دانلود سریال Billions 2016 (میلیاردها) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال میلیاردها 2016 با زیرنویس فارسی

سریال میلیاردها در ژانر(های) درام, ساخته شده و در سال 2016 به روی پرده رفته است. Billions در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Paul Giamatti, Maggie Siff, David Costabile, Condola Rashad, Asia Kate Dillon, Corey Stoll, Daniel Breaker, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-MA و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 8.4/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Billions 2016 (میلیاردها) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام
امتیاز :
8.4/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2016
زمان :
60 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
27.دی 1394
تعداد فصل :
6
تعداد قسمت :
72
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان سریال درباره‌ی به رخ کشیدن قدرت میان دو شخص حرفه‌ای و پرقدرت از دو قطب قانون‌گذاران و سرمایه‌گذاران در دنیای امروز می‌باشد. دادستانی زیرک و بلندپرواز به نام چاک رودز که سخت به دنبال گیرانداختن یکی از بزرگترین صندوق‌داران مالی شرکت‌های وال استریت در نیویورک به نام بابی هست و…

A complex drama about power politics in the world of New York high finance. Shrewd, savvy U.S. Attorney Chuck Rhoades and the brilliant, ambitious hedge fund king Bobby "Axe" Axelrod are on an explosive collision course, with each using all of his considerable smarts, power and influence to outmaneuver the other. The stakes are in the billions in this timely, provocative series.

IMDb
8.4/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Billions 2016

داستان سریال درباره‌ی به رخ کشیدن قدرت میان دو شخص حرفه‌ای و پرقدرت از دو قطب قانون‌گذاران و سرمایه‌گذاران در دنیای امروز می‌باشد. دادستانی زیرک و بلندپرواز به نام چاک رودز که سخت به دنبال گیرانداختن یکی از بزرگترین صندوق‌داران مالی شرکت‌های وال استریت در نیویورک به نام بابی هست و…
داستان سریال درباره‌ی به رخ کشیدن قدرت میان دو شخص حرفه‌ای و پرقدرت از دو قطب قانون‌گذاران و سرمایه‌گذاران در دنیای امروز می‌باشد. دادستانی زیرک و بلندپرواز به نام چاک رودز که سخت به دنبال گیرانداختن یکی از بزرگترین صندوق‌داران مالی شرکت‌های وال استریت در نیویورک به نام بابی هست و…

جهت دانلود سریال Billions 2016 (میلیاردها) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


میلیاردها از 9 ستاره در دو فصل اول به حدود 5 ستاره در فصل 3 می رسند و به یک صفر بزرگ چربی در فصل 4 تبدیل می شوند. من تا پایان فصل صبر می کنم تا درجه 5 را کسب کنم ، اما دو قسمت اول امیدوار کننده بود و ممکن است همه چیز به مسیر خود برگردید. در اینجا تجزیه و تحلیل سریال من (توجه داشته باشید ، برخی از اسپویلرهای کوچک پیش رو).

فصل های 1 و 2 - باید تلویزیون تماشا کنید! دو فصل اول یک بازی طولانی با انرژی بالا ، شطرنج چهار بعدی در دو کمان مختلف "Team Axe vs Team Cuck با وندی گرفتار در وسط" است. این بازی در میان پس زمینه فسق و فجایع و عقب کشی و برنامه ریزی های مالی / سیاسی و سوon رفتار انجام می شود. من توصیه می کنم هرکسی که این را می خواند ، کاری را که انجام می دهید کنار بگذارد و در آن فصل بیش از حد پر کند.

فصل 3 - یک کیف مخلوط. از طرف مثبت ، قوس "Axe vs. Chuck Part II" تقریباً در نیمی از فصل با سرگرمی حل می شود. بعلاوه Ax، Wags، Wendy، Chuck، Charles Sr، Sacker و Connerty همگی لحظات خود را دارند. مشکلات عمده ای شروع به ظهور کرد. مشکل شماره 1 - توسط نخست وزیر فصل 3 تیلور (که در فصل 2 به عنوان یک شخصیت فرعی "مه" ظاهر شد) با وجود اینکه شخصیت او خسته کننده است و بازی او رباتیک است ، در بازیگران اصلی شاخ شده است. مشکل شماره 2: فساد سیاسی و سو financial رفتار مالی و عقب کشی و قلاب کشی و مشروبات الکلی و مواد مخدر و .... ضمایر جنسیتی ؟؟ متعجب؟؟؟ مسئله شماره 3: عصبانیت دهان نویسندگان و خشمگین شدن صفحه کلید از نتایج انتخابات 2016 به وضوح در فیلمنامه جوشید. گفتگوی سیاسی پیچیده ، هوشمندانه و ظریف دو فصل اول به تدریج با کلیشه های تنبل و خسته کننده "مقاومت" جایگزین می شود.

