دانلود سریال After Life 2019 (پس از زندگی) دوبله فارسی

دانلود سریال پس از زندگی 2019

ژانر :
کمدی درام
امتیاز :
8.4/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
بریتانیا
زبان :
انگلیسی
سال :
2019
زمان :
30 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
17.اسفند 1397
تعداد فصل :
2
تعداد قسمت :
12
خلاصه داستان :

پس از اینکه Tony همسرش را از دست میدهد ، از مرد خوبی که در گذشته بود به انسانی پرخاشگر و بی توجه تبدیل میشود و زندگی اش دستخوش تغییرات بزرگی میشود...

Tony had a perfect life. But after his wife Lisa suddenly dies, Tony changes. After contemplating taking his own life, he decides instead to live long enough to punish the world by saying and doing whatever he likes from now on.

IMDb
8.4/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال After Life 2019

پس از اینکه Tony همسرش را از دست میدهد ، از مرد خوبی که در گذشته بود به انسانی پرخاشگر و بی توجه تبدیل میشود و زندگی اش دستخوش تغییرات بزرگی میشود...

جهت دانلود سریال After Life 2019 (پس از زندگی) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من همیشه در شانس تماشای نسخه جدید ریکی Gervais پرش می کنم. در همه کارهایی که او انجام می دهد به غیر از دفتر (من این را دوست دارم که به دلایل دیگری وجود دارد) ، تولید درخشش دارد. همه چیز به خوبی گرفته شده است و موسیقی متن عالی است. من عاشق این هستم که او در برابر تیراندازی درام های آشپزخانه در انگلیس مقاومت می کند. به نظر می رسد که خورشید همیشه در سریال هایش می درخشد.

اما از اواخر وقت ، فیلم ها و سریال های تلویزیونی Gervais مانند درک همیشه در مقایسه با سال های ابتدایی با Stephen Merchant برای من کوتاه بودند. تاجر در مصاحبه های اخیر خود اظهار داشته است كه بخشی از دلیل تغییر مسیر آنها این است كه تاجر سالها در حال توسعه یك ایده كامل است تا زمانی كه به تولید برسد و خوشحال است كه از توجه خارج می شود. این نکته واقعاً از اواخر درست به صدا در می آید. ژروایز برعکس است ، از یک پروژه به پروژه دیگر می پرد - ایستادن در تورهای کمدی برای فیلمبرداری تا تولید نمایش های آمریکایی. به همان اندازه که تماشای اوقات خوشی عفونی است ، پس از زندگی (و همچنین پروژه های اخیر او) احساس می شود Gervais پیش فرض خوبی داشته و سپس فقط با آن دویده است. اگر او وقت می گذاشت و ایده را سوراخ می کرد ، می توانست به یک سری کوچک عالی تبدیل شود. همه بازیگران گروه فقط در خدمت شخصیت Gervais هستند. کمدین های با استعدادی که گرویز به طور واضح از برنامه های رادیویی خود و برنامه های تلویزیونی قبلی می داند برای قسمت های "کمی" وارد شده اند - همه در شوک نگاه شخصیت ژرویس به زندگی هستند و هرگز فرصتی برای بحث و جدال مناسب ندارند.

و همانطور که گفتم بسیار خوب ساخته شده است - که آن را در برخی از لحظات تلخ نگه می دارد. من هرگز این واقعیت را نگاشتم که زندگی Gervais همانطور که نوشته شده است. همسر فقید او در فیلم های فلش بک به نظر می رسد که از سلامتی او کاملاً خوب است ، فاحشه به نظر می رسد که بازیگر زن یک مینی لباس کوتاه آشکار به پا کرده است ، اتاق خبر محلی خراش بشکه یک دفتر خوب با دیوارهای شیشه ای است. این ادامه می یابد و ادامه می یابد .... بنابراین وقتی شخصیت Gervais در وان آماده است تا مچ دست خود را برش دهد ، من مطمئن نیستم که او به پایین رسیده است. Gervais به شوخی می گوید که هر شخصیتی که او می نویسد و به تصویر می کشد ، با همان لهجه Reading صحبت می کند ، همان لباس راحت را می پوشد ، همان هیکل را دارد. او به شوخی می گوید دوست دارد سریع شلیک کند تا بتواند روز را زود تمام کند و به خانه برود و با یک لیوان شراب در شلوار استراحت کند. اما وقتی آنها مجموعه ای را با مضامین احساسی مانند After Life به نمایش می گذارند ، او واقعاً می توانست بیشتر کار کند تا ارزش آن را داشته باشد.

