دانلود سریال Devs 2020 (توسعه‌دهندگان) دوبله فارسی

دانلود سریال توسعه‌دهندگان 2020

ژانر :
علمی تخیلی و فانتزی درام معمایی
امتیاز :
7.7/10
وضعیت :
Ended
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2020
زمان :
52 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
15.اسفند 1398
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
8
خلاصه داستان :

یک مهندس کامپیوتر در مورد یکی از بخش‌های مرموز شرکتش تحقیق می‌کند و باور دارد که ناپدید شدن دوست پسرش به آن مرتبط است.

Young computer engineer Lily Chan investigates the secretive development division of her employer, a cutting-edge tech company based in San Francisco, which she believes is behind the murder of her boyfriend.

IMDb
7.7/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Devs 2020

یک مهندس کامپیوتر در مورد یکی از بخش‌های مرموز شرکتش تحقیق می‌کند و باور دارد که ناپدید شدن دوست پسرش به آن مرتبط است.
داستان این سریال علمی تخیلی و مهیج حول‌محور یک مهندس کامپیوتر است که در مورد یک بخش پنهانی در شرکتش تحقیق می‌کند ، که به عقیده‌اش این شرکت پشت ناپدید شدن دوستش است و….

جهت دانلود سریال Devs 2020 (توسعه‌دهندگان) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من در اینجا به جزئیات بازیگری یا کارگردانی نمی پردازم. به نظر من همه اینها نسبتاً متوسط ​​هستند. پس از همه باید به تعداد زیادی عکس با شخصیت خیره شده در فاصله برای مدت طولانی اجازه داده شود و قطعاً احساس می شود در این نمایش 20٪ از زمان نمایش فقط آن موارد است. من این را ذکر می کنم زیرا برای من یکی از این پرچم های قرمز است که پیش بینی می کند فیلم یا نمایش در حالی که در واقعیت کم عمق است ، سعی می کند عمیق به نظر برسد. پرچم دیگر استناد بلاعوض به منابع کتاب مقدس است. نمایش همچنین پر از آنهاست.

در اینجا من سعی می کنم طرح را درک کنم ، بنابراین اسپویلرهای بزرگ پیش رو هستند.

طرح یک فرض اصلی خارق العاده دارد که واجد شرایط است نمایش به عنوان علمی تخیلی فرض این است که یک شرکت دره سیلیکون رایانه ای را توسعه داده است که می تواند جهان را به طور دقیق مدل کند. برای من بیشتر شبیه یک خیال است تا یک داستان علمی. این کاملا غیرممکن است و حتی در نمایش یکی از دلایل آن ذکر شده است. جمع و جورترین و دقیق ترین مدل جهان ، جهان یکسان است. هر چیز دیگری یک مدل است که فقط در یک سری شرایط مانند یک اصل رفتار می کند. و چگونه آنها داده های مربوط به همه چیز در جهان را جمع آوری کرده اند؟ آنها از کجا دانستند چه چیزی را جمع کنند؟ آنها باید بدانند که همه چیز در جهان برای ساختن چنین مدلی چگونه واقعاً کار می کند. همانطور که گفتم ، این داستان علمی تخیلی نیست.

بنابراین اگر این کار را از دست دادیم ، اجازه دهید نمایش اصلی را به نمایش بگذاریم و ادامه دهیم. طرح به طور خلاصه در زیر شرح داده می شود ، بنابراین اسپویلرهای بزرگ پیش رو هستند.

1. فارست و کتی پروژه خود را بر اساس ایده جبرگرایی مطلق بنا نهادند. همه چیز توسط رویدادهای قبلی شروع می شود که از بیگ بنگ شروع می شود. اگر آنها بتوانند واقعیت را به طور دقیق مدلسازی کنند ، می توانند تا آنجا که می خواهند به آینده و گذشته نگاه کنند. اما تصاویر گذشته توسط رایانه آنها مبهم و ساکت است.