فصل 4 - آتش زباله کامل. این نمایش باعث کاهش سه برابری تیلور ، اجرای ضمایر سخت هسته و هوشیاری کارتونی شد. اگر یک فرد عجیب مقاومت یا یک دانشجوی بازنده جنسیت هستید ، این فصل چیزهای زیادی را دوست دارد ، اما برای افراد عادی خیلی دوست ندارد. بر این اساس رتبه بندی بیشتر می شود و هرچه زمان کمتری برای صحبت در مورد آن صرف شود بهتر است.

فصل 5 - خوش بینی محتاطانه. من تقریباً پس از فاجعه فصل 4 به زحمت ادامه نمی دادم ، اما خودم را محکم دور کردم و تا اینجا خوشحالم که این کار را کردم. اگر دو قسمت اول نشانه ای باشد ، به نظر می رسد که افراد بالاتر در Showtime به تماشای رتبه های فریبنده فصل 4 نگاه می کنند ، پیام را دریافت می کنند و نمایش را دوباره در مسیر درست قرار می دهند. Axe و Wags در حال لگد زدن هستند و رقبای جدیدی دارند ، وندی همچنان چسبی است که Ax Ax Cap را به هم می چسباند و Ax & Chuck دوباره به نقشه های پیچیده ای علیه یکدیگر می روند. به نظر می رسد تمرکز طولانی مدت بر روی Sacker به تأخیر افتاده است. متأسفانه تیلور هنوز در اطراف است ، اما نقش او کاهش یافته است. من تا پایان فصل از قضاوت نهایی خودداری می کنم ، اما تا اینجا خوب است.

جهت دانلود سریال Billions 2016 (میلیاردها) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


انصافاً این نمایش بدی نبوده است. اما این یک مکاشفه نیز نبوده است.

این عناوین جذاب جهانی ، مانند "قهرمان عدالت وسواس در برابر برنده کاریزماتیک بد الاغ" را نوید می دهد. تعقیب و گریز دیوانه وار مرد به مرد ؛ خائنان ، خال ها و رازها تن پول ، تن نیرو ؛ چگونه ثروتمندترین افراد زندگی می کنند و موارد دیگر.

این نوید یک بازیگر جذاب در ابتدا را می داد ، هر دو لوئیس و جیامتی بازیگر ثابت می شدند.

اما با تماشای اولین فصل که پیدا کردم برخی از مسائل ناامیدکننده.

اول از همه ، داستان پر از کلیشه است ، مانند "حتی بچه های خوب اسرار کثیف دارند" ، عدالت که پول آن را غالب می کند ، یک پرتره بسیار کلیشه ای از صندوق هجری مالی مانور جهانی ، خبرچین ها و وکلا و موارد مشابه.

هر دو بازیگر برجسته قطعات خود را زیاد می کنند. این موضوع برای من کمی غیرفعال بوده است.

در تمام طول فیلم نامه مشکلات اعتبار وجود دارد. تصمیمات مالی ، مداخلات روانشناختی و فرایندهای قضایی همانطور که در اینجا به تصویر کشیده شده است پیش نمی روند.

حتی اگر موافقت کنید که یک دادستان کل ایالات متحده و همسر درمانگر وی برای قسمت های متخاصم کار کنند و دنیا کار خواهد کرد قورت دهید که به عنوان یک واقعیت غیر متعارض ، طبیعی نیست ، هیچ راهی معتبر وجود ندارد که یک زن و شوهر در مقابل اربابان مخالف رمزهای کار رایانه خود را به اشتراک بگذارند. هرگز در چنین سطح بالایی از تخصص حرفه ای.

