دانلود سریال From Dusk Till Dawn: The Series 2014 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال From Dusk Till Dawn: The Series 2014 با زیرنویس فارسی

سریال From Dusk Till Dawn: The Series در ژانر(های) جنایی, علمی تخیلی و فانتزی, ساخته شده و در سال 2014 به روی پرده رفته است. From Dusk Till Dawn: The Series در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به D.J. Cotrona, Zane Holtz, Eiza González, Jamie Tisdale, Jesse Garcia, Wilmer Valderrama, Brandon Soo Hoo, Madison Davenport, Jake Busey, Maurice Compte, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-MA و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 6.8/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال From Dusk Till Dawn: The Series 2014 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
جنایی علمی تخیلی و فانتزی
امتیاز :
6.8/10
وضعیت :
Canceled
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2014
زمان :
43 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
20.اسفند 1392
تعداد فصل :
3
تعداد قسمت :
30
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

The horror and crime thriller genres collide in this new original series from Robert Rodriguez, based on his cult grindhouse classic about bank-robbing brothers on the run, a lawman bent on bringing them to justice, the devout family caught in the cross-fire, and an ancient evil eager to feast on them all.

IMDb
6.8/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال From Dusk Till Dawn: The Series 2014


جهت دانلود سریال From Dusk Till Dawn: The Series 2014 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


*** این نقد ممکن است حاوی اسپویل باشد ***

من از دیدن این نمایش جان می‌دادم زیرا از طرفداران پر و پا قرص فیلم اصلی از غروب تا طلوع (1996) جورج کلونی بودم، کوئنتین تارانتینو واقعاً عالی بود. سریال از غروب تا سپیده دم عالی بود! برنامه واقعاً عالی در 2 ژوئیه در SBS نشان داده شد من برای این برنامه بسیار هیجان زده بودم واقعاً در اولین قسمت واقعاً مشتاقانه منتظر آن هستم فکر می کردم در 10 قسمت رسیده است. داشتم فکر می کردم که چه؟ آیا قسمت آخر برنامه بود معمولاً بهترین کار این است که بعد از آخرین قسمت نمایش را مرور کنم، اما من می‌خواهم حرفم را به مخاطبان و معتادان تلویزیون در آنجا برسانم. با این حال، چیزی که جدید است، این است که داستان بیشتر شخصیت‌ها را نشان می‌دهد و همچنین آن‌ها را فراتر از آنچه که فیلم قبلاً در گذشته انجام داده بود، پیش می‌برد، قبل از اینکه همه چیز در «از غروب تا طلوع» (1996) اتفاق بیفتد، جادوگر یعنی نیمه‌اش برگشته است. داستان، Rest مانند یک بازسازی به سمت 8،9،10 است، خودش دوباره به همین نکته اشاره کرد. دوست دارد True Blood Meets Justified با پلیس‌ها، رنجرزها، و خون‌آشام‌ها ترکیب شود، دقیقاً در همان مکان در Justified in From Dusk till Dawn

با استعدادهای (D.J. Cotrona) Actor GI Joe Retaliation (2012) شخصیت Seth. ژکو او تا حدودی مانند شخصیت اصلی بود و صداهای بسیار جالبی داشت مثل جورج کلونی که برای آن بازیگر برای بازی ست مناسب بود، شخصیت کمی متفاوت بود ریچارد گکو (زین هولتز) بسیار متفاوت و جالب بود مانند ریچارد گکوی اصلی از کوئنتین. تارانتینو نه چندان روانی به عنوان شخصیت کوئنتین شخصیت زین خوب بود نه شگفت‌انگیز، او با دیالوگ‌ها در برخی از قسمت‌ها خنده‌دار بود. کارهای زیادی در نمایش ریچارد و سانتانیکو انجام می دهد که به خوبی با هم پیش رفتند

(جسی گارسیا) من وارد نشدم هرگز وارد آن شخصیت نشدم قبل از اینکه هرگز به او به عنوان یک شخصیت اهمیت ندادم، اما بازیگر خوبی بود اما من هرگز انتظار نداشته باشید که آن شخصیت در نمایش نقش داشته باشد اما عالی نیست زیرا ارل به او گفت که دنبال آنها بروید برادران مارمولک همچنان فرار می کنند