به عنوان مثال ، قسمت اول با جروئیس در حال بیان "قدیمی" خود شروع می شود حقوق مردم 'با گفتن آنچه که در اطراف او است نظر خود را در مورد آنها و عقاید آنها. تنها راهی که او می تواند از طریق زندگی عبور کند این است که بدون فیلتر زندگی کند و با دیدن BS با آن تماس بگیرد. اما آیا بهتر نبود که دو قسمت اول این درک را نشان دهد؟ این مرحله عظیمی از غم و اندوه او و افشاگری است که روی صفحه خاموش اتفاق افتاده است. چرا؟ احتمالاً به این دلیل است که Gervais بیشتر به توهین به مردم علاقه دارد ، زیرا برای او اهمیتی ندارد که "افراد آزرده" باشند. کارهای او نشان دهنده اعتقادات و نگاه شخصی او به زندگی است. که عالی است!!!! آنچه شما از "هنرمندان" صادق انتظار دارید! اما الان خیلی خنگ شده است. هر شخصیتی با هر ایمانی باید متضررترین شخصیت باشد تا س questionال کند که چرا هیچ ایمانی ندارد. اگر از طرفداران Gervais هستید (که من اعتقاد دارم یا نه) و فیلم های او را مشاهده می کنید ، به نظر می رسد که او در هر مصاحبه Schtick یکسان دارد. و وقتی نوبت به ترویج After Life می رسد ، او مقدمه را توصیف می کند ، برای او چه معنی دارد و همه چیز را جمع می کند و غیره. اما وقتی سریال را تماشا می کنید ، متوجه شدم که او به معنای واقعی کلمه از قسمت ها نقل قول می کند - یعنی حتی شخصیت ها می توانند خلاصه کنند آنچه در آن همه انسان است. هیچ ظرافت و ظرافتی در آن وجود ندارد. به همین دلیل کارهای قبلی او در مقایسه 10 برابر بهتر است.

همچنین! برای تأکید بر یک نور تابشی که در آن Gervais به وضوح فاقد آن است. اگر به شخصیت معتاد به مواد مخدر و موقعیتی که جروئیس شخصیت ها را با اندوه و افکار خودکشی آنها و آنچه جرویس برای "کمک" به معتاد به مواد مخدر انجام می دهد ، نگاه می کند ، نگاه می کنید! Gervais حتی روی عواقب احساسی و هوشیاری شخصیت خراش ندید. چرا؟ برای سریال به عمق زیادی احتیاج دارد.

به طور خلاصه این نمایش برای من خیلی کوتاه بود ، زیرا شما می توانید به وضوح تشخیص دهید که تا اینجا خوانده اید. با این حال ، این سریال کمتر از دو روز پیش منتشر شد و من چند ساعت بعد آن را تماشا کردم. حتی وقتی Gervais در بهترین کار خود کار نمی کند ، باز هم جالبتر از یک سریال کمدی متوسط ​​است.

جهت دانلود سریال After Life 2019 (پس از زندگی) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


فصل اول After Life احتمالاً یکی از بزرگترین برنامه های تلویزیونی است که دیده ام. Gervais ترکیبی کامل از شوخ طبعی خشک و شور و نشاط دلخراش را به ذهن متبادر می کند ، که همدستان قابل اعتماد او اشلی جنسن و کری گودلیمان قادر به کمک او هستند. این دو زن در طول سریال کاملاً استثنایی هستند و هر دو بهترین ها را در Gervais به عنوان بازیگر به نمایش می گذارند. لحظات فوق العاده خنده داری در طول نمایش وجود دارد و ما خوش شانس هستیم که بازیگران طنز برجسته ای مانند جو ویلکینسون و تونی وی را داریم که جنبه سبکتر چنین داستان غم انگیزی را فراهم می کنند. خود Gervais بسیار خنده دار است و نگاه بیمارگونه او به جهان و ساکنان آن بهترین خطوط و صحنه های سریال را فراهم می کند.

