دانلود سریال CatDog 1998 (گربه‌سگ) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال گربه‌سگ 1998 با زیرنویس فارسی

سریال گربه‌سگ در ژانر(های) انیمیشن, کمدی, ساخته شده و در سال 1998 به روی پرده رفته است. CatDog در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Jim Cummings, Tom Kenny, Carlos Alazraqui, Maria Bamford, Billy West, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-Y و زبان(های) سریال انگلیسی, فرانسوی, است. این سریال موفق شده امتیاز 6.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال CatDog 1998 (گربه‌سگ) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
انیمیشن کمدی
امتیاز :
6.6/10
وضعیت :
Ended
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی فرانسوی
سال :
1998
زمان :
11 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
10.اسفند 1376
تعداد فصل :
3
تعداد قسمت :
132
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

CatDog is an American animated television series created for Nickelodeon by Peter Hannan. The series depicts the life of conjoined brothers, with one half being a cat and the other a dog. Nickelodeon produced the series from Burbank, California. The first episode aired on April 4, 1998, before the show officially premiered in October. The episode "Fetch" was also shown in theaters with The Rugrats Movie. Toward the end of the series run, a made-for-TV film was released, titled CatDog: The Great Parent Mystery. Reruns were played on Nicktoons until 2011 and later aired on TeenNick as part of The '90s Are All That block. The series is produced by Nickelodeon Animation Studio and Peter Hannan Productions and has been released on DVD.

IMDb
6.6/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال CatDog 1998


جهت دانلود سریال CatDog 1998 (گربه‌سگ) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من دیده ام که WAY خیلی از افراد به "CatDog" رپ بدی می دهند. مردم حتی آن را بدترین نمایشی که تاکنون از Nickelodeon پخش شده است ، خوانده اند. با این حال ، من می خواهم یک جمله رسمی بیان کنم: این افراد اشتباه می کنند و هیچ سرنخی از آنچه که درباره آن صحبت می کنند ندارند.

اعتراف می کنم ، من قبلاً در میان بسیاری از کسانی بودم که از "CatDog" متنفر بودند. من هم فکر می کردم این نفرت انگیز است و فقط به این دلیل که شخصیت های اصلی یک جفت دوقلو بهم چسبیده هستند - یک گربه از یک طرف ، یک سگ از سر دیگر. "اوو!" گفتم. "چگونه آنها به دستشویی می روند ؟!" بیهوده و احمقانه به نظر می رسید.

اما بعد ، به لطف خواهران کوچکم ، شروع به تماشای کارتون به صورت نیمه منظم کردم. علاقه من به آن بیشتر شد. جوک ها و جزئیات کوچکی را دیدم که باید از نزدیک تماشا می کردید. من طعم سبک نقاشی پوچ را پیدا کردم. من احساس شوخ طبعی "CatDog" را شروع کردم و آن را دوست داشتم: بسیار متفاوت از چیزی بود که من به آن عادت کرده بودم ، حتی گاهی اوقات ظریف تر ، اما با این حال دقیقاً مانند سایر کارتون های خنده دار حواس پرت است. من یک نوع همدردی با گربه و سگ ایجاد کردم - دو نفر مجبور به زندگی با یکدیگر ، تحمل بازیهای یکدیگر و کتک خوردن ، زورگویی و سو taken استفاده مداوم ... فقط به این دلیل که اتفاقاً متفاوت متولد شود. این وضعیتی است که نمی توانند کمک کنند. گربه و سگ خود نمایانگر دو دیدگاه متفاوت در مورد چنین شرایطی هستند: گربه ناراضی است و سعی می کند شرایط را برای هر دو تغییر دهد ، اما سگ از اوضاع به همان روشی که دارد راضی است. وقتی نقشه های گربه نتیجه عکس می دهد ، سگ آنجا است تا از او حمایت کند. وقتی خوش بینی سگ تمام شد ، رهبری گربه به آنها کمک می کند تا دوباره روی پا بایستند. این یک رابطه همزیستی به معنای مجازی و واقعی است. هر چقدر که در نگاه اول عجیب به نظر برسد ، گربه و سگ نمی توانند بدون یکدیگر باشند.

برای بچه هایی که این نمایش را تماشا می کنند ، "CatDog" ابزاری مناسب برای آموزش اینکه به افراد شبیه است چطور است به هر طریقی متفاوت است. همچنین به بچه هایی که خودشان کمی متفاوت هستند می آموزد که چگونه از زندگی خود بهترین استفاده را کنند. گربه و سگ زندگی خود را مانند دیگران زندگی می کنند و سعی می کنند خوشبخت بمانند ، حتی اگر کسی به آنها احترام نگذارد. این نمایش می آموزد که ، در پایان ، احترام به خود و حمایت از دوستان و عزیزانتان همه آن چیزی است که شما برای داشتن یک زندگی شاد ، مهم نیست هر چقدر متفاوت باشید.

