دانلود سریال Dexter: New Blood 2021 (دکستر: خون تازه) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال دکستر: خون تازه 2021 با زیرنویس فارسی

سریال دکستر: خون تازه در ژانر(های) درام, جنایی, ساخته شده و در سال 2021 به روی پرده رفته است. Dexter: New Blood در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Michael C. Hall, Jack Alcott, Julia Jones, Johnny Sequoyah, Alano Miller, Clancy Brown, Jennifer Carpenter, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-MA و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 8.2/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Dexter: New Blood 2021 (دکستر: خون تازه) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام جنایی
امتیاز :
8.2/10
وضعیت :
Ended
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2021
زمان :
55 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
16.آبان 1400
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
10
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

10 years after Dexter went missing in the eye of Hurricane Laura, we find him living under an assumed name in the small town of Iron Lake, New York. Dexter may be embracing his new life, but in the wake of unexpected events in this close-knit community, his Dark Passenger beckons.

IMDb
8.2/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Dexter: New Blood 2021


جهت دانلود سریال Dexter: New Blood 2021 (دکستر: خون تازه) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در پایان فصل اصلی، دکستر قایق خود را به سمت طوفان لورا در میامی فلوریدا هدایت می کند و او زنده می ماند. هواداران از زنده بودن دکستر احساس آرامش کردند. به دکستر فرصتی دوباره برای زندگی داده شد. هواداران می خواستند دکستر را در کنار هانا و هریسون در آرژانتین ببینند. ما می‌خواستیم دکستر، قهرمان هوشیار، جهان را از شر دیوانه‌های آدمکش نجات دهد. هانا مک‌کی تنها فرد دیگری بود که دقیقاً می‌دانست دکستر کیست و به هر حال او را دوست داشت و پذیرفت. هانا هم یک قاتل زنجیره ای بود که فقط آدم های بد را می کشت. دکستر به هر حال او را دوست داشت و پذیرفت. نویسندگان می خواستند مخاطب باور کند که دکستر به طور معجزه آسایی از یک طوفان جان سالم به در می برد و تصمیم می گیرد که با هانا و هریسون نباشد، زیرا او مسافر تاریکی دارد. پس چرا دکستر اجازه داد تنها پسرش هریسون توسط هانا بزرگ شود که او هم یک قاتل زنجیره ای بود. این هیچ معنایی ندارد. تمام کاری که نویسندگان باید در پایان فصل اصلی دکستر انجام می دادند، این بود که به ما اطلاع دهند که دکستر هنوز زنده است و او را در حال رفتن به سمت هانا و هریسون در آرژانتین ببینند. پایان! نویسندگان پایان را با مخفی شدن دکستر به عنوان یک چوب بری در اورگان به پایان رساندند. فکر می کردم این بدترین پایان بود... تا دکستر نیو بلاد. آنها می توانستند ما را از 10 سال انتظار و 10 اپیزود دریغ کنند که در پایان فصلی حتی بدتر از فصل اصلی به پایان می رسید. دکستر آزاد و زنده، بهتر از مرده دکستر و کشته شدن توسط پسر خودش است که نمی تواند عمل کند. اگر نویسندگان می خواستند دکستر بمیرد، دکستر می توانست توسط طوفان کشته شود. آنها همیشه می توانستند دنباله ای با هریسون به عنوان یک قاتل زنجیره ای انجام دهند و از تماشاگران "خون جدید" در امان بمانند

خون جدید در Iron Lake NY آغاز می شود. ما متوجه شدیم که دکستر در 10 سال گذشته یک زندگی عادی داشته و کسی را نکشته است. دکستر به عنوان جیم لیندسی زندگی می کند، او مسافر تاریک خود را پشت سر گذاشته است. جیم در یک فروشگاه ماهی و بازی/تفنگ محلی زندگی ساده و آرامی دارد. جیم با رئیس پلیس شهر آنجلا رابطه دارد. اگر دکستر می توانست ده سال بدون کشتن کسی زندگی کند و مسافر تاریک خود را در حالی که در دریاچه آهن نیویورک زندگی می کرد، در رابطه با آنجلا و دخترش آدری پشت سر بگذارد، دکستر می توانست بدون کشتن کسی زندگی کند و مسافر تاریک خود را در حالی که زندگی می کرد پشت سر بگذارد. در آرژانتین در رابطه با هانا و پسر خودش هریسون! این عقل سلیم است.