لیندون (Cailee Spaeny) ، یک عضو نابغه بسیار جوان در تیم با این دیدگاه کاملاً قطعی مخالف است. او مدل جدیدی ایجاد می کند که بر اساس تفسیرهای جهانیان هیو اورت ساخته شده و ماشین را مطابق با آن دوباره برنامه ریزی می کند. نظریه چندرسانه ای معتقد است که هر اتفاقی که می افتد رخ می دهد. هر رویدادی جهان جدیدی را ایجاد می کند که این رویداد در آن اتفاق افتاده باشد و دیگری جایی که اتفاق نیفتاده است. این البته نظریه ای قابل اثبات نیست زیرا راهی برای مشاهده این جهانهای دیگر وجود ندارد. دستگاهی که طبق این توضیحات برنامه ریزی شده است ، ناگهان شروع به تولید تصاویر و صداهای شفاف از گذشته می کند. لیندون و تیم با موفقیت خوشحال می شوند ، اما فارست به جای ستایش از لیندون برای موفقیت خود ، او را اخراج می کند. بسیاری از جهان توضیح غلطی برای فارست است. او به دلایل شخصی خود برای تعیین توجیه خود در تصادف دلخراش اتومبیل ، جایی که همسر و دخترش کشته شدند ، نیاز به قاطعیت کامل دارد. او به یقین احتیاج دارد که به هیچ وجه ممکن نبوده باشد.

>>> آیا منطقی است؟ چگونه ممکن است معرفی یک مدل در جهانهای مختلف پیش بینی ها را بهبود بخشد؟ اگر اتفاقی می افتاد ، ماشین اصلاً نمی توانست هیچ رویدادی را تفسیر کند! هر دویدن باید نتایج متفاوتی داشته باشد ، اما در نمایش اینطور نیست. پیش بینی های دستگاه هنوز کاملاً قطعی هستند.

2. کیتی پیشنهاد می دهد لیندون یک آزمایش عجیب از اعتقاد او به نظریه بسیاری از جهان باشد. او می گوید اگر لیندون ترفند خطرناکی برای ایستادن در لبه عروس انجام دهد ، او را دوباره به DEVS برمی گرداند. کیتی می گوید اگر لیندون واقعاً به بسیاری از جهان ها اعتقاد دارد ، نباید از مرگ بترسد زیرا در دنیای دیگر قطعاً چنین نخواهد کرد و بازگشت به DEVS در واقع یک قطعیت است. لیندون شکست می خورد و از روی پل می افتد.

>>> این یکی از موارد غیرمعقول در طرح است. اول از همه ، مشخص نیست که چرا کیتی می خواهد لیندون مرده باشد. کتی همچنین به تئوری بسیاری از جهان اعتقاد دارد و یا باید او را پس بگیرد یا نه. دلیل کشته شدن وی چه بود؟

>>> آزمایشی که کتی پیشنهاد داده است نیز منطقی نیست و لیندون "باهوش" قادر به دیدن آن نیست. پیروی از منطق خود کیتی در برخی دیگر از کیهان ها ، لیندون همیشه در DEVS باقی مانده است و این مکالمه بین آنها هرگز اتفاق نیفتاده است. آیا این لیندون را در این جهان شادتر می کند؟ آیا به هیچ وجه به او مربوط است؟ تنها نتیجه آزمایش این است که او می میرد ، دیگری وجود ندارد. اساساً خودکشی خالص و بدون دلیل.

>>> در طول این مکالمه کتی همچنین به وی می گوید که می داند دقیقاً چه اتفاقی برای لیندون خواهد افتاد ، خواه از این آزمایش جان سالم به در ببرد یا سقوط کند. او می گوید که پیش بینی را از دستگاه DEVS مشاهده کرده است. این هم معنایی ندارد. اگر نظریه بسیاری از جهان درست باشد ، کدام یک از این ماشین های جهان پیش بینی کرده است؟

3. لیلی و جیمی تصمیم می گیرند با ماندن در تمام روز در خانه ، پیش بینی ها را خنثی کنند. لن کانن کنتون در آخرین تلاش برای جلوگیری از گسترش اطلاعات در مورد جنایات خود به آپارتمان آنها می آید. او جیمی را می کشد ، اما خودش کشته می شود. لیلی زنده می ماند ، اسلحه کنتون را بر می دارد و به دانشگاه DEVS می رود.

>>> توضیح داده نمی شود که چرا تصمیم به انجام این کار گرفته است. ما فقط می توانیم حدس بزنیم که او می خواهد انتقام دقیق از فارست را بخاطر از بین بردن همه دوست پسرانش و تلاش برای کشتن او بگیرد. با این وجود ، او پیش بینی ای را که مشتاق بود زودتر انجام دهد و ثابت کند اشتباه کتی را دنبال می کند ، دنبال می کند. این نوعی از نیروها در کشف علمی است که وقتی یک قهرمان داستان مجبور به انجام کاری از پیش تعیین شده می شود ، حتی وقتی که از یک پیش بینی آگاه است و می خواهد آن را بشکند ، علمی-تخیلی است. به طور معمول این شامل برخی دیگر از بازیگران یا مجموعه ای از حوادث است که انتخاب قهرمان داستان را مجبور می کند او را به انجام پیش بینی ناخواسته محدود کند. در این نمایش نویسنده حتی زحمت آن را باورپذیر نمی کند.

