دانلود فیلم Yes, God, Yes 2019 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم Yes, God, Yes 2019 بدون سانسور

فیلم Yes, God, Yes در ژانر(های) کمدی, درام, ساخته شده و در سال 2019 به روی پرده رفت. Yes, God, Yes به کارگردانی Karen Maine, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Natalia Dyer, Timothy Simons, Wolfgang Novogratz, Francesca Reale, Susan Blackwell, Parker Wierling, Alisha Boe, Donna Lynne Champlin, Allison Shrum, Matt Lewis, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.1/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 71/100 می باشد. برای دانلود فیلم Yes, God, Yes 2019 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
کمدی درام
امتیاز :
6.1/10 93% 71/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2019
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

یک نوجوان کاتولیک در طول زندگی اش مدام در حال سرکوب شدن است و…

Alice, a young innocent Catholic girl, is tempted into masturbating after an AOL chat suddenly turns sexual, however is conflicted as the act would be considered a sin.

IMDb
6.1/10
93%
m
71/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Yes, God, Yes 2019

یک نوجوان کاتولیک در طول زندگی اش مدام در حال سرکوب شدن است و…
بعد از اینکه دختر نوجوان بی گناه دریک گپ آنلاین عصبانی می شود که کاتولیکی در اوایل سال دو صفر است خودارضایی را یاد می گیرد و برای سرکوب خواهش های نفسانی جدید خود در برابر لعنت و گناه ابدی تلاش می کند.
یس گاد یس ، نام فیلمی کمدی و اجتماعی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی کرن مین می‌باشد. یک نوجوان کاتولیک در طول زندگی‌اش مدام در حال سرکوب شدن است و…

جهت دانلود فیلم Yes, God, Yes 2019 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من که از فیلم کوتاه 2017 به همین نام اقتباس شده ام ، پیش بینی نمی کردم که "بله ، خدا ، بله" سال 2019 لزوماً ارزش آن را داشته باشد. با این وجود وقت گذاشتم و آن را تماشا کردم ، من کاملاً متعجب شدم - این یک فیلم کوچک عالی است.

انطباق یک فیلم کوتاه با یک فیلم تمام عیار ، حتی اگر همان نویسنده و کارگردان باشد دست آنها در هر دو است. مشت ساده ای که باعث می شود یک تصویر 5-10 دقیقه ای تأثیرگذار باشد ، می تواند در تلاش برای گسترش وسعت آن به راحتی رقیق شود و یا حتی از بین برود. من بسیار خوشحالم که می گویم در دستان کارن مین ، "بله ، خدا ، بله" 2019 را شکست می دهد و یک تماشای واقعی یک لذت واقعی است.

ناتالیا دایر یک بار دیگر ستاره می شود ، صفحه را در تصویر او از قهرمان داستان آلیس. درست مثل کوتاه ، او با باورپذیری شوک ، گیجی ، عدم اطمینان - و سعادت آلیس را منتقل می کند. با مضامین اضافی و شخصیت های اضافه شده به ویژگی تمام طول ، به دایر همچنین کارهای بیشتری داده می شود - ما می توانیم عصبانیت آلیس را ببینیم ، و صدمه دیده ایم ، و در آخر ، توجیه و حل و فصل او را نشان می دهیم.

هسته تمام طول از زیربنای قبلی خود پیروی می کند. موج نوستالژی در حالی که تعمق بی گناه از کنجکاوی به کشف خود منجر می شود ، بر ما شسته می شود. همانطور که تعارض واضحی بین تمایلات طبیعی و طبیعی و کدهای دقیق اجتماعی ایجاد می شود و ما را تا حد مسمومیت محدود می کند. همانطور که تقلب و تقوای دروغین الگوها و ناجیان احتمالی ما آشکار می شود. با توجه به مدت زمان طولانی تر برای ساختن یک داستان ، مین این ضرب و شتم های داستان را گسترش می دهد و به آنها می افزاید.