در New Blood وقتی شخصیت هریسون در قسمت 2 ظاهر می شود، سریال غیر قابل تماشا می شود. بازیگر نقش هریسون، جک آلکات نمی تواند بازی کند، او کاریزمای صفر دارد. جک به عنوان پسر دکستر قابل باور نیست. هریسون قطعا اشتباه گرفته شده بود. کل بازیگران نقش مکمل احساس بودجه کم و ناشناخته بودند. به نظر می رسید که آنها این سریال را با عجله و با بودجه ساخته اند و در نهایت زمان تمام شد. نویسندگان گفتند که از 10 قسمت استفاده خواهند کرد تا با تنبیه دکستر، طرفداران را ببندند و اصالت را بیاورند. پایان به طرفداران بسته نمی شود. این یک توهین به طرفداران است.

نویسندگان باید به هریسون اجازه می دادند که شهر را با اتوبوس ترک کند، یا در ایستگاه کامیون قاتل سریالی سوار شود و شخصیت او را بکشد. هریسون همه اشتباه می کرد. آنها نوشتند که هانا بر اثر سرطان پانکراس درگذشت و هریسون به سرپرستی رفت. این معنا ندارد. هریسون خواهر و برادر ناتنی کودی و آستور داشت؟ هریسون پدربزرگ و مادربزرگ مادری داشت، والدین ریتا؟ اما او همچنان تصمیم گرفت دکستر را پیدا کند. پس از خواندن نامه ای که دکستر به هانا نوشته بود. هریسون می‌دانست که پدرش از طوفان جان سالم به در برده است و چرا پدرش برای محافظت از او در برابر مسافر تاریک خود دور ماند. دکستر همچنین نوشت: "بگذار بمیرم تا پسرم زنده بماند." هریسون به دریاچه آهن می رسد و می پرسد "چرا مرا رها کردی؟" میدونی چرا! چرا نمی توانید به فداکاری 10 سال پدرتان برای حفظ امنیت خود احترام بگذارید؟ چرا با ظاهر شدن ناگهانی به عنوان پسر و با استفاده از نام واقعی خود، آن را دور می اندازید و جان پدرتان را به خطر می اندازید؟ چرا بعد از اینکه پدرت شما را به خانه آورد و موافقت کرد که اجازه دهد با او زندگی کنید (حتی اگر حضور شما وجود او را تهدید می کند) به یک مهمانی دبیرستان بروید و اولین چیزی که مواد مخدر مصرف کنید، به آدری بگویید که جیم لیندسی نام واقعی پدر شما نیست و آنها واقعا نمی دانم او کیست هریسون به مصرف مواد مخدر و نوشیدنی های بیشتری ادامه می دهد و تقریباً می مرد. این باعث می شود دکستر فروشنده را پیدا کند و قبل از اینکه بچه های بیشتری را بکشد، او را متوقف کند. چرا همکلاسی های خود را کتک می زنید؟ چرا قصد قتل دانش آموز دیگر را دارید؟ چرا دست یک کشتی گیر را جلوی کل مدرسه بشکنید؟ دکستر به هریسون کمک می کرد و بارها و بارها از او محافظت می کرد. دکستر در تلاش برای کمک به هریسون تاریک ترین راز خود را برای هریسون فاش می کند، او به اشتراک گذاشت که هر دو در خون به دنیا آمده اند، مادرانشان را در کودکی قبل از خود به قتل رسانده اند و به او کمک می کند تا مسافر تاریک را درک کند و یاد بگیرد که چگونه از رمز هری استفاده کند.

سری جدید هیچ شباهتی به سری اصلی ندارد. دکستر اصلی یک شاهکار بود. نوشته درخشان، خنده دار، مخاطب را مجذوب خود کرد. توطئه ها پر تعلیق و بازیگری بی عیب و نقص بود. کل بازیگران شگفت انگیز بودند. بهترین بازیگران این صنعت بازیگران سریال خون جدید بودجه کم، بازیگران ناشناخته و نویسندگی و بازیگری ضعیف هستند. کورت کالدول، فرض کنید یک میلیاردر است که یک ایستگاه کامیون محلی در شهر دارد؟ او مانند یک مرد بی خانمان به نظر می رسد و در ایستگاه کامیون با فراریان صحبت می کند، او به او پول، غذا، سواری و سرپناه می دهد، اما وقتی آن زنان مفقود می شوند هرگز مظنون به حساب نمی آید؟ این قاتل سریالی پرکار، یک نابغه واقعی به نظر نمی رسید. هیچ مسابقه ای برای دکستر وجود ندارد. او دوست داشت قربانیان خود را به عروسک هایی در اندازه واقعی تبدیل کند و آنها را در جعبه های غنائم زیرزمینی به نمایش بگذارد. پسر کرت، متیو کالدول، مسئول کشتن شخصی در طی یک تصادف قایق بود و هرگز به این قتل محکوم نشد. مت حیوانات مقدس را شکار کرد و کشت، و یک عنصر بومی آمریکایی را معرفی کرد، که مورد لمس قرار گرفت، اما تبدیل به خط داستانی نامرتب دیگری شد.