همچنین ، مدیران Showtime تمایل دارند که در بسیاری از نمایش های خود ، وابستگی جنسی یا انحراف جنسی را به زور تغذیه کنند ، که به نظر من برای تماشاگران ارزان و کمرنگ است. به نظر می رسد همه چیزهایی که از آنها می آید شامل درجاتی از ولخرجی جنسی پیوندی می شود ، مهم نیست که این یک برنامه تلویزیونی باله ، یک داستان مافیایی میامی یا "میلیاردها" است.

از همه مهمتر ، اگر موضوع باشد عملیات صندوق های تامینی بود ، همه چیز به عنوان یک تجارت کم عمق کاملاً بی اهمیت تلقی می شد.

در سال 2014-2015 ، در حالی که نمایش در دست توسعه بود ، یک قطعنامه دستیابی به موفقیت در سازمان ملل متحد برای محکوم کردن مداخلات صندوق های تامینی در بدهی های دولتی گرفته شد معاملات در سراسر جهان.

با رونمایی از سیاست های بین المللی ، میلیاردها می توانستند یک فرصت کامل را برای برجسته کردن موضوع پیدا کنند. دادگستری ایالات متحده در درگیری بین ملت ها و صندوق های تامینی و جرایم اخلاقی واقعاً مرتبط در دنیای جهانی مالی حکم صادر می کند.

اما این فرصت و زمان مناسب کاملاً از دست رفت. همه چیز درمورد عدم پرداخت مالیات ، داروسازی در داخل تجارت و رشوه دادن به پلیس بود. از نظر وضعیت واقعی چقدر ناامیدکننده است!

من فکر می کنم این نمایش باید از نظر عمق ، لحن پایین عملکرد بازیگران بالاتر باشد و برای معتبر جلوه دادن شرایط بیشتر تلاش کند ، اگر بخواهد در یک فصل دوم پیشرفت کند و آن را به عنوان یک سری های درجه یک.

جهت دانلود سریال Billions 2016 (میلیاردها) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


آنها باید این سری را در S2 تمام می کردند. خوب بود و بعد غیرقابل تماشا شد. تنها چیزی که در مورد این نمایش ناامید کننده است این واقعیت است که دولت ما به دنبال جنایتکاران وال استریت آنطور که در این سریال عالی جدید به تصویر کشیده شده است، نمی رود. بازیگران فوق العاده هستند، دیالوگ ها درجه یک، داستان پیچیده و کاملاً عاری از کلیشه است. هیچ شخصیت شرور کارتونی در این داستان وجود ندارد، چیزی که در یک فیلم بلند تقریبا غیرممکن است، زیرا زمان کافی وجود ندارد. سخت است که بدانید در این دعوای سگ‌ها به چه کسی کمک کنید.

این در حال تبدیل شدن به یکی از بهترین سریال‌های تاریخ است... شوخی نیست. در پنج قسمت و همه موتورها بدون حتی یک لحظه داستان سرایی نه چندان عالی کار می کنند. من نمی توانم منتظر بمانم تا ببینم به کجا خواهد رسید، به نوعی مانند تماشای دو استاد بزرگ شطرنج که آن را تا پایان تلخ می کشند. میلیاردها به نظر من بسیار خوب است. همانطور که گفتم، فکر می‌کنم آن‌ها آدم‌های ثروتمند را بسیار کمتر از آنچه این افراد در زندگی واقعی می‌دانند، یک شرور نشان می‌دهند. او یک جنایتکار است که از سرمایه گذاران طبقه متوسط ​​پول می دزدد و ای کاش آنها بیشتر به این موضوع چنگ بزنند. این به خودی خود او را در کتاب من نسبتاً شرور می کند. نزدیک بود که نمایش را رها کنم، زمانی که آنها سرمایه‌دار را خیلی مساعد نشان دادند، اما سپس به گوشه‌ای برگشتند، اما اکنون به نظر می‌رسد که به سمت قرار دادن او در منطقه دوست‌داشتنی برمی‌گردند. برای من مهم نیست که او بدخلق و خیریه است. او حقوق بازنشستگی معلمان مدرسه را می دزدد. چه چیزی می‌تواند بدتر از این باشد؟