تربیت سرسختانه رواقی ، هنگ ، و عایق و کنترل شده که بسیاری از ما در کلیسای کاتولیک مشترک هستیم ، یا به طور گسترده در دین ، ​​با چشم دقیق تر بازرسی می شود. نخواندن یک خنده هجوآمیز در فیلم Yes, God, Yesنامه سال 2019 که در این کوتاه بسیار کمتر وجود دارد دشوار است: زندگی روزمره آلیس در یک دبیرستان کاتولیک ، نگرش های همسالانش و دستورالعمل های پرسنل بسیار مضحک است و درست نیست. اما کاتولیک بزرگ شده ، می دانیم که هیچ تقلید مسخره آمیز در اینجا وجود ندارد - این فقط تکرار شعر ، و در نتیجه حتی مضحک تر است. تا حدی که "بله ، خدا ، بله" از احساس هجو برخوردار است ، فقط به این دلیل است که دوربین به وضوح آنچه را که همه ما در کودکی تحت حمایت کاتولیک ها دیده و تجربه کرده ایم ، مشاهده می کند.

نوستالژی ساخته شده در کوتاه در اطراف دسترسی AOL در زندگی ما و نوار محبوب VHS آلیس از "تایتانیک" بود ، که این 11 دقیقه به اوایل دهه 2000 مربوط می شد. بنابراین اینجا نیز هست ، اما ما همچنین آلیس را بازی می کنیم که مار را با نوکیا تراکفون خود بازی می کند (صحبت در مورد انفجار گذشته). و حس خاطره سازی بیشتر تقویت می شود زیرا فیلمنامه کامل در زندگی دبیرستان بیشتر می کند: این وحشیانه است ، با شایعات دروغین ، بزرگسالان ناباور و شایعات و شایعات همکلاسی هایی که از هر طرف ما را احاطه کرده اند. هرکسی تجربه ناخوشایند مشابه آلیس را نداشته است - حداقل نه به همان اندازه - اما ، خوشحال ، آیا این احساس آشنایی دارد.

نقاطی وجود دارد که "بله ، خدا ، بله" 2019 احساس می کند شروع به لرزیدن ، و پرچم گذاری می کند ، اما سپس لحظه دیگری به داستان تزریق می شود که توجه ما را به شدت جلب می کند. تعداد کمی از این لحظات موارد دیگری از خودآگاهی و بیداری جنسی آلیس است ، مطمئناً بیش از آنچه که این کوتاه توانست انتقال دهد. مطمئناً ، Yes, God, Yes دارای امتیاز PG نیست - اما در همه زمان ها خنده ، دلتنگی و همدلی است ، نه تحریک و تیتراژ. موضوع کمی دلپذیر است ، اما محتوای آن چنین نیست.

من اشاره کردم به مشت ساده ای که فیلم کوتاه 2017 افتخار کرد ، به طور مختصر دنباله روی الیس با شوخ طبعی و کمدی. این جنبه از این 11 دقیقه در 78 دقیقه از تصویر کامل 2019 رقیق می شود ، اما از دست نمی رود. آنچه در ازای آن بدست می آوریم ، یک قوس کاملتر شخصیت است: آلیس در حال بزرگ شدن است ، و او در چند روز کوتاه بسیاری از این رشد را تجربه می کند که ریاکاری همرزمان ، محدودیت های ایمان و احساس هویت شخصی او را نشان می دهد. او شروع به ساختن تمام مدت و در میان کشف خود می کند. "بله ، خدا ، بله" به عنوان یک فیلم تمام عیار ، تبدیل به یک داستان بزرگسالی می شود ، اما این یکی از مشاهدات غرورآمیز بیشتر ژانر است. ما به راحتی آلیس را شناسایی می کنیم و با او احساس همدردی می کنیم ، هر حس شوک ، آسیب و کنجکاوی او را احساس می کنیم. در یک صحنه خنده دار و دلگرم کننده به انتها ، آلیس از عقب نشینی ای که در آن قرار دارد عقب نشینی می کند و گفتگوی جدی و چشم نوازی با یک زن مسن تر که خود را در این جوان 16 ساله می شناسد ، دارد. همانطور که فیلم شروع به بسته بندی شدن می کند ، وقتی آلیس برای خودش موضع می گیرد ، ادعای احساس خود می کند و به سمت زندگی مورد نظر خود پیش می رود ، می خندیم و روحیه می دهیم.