(مدیسون داونپورت) کیت فیلر بهتر از شخصیت اصلی بود، این همان چیزی بود که فکر می کردم او بود کاراکتر خوب خیلی کار کرد اما نه به همان اندازه، (براندون سو هو) عالی بود به عنوان یک کاراکتر در سریال بیشتر نشان می داد که اسکات خون آشام بودن عالی بود، من فکر می کردم با دیالوگ او در قسمت خنده دار بود، (ویلمر والدراما) خوب بود به عنوان

کارلوس اما من فکر می کنم چیچ مارین کمی بهتر عمل کرد چون کارلوس در نقش ویلمر در نقش کارلوس اشتباهی وجود داشت که او عالی بود اما بهترین آنها چیچ مارین بود، (رابرت پاتریک) برای جیکوب فیلر عالی بود و باک را بازی کرد. از غروب تا طلوع 2 Blood Money (1999) خوب بود، جیک بازی چون Sex Machine کار زیادی برای من انجام نداد، او به عنوان شخصیت خوب بود نه خنده دار به عنوان فیلم اصلی، اما با این حال آنها می توانستند تام ساوینی را بازگردانند مانند کاری که با رابرت کردند. پاتریک اما نقش شخصیت متفاوتی را بازی می‌کند اما می‌خواستم تام ساوینی گو را ببینم بازگشت به Sex Machine برای طرفدارانی مثل من بسیار عالی بود، و آدریان پالیکی خوب بود که کار زیادی انجام نداد، اما هرگز اهمیتی نمی‌داد که دی‌جی کوترونا در حال بازی با آدریان پالیکی در GI Joe Retaliation، نقش چندانی نداشت. من می خواستم دنی ترجو را ببینم، منظورم این است که اگر در سریال بازگردد، باز هم عالی خواهد شد، از جمله تام ساوینی، بازیگران اصلی (1996) (دان جانسون) عالی بود، نه شخصیت مورد علاقه من در سریال به عنوان شخصیت راست ارل مک گرو، از جمله شخصیت دیگر. پلیس (جسی گارسیا) فردی گونزالس، می‌خواست این برادران را دستگیر کند، زیرا ارل به او گفت که برو دنبال آنها. ریچارد کارهای عجیب و غریب عجیبی انجام می‌داد که ست نمی‌داند چه مشکلی با ریچارد بیت داستان پشت سرقت بانک و زندان داشت، اما قسمت فرار، قسمتی از داستان پشتی را به ست و کارلوس در زندان با هم نشان نداد.

سانتانیکو و ریچارد خیلی خوب بودند که واقعاً من را شگفت زده کرد، از جمله نمایش واقعاً مرا شگفت زده کرد که بازگویی مدرن عالی یک فیلم کلاسیک، اما من می خواستم مانند سنتی باشم، نه چندان مدرن، اگر داستان پشت سر هم باشد، پس انتظار دارم. مانند فیلم سنتی مانند (1996) احساس می کرد که نمایش عدالت را رعایت نمی کند. این ویژگی داستان های پس زمینه بیشتری برای شخصیت ها دارد و همچنین آنها را فراتر از آنچه فیلم قبلاً انجام داده بود می برد. بازیگران کلی همچنین به این دلیل است که آنها سعی کردند چند فیلم دیگر را بعد از آن بسازند که همه شکست خوردند. هنوز از غروب تا طلوع 2 Texas Blood Money و Prequel From Dusk Till Dawn Daughter جلاد همان سال (1999) را دوست دارم، اما من می خواستم دنباله چهارم را ببینم هنوز

سپس تفاوت بین دو فیلم آخر و این سریال، این است که رابرت رودریگز (مردی که فیلم اصلی را ساخته/ کارگردانی کرده است) به جای شخص دیگری، هلمر این مجموعه است. این نمایش با اقتباس او از فیلم در تلویزیون موفق بوده است. 5 قسمت از سریال و هر کدام نوستالژیک فیلم بوده است. من نمی توانم برای فصل 2 (2015) منتظر بمانم. حواسم به آن باشد من کارهایی که با این سریال انجام می شود را دوست دارم به هر حال 10 از 10 تفاوت بین فیلم و تلویزیون وجود دارد، نمایش هرگز عدالت را انجام نداد!