در آخرین قسمت، زمانی که دکستر لوگان را در حالت خفه قرار می‌دهد و لوگان می‌توانست به سادگی عبور کند. و دکستر می‌توانست کلید را بگیرد و فرار کند، نویسندگان مطمئن شدند که دکستر یک مرد بی‌گناه لوگان را به قتل رسانده است، بنابراین دکستر باید مجازات شود. فرار از زندان حتی ضروری نبود. شواهد علیه دکستر در مرگ مت کالدول غیرمستقیم و قابل رد بود. دکستر ممکن است می‌خواست از استرداد به میامی با مجازات اعدام در پرونده قصاب خلیج هاربر بگریزد، اما این شواهد هم مطابقت نداشتند.

مایکل سی هال بازیگر فوق‌العاده‌ای است. احساس می‌کرد که او واقعاً نمی‌خواهد این نقش را بعد از 10 سال تکرار کند. ما می دانستیم که دکستر از کودکی هریسون را دوست داشت. هریسون در نامه ای که دکستر دوستش داشت خواند و در فاصله 10 ساله با هانا دلتنگ او شد. وقتی هریسون برمی گردد، دکستر او را به خانه اش می برد و به او می گوید که دوستش دارد. وقتی هریسون خشن است و قصد کشتن شخص دیگری را دارد، دکستر بدون قید و شرط او را می پذیرد و سعی می کند به او کمک کند. در صحنه‌های پایانی وقتی دکستر فرار می‌کند و در جنگل با هریسون ملاقات می‌کند تا با هم شهر را ترک کنند، هریسون یک تفنگ برمی‌دارد و پدرش را بدون هیچ تردیدی، بدون هیچ احساسی می‌کشد، همه این‌ها به این دلیل است که دکستر مربی را کشته است، هریسون غریبه ای را هفته‌ها قبل ملاقات کرده بود؟ این نوشته مضحک است. هریسون یک بچه بی گناه را با یک تیغ لبه مستقیم هک کرد. دکستر هریسون را روی میزش نگذارد. آنجلا می رسد شاهد هریسون که تفنگ را در دست دارد، دکستر مرده روی زمین افتاده است. هریسون به قتل پدرش اعتراف می‌کند و آنجلا می‌گوید، اشکالی ندارد و به هریسون می‌گوید که چگونه شهر را ترک کند و از اجرای قانون فرار کند. آنجلا اسلحه قتل را پاک می‌کند و با یک افسر درگیر تیراندازی می‌شود. هریسون لیاقت کشتن دکستر را نداشت (بازی وحشتناک جک آلکات) هیچ کس در آیرون لیک حریف شایسته ای نبود. این یک توهین به طرفدارانی بود که این سریال را دوست داشتند. نویسندگان 10 سال فرصت داشتند تا پایان دیگری بنویسند. نویسندگان دکستر را برای همیشه خراب کرده اند.