من صادقانه انتظار داشتم که قبلاً انتظارات کمی داشته باشم من این را تماشا کردم ما قبلاً شاهد پخش داستان های مشابه بودیم و دوباره ، فیلم کوتاه 2017 چنان لذت بخش بود که تصور می کردم نسخه طولانی تری می تواند این روند را ادامه دهد ، بسیار دشوار بود. من بسیار خوشحالم که اشتباه کردم.

فیلمساز کارن ماین ، و ستاره جوان و باورنکردنی ناتالیا دایر ، اکنون دو عکس برجسته به ما داده اند که بسیار شخصی و بسیار آشنا هستند: یکی کوتاه ، اما خنده دار و تأثیرگذار دیگری بسیار طولانی تر (اما هنوز هم نسبتاً کوتاه) ، اما کمتر خنده دار یا تأثیرگذار نیست ، و شاید حتی فعال تر نیز جذاب باشد. 2017 "بله ، خدا ، بله". یک ساعت بسیار سرگرم کننده بود 2019 "بله ، خدا ، بله" همانقدر سرگرم کننده است ، اما به دلایل مختلف.

یک ویژگی خارق العاده ، که ارزش تماشای آن را دارد. بدون شک بعضی ها راهی برای جرم پیدا می کنند و این برای همه نخواهد بود ، اما من آن را دوست دارم و با خوشحالی آن را به هرکسی که کنجکاو باشد توصیه می کنم.

جهت دانلود فیلم Yes, God, Yes 2019 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Yes God Yes 2020 15 کارگردان: Karen Maine بازیگران: Natalia Dyer، Francesca Reale، Alisha Boe، John Henry Ward، Donna Lynne Champlin، Wolfgang Novogratz و غیره با یک غریبه ، و پس از اینکه شایعه رابطه جنسی او با شخص دیگری تحقق یافت ، او به یک عقب نشینی کاتولیک می رود تا خود را پیدا کند. من فکر کردم بله خدا بله بسیار خوب بود و با بسیاری از کمدی ها با مضامین و زیرکی متفاوت بود ، بنابراین بیایید با جزئیات بیشتری در مورد این صحبت کنیم.

اول از همه ، یک مفهوم جالب وجود دارد ، اصلی دوست داشتنی شخصیت و عملکرد ، و همچنین فیلم بسیار خنده دار است. من فکر کردم که تمام جنبه های مذهبی فیلم واقعاً بی نظیر است و دیدگاه جدید و سرگرم کننده ای را به مضامین جنسی کمدی های قبلی اضافه کردم. شخصیت اصلی و همچنین بازی اصلی از ناتالیا دایر بسیار دوست داشتنی بود ، شپش چنان معصومیت و جذابیتی دوست داشتنی برای او داشت که باعث شد فوراً با او ارتباط برقرار کنید ، ناتالیا دایر نیز این شخصیت را بسیار عالی با اجرای همه کاره و نوعی جذابیت و دوست داشتنی بودن که باعث شد نگاهم را از او دور نکنم ، او هر صحنه ای را که در آن بود سرقت می کرد. فیلم نیز بسیار خنده دار بود ، میزان شرایط ناخوشایند خنده دار اما اغلب قابل تعویض که شخصیت ها از آنها استفاده می شد عالی بود ، وجود داشت برخی استعاره های تصویری خنده دار ، و همچنین شخصیت های کاملاً متناقض از نظر آنچه در مورد دین می آموزند بسیار خنده دار بوده و به خوبی اجرا شده است.

با این وجود دو نکته منفی اول من فرمول عمومی دبیرستان و عدم توضیح در مورد برخی از نقاط طرح. من فکر کردم که فیلم متأسفانه از فرمول بسیار دبیرستان و عمومی پیروی می کند ، در حالی که هیچ تلاشی واقعی برای متفاوت بودن از آن انجام نشده است ، گروه های دوستی تقسیم عمومی و درگیری های بی مورد وجود دارد که باعث شرم آور است به دلیل سایر قسمت های منحصر به فرد فیلم. من همچنین فکر کردم که توضیح خاصی در مورد برخی از طرح ها وجود ندارد ، من فکر کردم که یکی از کلمات اصلی در مورد فیلم در مورد شایعه آلیس استفاده شده است و یک دانشجوی پسر به خوبی توضیح داده نشده است ، این یک نمونه بارز بود اینکه جزئیات را به ما بگویید اما به ما نشان ندهید ، با وجود این که قسمت بزرگی از فیلم است ، اهمیت و تأثیر خود را از دست می دهد.

