دانلود فیلم Wrong Turn 2021 (پیچ اشتباه) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم پیچ اشتباه 2021 با زیرنویس فارسی

فیلم پیچ اشتباه در ژانر(های) ترسناک, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2021 به روی پرده رفته است. Wrong Turn به کارگردانی Mike P. Nelson, در کشور(های) آلمان, بریتانیا, ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Charlotte Vega, Matthew Modine, Emma Dumont, Bill Sage, Daisy Head, Adain Bradley, Tim DeZarn, Dylan McTee, Valerie Jane Parker, Adrian Favela, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.4/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 46/100 می باشد. برای دانلود فیلم Wrong Turn 2021 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ترسناک هیجان انگیز
امتیاز :
5.4/10 64% 46/100
کشور :
آلمان بریتانیا ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2021
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

تعدادی از دوستان که برای تفریح به مناطق جنگلی و کوهستانی رفته اند توسط گروهی مرموز که صدها سال است در این مناطق زندگی میکنند قتل عام میشوند..

Jen and a group of friends set out to hike the Appalachian Trail. Despite warnings to stick to the trail, the hikers stray off course—and cross into land inhabited by The Foundation, a hidden community of mountain dwellers who use deadly means to protect their way of life.

IMDb
5.4/10
64%
m
46/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Wrong Turn 2021

تعدادی از دوستان که برای تفریح به مناطق جنگلی و کوهستانی رفته اند توسط گروهی مرموز که صدها سال است در این مناطق زندگی میکنند قتل عام میشوند..
تعدادی دوست که در رشته‌کوه آپالاچیا کوه نوردی می‌کنند با سازمانی مواجه می‌شوند، یک گروه از مردمانی که صد‌ها سال است در در این کوهستان ها زندگی کرده اند.
پیچ اشتباه ، نام فیلمی ترسناک و مهیج محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی مایک پی. نلسون می‌باشد. پیچ اشتباه داستان گروهی از دوستان را به تصور می‌کشد که در مسیر رشته‌کوه آپالیشین به ماجراجویی و پیاده روی می‌پردازند. اما خیلی زود با جامعه‌ای به‌نام بنیاد روبرو می‌شوند ، مردمی که صدها سال است در کوهستان زندگی می‌کنند و…

جهت دانلود فیلم Wrong Turn 2021 (پیچ اشتباه) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اکنون برای پیچ اشتباه ، وقتی دیدم پیچ اشتباه در حال پخش است ، شیفته من شدم. من فکر می کنم نسخه اصلی سرگرم کننده است و بیشتر از دنباله اول لذت می برم. هرچند من فقط تا به حال 4 سریال برای آن مجموعه اصلی دیده ام. با دیدن این موضوع که به دلیل بیماری همه گیر COVID حداقل به صورت محدود قرار بود به سینماها برود ، کمی امید به من ایجاد کرد ، اما این مورد به اطرافم نرسید. من سرانجام اکنون در خانه با کاهش برچسب قیمت اجاره ، این نمایش را دادم. جدا از این ، من فقط می دانستم که این یک راه اندازی مجدد است. در خلاصه داستان اینجا آمده است که دوستان با پیاده روی در Appalachian Trail با "بنیاد" روبرو می شوند ، جامعه ای از مردم که صدها سال در کوهستان زندگی کرده اند.

ما پیچ اشتباه را یاد می گیریم که در آن قرار داریم ایالت ویرجینیا. اسکات (متیو مدین) در حالی که به دنبال دختر گمشده خود است در حال ورود به شهر است. او شش هفته پیش ناپدید شد. همانطور که در خلاصه داستان آمده است ، او و دوستانش در حال پیاده روی در مسیر Appalachian بودند. این شهر آخرین مکانی بود که وی از آنجا تماس گرفت و به نظر نمی رسد کلانتری محلی کاری برای کمک به آن انجام دهد.