اما، هر چیزی غیر از سناریوی معمولی مانوی مرد خوب-آدم بد، هوای تازه است. خوشحالم که آن‌ها زاویه جنسی ناهنجار را انجام نداده‌اند، زیرا این خیلی کسل‌کننده است و همسرش در واقع برای ثروتمندان کار می‌کند کمی طولانی است، اما اکنون می‌توانم از آن چشم‌پوشی کنم. امیدوارم اینقدر کار نکنند. مسئله دیگری که من دارم این است که تا به حال به خیلی چیزها پرداخته نشده است. اینطور نیست که آنها با نکات کاملاً بیهوده ساخته شده بر روی 2 تا 5 دقیقه فیلم (یک ابدیت) یک تن از زمان نمایش را هدر دهند، مانند فیلم Better Call Saul. حداقل با پیگرد قانونی.

من فکر می‌کنم نوشتن فوق‌العاده ماهرانه بوده است و بدیهی است که آنها این دنیا را از نزدیک درک می‌کنند، حداقل به نظر می‌رسد که از نقطه نظر من در صندلی‌های بسیار ارزان می‌دانند. پل جیاماتی و همچنین زنجبیل (نام او را نمی دانم) بسیار عالی است. دستیار زنجبیل (از Breaking Bad) عالی است و همچنین تثبیت کننده بسیار خزنده او (پیرمرد با عینک، می دانید، پیچ خردکن).

جهت دانلود سریال Billions 2016 (میلیاردها) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این نمایش پیش‌فرض خوبی دارد، اما نوشتن و اجرای شوخ‌آمیز بهتری در سرتاسر آن دارد. بله، مانند خانه پوشالی با یک زوج قدرت تشنه قدرت پیچیده می شود که شاید در توسعه شخصیت و معضل اخلاقی تفاوت های ظریف بیشتری دارند.

از نظر بازیگری، نامزد اسکار (مرد سیندرلا) پل جیاماتی است. در نقش چاک رودز فوق‌العاده است و همسرش وندی (مگی سیف) هر چه بیشتر دوست‌داشتنی‌تر، ظریف‌تر و بدجنس‌تر می‌شود. پل جیاماتی عملکرد قوی مشابهی در مینی سریال جان آدامز (2008) داشت. مگی سیف و نویسندگان موفق می شوند وندی را به عنوان یک مغز متفکر مربیگری شرکتی و شریک معنادار برای چاک و آکس تبدیل کنند. او موفق می‌شود در کناره‌ها تأثیر زیادی بگذارد و دو وفاداری را در میان دشمنی آشکار حفظ کند.

در مقابل، دامیان لوئیس قرار دارد که در نقش بابی (آکس) اکسلرود، قلدر و قلدر خلاق است و سفر شخصیت او باورنکردنی است. قابل درک فصل 3 و 4 کمتر از همسرش و بیشتر شخصیت دوست داشتنی Wags (دیوید کوستابیل) را می بیند که با گذشت زمان عمق بیشتری پیدا می کند، دوستی بسیار قوی و حتی خنده دارتر می شود. تیلور میسون همچنین زمان بیشتری روی صفحه نمایش می‌گیرد که برخی از بینندگان آن را دوست ندارند، اما برای من این دقیقاً همان نوع هیجان و تغییر نمایش است که برای شاداب ماندن و نگاه کردن به داستان‌های جدید لازم است.

تیلور یک فیلم پیچیده و کامل است. و شخصیت قانع کننده ممکن است به هر دلیلی آن ها را دوست نداشته باشید، اما به آن طعم و دیدگاه بسیار متفاوتی اضافه می کند. این شخصیتی است که ما به ندرت روی صفحه نمایش دیده ایم و نه به دلیل جنبه غیر دودویی اش. آیا این یک ربات قوی با گوشت و احساسات انسانی است؟

یکی دیگر از نامزدهای اسکار (دوبار) به نام جان مالکوویچ، بازی شگفت‌انگیزی را برای یکی دیگر از شخصیت‌های اسرارآمیز کلیدی در Grigor که در فصل 3 شروع می‌شود، به ارمغان می‌آورد. و تهدیدهای محجبه یا نه چندان محجبه میخکوب کننده و غنی هستند.

در نهایت، بیایید چاک سنیور را به عنوان یک شخصیت و جذابیت جفری دمون به عنوان یک بازیگر را فراموش نکنیم که هرج و مرج، عشق، نفرت و خرد در یک حضور پدرانه نامتعارف اغلب خنده دار است، خطوط او نوشته شده و بسیار لذت بخش است.