آنها باید آهنگ اصلی را حفظ می کردند. آن‌ها باید صدای هری را حفظ می‌کردند، دکستر را راهنمایی می‌کردند تا با رمز زندگی کند، نه فحش‌های همیشگی دب و فریاد زدن مکرر f__k سر دکستر. تجزیه و تحلیل بسیار هوشمندانه و تحقیقات پزشکی قانونی دکستر در مورد هر قاتلی که از عدالت فرار می کرد کجا بود. مونولوگ های درونی دکستر از سری اصلی کجا بودند. تناقضات بسیار زیادی وجود داشت... دکستر از M-99 در سرنگ ها برای تسلیم کردن قربانیان استفاده کرد، نه از کتامین در خون جدید. در نسخه اصلی دکستر، آنها هرگز آثاری از ثروت بر روی بدن قربانیان یا شواهدی از M-99 در قربانیان قصاب خلیج هاربر پیدا نکرده بودند. نویسندگان از آنجلا خواستند در حالی که در اینترنت جست‌وجو می‌کردند، فوراً با قتل‌های قصاب خلیج هاربر در میامی ارتباط برقرار کند. متاسفم که این امکان پذیر نیست. چرا آنجلا در حال تلاش برای حل یک پرونده قتل از قبل حل شده از مترو میامی در فاصله 1300 مایلی است؟ آنجلا حتی نمی تواند پرونده محلی خود مبنی بر گم شدن فراریان را که مربوط به بهترین دوستش است در شهر کوچک خودش حل کند. BTW بدون اینکه دکستر و نابغه‌اش در حال تحقیق باشند، هرگز این پرونده را حل نمی‌کردید! کرت همچنان در حال کشتن بود. پسرش همچنان در حال کشتن بود. فروشنده مواد مخدر همچنان باعث مرگ می شود. در جایی که دکستر مجازات می شود، ما به داستان سرایی بد بیشتری نیاز نداریم. ما به دکستر نیاز داریم تا هیولاهایی را که از سیستم قضایی فرار می کنند و آزادند به کشتن ادامه دهند مجازات کند. ما به شما نیاز داریم که آشغال هایی که هیچ منطقی ندارند ننویسید. امیدوارم حداقل یک فصل دیگر وجود داشته باشد، با فاش کردن اینکه دکستر هنوز زنده است، او از کابوس بیدار خواهد شد که کل سریال New Blood بود و این فقط یک رویای بد خواهد بود.

جهت دانلود سریال Dexter: New Blood 2021 (دکستر: خون تازه) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من از طرفداران پر و پا قرص این نمایش هستم. من هر اپیزود را حداقل 3 بار دیده ام به جز تصادف قطار در دو فصل گذشته. فکر می‌کنم این فصل کاملاً غیرضروری بود تا جایی که کاش نمی‌شدند. تنها چیزی که در آن پیشرفت کردند، فیلمبرداری، استفاده از رنگ‌ها در صحنه‌ها به‌عنوان جلوه‌های منحصربه‌فرد بود و درست مثل بقیه این روزها، آنها عاشق نماهای بدون سرنشین خود از این شهر زیبا در میان ناکجاآباد هستند. انتخاب های مجاز موسیقی افتضاح بود.

سکانس آغازین تنبل است، منظورم خوب است، هیچ موسیقی تم نمادینی از فصل اول وجود ندارد، اما آن صفحه عنوان شکسته یخ و آنها هوشمندانه عنوان را اضافه کردند. اپیزود به صحنه ها خلاقانه بود، اما چیزی که من را می کشد این است که چشمک های عجولانه آنچه قرار است اتفاق بیفتد بی معنی بود. متاسفم برای کسانی که صرع دارند. ای کاش صفحه عنوان Dexter را نشان می دادند و تمام. چشمک‌های سریع از اتفاقاتی که قرار است بیفتد، افرادی که مجبور بودند هر قسمت را بارها و بارها برای کانال یوتیوب خود با 5 مشترک تماشا کنند، وقتی به اندازه اتاق خواب ایزاک سیرکو دست به دست می‌شوند از آن متنفر خواهند شد.

قسمت اول خیلی بی معنی بود، مطمئناً اگر 10 سال است که یک دوست قدیمی را ندیده اید، زمینه های زیادی برای پوشش دادن دارند، زیرا چیزهای زیادی برای رسیدن به آن دارید. من واقعاً از این ایده بدم می‌آید که دکستر در یک شهر کوچک در یک فروشگاه لوازم ورزشی بوده است، فقط به خاطر کمرنگ نگه داشتن مشخصات. بیشتر از هر چیزی ترجیح می دادم او را در آن آسیاب اره ای ببینم. من کاملاً می توانم جدول زمانی را که آنها این کار را در آن ایجاد کردند درک کنم، اما به جای یک شهر کوچک در میانه ناکجاآباد، آن را چند سال به عقب می انداختم.

