دانلود سریال Buffy the Vampire Slayer 1997 دوبله فارسی

دانلود رایگان سریال Buffy the Vampire Slayer 1997

ژانر :
کمدی درام علمی تخیلی و فانتزی اکشن و ماجراجویانه
امتیاز :
8.2/10
وضعیت :
Ended
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
1997 2003
زمان :
43 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
20.اسفند 1375
تعداد فصل :
7
تعداد قسمت :
144
خلاصه داستان :

داستان سریال تلویزیونی «بوفی خون‌آشام قاتل» سرگذشت «بوفی سامرز» (Buffy Summers) یک زن جوان و آخرین بازمانده از نسل خون‌آشام‌هایی است که به «خون‌آشام‌های قاتل» یا به اختصار «قاتل» مشهورند. در داستان، «قاتلین» برای نبرد با «خون‌آشام‌ها»، «دیوها» و دیگر نیروهای تاریکی فراخوانده می‌شوند. همانند قاتلین پیشین، «بوفی» از سوی یک «ناظر» (Watcher) پشتیبانی می‌شود. «ناظر»، بوفی را راهنمایی می‌کند، به او آموزش‌های لازم را فرا می‌دهد و او را برای مقابله با دشمنانش آماده می‌کند. «بوفی» بر خلاف اجداد پیشین خود را در احاطه حلقه‌ای از دوستان وفادار که با عنوان «دسته اسکوبی» (Scooby Gang) شناخته می‌شوند، می‌بیند...

Into every generation a slayer is born: one girl in all the world, a chosen one. She alone will wield the strength and skill to fight the vampires, demons, and the forces of darkness; to stop the spread of their evil and the swell of their number. She is the Slayer.

IMDb
8.2/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Buffy the Vampire Slayer 19972003

داستان سریال تلویزیونی «بوفی خون‌آشام قاتل» سرگذشت «بوفی سامرز» (Buffy Summers) یک زن جوان و آخرین بازمانده از نسل خون‌آشام‌هایی است که به «خون‌آشام‌های قاتل» یا به اختصار «قاتل» مشهورند. در داستان، «قاتلین» برای نبرد با «خون‌آشام‌ها»، «دیوها» و دیگر نیروهای تاریکی فراخوانده می‌شوند. همانند قاتلین پیشین، «بوفی» از سوی یک «ناظر» (Watcher) پشتیبانی می‌شود. «ناظر»، بوفی را راهنمایی می‌کند، به او آموزش‌های لازم را فرا می‌دهد و او را برای مقابله با دشمنانش آماده می‌کند. «بوفی» بر خلاف اجداد پیشین خود را در احاطه حلقه‌ای از دوستان وفادار که با عنوان «دسته اسکوبی» (Scooby Gang) شناخته می‌شوند، می‌بیند...

جهت دانلود سریال Buffy the Vampire Slayer 1997 با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


به افرادی که این مجموعه را دیده اند نیازی به گفتن نیست که خوب است یا نه ، بنابراین این بررسی فقط مختص افراد ناآگاه است ، یعنی کسی که می خواهد تصمیم بگیرد که آیا این زمان را در یک سریال هفت فصل سرمایه گذاری می کند. در اینجا مواردی را باید در نظر گرفت.

این در حالی که در ابتدا پخش می شد ، به عنوان برنامه تلویزیونی TV-14 رتبه بندی می شد ، اما فاصله زیادی با روند معمول YA شما ندارد. طی هفت فصل قوس خود طیف کاملی از محتوای احساسی ، خشن و جنسی را پوشش داد. با نادیده گرفتن جنسیت ، و فقط با در نظر گرفتن تعداد بدن انسان (غیر "موجود") ، من از آنچه مجریان برنامه توانستند در طول این سریال پخش شود متعجب هستم. در انتها ، محتوای "شدید" زیادی در طول سریال وجود دارد و در فصول اخیر بسیار بیشتر گرافیک می شود.

هر سری فانتزی ، ماورایی یا SciFi در "باورپذیری" خود شکست می خورد یا موفق می شود . منظور من از طرح ها نیست ، اما در عوض ، اینکه آیا شخصیت ها یک باورپذیری را ارائه می دهند. اگر "کار کند" ، از ترکیبی از اپیزودهای خوب فیلم نامه ای ناشی می شود ، اما بسیار مهم تر ، بازیگری است که شخصیت های آنها را خریداری می کند و به طور کامل "می فروشد" (110٪). BtVS همه اینها را به صورت بیل داشت. خواه این شوخ طبعی های شوخ طبعانه آنها باشد ، یا انبوهی از صحنه های عمیقاً احساسی ، یا قوس های بزرگتر داستان در فصل ها و یا به طور کلی مجموعه کلی ، این شخصیت ها از نظر تعهد به داستان ها "همه در" هستند گفته می شود ، در "جهان خارق العاده" آنها.