سپس ما را به حوادثی که ما را به آنجا می رساند باز می گرداند. جن (شارلوت وگا) دختر اسکات است. او به همراه دوست پسرش داریوش (آدین بردلی) در این سفر است. با آنها یک زن و شوهر هستند که نامزد ازدواج میلا (اما دومونت) و آدام (دیلن مک تی) هستند. زوج دیگر با آنها گری (وردان آرورا) و لوئیس (آدریان فاولا) هستند. این گروه لاستیک پهن می کند و در حالی که برطرف می شود ، اتاق ها را برای چند شب در یک تختخواب و صبحانه محلی اجاره می کنند. در آن شب آنها به یک بار محلی می روند که در آنجا با برخی از افراد محلی به رهبری Nate Roades (تیم DeZarn) فرار می کنند. از این طریق است که ما گروه را بهتر می بینیم و درباره آنها اطلاعات می گیریم.

جن خودش را پیدا نکرده است. پدرش می خواهد که او برای او کار کند ، اما او مطمئن نیست که این تمام است. داریوش با بهبود جوامع و همچنین تقویت آنها ، همکاری می کند. میلا پزشک است. آدام یک توسعه دهنده برنامه است و سرش گرم است. گری و لوئیس صاحب چند بیسترو در شهر نیویورک هستند. آدام مسائل را با نیت شروع می کند ، اما جن همچنین نشان می دهد که می تواند در حالی که به آنها توهین می کند ، از راه خود خارج شود. در بازگشت به محل اقامت خود ، شخصی را می بینند که در وسیله نقلیه خود نگاه می کند. آدام قبل از اینکه آن را یک شب صدا کند ، بطری را به سمت آنها پرتاب می کند. کسی هرچند آنها را تماشا می کند.

به این گروه گفته می شود که در مسیرهای پیاده روی بماند ، اما داریوش می خواهد قلعه محلی جنگ داخلی را ببیند. این کار آنها را به محلی هدایت می کند که پلاک مشاهده می کنند. با شروع جنگ داخلی ، برخی از خانواده ها تصمیم گرفتند جامعه ای را در این کوه راه اندازی کنند. داریوش شیفته این موضوع است ، اما بقیه افراد گروه خسته ، گرسنه و آزرده خاطر هستند. وقتی درختی از تپه به سمت آنها غلت می زند و باعث کشته شدن یکی از اعضای گروه می شود ، همه چیز نوبت می گیرد. آنها باید اردو بزنند و به نظر می رسد کسی هنوز آنها را تعقیب می کند. وقتی از خواب بیدار می شوند ، میلا غایب است. آنها همچنین با برخی از افراد روبرو می شوند که ممکن است در اینجا در بالای زمین زندگی کنند. آنها با مهربانی با افراد خارجی برخورد نمی کنند.

در این قسمت است که من خلاصه ای از آنچه در پیچ اشتباه به دست می آوریم پایان می دهم. من قصد دارم دوباره تکرار کنم که این یک راه اندازی مجدد در اینجا است. ما از این مفهوم استفاده می کنیم که در اصل آمده و در اینجا کار کاملا متفاوتی انجام می دهیم. این هنوز یک فیلم شنیع است ، اما ما از طریق پرورش نژادی افراد تغییر شکل یافته نداریم. با وجود خارج شدن ، آنها هنوز در شکار افراد بسیار ماهر هستند و علاوه بر این کاملاً باهوش هستند.

برای شروع با نکات مثبت در اینجا ، من تغییراتی را که پیچ اشتباه به ما می دهد دوست دارم. جالب است که در اینجا با گروه هزاره های خود شروع کنیم. همه اعضای گروه کارهای بزرگی انجام می دهند به جز جن. او هنوز مکان خود را پیدا نکرده است ، همه آنچه در آنجا اشتباه است. می بینیم که او هنوز هم کاملاً باهوش است و می تواند درمورد مشکلاتش صحبت کند. من می گویم که او از صحنه بار بیرون می آید ، اما در این کار آنها را ناراحت می کند. من دوست دارم که ما در اینجا گروهی از شخصیت ها داریم که از هم متمایز هستند. داشتن داریوش برای یک کار غیرانتفاعی کار می کند که با جامعه ای که مواجه هستند بازی می کند. میلا پزشک است. آدم علی رغم برخوردش موفق است و سپس ما این زوج همجنسگرای را نیز داریم که رستوران های خود را دارند. ما زمان زیادی را برای این کار صرف نمی کنیم ، اما من هر یک از شخصیت ها را می شناسم.