در مجموع، با وجود تمام جذابیت های فصل 1 (مخصوصاً 3 قسمت آخر) و حتی بهتر از فصل 2، فصل های 3 و 4 را پیدا می کنم. دقیقاً همان چیزی باشد که نمایش می‌تواند با ما کاوش کند. بابت سریال محکمی که سریال پشت سر هم ارائه می‌دهد متشکریم.

هوپ فصل 5 شبیه فصل 6 بزدلانه House of Cards نیست. اگر نویسندگی یا بازیگران خوبی ندارید، لطفاً روی نقطه‌ای بایستید و بگویید خدا حافظ. همانطور که آکس ممکن است بگوید "وقتی حرکت و مبانی وجود دارد موقعیت را کوتاه نکنید". تا آن زمان، من مشتاقانه نظاره گر خواهم بود!

جهت دانلود سریال Billions 2016 (میلیاردها) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این کپی Showtime از Suits over در شبکه ایالات متحده است. بسیاری از نوشتن، کار با دوربین و ویرایش موسیقی در مقایسه با Suits یکسان است. شرم آور است که اکثر بازیگران فوق العاده هستند و کارشان را خوب انجام می دهند، اما اگر چیزهای دیگر ادامه پیدا نکنند، مهم نیست.

متأسفانه بیشتر افراد حرفه ای نمی فهمند اهمیت موسیقی و اینکه 50 درصد محصول نهایی را در هنگام ایجاد تعلیق یا برانگیختن هر احساسی تشکیل می دهد. موسیقی انتخاب شده در این مجموعه برای مونولوگ ها و برخوردهای شدید کاملاً ضعیف است، موضوع خاطره انگیزی ندارد، تعلیق، ناامیدی، عصبانیت یا هیچ احساسی را برانگیخته نمی کند. چیزی بیش از نویز پس‌زمینه نیست و صدای آن به قدری کم است که تاثیر آن صفر است و هیچ صحنه‌ای به حدی که شایسته آن است ارتقا نمی‌یابد. اگر می‌خواهید نمونه خوبی از نحوه اجرای موسیقی ببینید، Suits را بررسی کنید. اگر موسیقی آسانسوری که به سختی می توانستید بشنوید، جایگزین موسیقی فیلم های بیگانه، آرواره ها یا جنگ ستارگان باکس آفیس می شد؟ نه.

طرح 10000 فوتی نیز چرخه ای است. این همان شخصیت‌هایی است که بدون هیچ دلیل موجهی با همدیگر از پول و وکیل استفاده می‌کنند. آنها در ابتدا وندی را به عنوان یک درمانگر مطب مهربان تنظیم کردند، اما خیلی زود شخصیت او را مجبور کردند که بدون هیچ دلیلی تیلور را خراب کند. اینکه چگونه این شخصیت‌ها از نقطه A به نقطه B می‌روند تا تصمیم بگیرند که می‌خواهند کسی را خراب کنند، در محصول نهایی ضعیف نوشته شده یا اصلاً وجود ندارد و من را در تعجب وا می‌دارد که چرا و اصلاً نمی‌توانم همدردی کنم. آنها به طور سلطنتی به پدر تیلور شلنگ زدند، چیزی کم گفته شد، و حتی یک شخصیت هم نوشته نشده بود که بدانی چه می دانی. اینکه چگونه خلقت کسی را برای همیشه از او می گیرید، تمام انگیزه او را در زندگی از بین می برید، و حتی یک شخصیت را برای شک و تردید یا پشیمانی نمی نویسید، بسیار احمقانه است. در زندگی واقعی، پدر تیلور احتمالاً خودکشی می کرد، اما آنها در مورد آن چیزی ننوشتند. دوباره Suits را در مورد نوشته های قوی در این زمینه بررسی کنید. بینندگان آن نمایش همیشه از اینکه چرا شخصیت A دنبال شخصیت B می رود، آگاه هستند، در واقع دلیل خوبی برای آن وجود دارد که منطقی است، و شما پیامدهای واقع بینانه این تصمیمات را می بینید.