اولین شکایت پسر دکستر، هریسون به عنوان یک بازیگر بد است. پسر کیه آیا او خویشاوندی دارد که این نقش را به او داده است؟ آیا این سندرم پسر کارگردان بود؟ من خیلی تنبل هستم که نام آنها را در گوگل جستجو کنم. او مرا به یاد فردی هایمور کمی مردانه تر از متل بیتس می اندازد. کسی که یکی از بدترین بازیگرانی است که نمی توانم باور کنم کار پیدا کند. هریسون واقعاً من را به یاد نسخه 2022 زک همیلتون از فصل 8 می‌اندازد. زک آن موقع خیلی خوب بود و الان هم مثل من که اخیراً فصل 8 را دوباره تماشا کردم، بد است. مدیر بازیگری یا فردی بالاتر که حرف آخر را می زند، کار افتضاحی را برای انتخاب هر دوی آنها انجام داد. اما نه به آن بدی بچه‌ای که در متل بیتس که تامی ویسو را شبیه یک بازیگر شکسپیر کرد. اینکه هریسون چگونه فهمید دکستر کجاست، واقع بینانه است. با این حال من واقعاً تعجب می‌کنم که چقدر از نویسنده‌ای که این کار را انجام داده است می‌خواهند هریسون باشد، زیرا به نظر می‌رسد نوعی سفر نفسانی شبیه به گرگ و میش است که در آن این فرد متوسط ​​(در بهترین حالت) به این شهر جدید و در بازه‌ای چند نفری می‌رود. . در این مورد. اپیزودها به محبوب‌ترین بچه مدرسه تبدیل می‌شود و با زیباترین دختر مدرسه می‌خوابد، که صادقانه بگوییم رقابت چندانی وجود نداشت. من احساس نمی کنم شیمی آدری و هریسون آنجا بود. بعضی وقت‌ها هریسون او را می‌بوسد، به نظر می‌رسد که .. این بازنده را از من دور کن! من آدری را خیلی بیشتر از هریسون دوست دارم. اگرچه من هریسون را در مقایسه با او زنانه می‌دانم.

من عاشق تکان دادن سر ظریف به جف لیندسی هستم. بله دکستر توسط جیمز ساخته می شود نه جف، اما برای طرفداران هاردکور به اندازه کافی ظریف است. بیش از هر چیز چیزهای زیادی برای افرادی که نمایش را به اندازه من تماشا کرده اند وجود دارد. دیدن باتیستا، ذکر قصاب بندرگاه خلیج و چند بازیگر و بازیگر که نقش‌هایشان را تکرار می‌کنند. برخی از آن‌ها ظریف‌تر از بقیه هستند.

نوشتن در این فصل تنبل بود، به‌طور جدی چگونه چراغ سبز دریافت کرد؟ آیا هیچ یک از نویسندگان اصلی در آن نقش داشتند؟ یا اینکه این شخص ثروتمندی بود که حقوق نمایش را می‌خرید. این فصل کاملا غیر ضروری بود. البته با حمایت اپل، آنها مجبور شدند چند مرد همجنس گرا را در نمایش دزدکی جذب کنند. برخی از موارد بسیار واضح و ناگزیر به "نشانی" موارد مربوط به بومیان است که من قصد ندارم وارد آنها شوم. این سریال چند اپیزود طول می‌کشد قبل از اینکه آن صداگذاری امضا شده را دریافت کنیم. این یا من با این مزخرفات حوصله اشک را نداشتم شخصیت هریسون مرا به یاد استیون سیگال در فیلم Fire Down Below می اندازد که در همه چیز مهارت دارد. او در مقابل قلدرها ایستادگی می کند، می تواند قفل ها را انتخاب کند، اسپانیایی صحبت کند (که یکی از معدود چیزهای قابل باور است) و البته در آزمون مدرسه خود که معلم در آن تقلب کرده است، نمره احمقانه بالایی می گیرد. دوربین های شکار تنبل و بسیار راحت بودند. شما متوجه می‌شوید که این مرد در حین بررسی صحنه جرم، ژاکتی را به اطراف تکان می‌دهد و هیچ‌کس او را نمی‌بیند. قاتل سریالی که صداپیشه آقای کرابز در باب اسفنجی شلوار مکعبی نقش او را بازی می‌کند، آنقدر واضح بود که اگر حدس بزنید که کیست احمقی است. به طور جدی نوشته خیلی بد است.

صخره های نمادین کجا هستند؟ در بیشتر موارد در این فصل تقریباً وجود ندارد. من فقط خوشحالم که آنها در 99٪ مواقع روی هریسون تمرکز نکردند و بالاخره دکستر را برای فصل دوم می بینید.