در طول مجموعه ، همیشه چندین قوس داستانی (همزمان) در بازی وجود دارد. بعضی از آنها ، به خصوص در انتها ، حتی چند فصلی هستند. مطمئناً ، صرفاً به دلیل اپیزودی بودن آن ، احساس "هیولا (یا مسئله) هفته" در طول سریال وجود دارد ، اما این داستان ها به طور کلی منحصر به فرد و جالب هستند و بسیاری از آنها بزرگتر (و مهم تر) بازی می کنند قوس های داستان.

در سه فصل اول ، شخصیت ها در دبیرستان هستند و بسیاری از طرح ها پیرامون آن محیط هستند (اما همیشه با پیچ و تاب مبتنی بر فانتزی) ، در حالی که چهار فصل آخر حرکت می کند به دنیای بزرگسالان ما اصولاً شاهد بزرگ شدن این شخصیت ها در طول قوس کامل سریال هستیم و همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، با جلوتر رفتن از مجموعه ، داستان ها "خام / شدید" می شوند.

مهمترین چیز این است که حتی از فصل اول به راحتی می توان به مجموعه اصلی شخصیت ها رسید. و ، وقتی فصل دو مجموعه ای از شخصیت های اصلی را که تا حدودی پایدار به نظر می رسد ، می گیرد و وضعیت آنها را "روی سر خود" قرار می دهد ، می فهمید که نمی توانید روی "پایدار" بودن هر چیزی حساب کنید و در نتیجه ، واقعاً نمی توانید پیش بینی کنید ممکن است در اپیزودهای بعدی اتفاق بیفتد (که بدیهی است از نظر روایت داستان "اتفاق خوبی" است).

برخی از قوس های داستان بعدی (به ویژه فصل 5 و 6) قلب را آزار می دهند ، و به راحتی برخی از بهترین "درام های تلویزیونی" که تاکنون پخش شده است. برخی از قسمت ها همچنین خنده دارترین قسمت هایی است که تاکنون پخش شده است. این مجموعه ترکیبی ثابت از ژانرهای مختلف داستانی است که اتفاقاً در "Buffyverse" (مبتنی بر فانتزی) وجود دارد. برخلاف بعضی از سریال هایی که در اواخر سال پایان کار خود را از دست دادند (یا به سادگی لغو شدند) ، این سریال در سه فصل آخر خود ، فقط به طور مداوم "بالا بردن قبل" ، تا پایان حماسه ، به اوج خود رسید. من خودم سریال را در اختیار دارم و (تقریباً) هر دو یا سه سال یکبار دیسک ها را می کشم و همه چیز را دوباره پر می کنم ، به دلیل "برداشت بافی". همیشه (بعد دوباره) تماشای بازی کردن آن ، بیش از هفت سال قوس شخصیت ، احساس خوبی است.

BtVS "عالی نیست". برخی از قسمت ها (IMHO) خسته کننده هستند ("آبجو" به ذهن می رسد) ، و حداقل یک قوس داستانی وجود دارد که من فکر کردم کمی احمقانه است ، اما "به عنوان یک کل" ، این به راحتی یکی از بهترین سریال های تلویزیونی ، و شما را در دامنه احساسی کامل هدایت می کند.

در انتها ، با این فرض که شما در وهله اول فرضیه / SciFi را "بپذیرید" (همانطور که با "پیشتازان ستاره ای" می پذیرید ، "Fringe" یا هر سری مشابه دیگر) ، پس BtVS واقعاً یک سریال عالی است (برای افراد در هر سنی ... و من "وقتی که این را می نویسم" "60 ساله هستم") ، و معتقدم که ارزش شما را دارد سرمایه گذاری در زمان.