"CatDog" متفاوت است به معنای نمایش ناخوشایند نیست. بله ، برخی از شوخی های ناخوشایند وجود دارد ، اما آنها حداقل هستند. بیشتر تمرکز روی زندگی گربه و سگ و مشکلاتی است که آنها با آن روبرو هستند ، چه با یکدیگر و چه با افراد دیگر. اگر اتفاقاً یک شوخی فاحش متناسب با شرایط باشد ، نویسندگان وقتی خنده دار باشد یکی از آنها را لغزش می کنند. مسلماً ، "CatDog" نمایش یک دقیقه خنده نیست ، اما آیا همه کارتون ها باید اینگونه باشند؟ هیچ قانونی نانوشته در مورد این که کاریکاتور را خنده دار می کند وجود ندارد. در مورد کاریکاتوری که باعث می شود به شوخی ها و موقعیت ها فکر کنید چطور؟ حالا یک ایده وجود دارد ، ها؟ و واقعاً کی به چگونگی دستشویی رفتن اهمیت می دهد! این یک کارتون است ، برای گریه با صدای بلند. پرسیدن اینکه چگونه CatDog به دستشویی می رود مثل این است که بپرسید چگونه Strong Bad (از HomestarRunner.com) ایمیل های دارای دستکش بوکس را تایپ می کند. چه کسی مراقبت می کند؟ کارتون است چرا باید نگران این موضوع باشیم؟ من این نمایش را بسیار نزدیک و عزیز برای قلبم برگزار می کنم نه تنها به این دلیل که بسیار متفاوت و اصیل به نظر می رسم بلکه به دلیل اینکه بسیار مورد توجه و تف است. بسیار کنایه آمیز است که یک نمایش ، که پیش فرض آن مربوط به یک جفت شخصیت است که به دلیل متفاوت بودن از آنها متنفر است ، متنفر است زیرا خود نمایش متفاوت است. مثل من به "CatDog" فرصتی بدهید و بگذارید روی شما رشد کند. پشیمان نخواهید شد

جهت دانلود سریال CatDog 1998 (گربه‌سگ) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این نمایش رقت انگیز است. بوی گند میدهد. حتی خنده دار هم نیست !! Nicktoon دوباره آن را انجام داده است. آنها نمایش احمقانه دیگری دارند! یکی در مورد کلونهای سوپر ماریو و دوبله شده توسط 4kids سرگرمی !! حتی رقت انگیزتر !! نیکتون قبلا عالی بود! چی شد؟ این چیزی است که اتفاق افتاد. Nicktoons در تلاش است نمایش های واقعا خنده داری ارائه دهد ، اما همه نمایش هایی که می گیرند اساساً تلاش می کنند خیلی خنده دار باشند. با این کار آنها نمایش را بیش از حد خنده دار می کنند! و بیش از حد خنده دار خنده دار نیست! یک ذره خنده دار نیست !!! CatDog یکی از این نمایش هاست. و من از نمایش های OVER-FUNNY متنفرم. رقت انگیز است تمام چیزی که من باید به CatDog بگویم این است: "دوباره امتحان کنید. بچه ها شیر می خورید. شما رقت انگیز هستید. حتی بیشتر از گاو و مرغ مسخره هستید."

هرگز ، منظور من هرگز نیست ، فکر که نمایشی از این نفرت انگیز وحشتناک حتی ممکن است وجود داشته باشد. زمانی که NicktoonsNetwork تبلیغات خود را برای مجموعه جدید خود آغاز کرد ، این Yakkity Yak نبود که توجه من را جلب کرد ، بلکه CatDog بود. من انتظارات زیادی از این نمایش داشتم ، علی رغم اینکه کاملاً از آب به سمت ما پرتاب شد ، بدون هیچ توضیحی یا توضیحی درباره خط اصلی طرح. من مشتاقانه منتظر بودم تا قبل از پخش این فیلم بشه و بعد ، بالاخره صبح اومد. مردی که من ناامید شدم.

کاملاً وحشتناک بود که تماشای 15 دقیقه اول آن برای من بسیار دردناک بود! اما سعی می کردم قبل از قضاوت در مورد برنامه خودم که حداقل یک قسمت کامل از سریال را تماشا می کنم ، پایبند بمانم و به این کار دلهره آور بپردازم که 30 دقیقه از این زباله ها را ببینم.

چرا اینطور است بد؟ بیایید با شخصیت ها شروع کنیم. برای یک لحظه بگذارید کاملاً این واقعیت را نادیده بگیریم که هم شبکه Nicktoons و هم خود نمایش حاضر به توضیح آنچه دقیقاً قرار بود با این نمایش در جریان باشد نبودند. داستان یکی پس از دیگری با کلیشه پر شده بود. شما دو دوست برجسته و شجاع ، مغز و ترسو دارید. اینجا کاملاً چیز جدیدی نیست. و شخصیت ها خارج از آنچه قبلاً ذکر کردم هیچ عمق و شخصیتی نداشتند. یک حیوان کوچک ناز به درون خود بیاندازید که همه جا آنها را دنبال می کند و تا-دا ، سوپ غیر اصالت شما تمام شده است.

داستانی که وقتی درباره آن خوانده می شود نیمه جالب به نظر می رسد اما همانطور که گفته شد درد است برای تماشا کردن ، از هر نظر شکست می خورد و فقط نوشتن ضعیف برای هر قسمت به پایین پایین می آید. این شوخی ها حتی نتوانستند لبخند کوچکی به من بدهند. ضخامت و کلیشه ها بسیار زیاد است.

تنها کیفیت بازخرید کننده ای که می توانم در این نمایش پیدا کنم این است که نگاه به سبک انیمیشن خوب است. برای این نمایش چیز دیگری غیر از این وجود ندارد. پیشنهاد می کنم به هر قیمتی از "CatDog" خودداری کنید.

سریال های پیشنهادی