این قسمت آخر اینجا واقعا منطقی است زیرا پیچ اشتباه به کلیشه ها و باورهای غلط نگاه می کند. جن تحصیلات دانشگاهی دارد اما می تواند لاستیک را عوض کند. نیت درمورد این که گروه سخت کار نمی کند اظهار نظری می کند و این زمانی است که جن شروع به عصبانیت می کند که نشان می دهد کبد نیت به احتمال زیاد از بین می رود. آدم و بقیه گروه نیز فرضیاتی را ارائه می دهند که در مورد مردم منطقه اشتباه است. اولین بار وقتی پلاک را می بینند. آنها فرض می کنند این یک گروه نژادپرست است که بنیاد را تشکیل داده است. داریوش اشاره می کند که این اتفاق قبل از جنگ داخلی رخ داده است. من قصد ندارم به اسپویلر بروم ، اما خواهم گفت که جامعه را می بینیم. این چیزی است که ما فکر می کنیم این افراد در خارج از شبکه زندگی می کنند مانند آنچه در اینجا زندگی می کنیم ، می شکند. هرچه بیشتر درباره این جامعه بیاموزیم ، موارد جالب دیگری نشان داده می شود.

من می خواهم در اینجا با یک داستان منفی رفتار کنم ، من دوست ندارم که کجا تصمیم می گیرند آن را ببرند. پیشبرد همه اینها خوب است ، اما بعد از این قسمت است که من را از دست داد. بخشی از مسئله من در اینجا ممکن است این باشد که برای فیلمهای این مجموعه چیز دیگری در ذهنم بوده است و لزوماً آنرا دریافت نمی کنیم. واقعاً احساس می شود پیچ اشتباه بیش از آنكه در واقع داستان جالب تری را به ما ارائه دهد ، می خواهد بياناتی بيان كند. من نمی خواهم شما فکر کنید که من از این متنفر بودم. برای کاری که آنها برای شروع به ما دادند ، این فقط احساس می کند مسیری که آنها رفتند برای من اشتباه بود.

از آنجا که در داستان و شخصیت ها فرو رفته ام ، کنار بازیگری خواهم رفت. من فکر می کنم وگا به عنوان پیشرو ما در اینجا خوب است. به نظر می رسد او بسیار جوان و بی خیال است ، پس از یافتن جایگاه خود آماده است تا دنیای خود را بپذیرد. من عاشق دیدن تغییراتی هستم که برای زنده ماندن در این مصیبت بر او وارد شده است. او واقعاً چیزهای زیادی در زندگی پیدا می کند. بردلی هم خوب است. رهبر بنیاد وجود دارد که قابل احترام است و توسط بیل سیج به تصویر کشیده شده است. من فکر می کنم او در آنجا خوب است. دومونت ، مک تی ، آرورا و فاولا همه به عنوان بقیه اعضای آن گروه خوب هستند. من نقشی را که برای Modine دارند دوست دارم. جدا از این ، من فکر می کنم دیزی هد ، دزارن و بقیه افراد محلی نیز کار می کنند.

سپس من باید بعدی به اثرات بپردازم. پیچ اشتباه جلوه های عملی کمی خوبی دارد. بیشتر خونهایی که دیدم خوب به نظر می رسید. من اسلحه هایی را که برای آزار مردم استفاده می شود دوست دارم. آنها کارهای زیادی با تله انجام می دهند. کت و شلوارهای استتار مورد استفاده را نیز بسیار دوست دارم. این درست است که فقط چیزهای مختلفی را در طبیعت می گیرد و من آن را حفر کردم. در اینجا نیز CGI وجود دارد. صادقانه بگویم بعضی از آنها به درد من نمی خورد. خوشحالم که هرچند زیاد از آن استفاده نمی کنند. جدا از آن ، من فیلمبرداری را خیلی دوست دارم. آنها از عمق تمرکز به خوبی برای من استفاده کردند و دیدن اینکه مردم در پشت شخصیت ها ظاهر می شوند برای من وحشتناک است. من به آن اعتبار می دهم.

واقعاً آخرین چیزی که می خواهم پوشش دهم ، موسیقی متن و طراحی صدا خواهد بود. من فکر می کنم در اینجا از هر دو به خوبی استفاده شده است. واقعاً احساس می شود که این شخصیت ها در جنگل گم شده اند. ایجاد این زبان که در جامعه استفاده می شود نیز خوب بود. انتخاب های موسیقی واقعی نیز کار می کنند. از آنچه به یاد می آورم آنها از سازهای زهی زیادی استفاده می کردند و به ایجاد تنش کمک می کند. من همچنین طرفدار آهنگی هستم که آنها بیش از اعتبارهایی دارند که توسط دختر Modine Ruby خوانده شده و اجرای آهسته و وحشتناک این Land Is Your Land است.