چند نکته مثبت بعدی من جذابیت بین شخصیت ها ، مضامین خوب است بررسی و همچنین ایجاد تعادل در موضوعات مذهبی و غیر مذهبی. همه بازیگران شیمی عالی با یکدیگر داشتند که بسیار عالی بود ، ناتالیا دایر و فرانچسکا ریل در زمینه شیمی صفحه نمایش فوق العاده بودند و چگونگی دوستی آنها در تمام مدت به خوبی انجام شده است ، ولفگانگ نوو گراتز نیز عالی بود و نقش خود را با شخصیت های دیگر بسیار خوب بازی کرد. Yes, God, Yes همچنین به خوبی مضامین مربوط به دین را بررسی کرده بود. من در واقع نکاتی را در مورد دین آموختم که قبلاً نمی دانستم که هم جالب بود و هم قسمتهایی تقریباً نگران کننده ، اما یادگیری در مورد فداکاریهای جنسی که باید انجام دهند و آنچه که آنها گناهان می دانستند برای من کاملاً کاوش شده و جالب بود ، اما همچنین مضامین هنوز مذهبی بودن اما رعایت نکردن آن از نظر پیروی از همه قوانین جالب و بازتاب آورتر از چگونگی نگاه به دین در جامعه امروز است ، و بر این اساس آنها به خوبی مضامین و دیدگاههای متضاد را متعادل می کنند تا به هر دو روش صدا بدهند در طول فیلم.

نکات منفی آخر من تصمیمات مشکوک شخصیت و همچنین برخی از موضوعات عمومی و تنبلی است. من فکر کردم شخصیت اصلی آلیس چند تصمیم سوال برانگیز گرفته است که باعث می شود او در مکان هایی کمی قابل تمایز باشد ، فقط چند روش بهتر وجود دارد که شخصیت او می تواند موقعیت های خاص را در مکان هایی اداره کند. من همچنین دریافتم که نقاط کلی و تنبلی وجود دارد که به خوبی کار نمی کند ، من فکر کردم شخصیت های دیگری که سرزنش دیگران را برای خارج شدن از شرایط سرزنش می کنند ، بخشهای عمومی این ژانر بسیار عمومی است و در مکانهایی با تنبلی کار می شود که مایه شرمساری بود.

چند نکته مثبت من می تواند فیلمنامه باشد ، قسمت های هوشمندانه ای از طرح پیوند دادن به مضامین و قوس شخصیت شخصیت اصلی و پایان. فیلمنامه بسیار عالی بود و این داستان بزرگسالی را بسیار عالی روایت می کرد ، با برخی از گفتگوهای عمیق و کاملاً فکر شده که واقعاً شما را به فکر فرو برد که بسیار عالی بود ، خصوصاً وقتی آلیس با شخصیت سوزان بلک ولز ملاقات کرد. من همچنین فکر کردم عناوین هوشمندانه فیلم برای روزهای مختلف هوشمندانه نشان دهنده قوس شخصیت آلیس است که خودش را پیدا کرده و پذیرفته است که او یک کاتولیک کامل نیست بسیار عالی است و از نظر خارق العاده ای کار خوبی انجام شده است. و سرانجام ، پایان بسیار رضایت بخش بود ، من فکر کردم که آنها به خوبی تمام روابط شخصیت ها و قوس ها را خاتمه داده اند و پیام واقعی که فیلم سعی در بیان آن دارد بسیار عالی ارائه شده است.

به طور کلی ، با وجود فیلمنامه و انتخاب های خلاقانه باعث می شود فیلم در جاهایی که باید مناسب نباشد. بله ، خدا بله یک نوع کمدی باهوش و عمدتا منحصر به فرد است که با اجرای اصلی عالی ناتالیا دایر و خنده های فراوان در طول مسیر تقویت می شود.