دانلود سریال First Kill 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال First Kill 2022 با زیرنویس فارسی

سریال First Kill در ژانر(های) درام, معمایی, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. First Kill در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Sarah Catherine Hook, Imani Lewis, Elizabeth Mitchell, Aubin Wise, Gracie Dzienny, Jason R. Moore, Will Swenson, Dylan McNamara, Dominic Goodman, Phillip Mullings Jr., اشاره کرد. رده سنی سریال TV-MA و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال First Kill 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام معمایی
امتیاز :
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
زمان :
50 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
20.خرداد 1401
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
8
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

عاشق شدن برای نوجوانان ژولیت و کالیوپ دشوار است: یکی خون آشام است، دیگری شکارچی خون آشام و هر دو آماده هستند تا اولین قتل خود را انجام دهند.

Falling in love is tricky for teens Juliette and Calliope: One's a vampire, the other's a vampire hunter — and both are ready to make their first kill.

خلاصه داستان و اطلاعات سریال First Kill 2022

عاشق شدن برای نوجوانان ژولیت و کالیوپ دشوار است: یکی خون آشام است، دیگری شکارچی خون آشام و هر دو آماده هستند تا اولین قتل خود را انجام دهند.

جهت دانلود سریال First Kill 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


از دیدن این نمایش خوشحال شدم از تریلر فکر می‌کردم از آن لذت نخواهم برد، بی‌هوده و احمقانه به نظر می‌رسید، اما به آن فرصت دادم و خوشحالم. لذت و برای گذراندن اوقات خوش، First Kill نمایشی نیست که آن را خیلی جدی بگیرید، اما وقتی شخصیت ها را دوست دارید و آنها را در موقعیت های ناراحت کننده می بینید، همچنان تکان دهنده است.

منطقه خاکستری اخلاق وارد بازی می شود. اینجا، اما من دوست دارم که ژولیت قطب‌نمای اخلاقی خود را دارد. اینکه او را از هر طرف به عنوان ضعیف یا برعکس به عنوان یک هیولا متهم می کنند، دلخراش است.

خانواده او از او می خواهند که او را بکشد تا صلح را حفظ کند، و خانواده کال/ سایر افراد به سادگی از او دوری می کنند. برای وجود، حتی قبل از اینکه او مرتکب جرم یا گناهی شود، هر طور که ترجیح می دهید آن را بنامید. او در حال حاضر از قبل مورد قضاوت قرار گرفته است، که چیزی که او هست یا می تواند باشد را از بین می برد - همه می خواهند او را در یک جعبه کوچک مرتب فرو ببرند و با او تمام کنند، و این یک تجربه بسیار عجیب و غریب است، حتی سایر افراد عجیب و غریب این کار را انجام خواهند داد. به افراد راست و به طور یکسان.

کالیوپ متفاوت است، زیرا علیرغم اینکه توسط خانواده ای شکارچی بزرگ شده است، کنجکاوی کافی در وجودش دارد که هر چیزی را که به او گفته می شود باور نکند. از قسمت 1، او سؤالاتی می پرسد، در حالی که برادرش آپولو دستورات را دنبال می کند.

کالیوپ می خواهد برای خودش تصمیم بگیرد، و این کار را می کند، زیرا در قسمت 2، هنگامی که در حین مبارزه آنها به ژولیت ضربه می زند و کاملاً فلج می شود. ژولیت در حالی که بی‌حرکت و آسیب‌پذیر است به او آسیبی نمی‌رساند، در عوض به او می‌گوید که فلج به عنوان وسیله‌ای برای آرامش او از بین می‌رود و او صحنه را ترک می‌کند و نشان می‌دهد که تحت سلطه خواسته‌هایش یا او نیست. گرسنگی. فکر می‌کنم در این لحظه کالیوپ می‌آموزد که می‌تواند به ژولیت اعتماد کند، یا حداقل، به همه چیزهایی که از کودکی به او تغذیه شده است اعتماد نکند.

پویایی خانواده نیز جالب است، اگرچه فانتزی است، ژولیت و کالیوپ هر دو. فشار زیادی از طرف خانواده‌هایشان برای پیروی از راه‌هایشان وجود دارد، اما هر دو دختر می‌خواهند از آن رهایی یابند و زندگی خود را آنطور که می‌خواهند زندگی کنند، اما همانطور که همه می‌دانیم، مخالفت با خانواده و عقاید آنها می‌تواند عواقب شدیدی داشته باشد. این نمایش برای کشف آن کار بسیار خوبی انجام می‌دهد.

