رسد تا جلوی تیراندازی ویتی به پدر دختر سیاه را بگیرد. آنها قبلاً شکار خود را به پایان رسانده بودند ، بنابراین به چه دلیلی حتی در وهله اول بودند ، چه رسد به لحظه حساس؟

- صحبت کردن از نشان دادن درست در زمان مناسب ، گود در آن زمان بزرگ کجا بود تیراندازی نهایی؟ او با کلانتر مگو بود و با او سفر می کرد ، اما مدتها پس از کلانتری حاضر شد. حدس بزنید که او یک ردیف یا چیز دیگری سقوط کرده بود ...

  • و این چه بازگشتی بود که مردان برای آخرین بار به معدن می رفتند؟ شما به من می گویید که هر روز ، مانند ساعت ، هر زن در شهر مردان را با پوشیدن بهترین لباسهایشان به پایین معدن می برد ، بنابراین آنها می توانند قبل از رفتن به محل کارشان یک بوسه بزرگ خوب به آنها بدهند؟ جهنم ، حتی ویتی هم در گروه بود! WTF ؟؟؟


-البته بسیار به تنها جان بازمانده ، 'جان دو' اشاره شد. او که بود؟ او کجا زندگی می کند؟ میدونی؟ دنبال چه چیزی است؟ حدس من؟ اسلحه Checkov ...

- آنها وقت زیادی را صرف چنین شخصیت های بی معنی و بی ربط و پس زمینه می کنند ، اما وقتی صحبت از شخصیت های واقعی مربوطه می شود ، مانند آلیس و روی و گریفین ، با عجله عبور می کند و می رود فاقد چه اتفاقی برای آلیس با بومیان افتاد؟ مادربزرگ چطور اینقدر صمیمی شد؟ "نی نهایی" که روی را از گریفین دور کرد چه بود؟ چه کسی می داند؟ چه کسی اهمیت می دهد؟ بیایید به جای آن کلانتر مگو با ارواح صحبت کند!

  • و وهله اول از همه جنبه عرفان داشتن چیست؟ آنها کل "من مرگم را دیده ام و این نیست" در کل سریال ساخته شده است ، بنابراین او بارها واقعیت آن را با فرار از مرگ بسیار غیرعادی و با اعتماد به نفس امکان پذیر می کند ، تقریباً می خواهد نوعی قطعنامه گویا باشد در مورد این موضوع اما در پایان آنها فقط فریاد می زنند! آن را از پنجره به بیرون پرتاب کنید ، و او در غیر این صورت می میرد ، و همه چیز را کاملاً بی معنی می کند.


و روشن و روشن و بیشتر ... هرچه بیشتر در مورد کلیت تأمل کنید بعد از اینکه فهمیدید که به شما تحمیل شده است ، بیشتر به چنین حفره ها و حماقت هایی پی خواهید برد. اگر تمام بازی های عالی ، دیالوگ ، تصویربرداری ، صحنه های منفرد ، فیلمبرداری و ... را درگیر بازی های عالی بدانید ، تصور اینکه این چیز به دلیل ناباروری محض به شدت خراب شده تصور نمی شود.

جهت دانلود سریال Godless 2017 (کافر) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من از دو نظر تعجب کردم ...

من. ... که این بازگشت غربی بسیار خوب و فریبنده ای بود. ii .... که آن را به عنوان 8.6 از نظر من - به نظر من ، بدون امتیاز - بالا است.

در اینجا مشاهدات اصلی من برای نقص آمده است:

1. آهسته 2. تداوم (مردان حساب می کنند) اشتباه است 3. ته رنگ سیاسی غیرضروری (کارگردانی)

شماره اول - در مکان هایی بسیار کند ... چرا همه چیز باید به شکل یک مجموعه جعبه باشد این روزها؟؟؟ یک کارگردان خوب (شاید جان فورد یا فرد زینمن) می توانست کل این مجموعه را در یک فیلم حدوداً 2 ساعته متراکم کند. همانطور که ایستاده است ، اگرچه در کل کاملاً فریبنده بود ، وصله های بی مورد و طولانی بی مورد و طولانی وجود داشت. این اولین اشکال از سه نقص عمده ای بود که با این مجموعه پیدا کردم.