با این وجود فصل دوم باید به عنوان یکی از بزرگترین ناامیدی هایی که می توانم رتبه بندی کنم یاد آوردن. اولاً ، من نمی توانم دلیل این کار را در وهله اول ببینم. فصل اول کاملاً به پایان رسید و کاملاً مختصر بود. در اصل دیگر چیزی برای کار باقیمانده بود. همه شخصیت ها به طرز رضایت بخشی پیشرفت کرده بودند و فینال همه چیز را به راحتی در دسترس قرار داده بود. فقط آن را در همان جا بگذارید و یک کمدی مستقل کلاسیک در همه زمان ها دارید. اما نه. خواه به خاطر پول ، هم توجه و هم حماقت محض باشد ، گرویس علی رغم نداشتن هیچ پایه و اساس مطلبی برای داستانی ، نمی توانست سریال دیگری را لایروبی کند.

فصل دوم چیزی بیش از استفاده از جنبه های خوب فصل اول و فشردن آخرین قطره از آنها و استفاده از بدترین جنبه های فصل یک و حتی بیشتر زحمت کشیدن آنها.

صحنه های دلچسب بین Gervais و Penelope Wilton در قبرستان اکنون تا این حد به درون شما کشیده شده است تقریباً باید آنها را از لوزه های خود بتراشید. آیا او به معنای واقعی کلمه فقط در طول روز آنجا می نشیند و منتظر می ماند تا او دست و پا کند. چند بار او نیاز دارد که به او بگوید چه مرد خوبی است که ما از ناامیدی او پژمرده شویم؟

سپس ما عاشقانه بین Gervais و Jensen هستیم. پیشرفت روابط آنها در فصل یک به طور درخشان گفته شد. این کاملاً تمام شد و هیچ چیز دیگری نیازی به دانستن یا گفتن نداشت. درعوض ، ما تقریباً دقیقاً همان سناریو را داریم که به طرز خسته کننده ای بیش از 6 قسمت پخش شده است.

همچنین دیگر نیازی به دانستن درباره لنی و خانواده جدیدش نداریم ، ما به مات خسته کننده و از بین رفتن رابطه خسته کننده او و در حالی که دیوید ارل در فصل اول کاملاً خنده دار بود ، مطمئناً در اینجا نیازی به او نیست. همه اینها فقط لایه برداری است که ناشی از این واقعیت است که هیچ دلیلی برای داستانی وجود ندارد.

علاوه بر این ، ما حتی Roisin Conaty بیشتری داریم - راحت ترین بدترین شخصیت در نمایش. او نه تنها یک بازیگر مخوف است ، بلکه شخصیت او به طرز مضحکی غیرواقعی است. آیا واقعاً قرار است با این قلب فاحشه و دوستانه محلی که مثل همه شخصیت های زن دیگر این نمایش در هر صحنه حیرت از Gervais بازی می کند ، خرید کنیم؟ من تقریباً می توانم حضور او را در فصل اول تحمل کنم اما نیازی به حضور او در اینجا نیست.

روانپزشک با بازی Paul Kaye در فصل اول بسیار خنده دار است اما به کلی خراب می شود در این قسمتهای بعدی خطوط بیش از حد او نشانگر ابتذال ارزان قیمتی است که جرویس در بیشتر کارهایش مقصر است. یک پیرزن 100 ساله به طور مکرر کلمه c را می گوید؟ با عرض پوزش ، نداشتن آن.

تا حد زیادی بدترین ویژگی این مجموعه ، گنجاندن سندی با بازی ماندیپ دیلون است که به نظر می رسد تنها هدفش گریستن ملایم از بدبختی تونی ضعیف است. جدا از اینکه شخصیت او کاملاً غیرواقعی و نابجا است ، به نظر می رسد او چیزی بیش از یک توانایی خودشیفتگی در شخصیت فزاینده افتخارآفرین Gervais نیست.

و یک چنگ زدن نهایی ، چیزی که تقریباً در همه کارهای Gervais مشترک است ، گرایش او به کار بردن اعتقادات مذهبی و فلسفی خود در متن در هر مرحله است. شخصیت دایان مورگان چیزی بیش از یک تکیه گاه نیست که وی با عقل و درک برتر خود را کوچک جلوه دهد. این تونی صحبت نمی کند ، این Gervais ساده و ساده است. خود زیاده خواهی و استکبار به طور شفاف به عنوان گفتگو مبدل می شود.