4. لیلی به آزمایشگاه DEVS می رسد ، جایی که فارست پیش بینی ماشینی از چگونگی وقایع بیشتر را به او نشان می دهد. ماشین پیش بینی می کند که لیلی فارست را می کشد و خودش نیز می میرد زیرا گلوله او محفظه ای را شکسته و تقریباً در معرض خلا قرار خواهد گرفت. همه چیز دقیقاً همانطور که پیش بینی شده بود پیش می رود تا لحظه ای که قرار است لیلی ماشه را بکشد. در عوض او فقط اسلحه را از دسترس خود دور می کند. نتیجه سرنوشت ساز هنوز به لطف یکی از DEV ها ، استوارت رخ می دهد ، که خود باعث نقض مهار می شود. لیلی و فارست هر دو در اثر خفگی می میرند. کتی می فهمد که پیش بینی های دستگاه از این مرحله در حال شکست بودند ، زیرا لیلی از اراده آزاد خود برای خنثی کردن آنها استفاده کرد.

>>> حرکت طرح دیگری که کاملاً مخالف هرگونه توضیح منطقی است. چرا فقط لیلی قادر به رفتاری بود که توسط دستگاه پیش بینی نشده است؟ چرا شخص دیگری نمی تواند؟ به نظر می رسد رفتار در تضاد با یک پیش بینی بسیار آسان است. چرا ماشین در حالی که موفق به پیش بینی دیگران شده بود قادر به پیش بینی حرکت انجام شده توسط لیلی نبود؟ چه ویژگی خاصی در این تصمیم وجود داشت که آنرا غیر قابل پیش بینی می کرد؟

5. لیلی ناگهان خود را در صحنه ای پیدا می کند که در قسمت اول نمایش آغاز شده است. او و سرگئی قصد کار دارند. لیلی این مسئله را به عنوان یک دژاوو عظیم الجثه درک می کند تا اینکه با فارست آشنا می شود ، که توضیحاتی درباره وجود زندگی پس از مرگ او می دهد. هر دو آنها یک انسان واقعی نیستند ، بلکه فقط یک شبیه سازی در داخل دستگاه هستند که جهان بهتری را برای آنها الگو می کند. یکی که خانواده Forrest هنوز در آن زنده هستند و همچنین هر دو دوست پسر لیلی. آنها تنها افرادی هستند که در این شبیه سازی از وجود دنیای واقعی اطلاع دارند و از آن خاطره ای دارند. همه افراد دیگر در این شبیه سازی فکر می کنند که این یک واقعیت است. علیرغم اینکه می دانند تنها انتخاب آنها این است که از بقیه زندگی خود در شبیه سازی احاطه شده توسط افرادی که دوستشان دارند لذت ببرند و یک نتیجه عالی است که قابل قدردانی است.

>>> انتظار نداشتید که . چرا فارست ترتیب چنین چیزی را می دهد؟ آیا او فقط ایده اینکه کامپیوتر پس از مرگش شبیه سازی از او اجرا شود را دوست داشت؟ چه تفاوتی برای او ایجاد کرد؟ خانواده خودش هنوز مرده اند و حالا او نیز مرده است. کل موضوع بارگذاری به اندازه مراقبت از جهان دیگر در تفسیر جهانهای مختلف منطقی است. بله ، ممکن است دنیای دیگری یا یک شبیه سازی رایانه ای وجود داشته باشد که همه چیز متفاوت است ، اما چرا یکی از آنها مراقبت می کند؟ این شما نیستید که در آنها هستید. اگر بمیری ، می میری و تمام. یک شخص فرضی مثل شما در یک جهان دیگر شما نیستید و همچنین یک نرم افزار شما نیستید.

>>> این کاملاً یک معمای اخلاقی است. افرادی که در این شبیه سازی قرار دارند ، شخصیت های حساسی هستند که از انسان قابل تشخیص نیستند. آیا کسی حق اخلاقی دارد که آنها را ایجاد کند و آنها را طبق قوانینی که از نظر وی تعریف شده است ، بازی دهد؟

همانطور که می بینید ، من نتوانستم درک زیادی از طرح DEVS داشته باشم. به نظر من گیج و پر از حفره های منطقی است. من از این کمبودها بسیار ناامید شده ام. من فکر می کنم که داستان ها باید به نوعی منطقی باشند تا راضی کننده باشند. اما این فقط من هستم.

