دانلود فیلم Wonderstruck 2017 (شگفت انگیز) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم شگفت انگیز 2017 بدون سانسور

فیلم شگفت انگیز در ژانر(های) درام, ساخته شده و در سال 2017 به روی پرده رفته است. Wonderstruck به کارگردانی Todd Haynes, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Oakes Fegley, Millicent Simmonds, Julianne Moore, Michelle Williams, Jaden Michael, Cory Michael Smith, Tom Noonan, Amy Hargreaves, James Urbaniak, Hays Wellford, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG و زبان(های) فیلم انگلیسی, اسپانیایی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.2/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 71/100 می باشد. برای دانلود فیلم Wonderstruck 2017 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام
امتیاز :
6.2/10 68% 71/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی اسپانیایی
سال :
2017
رده سنی :
PG
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان زندگی یک پسر بچه در غرب وحشی و یک دختر بچه در نیویورکِ 50 سال پیش را به طور همزمان روایت می‌کند که هر دو به دنبال یک رابطه ی مرموز مشترک هستند

The story of a young boy in the Midwest is told simultaneously with a tale about a young girl in New York from fifty years ago as they both seek the same mysterious connection.

IMDb
6.2/10
68%
m
71/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Wonderstruck 2017

داستان زندگی یک پسر بچه در غرب وحشی و یک دختر بچه در نیویورکِ 50 سال پیش را به طور همزمان روایت می‌کند که هر دو به دنبال یک رابطه ی مرموز مشترک هستند

جهت دانلود فیلم Wonderstruck 2017 (شگفت انگیز) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


... اما به دور از شکست است.

من معمولاً از اظهارنظر درباره فیلمهایی که خوش شانس بوده ام قبل از اکران آنها را ببینم ، خودداری می کنم ، اما در این مورد ، یک استثنا قائلم.

بررسی های اولیه ای که من دیده ام ، از جمله این دو مورد ارسال شده در اینجا ، متوجه می شوند که این محصول کار واقعاً مشکل ساز است و ، گرچه آنها این را نمی گویند ، باید بدانند که باید دوباره مورد استفاده قرار می گرفت قبل از ویرایش نهایی چیزی که آنها به وضوح نمی فهمند این است که Wonderstruck یک خیال است ، نه یک ملودرام. آیا این دو کودک واقعی هستند؟ به ندرت. تمام کپرها و همزمانی ها و شباهت ها برای هر روایت واقع گرایانه ای باورنکردنی است. مهم نیست Wonderstruck داستان معتبری نیست؛ قرار نبوده باشد. در موسیقی ، ترکیبی از این دست می تواند "یک تخیل" باشد. موضوعات قابل شناسایی را می شنویم که در یک چارچوب بسیار گسترده تنظیم شده اند و تصور کاملاً متفاوتی از یک محیط آشنا ایجاد می کنند. این همان کاری است که Wonderstruck قصد دارد انجام دهد - ایجاد یک دنیای واقعی که ناشنوایان در آن یافت شوند. این برای سازگاری آنها تنظیم نشده است ، بنابراین آنها واقعیت خود را برای موجودیت در آن تطبیق می دهند. آیا واقعیت آنها واقعی است؟ برای کسانی که ناشنوا نیستیم ، هرگز نمی توانیم بدانیم که برای آنها چیست. بنابراین چه مقدار از Wonderstruck واقعی است و چه مقدار فانتزی ، ما هرگز واقعاً نخواهیم فهمید. این نکته است.

اکنون ، با گفتن این موضوع ، فیلم دارای مشکلاتی است ، حداقل این نیست که نویسنده کتاب ، برایان سلزنیک ، فیلمنامه را نوشت ، به ندرت ایده خوبی بدون حداقل داشتن یک شریک نوشتن غیر درگیر. او دو مشکل داشت که هر دو معلول او بودند. او با اقتباس از یک کتاب 600+ صفحه ای در یک فیلم 2 ساعته روبرو بود. بسیاری از موارد باید برش داده شود ، و نویسنده اصلی شخص کاملا اشتباهی است که این کار را انجام داده است. برایان سلتزر ، نویسنده ، مطالب را از نزدیک می داند و آماده نیست که ما را از اطلاعات اولیه ای که مدتها پیش به عنوان واضح پذیرفته است ، مطلع کند. علاوه بر این ، ساختار کتاب - و به نظر می رسد که برایان سلتزر ، فیلمنامه نویس ، در این مورد کاملاً به آن پایبند بوده باشد - به ندرت برای فیلم ها کار می کند. کتاب ها به آرامی حرکت می کنند. کتابها به خواننده اجازه می دهند تا اطلاعات را با سرعت خودش مصرف کند ، حتی برای وضوح اجازه مرجع برگشت می دهد. فیلم ها درک و درک ما را حکم می کنند. تعداد کمی از رمان نویسان این مسئله را دریافت می کنند و این مشکل اصلی سلتزر بود.

