دانلود فیلم Zoe 2018 (زوئی) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم زوئی 2018 با زیرنویس فارسی

فیلم زوئی در ژانر(های) علمی تخیلی, عاشقانه, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2018 به روی پرده رفته است. Zoe به کارگردانی Drake Doremus, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Léa Seydoux, Ewan McGregor, Rashida Jones, Theo James, Matthew Gray Gubler, Miranda Otto, Christina Aguilera, Helen Johns, Kyle Gatehouse, Sarah Levesque, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.0/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 39/100 می باشد. برای دانلود فیلم Zoe 2018 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
علمی تخیلی عاشقانه هیجان انگیز
امتیاز :
6.0/10 32% 39/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2018
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان دو محقق که در حال بررسی تکنولوژی جدیدی هستند تا بتوانند روابط عاشقانه میان انسانها را بهبود ببخشند. همچنان که تحقیقات ادامه دارد اکتشافات آن‌ها نیز عمیق‌تر می‌شوند.

Two colleagues at a revolutionary research lab design technology to improve and perfect romantic relationships. As their work progresses, their discoveries become more profound.

IMDb
6.0/10
32%
m
39/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Zoe 2018

داستان دو محقق که در حال بررسی تکنولوژی جدیدی هستند تا بتوانند روابط عاشقانه میان انسانها را بهبود ببخشند. همچنان که تحقیقات ادامه دارد اکتشافات آن‌ها نیز عمیق‌تر می‌شوند.

جهت دانلود فیلم Zoe 2018 (زوئی) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اول از همه، فیلم طولانی و کند است، اما زیبا و متفکرانه است و تعدادی ایده در رابطه با هوش مصنوعی و روابط انسان/ماشین مطرح می‌کند، زمانی که فهمیدیم چگونه می‌توان از دره عجیب و غریب سبقت گرفت و انسان‌هایی مانند اندروید بی‌شک خلق کرد. آنها چه احساسی خواهند داشت؟ آیا آنها عاشق خواهند شد، آیا ما می توانیم آنها را دوست داشته باشیم؟ اصلا عشق چیست؟ اوان مک گرگور و لی سیدوکس هر دو ستارگان هستند زیرا عشق، حسادت و از دست دادن بین انسان و ماشین حساس را کشف می کنند. اگر صبور و متفکر باشید، فیلمی بسیار ارزشمند است.

جهت دانلود فیلم Zoe 2018 (زوئی) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من فکر می کنم که خیلی ها اینجا این را دوست دارند، اما از طرف دیگر من این را دوست ندارم. من اصلاً عاشقانه بین مک گرگور و سیدوکس را حس نکردم (در فیلم Zoe های دیگر دورموس برعکس بوده است). همچنین جنبه علمی / هوش مصنوعی چیزی را ارائه نمی دهد که در سال های گذشته ندیده ایم و بسیاری از آن فیلم های دیگر آن را با نتایج عمیق تری انجام داده اند. البته هر کس نظر خودش را دارد، اما نمی توانم با صراحت بگویم که این یکی از نظر کیفیت می تواند با Ex Machina، Her، Westworld، Upgrade و غیره رقابت کند. سپس آهنگ ها وجود دارد، اوکی دو نفر از آنها به نقطه ای رسیدند، اما آقای. Doremus عادت دارد که فیلم هایش را خیلی زیاد کند، و اغلب آنها حتی می توانند حال و هوا را خراب کنند. ویرایش نیز چند بار به چشم آسیب می رساند. در کل فکر می‌کنم خیلی متوسط ​​است، ترجیح می‌دهم بازی Equals Doremus را تماشا کنم، که حداقل چیزی را در من ایجاد کرد.