دانلود سریال Deadwater Fell 2020 دوبله فارسی

دانلود رایگان سریال Deadwater Fell 2020

ژانر :
جنایی درام
امتیاز :
6.5/10
وضعیت :
Ended
کشور :
بریتانیا
زبان :
انگلیسی
سال :
2020
زمان :
60 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
20.دی 1398
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
4
خلاصه داستان :

خانواده ای که به نظر خوشحال و بی نقص می رسد، به دست فردی که این خانواده او را می شناخته و به او اعتماد داشته است به قتل می رسد. بعد از این اتفاق شکاف هایی در این جامعه ی به ظاهر آرام و صلح آمیز، به وجود می آید.

When a seemingly perfect and happy family is murdered by someone they knew and trusted, cracks appear on the surface of a supposedly idyllic community.

IMDb
6.5/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Deadwater Fell 2020

خانواده ای که به نظر خوشحال و بی نقص می رسد، به دست فردی که این خانواده او را می شناخته و به او اعتماد داشته است به قتل می رسد. بعد از این اتفاق شکاف هایی در این جامعه ی به ظاهر آرام و صلح آمیز، به وجود می آید.

جهت دانلود سریال Deadwater Fell 2020 با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من وانمود نمی کنم که منتقد هستم. من فقط پسری هستم که چهار ساعت از زندگی خود را با این نمایش تلف کرد و این هشداری برای دیگران است که به دلیل بازی در نقش دیوید تننت ممکن است وسوسه شوند این را تماشا کنند.

اگر از فیلم ناامیدکننده ناامیدکننده "فرزندان" با بازی جورج کلونی ، احتمالاً از این اتفاق نیز لذت خواهید برد. در غیر این صورت ، فقط اذیت نشوید مگر اینکه احساس ترس و وحشت ، فریب و افسردگی کنید. و این تقصیر دیوید نیست. او کار خود را انجام داد. مثل همیشه ، او درخشان است ، اما ....

دلیل اصلی این است: چه کسی مسئول مرگ سه دختر بسیار جوان و مادر زیبا آنها است؟

پیشوند توسط سقف یک روستای سرگرم کننده ، در یک دهکده کوچک و گره خورده اسکاتلندی آتش سوزی می شود. دختران فوق الذکر و مادر و پدرشان در آنجا زندگی می کنند. مادر و پدر را بیرون می کشند ، اما همسایه پلیس قهرمان نمی تواند از در اتاق خواب قفل شده دختران عبور کند ، زیرا جهنم اطراف او را بیداد می کند و او برای نجات جان خود مجبور به عقب نشینی می شود. مادر به هر حال می میرد. پدر زنده مانده است.

بعد از آن همه یک اختلال دستکاری شده ، طراحی شده برای افسردگی شما و نشان دادن چگونگی پیامدهای پس از آن نقایص حاضران در سقف به ظاهر خوشحال و تنظیم شده را نشان می دهد. این روزها کلیشه کاملاً فرسوده ای است. نتیجه این است که هیچ کس برای ریشه یابی وجود ندارد ، هیچ کس برای مراقبت از او وجود دارد. زمان زیادی در چهار قسمت روی شخصیت های جزئی ، خسته کننده و در نهایت بی ربط متمرکز است. بنابراین همه چیز مانند اتلاف وقت به نظر می رسد؟ اوج نشان می دهد که شاه بلوط قدیمی انگیزه های پلیس ، بیماری روحی واهی است. چه جای ناامیدی دارد. شاید نویسندگان بتوانند استدلال کنند که آنها در تلاشند آنچه را که شخص را به انجام چنین کاری ترغیب می کند کشف کنند. اما روشی که در انتهای آن در عرض چند دقیقه آشکار شد نشان می دهد که این اصلاً موضوع نیست. به نظر می رسد بیشتر شبیه یک تلاش تنبل و ارزان است که باعث می شود بیننده احساس ناامیدی ، ناامیدی و فریب کند.

صحنه آخر تلاشی پیش پا افتاده برای نوعی پایان خوش برای سایر روستاییانی است که هنگام بازگشت به عقب لبخند می زنند به اوقات خوبی که آنها با قربانیان آفتاب پاشیده اند. هی هو زندگی ادامه دارد. شگفت آور. متخلف