After Life مثال بارزی است که چرا یک نویسنده باید بداند چه موقع باید این کار را ترک کند. یکی از نکات جالب در مورد آفیس این بود که ایجاز است - وقتی که لازم شد پایان یافت و تا به امروز یکی از بهترین نمایش های کمدی ساخته شده است. این بسیار ناامیدکننده است که After Life به این ترتیب از داخل ورینگر کشیده شد زیرا فصل اول واقعاً چیز خاصی بود.

جهت دانلود سریال After Life 2019 (پس از زندگی) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


رده بندی ستاره: ***** شنبه شب **** جمعه شب *** صبح جمعه ** یکشنبه شب * دوشنبه صبح تونی (ریکی جرویس) به تازگی لیزا (کری گودلیمن)، همسر و بهترین دوست خود را به دلیل سرطان سینه از دست داده است. و یاد او را با تماشای مجموعه‌ای از ضبط‌های لپ‌تاپ که پس از مرگش برای او ساخته بود، زنده نگه می‌دارد. در نتیجه، با از بین رفتن معنای زندگی برای همیشه، او دیگر از قرار دادن یک جبهه محترمانه برای کسی امتناع می ورزد، و فقط اجازه می دهد پاره کند و دقیقاً همان چیزی را که در زندگی اش فکر می کند به افراد مختلف زندگی اش که او را آزار می دهند، می گوید. زندگی او بیهوده از شغلش در روزنامه محلی، دویدن او با رئیس و برادر شوهرش مت (تام بسدن)، روانپزشک بی تفاوتش (پل کی)، لنی (تونی وی)، همکار تنبلش و پدرش ( دیوید بردلی) که هنوز فکر می کند لیزا زنده است. اما آیا پرستار (اشلی جنسن) که از او در خانه سالمندانش مراقبت می کند، می تواند کلید خوشبختی احتمالی آینده باشد؟

درست زمانی که احساس می شد دیگر ممکن است مرتبط نباشد، ریکی جرویس برمی گردد. با کمدی دیگر، قالبی که او با آن نام خود را بر سر زبان ها انداخت، که حاشیه های تاریک و سناریوهای اجتماعی ناخوشایند را که علامت تجاری او هستند، می گیرد و آنها را تا فاکتور ده افزایش می دهد. اینجا که در یک پس‌زمینه عمیق غم‌انگیز غم و اندوه و از دست دادن غوطه‌ور می‌شود، او مرزها را به گونه‌ای پیش می‌برد که قبلاً هرگز نداشته است، آشکارا با اطمینان از آنچه قبلاً از آن خلاص شده است. اگر با هر یک از کارهای قبلی او آشنا هستید، هیچ بهانه ای ندارید که ندانید در اینجا چه انتظاری دارید، و بهتر است فقط خود را ببندید و برای خنده های عمیق و تاریک آماده شوید.

این اساساً تغییری تیره‌تر از تلاش قبلی‌اش در فیلم «اختراع دروغ» است، البته در جایی که او کمی افسارش را رها کرده است، و با رویکرد نرم‌تر و سالم‌تر آمریکایی محدود نمی‌شود، به طوری که او همه چیز را به هر کسی که می‌خواهد می‌گوید. مانند هر چیزی که در آن بوده است، او واقعاً بازیگری نیست که نقشی را ایفا کند، فقط خود را در شخصیتی متفاوت به تصویر می‌کشد. و او مطمئناً از طنز بی بند و بار و از نظر سیاسی نادرست خود در روند دادرسی استفاده می کند، خواه به یک معتاد پول بدهد و بداند که او را به هلاکت می فرستد، یا یک بچه ده ساله را با چکش تهدید کند (!) همینطور، زیرا او فاقد گرما و گرما است. همدلی برای درخشش صحنه‌های پر احساس‌تر.