در پایان ، من واقعاً فکر کنید که پیچ اشتباه بعضی کارها را به خوبی انجام می دهد در حالی که توپ را نیز رها می کند. من با راه اندازی مجدد از طرفداران برداشت متفاوت این سریال هستم. من حتی فکر می کنم این دوگانگی جالب بین دو گروه شخصیت های ما و تفسیر اجتماعی ناشی از آن کار می کند. با توجه به اینکه چیدمان فیلم برای من خوب بود ، فکر می کنم فیلم فقط به شکلی پیش می رود که علاقه من را از دست بدهد. به نظر می رسد که به عنوان شخصی که از تفسیر لذت می برد ، چیزی بیش از ارزشمند ساختن فیلم می خواهد بیانیه دهد. هر چند دوباره ، از هر نظر ترسناک نیست. من همچنین به فیلمبرداری ، جلوه های عملی و موسیقی متن فیلم اعتبار می دهم. به طور کلی من می گویم که این با وجود مشکلات من بیش از حد متوسط ​​است.

جهت دانلود فیلم Wrong Turn 2021 (پیچ اشتباه) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من واقعاً نمی خواهم چیزی را خراب کنم و واقعاً نمی خواهم چیزی بدهم اما از پسری می آیم که از بچگی فیلم های ترسناک می دید. تماشای استیون کینگ اصلی IT 'John Carpenter's Halloween' فردی کروگر 'جیسون' تپه ها چشم دارند. و غیره ... این راه اندازی مجدد به طور رسمی مرده است و من واقعاً نمی خواهم جزئیات زیادی را در مورد همه چیز توضیح دهم ، اما بالاخره من پیچ اشتباه را دیدم. خدا را شکر من 15_30 دلار در تئاتر پرداخت نکردم. من مجبور شدم روزها ساعت را به جستجوی اینترنت بپردازم و سرانجام به یک سایت فیلم رایگان برخوردم و دستم را در آن گرفتم و مثل این که گفتم این یکی از ناامید کننده ترین بازسازی های ترسناک در تاریخ است. من نمی خواهم بگویم که این بدترین فیلم تاریخ است اما مطمئنا بهترین فیلم نیست. آنها حتماً به مردم پول پرداخته اند تا 8 8 بررسی 10 ستاره را انجام دهند.

پیچ اشتباه از پسری مثل من که عاشق فیلم های ترسناک است ارائه می شود. من رتبه بندی خود را در مورد بازبینی صادقانه ارائه می دهم و به پیچ اشتباه 3 ستاره بیشتر نمی دهم. این یک شوک دهنده از ناامیدی کامل است.

1. اگر انتظار دارید آدمخوارها یا وحشت یا خون یا خونریزی را ببینید مانند اصیل ها این انتظار را ندارند. این راه اندازی مجدد چیزهای زیادی در پیچ اشتباه وجود ندارد که بتوانم بگویم خوب است.

2. موسیقی بد بود بازیگران بد بودند آهنگ ها بد بودند آنها کارگردانان و تهیه کنندگان تند و زننده ای داشتند. من فکر می کنم آنها سهم خوبی از پول یا بودجه را صرف ساختن پیچ اشتباه راه اندازی مجدد یک فاجعه کردند. هیچ داستان خوبی ساخته نشده است امیدوارم این منطقی باشد اما به طور کلی فکر می کنم آنها پول خود را برای راه اندازی مجدد در جایی که باید مانند نسخه اصلی نگه می داشتند هدر دادند.

3. پیچ اشتباه بسیار ناامید کننده است و آنها می گویند این یک فیلم R رتبه بندی است. من چیزی بیشتر از PG یا PG-13 و همانطور که مدام می گویم به پیچ اشتباه نمی دهم. انتظار نداشته باشید پیچ اشتباه را تماشا کنید زیرا تصور می کنید فیلم خونساز ترسناک نوع اصلی آدمخوار سال 2003 را دریافت خواهید کرد زیرا چیزی شبیه آن نیست.

