دانلود سریال BASTARD‼ -Heavy Metal, Dark Fantasy- 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال BASTARD!! -暗黒の破壊神- 2022 با زیرنویس فارسی

سریال BASTARD‼ -Heavy Metal, Dark Fantasy- در ژانر(های) انیمیشن, اکشن و ماجراجویانه, علمی تخیلی و فانتزی, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. BASTARD‼ -Heavy Metal, Dark Fantasy- در کشور(های) ژاپن, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Kisho Taniyama, Tomori Kusunoki, Hiroki Yasumoto, Yoko Hikasa, Kanae Ito, Tomokazu Sugita, Kensho Ono, Nao Toyama, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-MA و زبان(های) سریال ژاپنی, است. این سریال موفق شده امتیاز 7.0/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال BASTARD‼ -Heavy Metal, Dark Fantasy- 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
انیمیشن اکشن و ماجراجویانه علمی تخیلی و فانتزی
امتیاز :
7.0/10
وضعیت :
Ended
کشور :
ژاپن
زبان :
ژاپنی
سال :
2022
زمان :
25 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
09.تیر 1401
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
24
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

هنگامی که نیروهای شیطانی تهدید می کنند که آنتراکس، خدای نابودی را مجددا زنده کنند، پادشاهی متالیکانا از یک جادوگر خبیث درخواست کمک می کند...

When evil forces threaten to resurrect Anthrasax, the God of Destruction, the Kingdom of Meta-llicana calls on a volatile dark wizard for help.

IMDb
7.0/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال BASTARD‼ -Heavy Metal, Dark Fantasy- 2022

هنگامی که نیروهای شیطانی تهدید می کنند که آنتراکس، خدای نابودی را مجددا زنده کنند، پادشاهی متالیکانا از یک جادوگر خبیث درخواست کمک می کند...
هنگامی که نیروهای شیطانی تهدید می کنند که آنتراکس، خدای نابودی را دوباره زنده کنند، پادشاهی متالیکانا از یک جادوگر تاریک فرار برای کمک می خواهد.

جهت دانلود سریال BASTARD‼ -Heavy Metal, Dark Fantasy- 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من نسخه اصلی را ندیده‌ام، بنابراین مقایسه‌ای نیست.

در انیمه‌های استاندارد، صحنه‌های مبارزه با توضیح و توضیحات، گاهی اوقات بیش از حد تکرار می‌شوند. بسیار استاندارد برای مبارزه با انیمه. من به عنوان یک سر فلزی بزرگ شدم، بنابراین شنیدن جادوها، که همه آنها مرجع فلزی هستند، بسیار سرگرم کننده بود. بسیاری از افسون ها اشعاری از آهنگ هایی هستند که به روشی بسیار جالب با هم ترکیب شده اند. کاراکترها به غیر از زنانی که در انیمه معمولی دراماتیزه می شوند، بسیار خوب بودند. چیزهایی مانند "اوه نه، یک بوسه؟ من هرگز نمی توانم اکنون ازدواج کنم!" که پس از 20 سال تماشای انیمه بسیار آزاردهنده و ترسناک است، اما احتمالاً به عنوان یک شوخی دیگر به کار می رود، زیرا حتی پدر قهرمان زن "اصلی" به او می گوید که او در مقطعی یک ملکه درام است.

خط پایانی: انیمه بسیار استاندارد با ارجاعات فرهنگ پاپ که ممکن است برای شما سرگرم کننده یا غوطه ور نباشد. به نظر من باید تیره تر بود.

جهت دانلود سریال BASTARD‼ -Heavy Metal, Dark Fantasy- 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


دختر ممکن است دوست داشتنی باشد، اما نمی تواند نمایش را اجرا کند، چند قسمت در آن وجود دارد و متوجه می شوید که این چیز چقدر خنده دار است.

حتی اگر سرویس طرفداران چیزی است که در انیمه به دنبال آن هستید، این نمایش آنقدر به طرز وحشتناکی کنار هم قرار گرفته اند که گذر از آن سخت است. اکشن اصلاً خوب نیست.

قسمت 1 و 2: شرورهای یک بعدی به پادشاهی حمله می‌کنند، دختر از بوسیدن یک شخص برای بیدار کردن یک طلسم عذاب می‌کشد (در حالی که مردم در حال مرگ هستند) سپس آن مرد را احضار می‌کند. (بعد از اینکه هیولاها مثل همه می کشند). شخصیت اصلی بیدار (MC) در مورد اینکه چگونه از دنیا متنفر است و چگونه کمکی نمی کند صحبت می کند، سپس کمک می کند. چیزهای وحشتناکی بین دختر اصلی و او وجود دارد، سپس او دوباره او را می بوسد.

معمولاً، یک پادشاهی کامل در دنیای انیمه دارای دسته ای از قهرمانان فانتزی سنگین است. در اینجا، یک کشیش پیر جادوگری را از طریق دختر باکره‌اش کنترل می‌کند، مانند... برو.

هنر برای MC وحشتناک است، این هنرمند در هنگام آمدن چه رویای آرایش کما ناشی از استروئید را دید. با آن؟

این نمایش مرا به یاد مانگای اواخر دهه 90 می‌اندازد که نمی‌توانست تصمیم بگیرد که پورنو است یا نه، سپس با پاک کردن همه چیزهایی که مخاطبان پورن می‌خواهند، آن را پاک می‌کنند و سمت چپ شما را با لایک می‌کنند. یک ربع داستان

سریال های پیشنهادی