دانلود سریال Emperor of the Sea 2004 (امپراطور دریا) دوبله فارسی

دانلود سریال امپراطور دریا 2004

ژانر :
درام
امتیاز :
8.0/10
وضعیت :
Ended
کشور :
کره (جمهوری)
زبان :
کره ای
سال :
2004 2005
زمان :
70 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
04.آذر 1383
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
51
خلاصه داستان :

داستان سریال درباره برده ای به نام گونگ بوک است که به همراه دوستش جانگ نیون تحت تعلیم فردی به نام یون جانگ قرار می گیرد و بعدها به عنوان محافظ بانو جمی، از اشراف زادگان و ثروتمندان استخدام می شود و . . .

Emperor of the Sea is a South Korean television drama series directed by Kang Il-soo and Kang Byung-taek and starring Choi Soo-jong, Chae Shi-ra, Song Il-gook and Soo Ae. It aired on KBS2 from November 24, 2004 to May 25, 2005 on Wednesdays and Thursdays at 21:50 for 51 episodes. The historical drama is based on Choi In-ho's novel of the same title, which depicts the life of Jang Bogo, who rises from a lowly slave to a powerful maritime figure who dominated the East Asia seas and international trade during the Unified Silla Dynasty. The drama was received extremely well, holding the number one spot in the ratings for majority of the weeks it aired. It was also exported to eight countries earning approximately US$1.8 million in profits. The filming set in Wando County, South Jeolla Province also became a tourist attraction.

IMDb
8.0/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Emperor of the Sea 20042005

داستان سریال درباره برده ای به نام گونگ بوک است که به همراه دوستش جانگ نیون تحت تعلیم فردی به نام یون جانگ قرار می گیرد و بعدها به عنوان محافظ بانو جمی، از اشراف زادگان و ثروتمندان استخدام می شود و . . .
امپراتور دریا ، نام سریالی تاریخی و غم‌انگیز می‌باشد که توسط ایل سو کانگ ساخته شده است. این سریال داستان برده‌ای جوان به‌نام گونگ بوک را روایت می‌کند که به همراه بهترین دوستش جانگ نیون سختی‌های زیادی را در زندگی بی ارزششان تحمل می‌کنند ، طی اتفاقاتی پدرش توسط دزدان دریایی کشته می‌شود و او طی ماجراهایی توسط فردی به‌نام یوم جانگ مورد آموزش و تعلیم قرار می‌گیرد تا یک گلادیاتور ماهر شود ، بعدها اسمش به جانگ بوگو تغییر می‌یابد و رهبری گروهی از مردان قوی را بر عهده می‌گیرد که…

جهت دانلود سریال Emperor of the Sea 2004 (امپراطور دریا) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این اولین مجموعه تلویزیونی کره ای است که من تماشا کرده ام ، پس از شنیدن تعریف و تمجید بسیاری از آنها ، و باید بگویم که آنها حق داشتند ، زیرا این فیلم ذهن آور است. من نمی دانم با لباس ، موسیقی ، طرح یا بازیگری شروع کنم ، اما حقیقت این است که همه اینها یک داستان احساسی از سرنوشت ، عشق ، جنگ و دوستی را پراکنده می کند که با تکه های تاریخ و فرهنگ پراکنده شده است هیچ بیننده ای نمی تواند انکار کند. منظور من با توجه به قراردادهای یک مجموعه تلویزیونی از این قبیل است.

عصبانیت بین آنچه که باید بهترین دوستان داستان باشد ، کاتالیزور همه اتفاقات خوب یا بد است ، این همان چیزی است که بینندگان را امیدوار ، گریه و خشم می کند و سپس می بخشد و می فهمد ، اما این دلخراش است. سپس قطعات مختلف موسیقی متن فیلم مانند بمبی بر سر عشقهای غیرممکن ، بیش از دوستی محکوم به شکست هرگز کاملاً سقوط می کند ، افق انتظارات شما را خرد می کند.

در حالی که بسیاری از شخصیت ها بسیار خوب توسعه یافته اند و با دقت ساخته شده ، ما البته می فهمیم که این مردان در ورزش های رزمی قدرتمند و متخصص هستند و خانم ها بسیار ظریف و رویایی هستند ، اما به نوعی همیشه در خطرناک ترین زمینه ها حضور دارند. من از زیبایی و حیله گری خانم جامی تعجب کردم ، من از زوج مردان بامزه ای (که هرگز نام آنها را به خاطر نمی آورم) که شخصیت های اصلی را به عنوان مددکار و افراد مورد اعتماد در طول داستان همراهی می کردند ، لذت بردم ، من به راحتی Goong-Bok را دوست داشتم / جانگ بوگو به خاطر نبوغی که هست ، به خاطر مهربانی ، جاه طلبی و استقامتش ، به خاطر راهی که دوست دارد و به روشی که اعتماد دارد ، من دو بانوی حول و حوش او را تحسین کردم ، به خاطر صبر و خردشان ، اما کسی که من را متقاعد کرد یئوم مون است (آهنگ ایل کوک). این ماه که در طول فیلم می درخشد ، سوtood تفاهم و تنها و دلتنگ همسفران است ، این دزد دریایی سرنوشت ساز به یک دوست و محافظ خیانتکار تبدیل شد ، این عاشق ساکت که نگاه و اشک شما فقط شما را ویران می کند.

من فکر می کنم هر کسی باید یک سریال درام کره ای را در این زندگی تماشا کنید و چون اینطور است ، چرا امپراطور دریا را امتحان نمی کنید؟ تنش قدرتمند و احساسات همدلی باورنکردنی که از بازی عالی کسب خواهید کرد چیزی است که ارزش آن را دارد.

سریال های پیشنهادی