4. بله ، دو یا سه قسمت در این راه اندازی مجدد پیچ اشتباه جدید چرخش اشتباه وجود داشت که به نوعی مرا در لبه صندلی من نگه داشت اما این تمام بود. اگر یک فیلم ترسناک می خواهید یا می خواهید شلوارتان را خسته کند یا باعث شلوارتان شود یا شما را وادار می کند مادرتان را با جیغ زدن یا بیدار کردن شما در نیمه شب گریه کند زیرا شما خیلی ترسیده اید از ترس پیچ اشتباه شما قصد ندارم آن را دریافت کنم. این احتمالاً یکی از بدترین فیلم های غلط چرخش در حال حاضر در این حق امتیاز است. اگر مجبور می شدم انتخاب کنم ترجیح می دهم برگردم و چرخش اشتباه یک و دو و سه را تماشا کنم اما پس از چرخش اشتباه مسیر 4 5 6 و غیره بیشتر به یک فیلم شکنجه اره تبدیل شد که اکنون تماشای هر چرخش اشتباه را تحقیر می کنم هر چیزی فراتر از شماره سه فیلم می کند. حتی خود را به زحمت نیندازید ، اما این حق رای دادن مجدد راه اندازی مجدد اشتباه اشتباه دیگری نیست بلکه رقت انگیز و لنگ است و هیچ داستان و داستان خوبی ندارد.

این بدترین فیلم ترسناک در جهان نیست اما بسیار نزدیک است به آن و مثل اینکه گفتم من یک طرفدار فیلم ترسناک هستم. اگر بچه ها می خواهید از من بپرسید آیا پیچ اشتباه ارزش دیدن دارد. من می گویم بله اما یکی دو بار بعد از آن ... آن را به سطل آشغال بیندازید ....

5. آنها واقعاً بازیگران بدی داشتند که نمی توانستند بیرون از کیسه کاغذ بازی کنند. فکر می کنم پسر عموی 5 ساله من می تواند کار بهتری انجام دهد. گربه یا سگ خودم می تواند کار بهتری انجام دهد و این واقعاً او را به حد مجاز می رساند اما صادقانه و صادقانه می گوید .. پیچ اشتباه بسیار ناامیدکننده است. من به امید بهترین ها وارد پیچ اشتباه می شدم. به امید چیزی که مرا از جای خود بیرون بکشد. داشتن آدمخواران به نوعی یا شکلی برمی گردد اما همه آنچه که به ما دادند این است که انسانها انسانها را شکار می کنند زیرا انسانها به این اموال خاص در قلمرو انسان رسیدند که فقط BS است ...

بنابراین به طور کلی نمی دانم چگونه می توان این بررسی را خاتمه داد تنها چیزی که می توانم بگویم انتظار ناامید شدن است. انتظار می رود شوکه شود انتظار می رود که عصبانی شوند و آنها باید هزاران و میلیون ها نفر برای انجام بررسی های خوب در مورد پیچ اشتباه پول پرداخت کرده باشند یا مردم باید از یک بادبادک بالاتر باشند. حتی فیلم های ترسناک گذشته که در پنج سال گذشته مدام اکران می شوند ، سقوط هایی از این قبیل بوده است به عنوان فیلم جدید IT از سال 2017 که یک سقوط بود. حتی فیلم های جدید Chucky نفرین Chucky و فرقه Chucky فاجعه بزرگی بودند .. بنابراین من نمی دانم که آیا کارگردان ها یا تهیه کنندگان قصد دارند با یک راه اندازی مجدد حق رای دادن یا فیلم Dead Dead دیگری به نام چرخش اشتباه روبرو شوند یا یک فیلم به ما بدهند 2 ..

اما اگر همانند این مسیر از همان مسیر پایین بروند. این قرار است در نهایت به دود تبدیل شود و در عمق زمین دفن شود و هیچ راه فراری وجود ندارد. و مثل اینکه مدام می گویم حتی نمی خواهم پیچ اشتباه را با فیلم اصلی مقایسه کنم که پیچ اشتباه چقدر بد است. این بدترین فیلم نیست اما مطمئناً بدترین فیلم در کل حق رای دادن غلط است. در حال حاضر چرخش اشتباه یک دو و سه بهترین است. TOP 3 اصلی ...