جهت دانلود سریال Devs 2020 (توسعه‌دهندگان) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


برچسب من برای این نوع افراد "کمبود شخصیت" است. جوانانی که فکر می کنند آنچه را که به آن اعتقاد دارند این چیزی است که "علم" نامیده می شود ، اما زندگی شخصی آنها پس از سالها پایان تلقین چنان بی رمق و بی خاصیت است که معتقدند هر چیزی که فکر می کنند یا احساس می کنند احتمالاً از نظر سیاسی نادرست است ، یاد گرفته اند که خطر فکر کردن یا احساس چیز دیگری غیر از شیفتگی مداوم با توانایی های لقب دیجیتال را دارد. هر کسی که هر نوع احساس بیرونی را از خود نشان می دهد ، مانند پروانه به شعله کشیده می شود ، تا زمانی که چگونگی ابراز احساسات حاوی نشانه های خواب آور است که برای پاسخگویی آموزش دیده اند. وارد دیوانه شوید و با مشکلات غم و اندوه دچار اضافه وزن شوید.

فارست ، یک فرد مبتلا به مزمن روان پریشی ناشی از ضربه ، نمی تواند از غم و گناه از دست دادن همسر و دخترش عبور کند. بنابراین او یک مجسمه دویست فوتی از دختر کوچک برپا می کند ، و یک آزمایشگاه خفن و پیشرفته با تکنولوژی پیشرفته و مخفی می سازد تا او را به زندگی بازگرداند. افراد جوان شیشه چشم و فن آوری جوان او استخدام هوشمند ، بسیار باهوشی است ، اما به نظر می رسد که متوجه نیستند که این شرکت اساساً وجود دارد تا به هر قیمتی خیال بیمارگونه یک مرد غمگین را تحقق بخشد ، بنابراین آنها با تمام زحمت تمام روز را به صفحه نمایش خیره می شوند و هر کاری که هست انجام می دهند افراد فنی این کار را انجام می دهند و آرزوی روزی را دارند که ممکن است برای پیوستن به بخش "devs" مدل بالا دعوت شوند.

با تکون دادن می توانید در "devs" وارد شوید ، سپس چیزی پیش می رود خیلی اشتباه سپس برای هفت قسمت دیگر ، می خواهیم همه افراد دیگر فن آوری را که در این حلقه کوچک گوروی پرستش منفعل-پرخاشگر قرار دارند ، تماشا کنیم و در مورد معنای زندگی و ماهیت واقعیت ، و مواردی از این دست صحبت می کنند. اکنون و پس از آن ، برای هر قسمت دو یا سه دقیقه سرمایه گذاری می شود که نشان می دهد یک خط داستانی برای همه اینها وجود دارد ، چیزی که مبهمانه یادآور رمز و راز قتلی است که مقامات نسبت به آن هشدار داده شده اند ، سپس ما به گروه هایی از شخصیت جوان مشتاق برمی گردیم - yuppy های فنی ضعیف که در مورد ماهیت جهان و مواردی از این قبیل بحث می کنند.

سرانجام ، به جای حل رمز و راز قتل یا حتی هیچ پیشرفتی در آن ، داستان تقریباً وجود ندارد بحث در مورد معنای زندگی ، که یک شخص بسیار جوان مبتلا به اختلال شخصیت و جنسیت غیرقابل تشخیص تصمیم می گیرد با غواصی قو از یک سد کشف شود ، زیرا بانویی که در کنار او ایستاده است می گوید که او از قبل می داند که او / آنها این کار را خواهند کرد ، اما بسته به اینکه در کدام جهان غواصی انجام شود ، و غیره ، و غیره.

به طور جدی. این چیز واقعا لنگ است. اما یک چیز ، یک زاویه اطلاعات روسی وجود دارد ، برای مدت سه دقیقه ، و آن را رها می شود تا زمان بیشتری را برای بحث در مورد معنای زندگی ، که توسط موسیقی بیش از حد پخش می شود ، صرف کند.

تنها واقعاً نکته تحریک کننده در مورد همه اینها این است که تأمل کنیم آیا این افراد واقعاً افرادی هستند که بخش فناوری را تشکیل می دهند یا خیر و آیا واقعاً این افراد در معرض دستکاری توسط بینندگان شبه روان پریش با روسای امنیتی سابق CIA هستند که مرتبا کشته شدن قتل خود را انجام می دهند؟ برای آنها کار کنید ممکن است خیلی طول بکشد تا توضیح دهد که به هر حال واقعاً برای شوهر شریل سندبرگ اتفاق افتاده است و اینکه چگونه فروش SilCon در داستان مضحک پوشش خیلی آسان بود که او "از تردمیل افتاد".