دانلود سریال Deadly Class 2018 (کلاس مرگبار) دوبله فارسی

دانلود سریال کلاس مرگبار 2018

ژانر :
درام جنایی اکشن و ماجراجویانه
امتیاز :
7.6/10
وضعیت :
Canceled
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2018 2019
زمان :
43 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
29.دی 1397
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
10
خلاصه داستان :

کلاس مرگبار ، نام سریالی اکشن و ماجرایی می‌باشد که توسط مایلز اونیون فلدسات و ریک رمندر ساخته شده است. اتفاقات این سریال در اواخر دهه هشتاد میلادی جریان دارد که دنیای تاریکی در حال مقابله با فرهنگ این دوره است. این سریال داستان یک نوجوان به نام مارکوس بی‌خانمان را روایت می‌کند که به یک مدرسه خصوصی نخبگان راه پیدا کرده است که در آنجا خانواده‌های بزرگ جنایتکاران ، فرزندان خود را برای تحصیل به آنجا می‌فرستند. ضمن تلاش برای حفظ خصوصیات اخلاقی خود ، او باید از یک برنامه آموزشی بی‌رحمانه و کلیشه‌های اجتماعی نجات پیدا کند و…

Follow a disillusioned teen recruited into a storied high school for assassins. Maintaining his moral code while surviving a ruthless curriculum, vicious social cliques, and his own adolescent uncertainties may prove fatal.

IMDb
7.6/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Deadly Class 20182019

کلاس مرگبار ، نام سریالی اکشن و ماجرایی می‌باشد که توسط مایلز اونیون فلدسات و ریک رمندر ساخته شده است. اتفاقات این سریال در اواخر دهه هشتاد میلادی جریان دارد که دنیای تاریکی در حال مقابله با فرهنگ این دوره است. این سریال داستان یک نوجوان به نام مارکوس بی‌خانمان را روایت می‌کند که به یک مدرسه خصوصی نخبگان راه پیدا کرده است که در آنجا خانواده‌های بزرگ جنایتکاران ، فرزندان خود را برای تحصیل به آنجا می‌فرستند. ضمن تلاش برای حفظ خصوصیات اخلاقی خود ، او باید از یک برنامه آموزشی بی‌رحمانه و کلیشه‌های اجتماعی نجات پیدا کند و…
داستانی امروزی که در دنیای قدیمی دهه 1980 اتفاق می افتد و درباره نوجوانی افسرده و سرخورده است که وارد یک دبیرستان آدمکشی می شود.

جهت دانلود سریال Deadly Class 2018 (کلاس مرگبار) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


گرچه من دیشب در مورد این مرور شروع به فکر کردم و انسجام بیشتری داشت ، اما بیشتر ایده های من فراموش شدم که مجبور شدم کار کنم.

کوتاه و مجلل: آنچه عنوان می گوید: این یک محصول هزاره پست عمومی Y2K است که ظاهراً در سال 1987 اتفاق افتاده است.

مدت طولانی: من اگر کسی را آزاری کنم عذرخواهی می کنم اما باید این کار را از سینه خود انجام دهم. من از زمان به خاطر سپردن من یک برنامه تلویزیونی بد به این ندیده ام و برای شروع هیچ انتظاری نداشتم (یعنی من با منبع اصلی آشنا نبودم و غیره) ، اما خودم را بی علاقه و با هر صحنه قطع شده است. با پایان قسمت اول ، من واقعاً در حال پیشبرد سریع در کل صحنه ها بودم.

در سال 1987 اولین آهنگ رسمی خود را نوشتم و به اولین گروه رسمی خود پیوستم. من در انتهای دبیرستان (یعنی نیمه دوم) دبیرستان بودم ، که یک مدرسه دولتی بود و دارای یک مدرسه کاملاً سخت است. یکی از آن دبیرستان های خطرناک افسانه "گتو" نبود ، اما همه آب نبات و قاصدک نبود. اساساً ، من در طی سال 1987 آنجا بودم و هوشیار بودم و "کلاس مرگبار" همان 1987 نیست که من به خاطر بیاورم ، حداقل در این واقعیت آمریکای شمالی.

اول از همه ، قهرمانان اصلی در "کلاس مرگبار" "آن را مانند یک نمایش هزاره بازی کنید. هیچ کس در سال 1987 اینگونه رفتار نکرده و صحبت نکرده است ، بنابراین ظهور ناباوری در چند صحنه اول قسمت آزمایشی افتتاحیه از پنجره به بیرون پرتاب شد.