امیدوارم که این به برخی از شما بچه ها کمک کند. بعضی از شما ممکن است پیچ اشتباه را دوست داشته باشید. برخی ممکن است از پیچ اشتباه متنفر باشند اما همه ما می توانیم در یک مورد توافق کنیم.

آنها پیچ اشتباه راه اندازی مجدد را گرفتند. چیزی را به ما داد که انتظار آن را نداشتیم. که در نهایت درگیر شدن کراپر به داخل فاضلاب بود. که امیدوارم دفن شده باشد من پیچ اشتباه را دوست نداشتم. بنابراین در کل من بهترین کاری را که می توانستم انجام دادم ... امیدوارم این را دوست داشته باشی با تشکر.......

جهت دانلود فیلم Wrong Turn 2021 (پیچ اشتباه) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


خوب، سابقه تمام فیلم‌های «چرخش اشتباه» که از سال 2003 منتشر شده‌اند، دقیقاً سرگرمی درجه یک نبوده‌اند. مطمئناً، اکثر فیلم‌ها نیمه‌دیدنی بوده‌اند، اما به نظر من هرگز رتبه‌ای کمتر از حد متوسط ​​نداشتند. راه اندازی مجدد فرنچایز "نوبت اشتباه" در سال 2021. در واقع، کل راه‌اندازی مجدد یک فرنچایز کمتر از حد متوسط، بسیار بی‌معنی و غیر ضروری به نظر می‌رسید. اما هی، شاید آنها بتوانند این بار فرمول را به درستی دریافت کنند. درست است؟ این ریبوت 2021 توسط نویسنده Alan B. McElroy و کارگردان Mike P. Nelson بدترین نسخه بود. بنابراین کاری که آنها در اینجا انجام دادند این بود که یک فرانچایز کمتر از متوسط ​​فیلم را انتخاب کردند، آن را بی‌اهمیت کردند و خنده‌دارتر کردند.

اکنون، ما به شش فیلم قبلی عادت کرده‌ایم که آدم‌خوارهای همزاد در مناطق دورافتاده می‌دویدند. ، شکار و ترساندن کسانی که در سرزمین خود سرگردان هستند. و حدس بزنید، اینجا در فیلم Wrong Turn 2021 از بین رفته است. آره در عوض، گروهی از نوادگان مردم قبل از جنگ داخلی آمریکا به ما داده می‌شود که تصمیم گرفتند خود را در کوه‌ها منزوی کنند، زیرا پایان ایالات متحده را پیش‌بینی می‌کردند و جنگ داخلی قریب‌الوقوع در کمین آن‌ها بود. اما صبر کنید، بهتر می شود. ظاهراً زندگی منزوی در کوهستان، مردم را به بهترین شکلی که می‌توان نسخه‌های کاریکاتوری وایکینگ‌ها توصیف کرد، تبدیل می‌کند، اما پوشیدن جمجمه حیوانات برای پوشاندن صورت‌هایشان. با تشکر از آلن بی مک‌الروی که چنین مطالب باشکوهی را در اختیار ما قرار دادید.

و این مردم کوهستانی منزوی، که به نام The Foundation شناخته می‌شوند، ظاهراً آزادند که به شهر کوهستانی مجاور بروند تا خرده‌ریزه‌های خود را بفروشند، و مردم پول می‌دهند. آنها توجهی نمی کنند اما در عین حال، مردم با انتقام از این افراد می ترسند و از آنها متنفرند. اما اجازه دادن به آنها در هر کجا که دوست دارند پرسه بزنند؟ بله، نوشتن بسیار شگفت‌انگیز همین جاست.

حال و هوا و حس شش فیلم قبلی «چرخش اشتباه» کاملاً از بین رفته بود، و در عوض به ما تقلید ارزانی داده شده است. تقلیدی که واقعاً همان ضربه یا تأثیری بر آن نداشت، توجه داشته باشید.

حالا، همه چیز بد نبود. زیرا صحنه های خشونت آمیز به اندازه کافی جالب در فیلم Wrong Turn وجود داشت. مانند چوب غلتکی برای مثال، یا پوکر آتش. اما این چیزها در فیلم Wrong Turn به اندازه کافی نبود که حتی از راه دور تمام کاستی هایی را که در «نوبت اشتباه» 2021 بود، جبران کند.