من برای هر دو دختر احساس می‌کنم که در تلاش هستند و سعی می‌کنند خانواده‌هایشان از آنها حمایت کنند و به آنها کمک کنند، زیرا هر کدام در مشکل هستند، اما با واکنش‌های مداوم مواجه می‌شوند. و به آنها گفته می شود آنچه را که می خواهند فدای خیر خانواده کنند. در چنین موقعیت سختی قرار گرفتم، و قسمت آخر واقعاً اشک من را درآورد، وقتی مادر کال را در چنین موقعیت وحشتناکی دیدم، باید واقعاً به عنوان یک مادر، و نه یک مادر بیولوژیک، بلکه یک مادر خوانده، قدم بگذارد و برود. در برابر شوهرش.

این چیزی است که در داستان‌های عجیب و غریب واقعی بسیار اتفاق می‌افتد، جایی که یکی از والدین باید سلامت فرزندشان را انتخاب کند، و مجبور می‌شوند پا به پای عشق زندگی‌شان بایستند، و متوجه شوید که شاید آن شخص دیگر برای آنها و خانواده اش خوب نیست. من تالیا را دوست دارم او یک نیرو است، یک مامان قوی، و وقتی تصمیمش را در مورد چیزی تصمیم بگیرد، تزلزل نمی کند. به عنوان یک فرد عجیب و غریب، پویایی خانواده واقعاً با من طنین انداز می شود.

من حتی از ارتباط نادرست و عواقب بین کالیوپ و ژولیت در پایان دوست دارم. امیدوارم به فصل دوم عمیق‌تر و عصبانی‌تر منجر شود، و کال باید متوجه شود که جولیت قصد خوبی داشت و در واقع برادرش را نجات داد، و این شانس را برای داشتن رابطه با او و لحظات بیشتر با او افزایش داد.
امیدواریم که ژولیت در برابر اشتباهاتی که الینور مرتکب شده بود ایستادگی کرد و تا جایی که خواهر بزرگ خودشیفته قاتل سریالی اش را دستگیر کرد، به او ضربه بزند. الینور نمونه خون آشامی است که وجدان و اخلاق صفر دارد، او قدرت تغذیه انسان ها را دارد و آنها را فراموش می کند و زندگی خود را تا حدودی منصفانه و عادلانه می گذراند، اما در عوض قدرتش او را فاسد می کند، او معتقد است که اینطور است. فراتر از قوانین، بنابراین او انسان ها را برای سرگرمی بازی می کند و می کشد. او سزاوار محبوس شدن است.

به هر حال، این یک نمایش عالی است که چیزی عمیق‌تر از مواد سطحی فقط خون‌آشام‌ها و شکارچیان هیولا می‌گوید. به همین دلیل است که من نمایش های فانتزی را دوست دارم، آنها مبارزه عمیق تر انسانی را بیان می کنند. اگر فقط برای عاشقانه های عجیب و غریب تماشا می کنید، هنوز زمان خوبی است، یا اگر بخواهید می توانید کمی عمیق تر نگاه کنید.

امیدوارم نتفلیکس حداقل 2 فصل دیگر به این سریال ارائه دهد. این داستان را به درستی جمع بندی کنید. باحال خواهد بود.

جهت دانلود سریال First Kill 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


وقتی برای اولین بار تریلر "First Kill" را دیدم، قطعاً انتظار سریالی را که داشتیم نداشتم، اما باز هم منتظر یک فیلم بودم.

وقتی شروع به تماشای این سریال کردم، منتظر آن بودم. یک داستان کلیشه ای درباره دو نفر از خانواده های مختلف است که نمی توانند با هم باشند و من متوجه شدم، اما چیزهای دیگری نیز به دست آوردم که جواب نداد. بهترین راه برای توصیف داستان این سریال این است که بگوییم این سریال بسیار شبیه یک سریال است. همانطور که می توان انتظار داشت درام های زیادی در این سریال وجود دارد، اما خیلی زیاد بود که بیش از حد بود. می دانم آنقدر در داستان اتفاق می افتاد که حتی نویسندگان هم مسیرشان را از دست دادند زیرا اتفاقات خاصی رخ می داد و بلافاصله فراموش می شد. یک مثال بدون اسپویل در این مورد، شخصیتی است که به نظر می رسد مهم است و اتفاق غم انگیزی برای آنها رخ می دهد، فقط فراموش می شود و هرگز توضیح داده نمی شود که چه اتفاقی برای او افتاده است. یکی دیگر از چیزهای رایج این است که چیزهایی که هرگز در سریال توضیح داده نمی شوند. اتفاقی برای یکی از شخصیت‌های این نمایش می‌افتد و هرگز توضیح داده نمی‌شود که دقیقاً چه بلایی سر آنها می‌آید و چه بلایی سر او می‌آورد. با تمام آنچه گفته شد، اگر این سریال فقط یک فیلم بود که من فکر می‌کردم می‌شد و فقط روی خط داستانی جهان دوگانه بین جولیت و کال تمرکز می‌کرد، بهتر بود.