من در این مورد هستم. فصل 5 در حال حاضر اما من ممکن است هرگز تمام شود. این کاملا غیر واقعی است که هر کسی با این پول زیاد یا در یک اداره عالی دولتی با میل و رغبت 24×7 مرتکب اعمال مجرمانه شود تا پول بیشتری به دست آورد که نیازی به آن ندارند، دیگران را بدون هیچ دلیلی سرکوب کند، و اهمیتی برای فعالیت های روزانه نداشته باشد. قرار است آنها را برای 20+ سال آینده به زندان بیاندازند. 99٪ از مردم یک تن پول نقد به دست می آورند، خانه(های) رویایی خود را می خرند و بازنشسته می شوند تا دیگر مجبور به کار نشوند. در فصل 5 متوجه می‌شوید که شخصیت Axe یک روان‌پزشک کامل است که فرآیند فکرش آنقدر خارج از مرزهای عادی است، او به دلایلی با کسی ارتباطی ندارد، مثلاً برای وندی. شرط می‌بندم تا پایان نمایش، اقدامات او او را پشت میله‌های زندان قرار داد و احتمالاً توجیه‌اش نیز بی‌معنی خواهد بود.

به‌طور خلاصه، در نوشتن و انتخاب‌ها/ویرایش موسیقی بهتر عمل کنید.

جهت دانلود سریال Billions 2016 (میلیاردها) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


میلیاردها: چگونه می‌توان تلویزیونی عالی در یک موقعیت تنگ رو به جلو ساخت.

پسر خوب در مقابل پسر بد، خانم‌های پیشرو، شخصیت‌های اطراف، دوستان، همکاران و خانواده - همه به خوبی در نحوه‌ی بهترین تعریف داستان مهم.

تنها ویژگی پیشرو نگاه به موقع به زندگی فوق العاده ثروتمند و خصوصی مهم ترین شخصیت ها خواهد بود. مشخص است که ویژگی های کوچکی نیست! پسر خوب: یک DA فدرال با سابقه عالی پیگرد قانونی به دنبال بزرگترین ماهی آب، بابی اکسلرود می رود. پسر بد: اکسلرود، میلیاردر خودساخته، چهره یک صندوق سرمایه گذاری است که پول زیادی را برای قانونی بودن تسویه می کند. پنجره ای به زندگی خصوصی شخصیت ها را باورپذیر، زنده و نفس می کند و اغلب بهترین بخش از یک تجربه تماشای کاملا فراگیر است. زندگی‌های خصوصی به‌طور هوشمندانه‌ای در کنار هم قرار می‌گیرند، که به سه شخصیت اصلی - که در مثلثی از عشق، احترام و درجات مختلف اعتماد در نوسان هستند، بافت واقعی می‌افزاید. در حالی که سومین شخصیت اصلی راز نیست، تماشای شخصیت او تعادل زیبایی را برای بی ثباتی مردان پیشرو به ارمغان می آورد.

رسانه های با بودجه کلان فقط به خوبی نوشتن و شخصیت ها هستند، و هر دو عالی هستند. دیالوگ هوشمند، قابل باور و به خوبی ارائه شده است - نه تنها توسط ستاره ها (که از آنها انتظار بزرگی داریم)، ​​بلکه همه! این به معنای کارگردانی، پیش تولید و تمرین خوب است. شیمی بین شخصیت ها واقعی است. هرگز احساس عدم قطعیت، لحظه های تلف شده با شخصیت های بیهوده، یا صحنه هایی که فقط برای جلو بردن داستان استفاده می شوند وجود ندارد. همیشه بیش از یک چیز در یک زمان اتفاق می افتد که شبکه ای از ایده های جمع آوری شده را گرد هم می آورد. این شامل پیش‌نمایش‌های توهم‌آمیزی می‌شود که فقط بر روی فاش‌های بزرگ تأثیر می‌گذارند، که به نوعی غیرقابل پیش‌بینی می‌مانند.

تولید کاملاً نامرئی است. این چیز خوبیه. تهیه‌کنندگان می‌دانند چه چیزی مهم است، و تمام جزئیات فنی (در حالی که درجه اول) بدون حاشیه‌ها به نفع بیشتر است.

