دانلود سریال Fear the Walking Dead: Dead in the Water 2022 دوبله فارسی

دانلود رایگان سریال Fear the Walking Dead: Dead in the Water 2022

ژانر :
اکشن و ماجراجویانه
امتیاز :
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
زمان :
دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
21.فروردین 1401
ستارگان :
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
6
خلاصه داستان :

یو اس اس پنسیلوانیا را در حالی دنبال می کند که رایلی و خدمه از آخرالزمان در زیردریایی جان سالم به در می برند…

Follows the USS Pennsylvania as Riley and crew survive the apocalypse in the submarine.

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Fear the Walking Dead: Dead in the Water 2022

یو اس اس پنسیلوانیا را در حالی دنبال می کند که رایلی و خدمه از آخرالزمان در زیردریایی جان سالم به در می برند…

جهت دانلود سریال Fear the Walking Dead: Dead in the Water 2022 با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این مینی سریال یا وب‌سایدهای شش قسمتی، آن‌ها را هر چه دوست دارید صدا کنید، در واقع راهی سرگرم‌کننده برای گذراندن زمان در انتظار شروع دوباره سریال «Fear the Walking Dead» بود. افراد پشت سر این سریال‌ها به خوبی این مینی سریال‌های کوچک را تهیه می‌کنند تا آتش را شعله‌ور کنند و طرفداران را در حین انتظار منتظر و طعمه نگه دارند.

و کار می‌کند. اوه بله، قطعا کار می کند.

"Fear the Walking Dead: Dead in the Water" خدمه و سرنوشت زیردریایی USS Pensylvania را در روزهای اولیه شیوع زامبی ها دنبال می کند. این در واقع یک خط داستانی نوشته شده به اندازه کافی زیبا از نویسنده Jacob Pinion و کارگردان Kenneth Requa بود.

این شش اپیزود با مدت زمان حدود 41 دقیقه، در واقع سرگرمی مناسبی را ایجاد می کنند، به خصوص زمانی که تمام شش قسمت را در یک قسمت پخش کنید. جانشینی سریع.

خوشحال بود که دیدیم اعضای بازیگران برای تکرار شخصیت‌های روزهای قبل از زمانی که آن‌ها را در مجموعه‌ی در حال اجرا «Fear the Walking Dead» دیدیم، و مخصوصاً دیدن نیک استال خوب بود ( با بازی رایلی) و جان گلاور (با بازی تدی مدوکس) دوباره روی پرده باز می‌گردند.

جلوه‌های ویژه در «Fear the Walking Dead: Dead in the Water» خوب هستند، همانطور که در تمام فیلم‌های مختلف وجود داشته است. سری در این فرنچایز با این حال، من هرگز نفهمیدم چرا تنها لحظاتی پس از مرگ شخصی و تبدیل شدن به زامبی، صورت اینقدر عبوس و فرورفته می شود. مطمئناً، متوجه شدم که از نظر بصری زامبی‌های خطرناک‌تری را ایجاد می‌کند و به مخاطب اجازه نمی‌دهد در مورد اینکه کسی برگشته است یا نه شکی نداشته باشد، اما بیایید، بدن انسان به این سرعت تجزیه و تحلیل نمی‌شود.

در مجموع، «Fear the Walking Dead: Dead in the Water» راه خوبی برای جلب علاقه فرنچایز «Fear the Walking Dead» است. و مطمئناً یک مینی سریال است که اگر از سریال در حال اجرا لذت می برید، باید به تماشای آن بنشینید.

امتیاز من به «Fear the Walking Dead: Dead in the Water» در شش مورد از ده ستاره