دانلود سریال Dark Winds 2022 (بادهای شوم) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال بادهای شوم 2022 با زیرنویس فارسی

سریال بادهای شوم در ژانر(های) جنایی, درام, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Dark Winds در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Zahn McClarnon, Kiowa Gordon, Jessica Matten, Rainn Wilson, Noah Emmerich, Eugene Brave Rock, Elva Guerra, Deanna Taushi Allison, Jeremiah Bitsui, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-MA و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 7.7/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Dark Winds 2022 (بادهای شوم) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
جنایی درام
امتیاز :
7.7/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
زمان :
47 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
22.خرداد 1401
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
6
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان دو افسر پلیس به نام های لیفرن و چی در جنوب غربی ناواهو دهه 1970 که وقتی به دنبال سرنخ هایی در یک پرونده قتل دوگانه می گردند، مجبور می شوند اعتقادات معنوی خود را به چالش بکشند.

This psychological thriller follows two Navajo police officers, Leephorn and Chee, in the 1970s Southwest as their search for clues in a grisly double murder case forces them to challenge their own spiritual beliefs and come to terms with the trauma of their pasts.

IMDb
7.7/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Dark Winds 2022

داستان دو افسر پلیس به نام های لیفرن و چی در جنوب غربی ناواهو دهه 1970 که وقتی به دنبال سرنخ هایی در یک پرونده قتل دوگانه می گردند، مجبور می شوند اعتقادات معنوی خود را به چالش بکشند.
لیفرن و چی، دو افسر پلیس ناواهو در جنوب غربی دهه 1970 را دنبال می‌کند که وقتی به دنبال سرنخ‌هایی در یک پرونده قتل مضاعف می‌گردند، مجبور می‌شوند باورهای معنوی خود را به چالش بکشند.
بادهای تاریک ، نام سریالی جنایی و مهیج می‌باشد که توسط گراهام رولاند ساخته شده است. در پایگاه مرزی دورافتاده ای در شهر سرخپوستی «ملت ناواهو» در سال ۱۹۷۱، چندین جنایت که به ظاهر به هم نامرتبط اند اتفاق می افتند. دو مامور پلیس هنگام گشتن به دنبال سرنخ ها، با خاطرات ناگوار گذشته خود رو به رو می شوند.

جهت دانلود سریال Dark Winds 2022 (بادهای شوم) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


از آنجایی که ناواهو دینه بودم، در مورد این سریال کنجکاو بودم. آنها تعدادی بازیگر واقعی ناواهو در نمایش داشتند اما بیشتر نقش ها را به غیر ناواجوها دادند. چه خوب که آنها زیرنویس داشتند زیرا ظاهراً غیر نواجوها یاد نگرفتند که چگونه به درستی دینه صحبت کنند. بیشتر صحنه‌ها و لوکیشن‌ها بسیار نادرست بودند، زیرا به جز نماهای آریل از دره بنای یادبود، در سرزمین‌های ناواهو فیلم‌برداری نشد. او امیدوار بود که تصویری دقیق‌تر از دینه بیکیه ارائه کند، اما از تلاش‌های آنها ناامید شد. به تماشای ادامه می‌دهیم تا ببینیم آیا بهبودی نسبت به درشت سریال وجود دارد یا خیر.

جهت دانلود سریال Dark Winds 2022 (بادهای شوم) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اگر بتوانید مانند IF واقعاً از زباله‌های پر شور هالیوود بگذرید، شاید داستان خوبی باشد. جای تعجب نیست که سایر نقاط جهان فکر می کنند مردم ایالات متحده حق صحبت کردن ندارند. وقتی هالیوود دائماً تاریخ را می سازد تا هرچه می خواهد باشد. در این مورد، همه غیر هندی ها را نژادپرست بدون همدلی نشان دهید. چرا که نویسندگان باید فکر کنند که در دوره زمانی که داستان قرار بود در آن اتفاق بیفتد، چنین بود. زمانی که واقعیت بسیار متفاوت بود. چرا کسی می‌خواهد وقت خود را تلف کند تا بفهمد آیا نکته‌ای در داستان وجود دارد یا فقط برای دستکاری بینندگان به آن وارد شده است؟ با تعداد نمایش هایی که منتشر می شوند، دلیلی نمی بینم که وقت خود را برای این یکی تلف کنم. بازیگر نقش پلیس بومی در دو قسمت اول عملکرد خوبی داشت. اما او یک بازیگر حرفه‌ای باتجربه است، بنابراین من انتظار زیادی دارم. حرف کسی را واقعیت نگیرید هرکسی چیزها را به روش خودش از روی تجربیات خودش می بیند. اگر به نظر شما این نمایش به هر طریقی لذت بخش است، آن را بیان کنید تا دیگران بتوانند طیف وسیعی از نظرات را در مورد آن بیابند.

سریال های پیشنهادی