دانلود فیلم You Won't Be Alone 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم You Won't Be Alone 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم You Won't Be Alone در ژانر(های) درام, هیجان انگیز, ترسناک, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. You Won't Be Alone به کارگردانی Goran Stolevski, در کشور(های) استرالیا, صربستان, بریتانیا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Sara Klimoska, Anamaria Marinca, Alice Englert, Félix Maritaud, Carloto Cotta, Noomi Rapace, Irena Ristić, Kamka Tocinovski, Leontina Bainović, Anastasija Karanovich, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم مقدونی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 79/100 می باشد. برای دانلود فیلم You Won't Be Alone 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام هیجان انگیز ترسناک
امتیاز :
6.3/10 93% 79/100
کشور :
استرالیا صربستان بریتانیا
زبان :
مقدونی
سال :
2022
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

In an isolated mountain village in 19th century Macedonia, a young feral witch accidentally kills a peasant. She assumes the peasant's shape to see what life is like in her skin, igniting a deep seated curiosity to experience life inside the bodies of others.

IMDb
6.3/10
93%
m
79/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم You Won't Be Alone 2022


جهت دانلود فیلم You Won't Be Alone 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این فیلمی است که هنگام تماشای فیلم های ترسناک و بازی در جشنواره فیلم ساندنس به آن توجه کردم. من آن را در لیستی از فیلم های بالقوه برای دیدن قرار دادم. وقتی دیدم این به مرکز فیلم گیت‌وی می‌آید، از همسرم پرسیدم که آیا علاقه‌ای به دیدن You Won't Be Alone دارد؟ او تایید کرد، بنابراین شب افتتاحیه رفتیم. خلاصه داستانی را که می‌خواندم برای او خوانده بودم، به‌طوری‌که در مورد میزان دانسته‌هایم بود. برای این فیلم، ما در یک دهکده کوهستانی منزوی در قرن نوزدهم مقدونیه هستیم که در آن یک دختر جوان ربوده می شود و سپس توسط یک روح باستانی به یک جادوگر تبدیل می شود.

برای مقدمه این، ما نمی توانیم دیالوگ زیاد کاری که ما انجام می‌دهیم، بیشتر از طریق روایت صوتی ارائه می‌شود. ما با گربه ای شروع می کنیم که به یک روستا سفر می کند. گروهی از کودکان در حال مخفی کاری هستند. آنها زنی را که زندگی می کند آزار می دهند و او آنها را می فرستد. او یک بچه دارد که فکر می کنم اسمش نونا است. وقتی پیرزن خدمتکار ماریا (آناماریا مارینکا) ظاهر می شود، اوضاع تغییر می کند. او یک جادوگر محلی است که با زخم پوشیده شده است. بعداً متوجه می شویم که چه چیزی باعث آنها شده است. مادر از او التماس می کند که بچه را تا شانزده سالگی ترک کند. از آن نقطه به بعد، او می تواند بچه دار شود. ماریا با این شرایط موافق است. قبل از رفتن، نوزاد را مجروح می کند. جیمی مطمئن نبود که اینجا چه اتفاقی افتاده است، اما من معتقدم که او زبانش را می کند.

سپس مادر فرزندش را در غار مقدس پنهان می کند. روی دیوار نقاشی هایی وجود دارد، بنابراین حدس می زنم این یک کلیسای بدوی باشد. او بچه را آنجا رها می کند و سپس به روستا می رود و صدا می زند که گرگ بچه اش را خورده است. Nevena بزرگ می شود تا سارا کلیموسکا نقش او را بازی کند. او به عنوان سرگرمی خود در اطراف این غار می رقصد. او در عدم امکان ترک محدود است. مادرش او را ملاقات می کند و برایش غذا می آورد. نونا می خواهد با مادرش برود اما مورد سرزنش قرار می گیرد. او می ترسد که اگر دخترش این کار را کند چه اتفاقی می افتد.

همه چیز تغییر می کند وقتی شاهینی به غار می آید. وقتی مادر نونا ظاهر می شود، او معتقد است که ماریا است. مادر تعقیبش می کند و صدایی می شنویم. سپس ماریا ظاهر می شود. او نونا را با خود می برد. در طول سفر، ماریا این زن جوان را نفرین می کند و سپس سعی می کند راه های زنده ماندن را به او بیاموزد. این امر Nevena را دفع می کند و ماریا او را رها می کند. Nevena از طریق جاسوسی از ماریا یاد می گیرد که چگونه شکل خود را تغییر دهد. سپس می بینیم که Nevena برای زنده ماندن به شکل یک زن، یک مرد و حتی یک کودک درآمده است. او همچنین انسانیتی را می آموزد که به دلیل تربیت منزوی خود از دست داده است. او همچنین دلشکستگی را یاد می گیرد.