با پایان یافتن فصل اول با شش قسمت شگفت‌انگیز، این یک جایگزین به طرز دلپذیری برای نمونه‌هایی است که نتفلیکس به آن‌ها معروف است. علیرغم دست زدن به موضوعات حساس‌تر، همچنان جروایس معمولی است، لذت شما کاملاً به این بستگی دارد که آیا می‌توانید شوخ طبعی او را داشته باشید یا نه. ***تونی (ریکی جرویس) به تلاش خود ادامه می دهد و بدون همسر محبوبش لیزا (کری گودلیمن) به زندگی خود وفق می دهد، اما همچنان به پیام های آنلاینی که قبل از رفتن برای او گذاشته بود، توجه دارد. او به تلاش خود ادامه می‌دهد تا برای روزنامه محلی‌اش نوشته‌های زنده بسازد و به همراه همکار شلخته‌اش لنی (تونی وی) فرستاده می‌شود تا در مورد شخصیت‌های محلی که می‌خواهند با یک حیله جلب توجه مورد توجه قرار گیرند، و در عین حال کارمند جنسی روکسی (رویسین) را مورد بررسی قرار دهند. کوناتی)، شخصیت مهربانی که مدام با پستچی نه چندان حرفه‌ای خود برای بررسی او سر می‌زند و سعی می‌کند به مت (تام بسدن)، رئیس و برادر شوهرش کمک کند تا با شریکی مناسب، به رغم بی دست و پا بودن او در یک سطح شخصی تر، او سعی می کند قبل از اینکه خیلی دیر شود (در حالی که به پرستار مراقب خود (اشلی جنسن) نزدیک می شود، همه چیز را با پدر بیمارش (دیوید بردلی) حل کند و با آن (پنه لوپه ویلسون) دوستی برقرار کند. بیوه‌ای که هر روز روی نیمکت کنار گورستان می‌بیند، به روشن شدن جرقه کمک می‌کند تا غم و اندوه حل‌نشده‌اش را از بین ببرد.

نتفلیکس به‌طور غیرمعمولی در ارائه‌ی سریال دوم در اینجا برای موفق‌ترین و با استقبال خوب‌ترین سریال ریکی جرویس سریع عمل کرده است. برنامه‌ای که از روزهای نیمه‌دوره‌اش یعنی The Office و Extras. یکی از بهترین کمدی‌های تراژدی بریتانیایی به این دلیل شناخته شده‌اند که قایق را خیلی دور نمی‌برند.

فرمول (حداقل برای فاکتور کمدی) تقریباً مانند قبل است، و جرویز برای فیلم بند انگشت، و با تکیه بر عامل شوک، ایجاد برخی از o خنده های ظالمانه و مرزی. ممکن است از نظر برخی ارزان و بی‌ارزش به نظر برسد، اما اگر از سبک Gervais آگاه هستید، هیچ بهانه‌ای برای آماده نبودن آن ندارید. همه چیز شبیه دفعه قبل است، از چیدمان کمدی گرفته تا بخش‌های آرام‌تر و بازتاب‌کننده‌تر. این ممکن است برای برخی بسیار کسل کننده و غیرقابل تصور به نظر برسد، اما به این ترتیب، موقعیت واقعی تری را از فردی در موقعیت این مرد ایجاد می کند. که او نمی تواند برای همیشه در بطری نگه دارد. و در واقع، در اینجا تونی خودش را مجبور می‌کند تا حرف‌هایش را باز کند و با ناراحتی‌هایش مقابله کند، و به جرویس اجازه می‌دهد تا بخشی از طیف عاطفی آشکاری را که در تلاش هالیوودی خود به نام «اختراع دروغ» نشان داد، نشان دهد.

برخی از شخصیت‌های مکمل ( به ویژه روان‌پزشک بی‌حساب و غیرحرفه‌ای پل کی!) کمی تکراری می‌شود، و شاید بتوان کمی کمتر از آن استفاده کرد، اما در کل، این دومین قسمت امیدوارکننده از این نمایش بازگشتی خوب برای Gervais است. ****

جهت دانلود سریال After Life 2019 (پس از زندگی) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


«پس از زندگی» یک نگاه بسیار سنگین و در عین حال شگفت‌آور طنزآمیز به افسردگی، خشم، خودکشی، نیهیلیسم، اجتماعی‌پاتی و همه چیزهایی است که اگر جرات داشته باشید با صدای بلند در مورد آن‌ها صحبت کنید، احتمالاً شما را حبس می‌کنند. از این نظر، همانطور که از عنوان من پیداست، این نمایشی در ژانر «13 دلیل» جنجالی نتفلیکس است، نمایشی با هدف نوجوانان و ظاهراً قرار است «بحثی را درباره خودکشی شروع کند» اما متأسفانه همانطور که مطالعات متعدد نشان داده است، باعث تشویق، تجلیل و افزایش خودکشی در میان دختران نوجوان شده است. چه این مطالعات دقیق باشند یا نه، این تصور که حتی یک کودک ممکن است در نتیجه مجبور به خودکشی شده باشد، باید برای نتفلیکس کافی باشد تا آن را از فهرست خارج کند، اما افسوس که آنها در حال حفاری هستند.