یک احتیاط مهم: دو قسمت اول فصل 5 "لحظه WTF" اصلی است. در طول پخش اصلی آن ، برخی از بینندگان (به معنای واقعی کلمه) پس از دیدن آن قسمت ها ، تماشای سریال را متوقف کردند ، و همچنین در مورد ناامیدی خود از آنچه اتفاق می افتد به صورت آنلاین رایتز نوشتند (برای جلوگیری از اسپویلر از خواندن خلاصه داستان قسمت جلوگیری کنید). این قسمت ها قطعاً از شما می پرسند که "WTF" را بپرسید ، اما من به سادگی می گویم که شما باید ایمان داشته باشید ، و "به راهنمای تور خود اعتماد کنید" (یعنی فیلمنامه نویسان) ، و به "سواری" فصل 5 بسنده کنید ، همانطور که من در بالا اشاره شده است ، یک غلتک عاطفی احساسی ، با یک فینال فصل "غیرمنتظره" که یک فصل مشابه 6 را تنظیم می کند.

یک یادداشت نهایی ، بسته به اینکه از کجا رسانه تهیه می کنید و / یا از کجا شما آن را پخش جریانی می کنید ، فصل های 4-7 ممکن است صفحه نمایش گسترده داشته باشند یا نداشته باشند. فصول آخر با 35 میلی متر ، در حالی که سه تای اول با 16 میلی متر شلیک شدند. حتی اگر کل سریال با نسبت ابعاد قدیمی (باریک) 1: 1.33 (تلویزیون اصلی NTSC) پخش می شود و حتی اگر جاس ویدون استدلال می کند که کل سریال باید به این شکل دیده شود ، من با احترام مخالفم. من همیشه از رسیدن به فصل 4 لذت می برم ، جایی که (با نسخه های DVD من در انگلستان) کل مجموعه باز می شود و صفحه نمایش عریض 16x9 (مدرن) را پر می کند. صحنه ها و "افراد" که می توانستند تا حدی در قالب باریک "بریده شوند" (یا جابجا شوند) ، به سادگی "کامل" دیده می شوند.

بنابراین ، امیدوارم برخی از موارد فوق مفید باشد ، اگر سریال را در نظر دارید. این قطعاً یک تجربه بی نظیر است.

جهت دانلود سریال Buffy the Vampire Slayer 1997 با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


صادقانه می توانم ساعتها درباره Buffy The Vampire Slayer صحبت کنم - سریالی که با یکی از بازدارنده ترین نامهای تاریخ اما بهترین نویسندگی ، بازیگری و شوخ طبعی در تلویزیون شبکه ، پایه و اساس تلویزیون را برای من تشکیل داد.

فصل 1 با احساس بزرگ دهه 90 و حساسیت زیاد به آن شروع می شود. خوشبختانه برای مخاطبان ، فصل طولانی نمی شود (به طور دقیق سیزده قسمت) و در پایان شما قطعاً می توانید این شخصیت ها را دوست داشته باشید و به سادگی نمی توانید از فصل 2 که یک نیروگاه اصلی یک فصل است ، دور شوید. در فصل 2 ، ما شخصیت های اصلی جدید را ملاقات می کنیم ، شکوفه های عشق جدیدی را می بینیم و احتمالاً بهترین قهرمان شروری را که در تلویزیون دیده ایم در قالب اسپایک به تصویر کشیده شده توسط جیمز مارستر باورنکردنی - البته یک شرور برای مدتی هنوز دیوید بوریناز استعدادهای خود را به نمایش می گذارد که در حال حاضر فرشته چند بعدی و چند شخصیتی است که پس از خوابیدن با بافی به طور نمادین شر را تنظیم می کند.

فصل 3 بسیار سرگرم کننده است. شهردار ، ریچارد ویلکینز ، به عنوان یک شرور شوخ طبع کاملاً درخشان است که به خاطر تمام دلایل غلطی که مخاطبان ، به ویژه بینندگان مرد ، نمی توانند در برابر آنها مقاومت کنند ، ایمانی سرکش را که در آن سکسی ، جذاب و سرکش است پناه می دهد. این یک زیبایی واقعی است ، به خصوص در نبرد آخر فصل با برخی از قاتلان CGI ، با توجه به اینکه هنوز در دهه 90 در تلویزیون های کم هزینه و دنیاهای دور از آخرین فیلم های پرطرفدار سینما حضور داریم.

فصل 4 برای من کاملاً مربوط به تغییر است و بدون هیچ زحمتی در بهبود شخصیت بافی و روابط او با اطرافیان کار می کند زیرا چالش هایی از راه دور ، تنهایی ، ترس های جدید و دوست پسر جدید است (با تشکر از این تغییر چرخشی تقریباً به همان اندازه حیرت انگیز "فرشته" را بدست می آوریم). به شخصه ، من شخصیت شرور "آدم" را خیلی جذاب نمی دانم اما این فصل به عنوان یکی از شخصیت هایی که می بینند در حال آماده شدن حرکتی جسورانه هستند که فقط چهار سال روی آنتن می رود و در اوایل فصل 5 پخش می شود ، کار می کند.

