دانلود سریال Bang Bang Baby 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال Bang Bang Baby 2022 با زیرنویس فارسی

سریال Bang Bang Baby در ژانر(های) درام, جنایی, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Bang Bang Baby در کشور(های) ایتالیا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Arianna Becheroni, Giorgia Arena, Barbara Chichianelli, Pietro Paschini, Adriano Giannini, Lucia Mascino, Dora Romano, Christina Andrea Rosamilia, Antonio Gerardi, Silvia Gallerano, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-14 و زبان(های) سریال ایتالیایی, است. این سریال موفق شده امتیاز 6.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Bang Bang Baby 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام جنایی
امتیاز :
6.3/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایتالیا
زبان :
ایتالیایی
سال :
2022
زمان :
52 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
08.اردیبهشت 1401
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
10
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

Unfolding in Milan at the end of the 80s, Bang Bang Baby is a crime series centred around a shy and insecure teenager, Alice, who becomes a mafia organisation’s youngest member in a bid to win the love of her father, an ‘ndrangheta affiliate.

IMDb
6.3/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Bang Bang Baby 2022


جهت دانلود سریال Bang Bang Baby 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بسیار خوب تولید و کارگردانی شده است. بخش موسیقی عالی با جواهرات فراموش شده دهه 80 از ایتالیا. متأسفانه این فقط یک بسته خوب بدون محتوای محکم از منظر خط داستانی، محیط یا شخصیت پردازی است. بدون امید زیادی شروع به تماشای آن کردم، به زودی 1.5 برابر سرعت گرفت و هنوز از ep3 خسته شدم.

وقتی فکر کردم مخاطب هدف چه کسی است، نتوانستم یکی را پیدا کنم. ترکیب اصلی اما در نهایت ناموفق از داستان سوررئال بلوغ، محیط تاریخی تلخ و کمدی جنایی کمیک مانند، چیزهای زیادی را ارائه می دهد که قرار نیست برای هیچ مخاطبی پاسخگو باشد.

هدف واقعی احتمالاً وجود دارد. جمعیت 15 تا 30 ساله، اما آیا آنها به محیط تاریخی دور و بدون حادثه اهمیت می دهند یا فقط حوصله شان سر خواهد رفت؟ اگر به جای 50 ساله ایتالیایی که در آن سالها زندگی کرده اند فکر کنیم - هدف مورد نظر تولیدکنندگان حدس می زنم - بسیاری از عناصر به طور غیرقابل قبولی سقوط می کنند یا به طور نابهنجاری از جای خود خارج می شوند. آیا کسی باید به ادای احترام دوست‌داشتنی و بازسازی دقیق عناصر فرهنگ پاپ در آن زمان اهمیت دهد که در این میان ایتالیای کلیشه‌ای پر از حساسیت نابهنگام نسبت به برابری زن و مرد و باز بودن رفتارهای جنسی ارائه می‌شود؟ یا در مورد تصویر باورنکردنی از نحوه عملکرد «ندرانگتا» چطور: سربازان و محافظان یک سازمان جنایتکار قدرتمند کجا هستند؟ چرا آنها درگیر کارهای روزمره نیستند؟ چرا به نظر می رسد ده ها نفر - از جمله بچه ها - مجاز به گوش دادن به جلسات اوباش هستند؟

و حتی با بخشیدن برخی از حفره های داستان، دو بازیگر اصلی - آلیس و مادربزرگش - ضعیف هستند. اولی هیچ ظرافتی ندارد و مدام به نظر می رسد که انگار یک روح دیده است (فیلمنامه اینجا کمکی نکرد). مادربزرگ در عوض حداقل تهدیدآمیز نیست، در حالی که ظاهراً یک رئیس اوباش بی‌رحم است.

من را به یاد سایر سریال‌های عجیب و غریب اخیر - «Briarpatch»، «Happy»، «Barry» یا «Killing Eve» انداخت. "- برای عشق آنها به گروتسک و سورئال. تولیداتی که - به همان اندازه و بدون استثنا - احساس می‌کنند «چیزی» در بخش نویسندگی ندارند تا عالی در نظر گرفته شوند (حتی بهترین‌هایی مانند «بری» یا «کشتن حوا»). در مقایسه با چنین تولیداتی، «بنگ بنگ بیبی» به یک سریال خوب یا خیلی خوب ختم می شود. هنوز یک تولید خوب به تنهایی ارزشی بیش از یک IMHO 5/10 ندارد و - دقیقاً مانند "Briarpatch" و "Happy"، داستان خیلی زود از بین می رود. اگر یک ایتالیایی 50 ساله هستید 1 امتیاز بیشتر.