جهت دانلود سریال From Dusk Till Dawn: The Series 2014 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اول اینکه بگویم من فیلم 1996 را که اکران شد خیلی دوست نداشتم به چند دلیل. فرهنگ گریندهاوس چیزی نبود که یاد گرفتم در جایی که بزرگ شدم دوستش داشته باشم یا از آن متنفر باشم، به سادگی وجود نداشت. اکنون، حدود 18 سال بعد، به خاطر این نمایش جدید، دوباره آن را امتحان کردم، و کمی بیشتر آن را دوست داشتم، اما احساس کردم که از آن زمان بسیار پیر شده است.

نمایش جدید، ایجاد شده توسط خود روبرتو رودریگز از بسیاری جهات برای من پیشرفت بزرگی نسبت به فیلم اصلی است.

اول، شخصیت ریچی بسیار عمیق‌تر از قبل است، اگرچه زین هولتز در چند قسمت اول نقش روان‌پریشی را بسیار متقاعدکننده بازی می‌کند. ، بنابراین من به اشتباه فکر کردم که این قرار است تکرار رابطه برادر باحال در مقابل برادر دیوانه باشد، که نمی تواند از آنچه در این نمایش جدید واقعاً وجود دارد دورتر باشد. خوشبختانه.

دوم، جو ضخیم‌تر است، زیرا پیش‌بازی بیشتری در نزدیکی و پشت مرز مکزیک (تا غروب) وجود دارد.

سوم، Vamps پس‌زمینه‌ای بسیار بیشتر از قبل دارند. . آنها جشن خود را انجام می دهند، اما این به این سادگی نیست. این یک تشریفات است و ورود برادران گکو تصادفی نیست، بلکه از قبل برنامه ریزی شده است. اضافه کردن/تغییر اندازه شخصیت کارلوس ایده بسیار خوب و مفصلی بود.

و چهارم، این یک تقلید مسخره آمیز رودریگز/تارانتینو گریندهاوس نیست. این ممکن است برای دوستداران آن ژانر ناامید کننده باشد، اما این نمایش برای توسعه داستان زمان می برد و ظاهراً خود را جدی می گیرد. وقتی مردم یا هیولاها می میرند، چیز کمی برای خندیدن وجود دارد.

به نظر می رسد که داستان با خالق آن بزرگ شده است. البته هنوز هم فوق‌العاده ترسناک و فانتزی است، و برخی از چیزهای قدیمی هنوز وجود دارند، اما به لطف ته‌نقش کمتر تلنگر، بسیار بیشتر به زمین و واقعی‌تر به نظر می‌رسد. می‌توانم بگویم که سایه‌هایی از شهر گناه دارد، به شکلی مثبت.

ارزش‌های تولید، از منظر تلویزیونی، بالاست، کارگردانی خوب است، و بازیگری عمدتاً بسیار خوب است. البته، دون جانسون یک برجسته است (اگرچه من او را فوراً نشناختم)، اما رابرت پاتریک نیز هست. زین هولتز در اینجا بهترین بازیگر من است، اگرچه او در پایان نمایش کمی شدت خود را از دست می دهد، که مدیون داستان است. جسی گارسیا هم همینطور. ضعیف ترین بازی از الیزا گونزالس است، اما من اس. هایک را برای مقایسه بازیگری به خاطر نمی آورم - این یک چیز جذاب است.

البته برخی از عقب نشینی ها نیز وجود دارد. در حالی که نمایش قابل توجه فاصله ای با فیلم ایجاد می کند، سعی می کند از نظر داستانی برخی رشته های غیرضروری را محکم نگه دارد، در حالی که به طور عجیبی بیشتر طنزهای عجیب و غریب (مانند زمان شمارش کلانتر مک گرو در خلبان، یک سکانس کوچک فوق العاده) به مرور زمان از بین می رود. . هرم زیر میله به عنوان یک پیچ و خم واقعاً در داخل احساس بزرگی نمی کند، این یک موقعیت از دست رفته است. پایان به خودی خود کمی ضعیف است، زیرا با آنچه قبلاً دیده بودیم فاصله زیادی ندارد، اما قبل از آن اوج واقعی وجود ندارد، چیزی که من انتظار دارم. کمی شبیه به این است که فیلمنامه نویسان ایمان خود را به تخیل خود از دست داده اند تا آن را برای فصل دوم ذخیره کنند.