این جایی است که می خواهم خلاصه خود را بگذارم. داستان چیز زیادی ندارد زیرا بیشتر دنبال کردن Nevena است زیرا او به شکل چند نفر متفاوت است. من در اینجا کمی عمیق تر در مورد مسائل بحث کردم، اما نمی خواهم چیزها را کنار بگذارم. شخصاً فکر نمی کنم دانستن آن ضرری نداشته باشد. برخی از افرادی که نظرات من را می خوانند دوست دارند تا حد امکان کمتر بدانند، به همین دلیل است که من این موضوع را به جلیقه نزدیک تر می کنم.

از آنجایی که با تفکیک خود شروع می کنم این است که این یک زمان جالب ما به طور قطع نمی دانیم، اما همانطور که در خلاصه داستان آمده است، ما در دهه 1800 هستیم. مردمی که ما دنبال می کنیم دهقان هستند. سهم آنها هر روز این است که مطمئن شوند غذا دارند. ما می بینیم که Bosilka (Noomi Rapace) زایمان می کند و بلافاصله به زمین باز می گردد تا کار کند. این یک زندگی سخت است. شرم آور است که یک جادوگر انتقام جو مانند ماریا برای این افراد دعا کند زیرا آنها چیز زیادی ندارند. ماریا شخصیت جالبی است که من به او باز خواهم گشت.

من ابتدا روی Nevena تمرکز خواهم کرد. او در کودکی نفرین شده است. اول توسط مادرش برای محافظت از او. فکر می کردم جالب است که او ادامه دهد که بچه اش را برده اند. او برنامه هایی را برای مخفی کردن و محافظت از Nevena تنظیم می کند. البته کار نمیکنه اما مشکل این است که رشد دخترش را متوقف می کند. او هرگز صحبت کردن را یاد نمی گیرد. دلیلی دارم که باور کنم زبان او به دلیل یکی از اشکالی که بعداً در فیلم You Won't Be Alone به خود می گیرد کنده شده است. اگر این کار را نمی کرد، فکر می کنم می توانست یاد بگیرد. اشکال مختلف او جالب است. این به او تجربیاتی از زندگی می دهد که یک نفر در طول زندگی نمی توانست به دست آورد. وقتی من و جیمی در پایان صحبت می‌کردیم، این موضوع جالبی بود. همچنین مواردی را نشان داد که جیمی به آنها اشاره کرد.

منظورم این است که چگونه با مردم رفتار می شود. اینجا به نوعی است که انتظارش را نداشتم. وقتی نونا شکل یک زن به خود می گیرد، دیگر نمی تواند صحبت کند. افرادی که او را می شناسند فقط معتقدند که این یک مصیبت "زنانه" است. آنها را اذیت نمی کند. این کار تا حدی ناخوشایند می شود که من ناراحت بودم زیرا Nevena نمی داند چگونه در اطراف آنها رفتار کند. وقتی او به شکل یک مرد در می آید، آنها فکر می کنند که او توسط ارواح شیطانی تسخیر شده است و سعی می کنند آنها را از بدن خارج کنند. این برای من جذاب بود. با تأمل در این مورد، آنها بیشتر به مرد نیاز داشتند، بنابراین او به گونه ای دیگر عمل می کرد، آنها سعی کردند او را نجات دهند. برای این زن، آنها فقط آن را تا تغییر او گچ کردند. بهترین پوشش Nevena در دوران کودکی است. این کار می کند، زیرا وقتی او را تحویل گرفت، اتفاق بدی برای او افتاد. این برای او نیز دلخراش ترین می شود. من فکر می‌کردم که این موضوع برای چیزهای مختلفی که Nevena تجربه کرده است، تفسیر اجتماعی جالبی در اینجا ایجاد کرده است.