و باید گفت که بازی در فیلم Wrong Turn در واقع کافی بود و با آنچه در شش فیلم قبلی دیده اید برابری می کرد. مطمئناً، اینها در هیچ سطحی اجراهای شکسپیر نیستند، اما شما می دانید که با این نوع فیلم ها چه چیزی به دست می آورید. با این حال، دیدن افرادی مانند بیل سیج و متیو مودین در چنین فیلمی شگفت‌انگیز بود.

شخصیت‌های فیلم بی‌تفاوت بودند، بنابراین بسیار، بسیار بی‌تفاوت. پیشینه کمی برای شخصیت‌ها وجود داشت و انگیزه کمی هم نشان می‌داد که چه چیزی آنها را وادار به ادامه کار کرد. بنابراین شما یک گالری از شخصیت‌های تک بعدی دارید که در یک تقلید ارزان قیمت از «چرخش اشتباه» در حال چرخش هستند، بله، دقیقاً دستور یک برنده نیست. و من از اینکه دوستان چقدر سریع از مرگ تک تک دوستانشان در اطرافشان شانه خالی کردند شگفت زده شدم.

بدون اینکه پایان فیلم خراب شود، پس باید بگویم که داشتم می خندیدم. در پایان فیلم خیلی دور بود و صرف نظر از اینکه چگونه به آن نگاه می‌کردید، معنایی نداشت.

فکر می‌کنم اگر با شش فیلم قبلی «چرخش اشتباه» آشنا نیستید و اتفاقاً می‌توانید تماشا کنید. این افتضاح 2021 به عنوان اولین معرفی شما به این فرنچایز است، سپس چیزی برای لذت بردن در فیلم Wrong Turn وجود دارد. اما به خاطر داشته باشید، پیچ اشتباه به اندازه شش فیلم قبلی سرگرم‌کننده نیست - اگرچه خودشان کمتر از حد متوسط ​​بودند.

امتیاز من به راه‌اندازی مجدد 2021 "Wrong Turn" تنها به سه مورد از پیچ اشتباه می‌رسد. ده ستاره این قطعا ضعیف ترین اضافه شده به فرنچایز و یک راه اندازی مجدد کاملا غیر ضروری است. من بسیار وسوسه شده‌ام که بگویم عنوان فیلم در اینجا، «عطف اشتباه»، تقریباً خلاصه‌ای از کارهایی است که نویسنده و کارگردان در اینجا با کل فرانچایز انجام دادند.

جهت دانلود فیلم Wrong Turn 2021 (پیچ اشتباه) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


زمانی شروع شد که برخی از لیبرال‌های جوان در حال کوله‌پشت زدن بودند. آنها به ویرجینیا روستایی می آیند و دختر می گوید "آمریکای میانه". لول این ساحل شرقی است. اما ویرجینیا هم هست! که یکی از اصلی ترین مکان هایی است که این کشور برای مهاجران و سفیدپوستان شروع کرده است. من فکر می کنم پلیموث راک روز شکرگزاری گل مای. جرج واشنگتن. زائران. لول به هر حال، آن‌ها به جنگل می‌روند و از بین همه مردم، شخص سیاه‌پوست باید کار احمقانه‌ای را انجام دهد که معمولاً سفیدپوستان در این فیلم‌ها انجام می‌دهند. هشدارها را نادیده بگیرید، کارهای احمقانه انجام دهید، از مسیر خارج شوید. معمولاً سفیدپوستان در پیچ اشتباه ها این کار را می کنند. اما تنها سیاهپوست بازیگر اصلی باید کسی باشد که همه را به دردسر بیاندازد. لول اوه من نیمه سیاهم معمولاً سیاه پوستان در جنگل کمپ نمی زنند یا کارهای خطرناک انجام نمی دهند. آنها معمولاً از آن فرار می کنند. به هر حال خوشحالم که او انتخاب شد. فقط می‌توانست همه سفیدپوستان در بازیگران اصلی باشند. بنابراین، لیبرال ها شروع به مردن در جنگل می کنند، lol. وای! خیلی کلیشه ای یا کلیشه ای به نظر می رسد. کلانتر نژادپرست است، مردم محلی نژادپرست هستند. این چیزی است که به نظر می رسد. لیبرال ها شروع به مردن می کنند. من فکر می کردم که همه آنها تا پایان خواهند مرد. پس آدام از نظر من آزاردهنده ترین است. خیلی نسبت به مردم محلی و همه بی احترامی و تعصب داشت! خیلی بهم ریخته بود اگر کسی مستحق مرگ بود، او بود. او حتی سعی کرد به دختر ناز، روتی، آسیب برساند! او خیلی ناز بود! دوست دخترش دومین مزاحم بود. جیغ هایش آنقدر بلند بود که مجبور شدم صدا را تنظیم کنم! خوشحالم که مرد اما باید سریعتر می شد. من برای همجنسگرایان احساس بدی داشتم. در واقع به نظر می رسید که همدیگر را دوست دارند. نقش اول زن بسیار آزاردهنده بود تا اینکه به روش های پایه تبدیل شد. او خیلی آزار دهنده بود! اما او باهوش شد. او برای آدم دروغ گفت و دوست همجنس‌بازش را کور کرد، lol. اگر راست می گفت، این اتفاق نمی افتاد! او باید گنگ می بود!

