دانلود سریال Adamas 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال 아다마스 2022 با زیرنویس فارسی

سریال Adamas در ژانر(های) معمایی, درام, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Adamas در کشور(های) کره (جمهوری), ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Ji Sung, Seo Ji-hye, Lee Soo-kyung, Heo Sung-tae, Oh Dae-hwan, Lee Kyung-young, Hwang Jeong-min, Choi Deok-moon, Seo Hyun-woo, Park Hae-eun, اشاره کرد. رده سنی سریال N/A و زبان(های) سریال کره ای, است. این سریال موفق شده امتیاز را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Adamas 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
معمایی درام
امتیاز :
وضعیت :
Returning Series
کشور :
کره (جمهوری)
زبان :
کره ای
سال :
2022
زمان :
75 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
05.مرداد 1401
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
16
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان برادران دوقلو که حقیقت یک حادثه 22 سال پیش را کشف می کنند.

Twin brothers Woo-sin and Soo-hyun lose their father in a murder case. Twenty-two years later, the brothers seek to clear their father's name.

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Adamas 2022

داستان برادران دوقلو که حقیقت یک حادثه 22 سال پیش را کشف می کنند.
آداماس ، نام سریالی رازآلود و مهیج می‌باشد که توسط پارک سونگ وو ساخته شده است. برادران دوقلویی به نام‌های ها وو شین و سانگ سو هیون با شیطان می‌جنگند تا حقیقت قتلی را که ۲۲ سال پیش رخ داده است، آشکار کنند. آن‌ها تلاش می‌کنند تا اتهامات پدر واقعی خود را که متهم به قتل ناپدری‌شان شده پاک کرده تا از اعدام او جلوگیری کنند.

جهت دانلود سریال Adamas 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


سریال‌های کره‌ای جنوبی از قدرتی به قوت خود می‌روند، در بیشتر موارد و آداماس در حال شکل‌گیری است تا یک موفقیت دیگر را به دست بیاورد.

آداماس با نوشته‌های هوشمندانه، با شخصیت‌های خوب و داستان پیچیده جنایی هیجان‌انگیز، فوراً درگیر می‌شود. . به اندازه کافی متفاوت است، تا نشان دهنده انحراف از سریال های دیگر باشد، به روشی مشابه.

مانند بسیاری از سریال های کره ای، شما واقعاً باید به آن توجه کنید، زیرا طرح و طرح های فرعی پیچیده و چندگانه هستند. لایه بندی شده بسته به نحوه برخورد شما با این موضوع، این واقعیت می تواند یک نعمت یا یک نفرین باشد.

که گفته شد، با توجه به چرندیات ضعیف نوشته شده، اغلب ساده انگارانه، مملو از ایدئولوژی که از غرب بیرون می آید، من شخصاً این را می یابم. نوعی سرگرمی فکری جذاب و متفکرانه، یک مهلت خوشایند.