اکنون به ماریا بازخواهم گشت. از همان ابتدا، ما این تصور را داریم که او به عنوان یک جادوگر شناخته می شود. بعداً متوجه می شویم که او یک داستان افسانه و ارواح در این منطقه است. ماریا زنی تلخ است که برای غذا می کشد. چند نفر مختلف به او در مورد خواستن فرزند اشاره می کنند. وقتی داستان را یاد می گیریم، می بینیم که داستان او در حال اجراست. خوشحالم که این کار را کردند. در پایان فیلم به جیمی گفتم که احساس بدی نسبت به او دارم. او اشاره کرد که کارهای وحشتناکی را که انجام داد توجیه نمی کند و حق با اوست. می بینیم که ماریا یک معامله خام به دست آورد. او در این دوران بزرگتر بود و به عنوان یک "پیرمرد" به حساب می آمد. مردی که می خواست با او ازدواج کند آن چیزی نبود که او انتظار داشت. خانواده اش کار وحشتناکی با او کردند. او سعی کرد به چیزی که می خواست برسد، اما نتیجه معکوس داشت. انسانی کردن او در اینجا یک کار استراتژیک است تا شخصیت او را برای من پیچیده کند.

این باید برای داستان کافی باشد، بنابراین من به سراغ بازیگری می روم، که فکر می کردم خوب بود. Rapace بازیگری است که من هرگز ندیده ام کار بدی انجام دهد. عملکرد او برای محدوده ای که نشان می دهد خوب است. من انگلرت را هم دوست دارم. او با وجود زندگی سختی که در حال گذراندن است، ناز بود. یکی از بهترین اجراها مارینکا است. او در بیشتر موارد چنین شرور است. هنگامی که ما از گذشته او یاد می گیریم، بسیار منطقی است که چرا. کیلموسکا جامد است. من دوست دارم همه کسانی که در حال پخش نسخه های تسخیر شده هستند از نحوه عملکرد Nevena در ابتدا تقلید کنند. این کار به خوبی انجام شد. به غیر از این، می‌توانم بگویم بقیه بازیگران برای تکمیل این موضوع برای آنچه مورد نیاز بود، قوی بودند. آن‌ها به خوبی می‌توانند سرنخ‌های ما را به جایی برسانند که مطمئناً باید به پایان برسند.

تنها چیزی که باقی می‌ماند فیلم‌برداری، جلوه‌ها و موسیقی متن است. برای اولی عالی است. چند عکس زیبا می گیریم این به خوبی پخش شد. با کشیدن جلوه ها، احساس می کنیم که این شخصیت ها را در گذشته زندگی می کنند. این برای من تأثیرگذار بود. همچنین فکر می کنم فوکوس شات برای پنهان کردن جلوه ها خوب است. ما می بینیم که ماریا در حال تغییر به چیزهای مختلف است، برخی از آنها در دوربین. من از آن لذت بردم خونی می گیریم که ظاهر خوبی دارد. پنجه هایی وجود دارد که جادوگران دارند. آنها در اکثر موارد خوب بودند. فقط چند بار بود که می توانستم بگویم جعلی هستند. عملی بود پس من اعتبار می دهم. غیر از این، به نظرم موسیقی متن مناسب است. این به ساختن فضا در صورت نیاز برای من کمک کرد.

در پایان، You Won't Be Alone یکی از فیلم هایی است که خوشحالم که تا روز بعد منتظر ماندم تا افکارم را به پایان برسانم. من این را دوست داشتم که تئاتر را ترک کنم، اما هر چه بیشتر به آن فکر می کردم، بیشتر انجام می دادم. ما در اینجا یک قطعه دوره ای جالب داریم. ما می بینیم که یک جادوگر زندگی یک زن جوان را تغییر می دهد و تأثیراتی که بر او می گذارد. تفسیر جالبی وجود دارد که Nevena از این طریق یاد می گیرد. بازی در کل خوب است. بهترین عملکرد مارینکا است. به نظر می رسد ما در دوره ای هستیم که اتفاق افتاده است. فیلمبرداری عالی است و موسیقی متن آن برای آنچه لازم بود مناسب است. You Won't Be Alone آرام سوز است. از آن آگاه باشید. فکر نمی‌کنم همه این یکی را دوست داشته باشند، تا جایی که می‌توانم آن را قطبی‌کننده ببینم. اگر برای تماشای خود کمی گوشت روی استخوان دوست دارید، این یکی را ببینید.

جهت دانلود فیلم You Won't Be Alone 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


مدتی بود منتظر این بودم من آنچنان که احتمالاً باید نظرها را ترک نمی‌کنم، اما برای این کار مجبور شدم. همچنین باید این را مقدمه کنم: من طرفدار فون تریر، A24، لینچ، فولکلور و فیلم هستم که در آن همه چیز همیشه آنطور که به نظر می رسد نیست، یا بسته به دیدگاهی که در نظر می گیرید، می تواند متفاوت تفسیر شود. این برای همه نیست اگر تعداد زیادی «ترسناک در چهره»، جامپ‌اسکر و غیره را ترجیح می‌دهید، احتمالاً این کار را دوست ندارید. اگر چیزهایی مانند بازمانده، پوست منعکس کننده، مونو (فیلم اسپانیایی زبان)، در اتمسفر را دوست دارید، باید این را دوست داشته باشید.

