دانلود سریال Beyblade Burst 2016 دوبله فارسی

دانلود رایگان سریال ベイブレードバースト 2016

ژانر :
اکشن و ماجراجویانه انیمیشن
امتیاز :
6.4/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
زبان :
ژاپنی
سال :
2016
زمان :
24 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
16.فروردین 1395
ستارگان :
تعداد فصل :
5
تعداد قسمت :
209
خلاصه داستان :

فرفره‌های انفجاری ، نام سریالی انیمیشنی می‌باشد که توسط کنتارو یاماگوچی ساخته شده است. داستان این سریال که براساس مسابقه‌ای واقعی در ژاپن با همین نام ساخته شده ، درباره‌ی پسر جوانی به نام پاسیون است که وارد مسابقه فرفره‌های انفجاری می‌شود. او با تلاش و غلبه بر حریفان خود به پیروزی می‌رسد. اما در این مسیر با مشکلات و سختی‌های زیادی مواجه است و…

IMDb
6.4/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Beyblade Burst 2016

فرفره‌های انفجاری ، نام سریالی انیمیشنی می‌باشد که توسط کنتارو یاماگوچی ساخته شده است. داستان این سریال که براساس مسابقه‌ای واقعی در ژاپن با همین نام ساخته شده ، درباره‌ی پسر جوانی به نام پاسیون است که وارد مسابقه فرفره‌های انفجاری می‌شود. او با تلاش و غلبه بر حریفان خود به پیروزی می‌رسد. اما در این مسیر با مشکلات و سختی‌های زیادی مواجه است و…

جهت دانلود سریال Beyblade Burst 2016 با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این مجموعه یک ریبوت از Beyblade است. از نو. این چهارمین "حماسه" حق رای دادن است. این فرمت را به یک سیستم مبتنی بر نقطه برای نبردها تغییر می دهد و اکنون ترکاندن حریف یک شرط پیروزی است. طرح همچنین "نجات جهان / توقف سازمان شیطانی" و "بچه وارد تورنمنت می شود" کمتر است. برای پیروزی تلاش می کند "

شخصیت ها: برخی از شخصیت ها غیر قابل شکست هستند در حالی که دیگران عالی هستند. شخصیت والت خیلی خوشایند نیست و ممکن است گاهی اوقات تحریک کننده باشد. واکیا و لوئی دائماً غیر قابل تحمل هستند. شخصیت پردازی Daigo متناقض است. اما شو بسیار خوب نوشته شده است. Zac و Xander همیشه یک اپیزود را بهتر می کنند. و Rantaro با نام مستعار هونچو لحظات خیلی به یادماندنی ای نداشته است ("انسان نمی تواند در پیاز سبز زنده بماند") شخصیت هایی مانند بن و کوئون در بعضی مواقع احساس کم کاری می کنند اما وقتی آنها را می بینیم عالی هستند. Orochi علی رغم داشتن بهترین صداپیشگی در نمایش و همچنین توانایی بسیار جالب برای شنیدن پایان های ناگهانی ، بسیار کم مصرف ترین شخصیت این فصل است.

خلاصه داستان: والت وارد مسابقات منطقه می شود. در آنجا با مثانه هایی مانند هونچو ، کن و دایگو مبارزه کرد. برنده می تواند در مسابقات ملی پوشان شرکت کند. او همچنین یک مدرسه بیبلید در مدرسه خود راه اندازی می کند ، که مخالفان فوق الذکر به آن می پیوندند. پس از اینکه والت در فینال به شو باخت ، به مسابقات منطقه ای دعوت شد. برندگان هر بلوک در منطقه ، باید به ملی پوشان نیز بروند. از هر یک از اعضای بیکلاب دعوت نامه ای بعلاوه Orochi ، Wakiya ، Hoji ، Jugo و Ukyo دریافت می شود. دو مورد اخیر بخشی از شعله های شمشیر هستند. والت و واکیا بلوک های خود را به دست می آورند و به ملی پوشان می رسند. هر رقیب در ملی پوشان می تواند برای مسابقات تیمی که قبل از مسابقات فردی برگزار می شود ، به کاپیتان تیم تبدیل شود. والت با هونچو ، دایگو ، شو و واکیا تیم تشکیل می دهد. تیم های دیگر شامل Superstars هستند که شامل Zac و Orochi ، Sword Flames ، با Xander ، Jugo و Ukyo ، Ice Blaze با کاپیتان Quon ، Beasts ، با Ben و Ken و Rideout هستند که شامل Gabe و Lui هستند. همچنین ما با چهار عالیه آشنا می شویم. آنها 4 مثانه برتر در ژاپن هستند که Lui ، Shu ، Zac و Xander هستند. تیم والت در رده دوم در مکان Rideout قرار دارد و والت قول می دهد که در مسابقات انفرادی لوئی را شکست دهد. در مسابقات فردی با شخصیت های بیشتری مانند Naoki و Jin آشنا می شویم ، اما آنها بیشتر بی ربط هستند. والت اگر چهار نفر برتر در راه رسیدن به فینال قرار گیرند ، Xander و Zac را شکست می دهد ، در حالی که Lui شو را شکست می دهد. لوئی پس از آنچه خودش "تصادف عجیب" توصیف کرد ، برد و 5 عنوان پیاپی خود را بدست می آورد. والت باخت را قبول می کند ، و ادعا می کند که روزی لوئی را شکست می دهد. طرح اشکالی ندارد. با این حال ، نبرد نهایی وحشتناک بود. این شدت بود و من روی آن سرمایه گذاری کردم ، اما سپس والت به بی خود که در ترک ورزشگاه بود از دست داد. والت می خواست برنده شود ، اما آسیب ورزشگاه او را شکست داد. نه لوئی حتی لوئی خواستار بازی برگشت است اما به دلایلی والت آن را انکار می کند. این نه تنها برای والت کاملاً غیرمعمول است ، بلکه از توانایی بالایی برای توسعه لوئی برخوردار است.

اقدام: CG بهتر از هر زمان دیگری به نظر می رسد و بدون احساس بی جا بودن برجسته است. سیستم point همچنین از طولانی شدن جنگ ها جلوگیری می کند ، مشکلی که سری قبلی با آن روبرو بود. با این حال ، تنوع زیادی وجود ندارد. اکثر مثانه های دفاعی و ایستایی به سادگی مرکز را می گیرند و منتظر می مانند. مجموعه های قبلی در هنگام مبارزه به هر شخصیت سبک منحصر به فردی می بخشند ، اما در همان لحظه هونچو ، کن ، زک ، یوگو و اوکیو دقیقاً از همین استراتژی استفاده می کنند ، فقط چند مورد را ذکر می کنند. این عدم تنوع از عمل می کاهد ، زیرا حملاتی مانند Quake Launch قابل فراموشی می شوند زیرا افراد دیگر چیزی مشابه دارند.

موسیقی: بهترین چیزی که این حق رای دادن دیده است ، اما هنوز هم بسیار لذت بخش است. موسیقی پس زمینه از جنگ بسیار شدید است. اما هیچ لحظه خاصی برای موسیقی به یاد ماندنی نبود. از مجموعه متا معادل موضوع مضمون جک یا دامیان وجود نداشت. یا موسیقی نبرد از اصل. خوب بود ، اما عالی نبود.

به طور کلی: لذت بخش ، اما با برخی از نقص ها. اگر می توانید از والت گذشته نگاه کنید ، این مجموعه باید لذت بخش باشد