ثانیا ، آن مردی که دارای موهو سبز است ، "هاردکور" (با بازگشت به دبیرستان 1987 ، پانک ها پانک نبودند ("پانک مرده است ، مرد!") آنها "سفت و سخت" بودند). در حقیقت ، نحوه عمل و لباس پوشیدن او پس از ساعت ها توسط سخت افزارهای واقعی به دلیل اینکه چنین پسندی پس از کلاس اول یا دوم کلاس داشت ، به یک خمیر خون تبدیل می شد.

ثالثاً ، آن دسته گانبنگرهای لاتین با سر تراشیده نیز سرنوشت های مشابه سال 1987 دچار چنین سرنوشتی می شدند (و من برایم مهم نیست که پوست از چه نوع بندهایی استفاده می کند ، سفید ، قرمز ، آبی یا هر چیز دیگری: سرهای پوست در سال 1987 آنها فقط به خاطر تراشیدن سر خود به این راه اندازها را لینچ کرده اند). هک ، در سال 1987 هیچ کس سر خود را تراشید مگر اینکه به یک قبیله پوست سر وابسته باشد.

چهارم ، هیچ کس در سال 1987 اینگونه لباس نمی پوشید مگر اینکه شما از یک خانواده ثروتمند باشید و به یک مدرسه خصوصی بروید. کت چرمی؟ از یک طرف می توان تعداد افرادی را که در دبیرستان قدیمی من از کت چرم استفاده می کردند یا از یک خواهر و برادرشان گور می گرفتند ، حساب کرد. مد ارائه شده در "کلاس مرگبار" ، دقیقاً مانند خط زمانی پیشنهادی 1987 ، یک دیدگاه عاشقانه از آنچه افرادی که واقعاً آنجا نبودند تصور می کند بچه های باحال چه پوشیده اند ...

اعطا می شود من اعتراف می کنم که توسط بازیگران حامی (بزرگسالان) و همچنین انتخاب موسیقی آن دوره ("Faith" -era Cure و کشتن شوخی همیشه یک نکته آسان برای جلب توجه من است). ، اما این واقعیت که این نمایشنامه در جدول زمانی واقعیت 1987 تنظیم نشده بود ، همراه با این واقعیت که بازیگران اصلی با برنامه زمانی پیشنهادی خود هماهنگ نبودند ، باعث شدند که من درک کنم این یک نمایش است که به مخاطب خاص اختصاص دارد ، که من فکر می کنم هزاره ها فکر کنند که دهه 80 اینگونه است. برای نگاهی نماینده تر به آن دهه ، سکانس Club Tecnoir را در فیلم "نابودگر" محصول 1984 جیمز کامرون بررسی کنید.

در اصل ، من این نمایش را برای ارزش های تولید آن بالاتر ارزیابی می کنم ، اما بی علاقگی محض با بازیگری عمومی ، عدم نمایش واقع بینانه از یک بازه زمانی 1987 این نمایش را به نمایشی تبدیل کرده است که سعی کردم آن را تماشا کنم ، اما با پیشرفت هر نمایش به سرعت با سرعت بیشتری جلو می روم ، کاری که من قبل از "مرگبار" هرگز انجام نداده ام کلاس ".

باز هم ، این چیزی نیست که 1987 به نظر می رسید!

جهت دانلود سریال Deadly Class 2018 (کلاس مرگبار) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این خوراکی از مضامین بازسازی شده است که در تولیدات آمریکایی در حدود نیم قرن اخیر یافت شده است. شما قهرمان کلیشه ای را درک نکرده و شکنجه کرده اید. او به کالج (آدمکش! اینجا جایی است که قرار است تازه و پرتحرک باشد) می پیوندد. در آنجا شما همه باندهای کلیشه ای و رفتارهای متعصبانه و متعصبانه ای را دارید که در بسیاری از تولیدات آمریکایی در مورد جوانان به تصویر کشیده شده است (حدس می زنم اگر شما از نظر تولد ژاپنی هستید ، باید در اینجا به Yakuza بپیوندید. فقط یک مثال. این ایده را دارید. شما فقط رنگ پوست شما در این یکی است). در این مورد ، بچه های افراد وابسته به سازمان هایی مانند: یاکوزا ، دولت ایالات متحده ، برتری طلبان سفیدپوست ، خزانه های آمریکای جنوبی یا هر چیز دیگری.