او دقیقاً از آن دسته دخترهایی بود که فقط طرفداران را دوست دارد. او دو مدرک کارشناسی ارشد داشت (تاریخ هنر و رقص، lol) اما قبل از اینکه بتوانم او را به خاطر آن مسخره کنم، خودش را تحقیر می کرد و به شوخی می گفت که برای امرار معاش قهوه درست می کند. در چیزهای احمقانه ای مانند تاریخ هنر و رقص مدرک نگیرید! یا روانشناسی، مگر اینکه در آن استاد شوید، اما تا آن زمان، از هر بیمار آینده ای دیوانه تر خواهید شد. موفق باشید! شاید onlyfans گزینه بهتری باشد. دانشگاه در بیشتر موارد کلاهبرداری است. به هر حال، او زن معمولی لیبرال سفیدپوست آزار دهنده بود. اما او یاد گرفت و باهوش تر شد. تا آخر به او احترام گذاشتم و در پایان شوکه شدم. وای! 15 دقیقه آخر دیوانه کننده بود. غیرقابل پیش‌بینی است.

من می‌گویم که از حضور سیاه‌پوستان در بنیاد تعجب کردم. باحال بود نقدی خواندم که می گفت پیچ اشتباه طرفدار ترامپ است؟! بررسی احمقانه! این ترامپ حرفه ای چطور بود؟! چی؟! من حدس می زنم برخی از مردم در مورد ترامپ وسواس دارند، lol. وای! فکر می‌کردم تفسیر نوشتاری مردم محلی ویرجینیا کمی بیش از حد کلیشه‌ای است، اما هر چه بود. و احمق ها از این متنفرند، زیرا مانند سایر چرخش های اشتباه نیست، این احمقانه است! من آن فیلم‌های دیگر را ندیده‌ام، اما فکر نمی‌کنم آن‌ها مرا وادار به بازسازی آن‌ها کنند. این عالی بود شاید آنها نباید به عنوان نسخه بازسازی شده به بازار می آمدند، اما من آن را دوست داشتم. کامل نبود ولی خوب بود قطعا بالاتر از حد متوسط. خوشحالم که قربانیان مردند، خوب برخی از آنها.

ادیت خیلی داغ بود! حتی اگر از حمام نکردن بدبو می‌شد، اما بسیار جذاب و زیبا بود. من ادیت را همسرم می خواهم! لول خواهرش، روتی، آنقدر دوست داشتنی و باهوش بود که بداند چه کسی دوستانه است و نه. او از جنیفر نمی ترسید، حتی در پایان، زمانی که بیشتر بچه ها به دنبال این همه جنون بودند. از نو! یارو سیاه پوست خیلی احمق بود! لول او می توانست در وال استریت کار می کرد و میلیون ها دلار به دست می آورد اما می خواست غیرانتفاعی کار کند؟! لول بی عقل! و دوستانش را به هلاکت رساند! لول فیلم سرگرم کننده! قابل پیش بینی نیست.

اوه بله! مشکل بزرگ دیگری که داشتم با شخص شکارچی پولی و پسرش بود! آنها کسانی بودند که باید زنده می ماندند اما خیلی سریع مردند! بعد پدر زنده می ماند و راهی اردوگاه می شود؟! این غیر واقعی بود. اما نه آنقدرها هم بد به هر حال، فیلم خوبی است!

ادیت! دوستت دارم! بیایید ازدواج کنیم و بچه دار شویم! لول