لطفاً برای خلاصه‌ای کامل به جای دیگری نگاه کنید، اما من طرفداران درام اداری مانند LA را معرفی خواهم کرد. قانون، The Practice، و معاصر Suits Strait to Billions. بیلیونز بدون طنز نیست و با بهترین آنها تنش اداری ایجاد می کند. چیزی که اضافه می کند نگاه عمیق به زندگی خصوصی شخصیت ها است و اینکه چگونه این درهم آمیختگی قلمروها بر هر انتخابی که شخصیت ها انجام می دهند تأثیر می گذارد. اما این تکه ای از زندگی نیست، نوشته خیلی کم است، شرایط خیلی تمیز است، و داستان ها خیلی خوب تصور شده اند. در حال حاضر، این به همان اندازه خوب است، و اگرچه ممکن است برخی از مردم آن را بیشتر از دیگران دوست داشته باشند - اگر تلویزیون را دوست دارید، این فصل اول را تماشا کنید.

بیش از همه انتظارات - 9/10

جهت دانلود سریال Billions 2016 (میلیاردها) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من این برنامه را از اولین قسمتش تماشا کردم و دوست داشتم، اما دیشب در S6. E8 زشت بزرگ. وسط خاموشش کردم دیگه برنمیگردم من از پایان فصل گذشته با ترک سریال دیمین لوئیس بسیار ناامید شدم. نگران بودم که نمایش بدون او کار نکند. من در نهایت درست و غلط بودم. من این فصل را امتحان کردم و هر قسمت جدید را در آستانه رها کردن آن قرار دادم - اما به این فکر می کردم که شاید آنها بتوانند این را به مسیر اصلی خود برگردانند. واقعیت این است - آنها نمی توانند. شخصیت‌های قدیمی‌تری که دوست داشتم به سختی وجود دارند یا اصلاً معنی ندارند - من عاشق Wags هستم اما wtf؟؟؟ دو مشکل وجود دارد و من نمی بینم که هیچ یک از آنها برطرف شود - مطمئناً در این فصل نه با تولید آن در حال حاضر تمام شده است. 1. نویسنده فقط بد است. آنها اکنون بر مبهم ترین تشبیهاتی تکیه می کنند که اکثر این شخصیت ها هرگز در زندگی واقعی از آنها استفاده نمی کنند. و همه آنها در حال انجام آن هستند! مثل این است که مسابقه ای شروع شده است و همه آنها شب به خانه می روند تا ساختگی ترین مرجعی را که روز بعد به محل کارشان می آورند، بیاورند. قسمت‌های قدیمی‌تر منطقی بودند - برخی از شخصیت‌ها این کار را انجام می‌دادند و اگر چیزهای بی‌اهمیتی داشتند، جایگاه خود را داشتند. شخصیت‌های دیگر باید توضیح می‌خواستند - حالا دیگر خبری از آن نیست. و صادقانه بگویم که این داستان بدگویی را پوشش نمی‌دهد، حتی اگر داستانی دیگر وجود داشته باشد، و توسعه و استفاده بد از شخصیت‌ها. آیا این نویسنده های فصل جدید و قبلی نادان هستند؟ یا فقط سوخته اند و به آن زنگ می زنند؟ 2. دیگر BS LIBERAL WOKE. دیگه طاقت ندارم آنها به همه آنها سیاسی و غیره سر میبندند. ارجاع AOC در یک قسمت عالی بود، اگر به عنوان یک تلافی طعنه آمیز بود، اما به عنوان تحسین جدی پخش شد. دیشب کمر شتر را شکست - میگان. راپینو! به اندازه کافی، من حتی نمی خواهم این شخص را ببینم که نمی تواند کاری انجام دهد، جز اینکه به ما بگوید که چگونه او بهترین است و به اندازه کافی حقوق نمی گیرد. دادگاه ها خلاف این را گفته اند. این زن الگویی نیست که کسی آن را تحسین کند. او فوتبال را خوب بازی می کند، اما در غیر این صورت...

و به عنوان آخرین نکته - چاک رودز به عنوان یک شخصیت ویران شده است. من تعجب می کنم که پل جیاماتی حتی می تواند خودش را وادار کند که این شخصیت را همانطور که نوشته شده بازی کند. او به کسی واگذار شده است که فقط نسبت به هر کسی که پول داشته باشد نفرت و تنفر دارد و هرکس را داشته باشد، قانونی یا غیر قانونی، نابود می کند. و هر حس اخلاقی که بخواهند نشان دهند - فکر نمی کنم هیچ آدم عاقلی از آنها حمایت کند. یک شخصیت عالی که توسط نویسندگان ناتوان ویران شده است.