از اینکه چگونه این سریال سعی می کند با دختری که "مدرن" باشد متنفرم. پادکست انجام می دهد البته او باید "عصبی" و نفرین باشد، نه در سطح Debs زیرا دب با تسلط او بر کلمه F غیر قابل جایگزینی است. آن‌ها حتی سعی می‌کنند با لیستی که هریسون به او می‌زند، «ادگی» باشند. دکستر به سختی کسی را می کشد. این سری کوچک بسیار راحت است که معمولاً در مورد نوشتن ضعیف است. از جف لیندزی، نویسنده کتاب‌هایی که این کتاب‌ها بر اساس آن‌ها ساخته شده‌اند، نظر دومی می‌خواستم تا ببینم مسیری که او با این مجموعه می‌رفت، چگونه است. این فصل باعث می شود که فصل 7 یا 8 در مقایسه بهتر به نظر برسد. فقط زیبا، رنگارنگ است و تلاش می کند "مدرن" باشد. لطفاً نویسندگان از تلاش برای مدرن کردن همه چیز دست بردارند. این مانند یک فن تخیلی واقعا بد است که کسی در رسانه های اجتماعی پست می کند و هیچ کس این واقعیت را نمی خواند که شما متوجه می شوید که آن خبرنگار آسیایی حماقت هایی مانند جنسیت سیست و همه اینها را به گوش می رساند. چیز دیگری که من پیدا کردم این است که شخصیت های دوست داشتنی یا به یاد ماندنی زیادی وجود ندارد. من به طور جدی بیشتر منتظر می ماندم تا ایده بهتری ارائه شود.

قاتل سریالی در این فصل ضعیف است. او مانند یک بابا نوئل مرکز خرید به نظر می رسد.

پایان برای این فصل مناسب بود، با این فرض که بر اساس آن دیدگاه‌هایی که ویکی‌پدیا ادعا می‌کند که احتمالاً لغو نمی‌شوند، لغو نمی‌شوند. مانند Narcos بدون پابلو اسکوبار در فصل 3 خواهد بود و هیچ کس آن را تماشا نخواهد کرد. حدس می‌زنم بالاخره یک نفر به رویای خود رسید که دکستر سرانجام در پایان فصل 8 همانطور که قرار بود می‌میرد. اگر از شهری به شهر دیگر می‌رفتند، پیر یا کسل‌کننده می‌شد. خیلی دوست داشتم ببینم دکستر با مردم میامی مواجه می‌شود و احتمالاً در میامی اتاق گاز را برای پایان کار می‌گذارد، اما در پایان فصل 8 آن‌جا بودند که از فصل 1 زنده ماندند، جایی که مهم بود. اما اکنون مایکل سی هال مجبور نیست دائماً با تنفس دهانی در چه زمانی فصل بعد، چه زمانی فصل بعد تماس بگیرد!

مایکل سی هال هنوز هم می تواند عمل کند. اگرچه او فقط پیر و خسته به نظر می رسد، مواقعی وجود دارد که شرط می بندم او نمی خواست سر صحنه فیلمبرداری باشد. او هنوز دکستر است و من فقط می توانم تمام افرادی را تصور کنم که بدون دکستر این را می دیدند و می گفتند grr.. بهتر بود با او در آن بود. این فصل حس و حال فصل های قدیمی را نداشت. چه آنها این را در میامی شلیک کردند یا نه. فقط امیدوارم به مایکل دستمزد بزرگی بدهند تا در این بازی حضور داشته باشد زیرا داستان افتضاح است. اگر کلمه دکستر را حذف کردید، دب را حذف کردید که او یکی از معدود افرادی بود که در این فصل واقعا از من لذت بردم. اگر او را بیرون می آورید، خیلی کم شبیه دکستر می شد. به نظر می رسید ترکیبی از درام تلویزیونی مدرسه ای ضعیف با عناصر Banshee (HBO) و یک سریال کانادایی Moccasin Flats. من شک دارم که هرگز دوباره این را تماشا کنم. چند قسمت آخر تنها اپیزودهایی بود که ارزش دیدن داشت. از این کار اجتناب کنید. ای کاش بعد از اینکه کشتی در پایان فصل 8 به سمت طوفان می رود همه چیز را ویرایش می کردند. ما می توانستیم پایان های احمقانه خود را انتخاب کنیم و به کسانی بخندیم که این آشغال ها را در هر رسانه اجتماعی یا سایت های تخیلی طرفدارانی که در آن ظاهر می شود پیشنهاد می کنند.

در هر صورت لطفاً یا فصل 2 را انجام ندهید یا این مزخرفات را تصدیق کنید. نویسندگان و هر کسی که مسئول است، از زمان مرگ ریتا یا احتمالاً قاتل روز قیامت، هیچ کار محکمی با دکستر انجام نداده اند.