دانلود سریال Frozen Planet II 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال Frozen Planet II 2022 با زیرنویس فارسی

سریال Frozen Planet II در ژانر(های) مستند, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Frozen Planet II در کشور(های) بریتانیا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به David Attenborough, اشاره کرد. رده سنی سریال N/A و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Frozen Planet II 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
مستند
امتیاز :
وضعیت :
Returning Series
کشور :
بریتانیا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
زمان :
57 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
20.شهریور 1401
ستارگان :
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
6
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

این برنامه زندگی در مناطق یخ زده سیاره، از جمله خرس های قطبی، ببرهای سیبری، میمون های برفی و پنگوئن ها را دنبال می کند.

Ten years on from the original Frozen Planet, this documentary series takes audiences back to the wildernesses of the Arctic and Antarctica and tells the complete story of the entire frozen quarter of our planet that’s locked in ice and blanketed in snow.

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Frozen Planet II 2022

این برنامه زندگی در مناطق یخ زده سیاره، از جمله خرس های قطبی، ببرهای سیبری، میمون های برفی و پنگوئن ها را دنبال می کند.

جهت دانلود سریال Frozen Planet II 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


فیلم‌های این مستند هم نادر و هم وضوح فوق‌العاده‌ای دارند، اما پیام کلی آن را سطحی دیدم. در تماشای مبارزه و مردن حیوانات برای سرگرمی ما در حالی که طبیعت را به عنوان یک تغییر ناپذیر که باید حفظ شود، مورد احترام قرار گیرد اما هرگز نقد نشود: ما طبیعت گرایان کودکی را می بینیم که جهان را درک می کنند. همیشه قابل تعجب است، همیشه به تعویق می افتد، اما هرگز از آن منزجر نمی شود و هرگز مورد سرزنش قرار نمی گیرد. در آرزوی افزایش تعداد خرس های قطبی، دایره ای از مرگ و ویرانی همیشگی را در میان قلمرو حیوانات گسترش می دهید، هزاران مهر دیگر زنده پاره می شوند... آیا این فوق العاده است؟ آیا این چرخه تخریب که در هر زیستی نفوذ می کند ارزش گسترش دارد؟ یا باید وارد عمل شویم و وضعیت آنها را بهبود ببخشیم؟ سپس آتنبرو بدون اشاره ای به طنز بیان می کند که ما به سرعت در حال از دست دادن این "زمین های بایر یخی" هستیم. آتنبرو یک بار گفت که وقتی به طبیعت فکر می کند به کرم انگلی فکر می کند که در چشم کودکی فرو می رود، آیا فراموش کرده است؟ با وجود این او همیشه قهرمان شخصی من است و خواهد بود. من از بسیاری از رفتارهای حیوانات جدید یاد گرفتم و مناظر چشمگیر زیادی دیدم، اما این نمایش در عین حال در داستانی از وقایع حیوانات ساخارین است و در عین حال عمداً از شری که در طبیعت وجود دارد نادیده گرفته می شود.

جهت دانلود سریال Frozen Planet II 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


فقط وسیله ای دیگر برای تبلیغات گرمایش جهانی. من قبلاً عاشق مستندهای طبیعت بودم، اما این روزها تنها وسیله ای برای ترویج گرمایش جهانی و تکامل است.

من نمی توانم نحوه روایت اینها را تحمل کنم - به ویژه مستندهای آتنبورو - زیرا شما واقعاً یاد می گیرید در مورد خود حیوانات بسیار کم است. آنها سعی می کنند داستان ها را مانند سریال های کوچک جانورشناسی کنار هم قرار دهند. روایت‌های کوچک 10 دقیقه‌ای که بخشی از زندگی یک خرس یا شیر یا هر حیوان دیگری را پوشش می‌دهد که هزاران بار قبلاً در برنامه‌های طبیعت پوشش داده شده است (مسئله دیگری در مورد آتنبورو.. همیشه همان حیوانات)، اما همه جعلی است. آن‌ها در این سکانس‌ها آنطور که تظاهر می‌کنند حیوانات مشابهی نیستند، و همه از دریچه‌های احمقانه انسان‌سازی شده است.. اما این کاری است که فکر می‌کنم وقتی می‌خواهید توجه بینندگان Coronation St را جلب کنید، باید انجام دهید. این غم انگیز است.

من اخیراً یک سریال طبیعت عالی دیدم. به آن افریقای افراطی می گفتند. نفسی تازه کنید و به خود یادآوری کنید که مستندهای طبیعت چقدر می توانند عالی باشند وقتی همه ایدئولوژی و سیاست و فریب را کنار بگذارند.