بس است فقط لازم بود به عنوان زمینه ای برای نقد فیلم «پس از زندگی» به آن اشاره کنم. ریکی جرویس نقش مردی 40 ساله به نام «تونی» را بازی می‌کند که به تازگی متحمل وحشتناک‌ترین مصیبت شده است. قابل درک است که او خودکشی، انسان دوست، عصبانی و تلخ می شود. با این حال، به طرز درخشانی، این موضوعات با نوعی طنز طعنه آمیز مدیریت می شوند که سر مخاطب را بالای آب نگه می دارد بدون اینکه آب نباتی اعماق پرتگاه زیر را پوشش دهد. من نمی دانم چگونه آنها این کار را انجام دادند، اما آنها این کار را کردند.

پیش فرض طرح این است: تونی به این نتیجه می رسد که آرزوی مرگ او نوعی قدرت فوق العاده است، زیرا او می تواند هر کاری را که می خواهد انجام دهد، و بدترین چیزی که می تواند اتفاق بیفتد این است که بمیرد - به هر حال این همان چیزی است که او می خواهد. به عبارت دیگر، تمام فیلترها خاموش هستند. او آنچه را که می‌خواهد به هر کسی که می‌خواهد می‌گوید، او هرگز به خاطر شایستگی از رویارویی عقب نشینی نمی‌کند، و حتی از نظر فیزیکی هم مثل بتمن در کراک نترس است. همه اینها در یک نمای بیرونی خنده دار، بدبینانه و مشخصاً بریتانیایی پیچیده شده است، می دانید... آرام باشید و فقط خودتان را بکشید، این جور چیزها.

آنچه به این نمایش قدرت منحصر به فرد می دهد-- و آنچه به طور مشخص آن را از "13 دلیل" فوق الذکر که افسردگی و خودکشی را به شهادت می رساند، جدا می کند، این است که هیچ کس با تونی با دستکش بچه رفتار نمی کند. هیچ کس واقعاً به او پاس رایگان نمی دهد فقط به این دلیل که او خراب شده است. و در واقع، چندین شخصیت اساساً به او می‌گویند که اگر جراتش را داشته باشد، شاید باید جلو برود و خودش را بالا ببرد. این رویکرد غیر ترحم آمیز به افسردگی است که باعث می شود تونی شروع به زیر سوال بردن "قدرت فوق العاده" خود کند - آیا او واقعاً سرنوشت خود را کنترل می کند؟ یا اینکه او فقط یک بازنده است که از افسردگی برای توجیه شکست مداوم خود در زندگی استفاده می کند؟

و این قوی ترین پیامی است که هر برنامه ای می تواند در مورد موضوع ارائه دهد. بدون اینکه خود افسرده شود، "After Life" مسائل را به چهره ما تحمیل می کند و می گوید "بسیار خوب بیایید BS را قطع کنیم. آیا افسردگی واقعاً سرنوشت شماست یا فقط پشت برچسب "بهم ریختگی" پنهان شده اید؟

br/> دی‌وی‌دی فصل اول را برداشتم، فکر می‌کردم در اوقات فراغتم آن را تماشا کنم، اما در نهایت تمام 6 قسمت را تماشا کردم و بعد از قسمت 3 فقط برای غذا دادن به سگ‌هایم توقف کردم. نکته جانبی: اگر شما شما یک سگ/حیوان دوست هستید، حتماً این را بررسی کنید زیرا تونی یک سگ شایان ستایش دارد که به شیوه ای بسیار مادی وارد بحث می شود.

من نمی توانم به این نمایش به اندازه کافی امتیاز بدهم، بنابراین می خواهم فقط به آن نمره 10 بدهید. و من امیدوارم که نتفلیکس بیدار شود و متوجه شود که این همان چیزی است که برنامه نویسی مسئولانه در مورد آن است.