بیننده. نوجوان به جوان (14-21) بزرگسال که به طور واضح مخاطب قرار گرفته است ، قرار است ناباوری خود را برای خرید این پیش فرض تعلیق کند که همه این گروه های اجتماعی فرزندان خود را به یک مدرسه مختلط بفرستند که در آن تجارت قتل را یاد بگیرند (بنابراین آنها می توانند از این امر بگذرند منحنی یادگیری کل بزرگ شدن و تصمیم گیری های تحصیل کرده و مسئول تغییر آینده). همه در پس زمینه دهه 80 است. بله ، این نیز روند فعلی احیای دهه بدنام را دنبال می کند. تقریباً می توانید بازیگران جوانی را ببینید که در حال رفتار بازیگرانی مانند جون کرایر ، راب لوو ، شان پن ، مولی رینگوالد ، چارلی شین و غیره در "کلاسیک" آن دوره هستند (این کمدی های احمقانه دبیرستان یا کالج بودند ، اما آنها همچنین استخوان های پشتی اخلاقی داشت). همه کهن الگوها البته به شدت برجسته هستند. قهرمان ، جوکر ، پیر مرد خردمند ، دختر مرموز ، شوخی متکبر ، دختر خوب ، آنتاگونیست. کمی از ترینیتی ماتریکس ، آقای میاگی و تایلر دیردن قرار دهید ، زیرا قرار است دهه 80 باشد اما با پیچ و تاب باشد. برخی از سیگارهای زیر سن قانونی و اخلاق مشکوک را پرتاب کنید. پروفایل نژادی سنگین. برخی اصطلاحات فاشیست ، نازی ، قاتل و سایر اصطلاحات "تیز". برخی از تحریفات غربزدگی فلسفه شرقی برای حمایت از خشونت و دیدگاه متضاد.

آن را مخلوط کنید و این را بدست آورید: نسخه ناپسند ، اصلاح شده ملایم از هر فیلم دبیرستانی آمریکایی که تاکنون دیده اید + به عنوان یک پاداش از آن متنفر است. بیشتر نفرت قومی. یک روش "خوب" برای به دست آوردن ایده قدیمی و بیشتر گیج کردن نسل جوان برای پیوستن به Hikikomori یا روانگردان های فردا. زیر سال بردن از اقتدار و جامعه مشکلی نیست ، اما من بسیار شک دارم که این بچه های بازیگر در اینجا می دانند درباره چه چیزی صحبت می کنند. آنها اصطلاحات را به چپ و راست می اندازند اما از نظر منطقی ناسازگار باقی می مانند.

آنها باید کسی را که سزاوار مرگ است بکشند؟! به عنوان تکلیف مدرسه؟ بچه ها باید این تصمیم را بگیرند و سپس به آن عمل کنند؟

این احمقانه ، غیرمسئولانه و از نظر اخلاقی ورشکسته است.

نکته بعدی یک نوجوان اسلحه پدرش را به مدرسه خود می برد ، رسانه ها خشمگین شده اند و همه تعجب می کنند که چرا.

آنچه تکان دهنده است این است که وب سایت های افراطی مسدود می شوند ، اما برخی از منافع اقتصادی خارجی نیز چنین است. امروز در هر کشوری در بعضی از مواقع از ورود افراد خاص به کشورها به برخی کشورها خودداری می شود. اما این. به شرطی که به آنها پول برساند. آنها با مسمومیت ذهن بچه های خودشان مشکلی ندارند. این فقط تلخه نیست. این راه خطرناک تر از آن است. این اطلاعات غلط و تحریکی است که به عنوان سرگرمی پنهان می شود. و حداقل باید برچسبی از مشاوره والدین داشته باشد.

ص.: به تصویر کشیدن بزرگسالان به هر روشی درست است زیرا فیلم یک تمرین فکری است. اما هنگامی که شما افراد خردسال را به عنوان قاتل داوطلبانه به تصویر می کشید و سر آنها را به هم می ریزید ، این شبیه فیلم های تلقین نازی های رایش سوم است که قبل از حمل به مأموریت های انتحاری برای جوانان هیتلر زیر سن نشان داده شده است. بچه ها ، آن را جستجو کنید.

به روزرسانی: لغو شد. من حدس می زنم حتی جمعیت مورد نظر آنها نیز در حد یک اصل احمقانه فروخته نشده است. آدیوس