این داستان احتمالا بهترین تصویر سینمایی از یک جادوگر است که من دیده ام. ، آنها را در فیلم You Won't Be Alone "گرگ خوار" می نامند. این داستان یک "گرگ خوار" به نام "ماریا" و "جادوگران تف می کند"، که معلوم می شود ناوینا است.

ما ابتدا او را می بینیم که ظاهراً از ناکجاآباد ظاهر می شود و او متمرکز است. روی یک دختر شیرخوار، ناوینا. وقتی مادر ناوینا برمی گردد و "پیرزن خدمتکار ماریا" را می بیند که آنجا نشسته است، بلافاصله شروع به التماس و دعا و التماس می کند و با ماریا قرارداد می بندد که صبر کند تا نوینا نوجوانی شود تا او را ببرد. ماریا وحشتناک به نظر می رسد - با سوختگی ها و زخم های شدید در سراسر بدن و پنجه های تیره بلند. او موافق است، اما مقداری از خون کودک را می‌خواهد، و اگرچه در طول فیلم مشخص نیست، من معتقدم که زبانش را پاره کرده است، زیرا نوینا اصلاً صحبت نمی‌کند.

مادرش او را به تنهایی در یک اتاق پنهان می‌کند. غار و ناوینا بیشتر اوقات تنها می ماند تا اینکه یک روز شاهین به داخل غار پرواز می کند. مادر نوینا می آید («نان یکروزه» او را می آورد و مختصری با او می نشیند و از موهایش برگ می کند) و سعی می کند پرنده را بدرقه کند. صداهای آزاردهنده ای از پشت چند صخره به گوش می رسد و ما به سرعت متوجه می شویم که این پرنده ماریا بوده است. او قادر به تغییر شکل است، اگرچه ماریا آن را "لباس پوشیدن اجساد" می نامد و این روش بهتری برای توضیح آن است. قفسه سینه ناوینا ماریا مارک را با چنگال هایش می گیرد و ناوینا او را به داخل جنگل تعقیب می کند. من نمی‌خواهم اسپویلر داشته باشم، و فکر نمی‌کنم با آنچه گفته‌ام چیزی درباره You Won't Be Alone «سوءال» کرده باشم.

من کاملاً عاشق You Won't Be Alone بودم و نمی‌توانم صبر کنم تا یک فیلم داشته باشم. کپی 🀄. پس از دیدن برخی از بررسی های دیگر، احساس کردم باید در مورد این مورد چیزی بنویسم. این یک فیلم ترسناک هالیوودی برای توجه Tiktok نیست، جایی که همه چیز آشکار و در چهره شماست. این بسیار تفکر برانگیز و لایه لایه است. فیلمبرداری کاملاً زیباست، و فکر می‌کنم این کار عالی است که باعث می‌شود احساس کنید واقعاً در منطقه‌ای دور افتاده هستید، جایی که شخصی مانند ماریا و ناوینا واقعاً می‌توانند در اطراف سرگردان باشند. من همچنین از طرفداران Noomi Rapace هستم و بله او در این کار است و کار فوق العاده ای انجام می دهد - صادقانه نمی توانم بگویم که او را در چیزی که دوست نداشتم دیده ام. نقش او مادر دیگری است که ناوینا او را می کشد و از او تقلید می کند و حقیقت تلخ را در مورد معنای زن بودن در بسیاری از مناطق جهان و (imho) جهانی می آموزد. او در طول فیلم روایت می کند و جمله "با مردان، دهان بسته است. با زنان، دهان هرگز بسته نمی شود" واقعاً روی من تأثیر گذاشت.

به طور کلی، همانطور که گفتم، این چیزی برای همه نیست، اما من واقعا آن را دوست داشتم، و مشتاقانه منتظر دیدن کارهای بیشتری از این کارگردان هستم. تا جایی که من خوانده ام، این اولین فیلم آنها بود. بازیگر نقش ماریا خارق‌العاده و جذاب بود، هر زمان که ماریا روی پرده بود، نمی‌توانستم به دور نگاه کنم. این یک فیلم خاص است و من مجبور شدم بیایم و آن را پخش کنم. بابت خواندن نظرات من تشکر می کنم.