این سریال سعی کرد برای سریالی که فقط 8 قسمت دارد و در حال حاضر فقط یک فصل دارد، حجم زیادی را به خود اختصاص دهد و به همین دلیل، سرعت سریال ضربه بزرگی به خود می گیرد. سرعت اجرای این سریال قطعاً یک سوزش آهسته است و اگر تصمیم به تماشای آن دارید فقط این را در نظر داشته باشید. لحظاتی در این سریال وجود دارد که سرعت بازی سرعت می‌گیرد و این را بعد از دو قسمت اول می‌بینید، اما بعد از یک نقطه خاص، سریال شروع به کند شدن می‌کند. معمولاً هر زمان که داستان روی چیزی تمرکز می‌کند که شامل جولیت و کال نمی‌شود، شروع به کند شدن می‌کند.

یکی دیگر از مواردی که بهترین و احتمالا ضعیف‌ترین بخش این مجموعه نبود، جلوه‌های ویژه است. . من سعی می کردم بودجه این سریال را آنلاین پیدا کنم و چیزی پیدا نکردم زیرا خدای من جلوه های ویژه این سریال را دارد. من تا به حال برای مدت طولانی جلوه های ویژه ای به این بدی ندیده بودم. من احساس می‌کنم آنچه برای این مجموعه بهتر عمل می‌کرد این بود که آنها فقط جلوه‌های ویژه این مجموعه را با هم قطع می‌کردند.

من احساس می‌کنم بودجه برای جلوه‌های ویژه صرف طراحی صدا شده است. سریال و راستش، حتی این بهترین هم نبود. طراحی صدا برای این نمایش، به ویژه صدای غیر دیژتیک، حواس‌پرت کننده بود و چیز زیادی به سریال اضافه نکرد. عناصر خاصی وجود داشت که من حفظ کردن آنها را درک می کنم، اما به عنوان مثال، از صدایی استفاده می شود که به نظر می رسد زنگ در می آید و هدفی نداشت. راستش برای من تنها خوبی این سریال بازی بود. بازیگری کمی طول کشید تا خودم را با آن گرم کنم اما بعد از قسمت دوم شروع به لذت بردن از آن کردم. همه بازیگرانی که می‌توانید به آنها بگویید کاملاً شخصیت‌هایشان را درک کرده و درک می‌کنند و بهترین نحوه به تصویر کشیدن آن‌ها به گونه‌ای که مخاطب بتواند انگیزه‌ها و استدلال‌های آنها را بفهمد.

در پایان، First Kill می‌توانست بسیار مناسب باشد. فیلم یا سریال اگر فقط روی چیزهای درست تمرکز داشته باشد. این سریال ممکن است راهگشا نباشد اما می‌گویم حداقل یک بار به آن فرصت بدهید.

جهت دانلود سریال First Kill 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


وقتی صحبت از روابط زنانه می شود، ما به نوع خاصی از محتوا عادت کرده ایم. به زن ستیزی و همجنس هراسی گوش ندهید که برخی از افرادی که در اینجا می نویسند باید روی آن کار کنند. این پیچ و تاب در داستان قدیمی دختر خوب/دختر بد دقیقاً همان پیچشی است که ما در این روزگار به آن نیاز داریم. به جای اینکه دو دختر با هم رقیب باشند و یکی برنده و دیگری ببازد، در عوض یک داستان عاشقانه است. این ها از نوع داستان های جدیدی هستند که باید تماشا کنیم. بگذارید افراد آشکاری که از آن عصبانی می شوند عصبانی شوند.

جهت دانلود سریال First Kill 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


یک مفهوم جالب، به نظر می‌رسد که ما قبلاً مفهوم عشق ممنوع را دیده‌ایم، اما در اینجا در یک زاویه با طراوت و همچنین یک محیط خوب نشان داده شده است - ساوانا همیشه خوب است. پویایی و احساسات بین شخصیت های اصلی به خوبی نشان داده شده است. و ایمانی لوئیس، درست مانند هایتاون، به شیوه ای خیره کننده ارائه می دهد. به تماشای مردم ادامه دهید!

ویرایش: تنها چیز خنده‌دار اینجا برخی از نظرات است، نظراتی که سعی می‌کنند سریال را لکه دار کنند و رتبه آن را پایین بیاورند و می‌گویند که نظرات خوب باید جعلی باشد - درک کنید. همچنین اینها که این و آن را در بافی می گفتند - پس چی؟ اگر انگیزه های خاصی فقط یک بار نمایش داده شود، امروز هیچ فیلم یا سریال تلویزیونی جدیدی نخواهیم داشت، زیرا همه چیز قبلاً روی صفحه نمایش داده شده بود.