دوم اینکه فرانک گریفین با تهدید منظم 30-32 مرد در باند خود شروع به کار کرد. در حال حاضر ، چند مورد در فیلم وجود داشت (قبل از ذبح او در "بلکدوم" و سوار شدن نهایی به لا بله) که در آن او تعداد انگشت شماری مرد را از دست داد (به قتل رسید). اکنون ، این باید حساب او را با گفتن - شاید ، و بیایید سخاوتمندانه - در مورد 24 مرد بگذاریم. در هنگام درگیری با اسلحه در "بلکدوم" ، من تخمین می زنم که او 8-10 مرد دیگر را نیز از دست داد (بیایید دوباره سخاوتمندانه بگوییم 8). بنابراین حدود 16 مرد باقی می مانند. وقتی باند او را در یک پرونده در افق سوار شدن به "لا بل" به ما نشان دادند ، من 35 را شمردم ... !!! در آخرین درگیری با اسلحه در "لا بِل" ، من از دست دادن 15-20 نفر دیگر را تخمین می زنم (برای تعداد سخاوتمندانه 16 من ، باید در "لا بل" سوار می شدم ، و با این حال پس از شمارش - اجازه دهید بگوییم - 15 مورد مرگ تقریباً دوازده نفر باقی مانده بود که کلانتر و روی گود به پایان برسانند. به نظر می رسید منطقی تر باشد که تعداد اولیه باند گریفین را در حدود 70 نفر اعلام کنیم.

بعدی (و من ابتدا باید بگویم که من هیچ مشکلی با روابط بین نژادی ندارم ... اما چرا ، در زمانی (دهه 1880) که بسیار غیرممکن بود که سناریوی ارائه شده بین معاون ویتی وین و لوئیز هابز ، "Blackdom "دختر شهرستانی ، اتفاق افتاده بود ، آیا ما با یک رابطه نژادی روبرو هستیم؟ دوباره ، این من را آزار نمی دهد ، جز اینکه دوست دارم ببینم که واقعیت به جای صحت سیاسی (یعنی" تبعیض مثبت ") به زور در گلویم قرار می گیرد .. .!

Scoot McNairy ، من احساس کردم که به عنوان کلانتری که یک تحول واقع بینانه رمان (نه کاملاً) "نامردی" در آغاز به یک مرد شجاع نسبت به پایان آن. من احساس کردم جک اوکانل به عنوان روی گود بدجوری رفتار می کند ... نمایش او از یک عضو باند سخت بینی (گرچه "تغییر یافته)" - صادقانه بگویم - کمی ناپسند بود. او فقط به قسمت نگاه نکرد. جف دانیلز - در واقع عالی - به عنوان فرانک گریفین عالی بود. او این نمایش را به سرقت برد.

بسیار ناراحت کننده بود که متوجه نشدم چه اتفاقی برای خرید این شهر و معدن توسط شرکت معدن می افتد ، و همچنین آنچه قرار است متعاقباً با افراد شرکت معدن انجام شود. کمی غیر قابل باور بود که گویا مردان "حرفه ای" خود را از شرکت - احتمالاً مجتمع - جدا می کردند تا دزد اسب شوند. منطقی است که در پایان ، پس از نبرد با اسلحه ، این شرکت با تمام تجهیزات و غیره وارد شهر شود ... زندگی جدیدی را برای یک شهر که قبلاً مرده است.

همچنین به نظر من ناخوشایند بود که معاون ویت وین با چاقوی غافلگیرکننده در قفسه سینه کشته شد قبل از اینکه از مهارتهای او در جنگ اسلحه در یک نبرد با اسلحه (یا یک به یک با هم) لذت ببریم ... به هر حال ، آخرین مورد دقیقاً همان چیزی بود که از ابتدا در شخصیت ساخته می شد.

به کلاسیک های قدیمی مانند "ظهر بالا" (1952) و "جستجوگران" ارجاعات (ادای احترام؟) واضح بود. 1956) ... مرجع اخیر صحنه ای نمادین است که در "Godless" با ورود و خروج آلیس فلچر از کابین به لا جان وین منعکس می شود (فضای داخلی کابین کاملاً تاریک است و فقط نور خارجی آن در ورودی باز است).

به طور کلی ، من می گویم که - اگرچه لذت بخش است - سریال به گونه ای رضایت بخش نبود ، حتی پایان آن با سایه های "شین" (1953) به عنوان Go قصیده خانواده را ترک می کند. تفاوت در این بود که شین تنها بود ، همیشه تنها بود. گود نبود. او همیشه در اطراف مردم بود. شین * مجبور شد * خودش خاموش شود ... این شخصیت ، شخصیت او بود. گود فعالانه تصمیم گرفت که برود و برادرش را پیدا کند و با او بماند. او مجبور نبود برای همیشه ترک کند. او می توانست بگوید ، "منتظر من باش ، من برمی گردم و با تو ازدواج می کنم" ... بدیهی است که فلچر همان چیزی را می خواست.

باز هم ، من از این سریال لذت بردم و تقریباً چسبیده بودم به آن من واقعاً معتقدم که نمره IMDb بالاترین امتیاز 8.6 را کسب نکرده است ، درصورتی که مجموعه عالی "Halt and Catch Fire" با امتیاز 8.4 را دریافت کنید. اختلاف فقط محاسبه نمی شود!

شخصاً ، من - سخاوتمندانه - 7.2 به "Godless" اعطا می کنم.