این تغییر در فصل 5 شامل کاراکتر جدیدی است ، خواهر بافی ، سحر که به اعتقاد تماشاگران ، از فصل اول در این نمایش حضور داشته است. بچه جدیدی که در این بلوک قرار دارد برای شخصیت هایی که حتی اگر سه ماه قبل بافی تنها فرزند بود و اکنون یک خواهر و برادر چهارده ساله دارد ، چندان جدید نیستند. این معما به عنوان یک خدای جهنم در قالب یک باشکوه دوست داشتنی ، یا همانطور که او بیشتر مشهور است جلال می یابد ، به دنبال پیدا کردن کلید یک پورتال بعدی است که اساساً خانه او را به بعد جهنم خود می رساند در حالی که دنیای بافی را نابود می کند. . به نظر می رسد Dawn این کلید است ، که در زندگی بوفی توسط راهبان کاشته شده است ، اما داستان واقعی اینجا فداکاری برای یک عزیز است و اینکه ما تا چه حد به عنوان انسان برای نجات آنهایی که گنج می کنیم ، خواهیم رفت. در یک حرکت پیش بینی نشده ، بافی در پایان این فصل می میرد - شات نهایی که نشان می دهد یک سنگ قبر برای یک انتخاب شده مانند یک آگهی ترحیم عمل می کند که دیگر وجود ندارد.

فصل 6 با نگرش و احساس جدیدی برمی گردد همانطور که دوستان بافی به رهبری ویلو ، جادوگری که به طور فزاینده ای قدرتمند است ، او را از قبر بلند می کنند. این عواقب بی نتیجه ای نیست ، زیرا گروه تلاش می کند تا اصلاحات را متوجه شود که آنها واقعاً بوفی را از یک "مکان خوشحال" مشابه "بهشت" بیرون کشیده اند. این در تقابل با اعتقاد آنها است که بافی پس از مرگ در ابعادی جهنمی گرفتار شده است. یک قسمت موسیقی همه اینها را از طریق آهنگ (یکی از ساعتهای محبوب تلویزیون من) نشان می دهد و از آن زمان این سریال به مکانی بسیار تاریک منتقل می شود که در نهایت بافی به طور منظم با اسپایک مخفی می شود (و تقریبا مورد تجاوز قرار می گیرد) وی) ، بید پس از از دست دادن کنترل قدرت جادوگری خود و تبدیل شدن دوباره آنیا به یک "دیو انتقام" پس از آنکه Xander او را در یک ازدواج تغییر داد ، تقریباً جهان را نابود کرد. این فصل واقعاً در مورد بلوغ هر شخصیت است تا شخصیت های او را فراتر از حد انتظار پیش ببرد و واقعاً این ایده را تقویت کند که دبیرستان مدت هاست از بین رفته است ، حفظ معصومیت و خوشبختی اکنون بسیار دشوارتر است و در دنیای واقعی ، مرز بین خوب و بد است اغلب تار می شود.

در فصل 7 ، اسپایک روح دارد و پایان آن نزدیک است. این یک فصل جمع بندی کاملاً قابل توجه است زیرا از ابتدا تا انتها واقعاً یک احساس دایره کامل پیدا می کنید. این سریال با یک یادداشت فوق العاده با از بین رفتن Sunnydale و یک دوره از زندگی بافی تمام نشده ، اما کامل می شود. سرانجام ، بافی منحصر به فرد نیست بلکه یکی از بسیاری از افراد است ، زیرا او با کمک Willow توانست هزاران قاتل بالقوه جوان را توانمند سازد تا مانند او ، به اندازه او قدرتمند باشند و به عنوان ارتش خوب و پیروزمندانه به جنگ خوب بپردازند.

در پایان ، من 10/10 به این می دهم زیرا گرچه می توان از آن ایراد گرفت ، اما نمی توانم تأثیر آن را به عنوان یک شخص انکار کنم ، اما این درخشش به عنوان یک ایده اصلی است که راه را برای بسیاری از نمایش ها و فیلم هایی که باید دنبال شوند ، و شخصیت های الهام بخش و داستان سرایی آن که هر زمان که تماشا می کنم من را شگفت زده می کند و آن را بارها و بارها انجام داده ام و ادامه خواهم داد.