دو فصل پیش به این سریال امتیاز کمتری از 9 نمی دادم. حالا، ای کاش کمتر از صفر بود. زمان آن رسیده و رفته است. همین الان بهش پاس بدید مگر اینکه فقط بخوای بهت توهین بشه.

جهت دانلود سریال Billions 2016 (میلیاردها) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من فقط فصل 1 را تماشا کردم و بارها سر تکان دادم. از بررسی‌های اینجا متوجه خواهید شد که مردم یا عاشق این نمایش هستند یا از آن متنفرند، به نظر می‌رسد هیچ چیزی در این بین وجود ندارد. من نمایش‌های زیادی را دیده‌ام که مشکلات داستانی، مشکلات توسعه شخصیت، مشکلات اعتباری، مشکلات بازیگری، مشکلات فیلمنامه، یادا یدا داشته‌اند. اما این نمایش کیک را برای BORING می گیرد زیرا به عنوان یک درام جذاب به نمایش درآمده است اما شکست می خورد. این همه مشکلات را دارد! WTH؟

نوشته بسیار ضعیف است، مملو از عوامانه، استعاره ها و گفته های فلسفه ذن مانند. برخی از خطوط ساده احمقانه هستند، مانند مردی که از خیابان آمد و کسی را "کوئیسلینگ" خطاب کرد. WTH! شخصی از تقویم روز برای نوشتن دیالوگ استفاده می کند! بیایید بازی‌های مالی زیادی را که در اینجا انجام می‌شوند و درست به نظر نمی‌رسند کنار بگذاریم و به شخصیت‌های اصلی نگاه کنیم. زن و شوهر، چاک و وندی رودز، ممکن است کسل کننده ترین افراد روی کره زمین باشند. آنها سر کار می روند و بازی های جنسی انجام می دهند و تمام. صحبت های آنها با یکدیگر و دیگران خسته کننده است! بابی اکسلرود کاریکاتور بچه ای است که با لگد به صورتش لگد زد و بزرگ شد تا ثروتمند کثیف شود. در طول مسیر، او به یک دیکتاتور خیرخواه با ویژگی‌های خداباورانه تبدیل شد و ما بدون توجه به تقلب و قانون شکنی در پایه ثروت او، با او همدردی می‌کنیم. WTH فیلمنامه یک الاکلنگ پرنده و قابل پیش بینی بین دو موضوع است: تجارت خودی و رابطه جنسی، که هیچ کدام با این شخصیت های یک بعدی جذاب نیستند. Big Short کار بسیار بهتری را انجام داد تا «دنبال پول» را به یک خط داستانی جذاب با شخصیت‌های باورپذیر و جالب تبدیل کند. و حتی بهتر از آن، آن داستان حقیقت عجیب‌تر از خیال است که همه چیز در مورد معاملات قانونی سهام توسط جادوگران ریسک‌پذیر بود و به شما نشان داد که چگونه کار می‌کنند.

من همچنین فکر می‌کنم این نمایش اشتباه پخش شد. پل جیاماتی بازیگر خوبی است، اما صدای زمزمه صدای زمزمه‌آمیز او همراه با نمای بیرونی Milquetoast او در تضاد با ویژگی‌هایی بود که کسی می‌خواهد در یک دادستان ببیند. هیچ انرژی یا کاریزمایی در اجرای او وجود نداشت، بنابراین تماشای آن خسته کننده شد. دامیان لوئیس بیشتر اوقات بیش از حد عمل می کرد و کمد لباس او بر اندام پسر کوچکش تأکید می کرد و باعث می شد او مانند یک بچه 12 ساله در راس یک تانک شرمن به نظر برسد. انتخاب و بازی خوب در نقش های فرعی انجام شد که من را به سمت یک WTH دیگر سوق داد؟ نتیجه. این بازیگر نقش مکمل بود که مرا بیدار نگه داشت. این یک ستاره از من می گیرد و هیچ علاقه ای به مشاهده بیشتر ندارد.