دانلود سریال Becoming Elizabeth 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال Becoming Elizabeth 2022 با زیرنویس فارسی

سریال Becoming Elizabeth در ژانر(های) درام, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Becoming Elizabeth در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Alicia von Rittberg, Romola Garai, Oliver Zetterström, Jessica Raine, Tom Cullen, Bella Ramsey, John Heffernan, Jamie Parker, Jamie Blackley, Jacob Avery, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-MA و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Becoming Elizabeth 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام
امتیاز :
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
زمان :
59 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
22.خرداد 1401
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
8
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان یک نوجوان یتیم به نام الیزابت تودور که در سفر خود برای حفظ تاج و تخت، درگیر سیاست های سیاسی دربار انگلیس می شود.

The fascinating story of the early life of England’s most iconic Queen, Elizabeth Tudor, an orphaned teenager who became embroiled in the political and sexual politics of the English court on her journey to obtain the crown.

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Becoming Elizabeth 2022

داستان یک نوجوان یتیم به نام الیزابت تودور که در سفر خود برای حفظ تاج و تخت، درگیر سیاست های سیاسی دربار انگلیس می شود.
داستان یک نوجوان یتیم به نام الیزابت تودور که در سفر خود برای حفظ تاج و تخت، درگیر سیاست های سیاسی و جنسی دربار انگلیس می شود.
الیزابت شدن ، نام سریالی اجتماعی و غم‌انگیز می‌باشد که توسط جاستین چادویک ساخته شده است. الیزابت تیودور، نوجوانی است که به تازگی یتیم شده است، او باید راهش را از میان سیاستمداران مکار انگلیسی به سمت تاج و تخت باز کند و…

جهت دانلود سریال Becoming Elizabeth 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


تا اینجا (قسمت 2) این ممکن است بهترین درام قرون وسطایی باشد که دیده ام. شاید ده ها نفر باشند، از جمله مواردی که با صحنه این سریال، انگلستان 1572.

پادشاه جوان، ادوارد ششم، به خوبی بازیگران و بازیگری خوبی دارد، و با توجه به اینکه پدرش هنری هشتم نام داشت، مرگش آغاز می شود. این. همه دیالوگ ها موجز و دراماتیک هستند و عموماً آنقدر لهجه ندارند که درهم و برهم باشند. این و منطق محکم در تولیدات انگلیسی تضمین نشده است، اما B. E. برای این آمریکایی به کار می‌آید.

چهره‌های سرنخ‌های رمانتیک کاملاً گویا هستند، اما همچنان باورپذیر هستند. این ممکن است تفاوت عمده در این نسخه از رویدادهای به تصویر کشیده شده باشد. بازیگران کلمات زیادی برای کار کردن ندارند، بنابراین باید احساساتی شوند.

پیشنهاد می شود که مری ملکه اسکاتلند می توانست/باید از فرار به فرانسه جلوگیری می کرد. این یک اتفاق بزرگ می‌سازد. او در این نیست. به طور کلی، دنیایی که شخصیت ها در آن زندگی می کنند نسبتا کوچک است و شخصیت الیزابت از این موضوع ابراز تاسف می کند. همانطور که من به عنوان بزرگترین نقص نمایش. سیاست و مواردی از این دست تنها زمانی وجود دارند که بر شخصیت های داده شده تأثیر می گذارند. یک صحنه جنگ نه بد وجود داشت.

احساسات مدرن در 1.5 شخصیت سیاه و الیز وجود دارد. کشتن آهو اگرچه این موضوع به طرز سرگرم‌کننده‌ای تقریباً در دیالوگ مورد توجه قرار می‌گیرد، بنابراین به راحتی قابل بخشش است.

لحن شدیدی وجود دارد که ممکن است صدا را آزار دهد. موسیقی ساده است اما از سازهای مدرن استفاده می کند.

جهت دانلود سریال Becoming Elizabeth 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بازیگری، صحنه و لباس، خود داستان، من واقعا عاشق این سریال هستم! من از برخی از "مجوزهای هنری" گرفته شده در این داستان ایرادی ندارم، این کار با ظرافت انجام شده است و به عنوان فردی که در 20 سال گذشته دوره تودور را مطالعه کرده است، می تواند رفتارهای خاصی را که توسط شخصیت(های) مربوطه نشان داده شده است تصور کند. قابل باور برای کسانی از شما که از داستان‌های تاریخی لذت می‌برند، ممکن است متوجه نباشید. به هر حال، این یک مستند نیست، اما با توجه به آنچه که من خوانده‌ام، به تاریخ زندگی الیزابت بسیار نزدیک است (و بله، من خیلی بیشتر از آلیسون ویر خوانده‌ام، که کتاب‌هایش به نظرم سرگرم‌کننده هستند). بازیگر نقش ادوارد ششم آنقدر شبیه پرتره واقعی این پادشاه جوان است که شگفت‌انگیز است. همه نقش‌ها با بازیگران خوب و قابل‌توجهی پر شده‌اند که تعدادی از آن‌ها را بلافاصله می‌شناسید. آفرین به سازندگان Becoming Elizabeth!