در تئاتر ، نمایش ها و نمایش های موزیکال "خارج از شهر" برای "امتحان کردن" می روند ، هدف اصلی این است که نمایش می تواند باشد در عمل مشاهده می شود. مشکلات می تواند آشکار شود و نویسندگان می توانند برای رفع آنها تلاش کنند. فیلم ها این لوکس را ندارند. درست است ، ویرایش نهایی می تواند برای مخاطبان آزمایشی به نمایش گذاشته شود ، اما این بینندگان از وضعیت استثنایی خود بسیار آگاه هستند و بندرت از مقاطع خوب بینندگان هستند. Wonderstruck می توانست از یک آزمایش "خارج از شهر" - حتی چندین مورد - بهره مند شود. متأسفانه ، این هزینه مالی برای اکثر فیلم ها نیست. علاوه بر این ، شگفت انگیز احتمالاً در معرض دید داوران - چه حرفه ای و چه آماتور - خواهد بود كه از شانس خود برای ایجاد تغییر لذت می برند. (باور نمی کنید؟ Rotten Tomatoes چقدر معتبر است؟) چندین بازرسان استعدادهای بازیگران کودک را بی ارزش جلوه داده اند. اعتبار این مفسران از این نظر بسیار اندک است. هدف نویسنده این است که بچه ها بسیار معمولی ، بسیار روزمره باشند. بچه های عادی به اندازه بزرگسالان متنوع هستند ، اما بزرگسال نیستند. آنها هنوز می آموزند که چگونه بزرگسال باشند. آنها ممکن است به ماجراجویی بپردازند که برای آنها کاملاً واضح به نظر می رسد در حالی که برای بزرگسالان غیر قابل قبول ، حتی مضحک به نظر می رسد. بازیگران جوان اینجا اغلب با گفتگوی غیرقابل گفتن خصوصاً برای نوجوانان 12 ساله معلول بودند. آنها هر کاری از دستشان برمی آمد با آن انجام دادند زیرا تغییر یا اعتراض به آن وظیفه آنها نبود. یک نویسنده دیالوگ خوب - حتی یک کارگردان خوب - این را درک کرده و تغییرات را ایجاد کرده است. (و شگفت آور است که یک کارگردان با کیفیت تاد هاینز آن را از دست داده است - یا حداقل کاری در این زمینه انجام نداده است.) در حالی که Millicent Simmonds (گل جوان) ناشنوا است ، Oakes Fegley (بن) احتمالاً هیچ کم شنوایی ندارد. به عنوان یک بازیگر مجبور بود سردرگمی را که باید احساس کند ناگهان قادر به شنیدن نیست اما همچنان قادر به صحبت است - و در عرض چند ماه بعد از آن. او به وضوح به "مربی" واجد شرایط دسترسی داشت ، اما مجبور شد یک پسر جوان را که ناگهان با ناتوانی در تغییر زندگی روبرو شد ، تکرار کند. نمی دانم آیا آنها می توانستند پسری 12 ساله - ناگهان ناشنوا - پیدا کنند که می توانست به او کمک کند. احتمالا نه. بنابراین واکنشهای او احتمالاً واکنشهای او بود و برای پسری جوان در چنین شرایطی ، تصویربرداری او احتمالاً به اندازه سایر موارد دقیق بود. (جالب است که پسر - بن - در این کتاب در یک گوش ناشنوا متولد می شود ، که ناگهان کاملاً ناشنوا می شود. اگر شخصیت فیلم بود ، شاید وظیفه بازیگر بسیار متفاوت بود.) به طور خلاصه ، Wonderstruck بد نیست فیلم ، فقط برای زمان نخست آماده نیست. از نظر خودش کاملاً لذتبخش است.

جهت دانلود فیلم Wonderstruck 2017 (شگفت انگیز) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بدترین فیلم هایی که تاکنون دیده یا حتی درباره آنها صحبت شده است فیلم هایی هستند که تلاش زیادی می کنند اما با شکست سنگینی روبرو می شوند. فیلمی که در آن می توانید چند نقطه از یک عکس واقعاً تأثیرگذار یا تأثیرگذار را ببینید که زیر چنین زباله های گمراهی دفن شده است. نمونه ای از اوایل سال جاری یک تماس شگفت انگیز بود ، یک شعار کاملاً بدبینانه و بدبینانه از فیلمی که حداقل سعی در مقابله با مضامین از دست دادن و اراده برای ادامه کار داشت.

با این حال شگفت انگیز جدید WONDERSTRUCK ، توسط شخصی که HUGO را ساخته و توسط شخصی كه CAROL را ساخته كارگردانی كرده است ، از نظر بنیادی آنقدر بد است كه باعث می شود آن فیلم مانند یك شاهك به نظر برسد. WONDERSTRUCK به راحتی یکی از بی رمق ترین فیلم هایی که خودم را فریب داده و بخاطر آن هیجان زده شده ام ، پیش از آنکه ناگهان با احساس نیمه شکل خود را در سر من فرو کند ، من را بیچاره گذاشت. این معادل فیلم یک تاریخ واقعاً زیبا اما گیر و قرار است که شما را به مدت یک شب هدایت نمی کند ، اما سپس به صورت شما مشت می زند ، پول شما را می گیرد و می رود.

بنابراین داستان در مورد این بچه بنام بن است (با بازیگر نه چندان تیره و تار برای یک بچه اوکس فگلی) که آرزو دارد یک ستاره شناس باشد در حالی که با آسیب دیدگی از دست دادن پدرش ، برخورد با یک مادر منفعل ، و پیشگفتاری که شب را بیدار نگه می دارد. اما ناگهان ، پس از از دست دادن اراده خود را برای شنیدن توسط خنده آورترین برق گرفتگی که تا به حال به سلولز انجام داده است ، او از خانه خود فرار می کند تا پس از پیدا کردن کتابی که ظاهرا برای پدرش ساخته شده ، پدر پدر گمشده خود را تعقیب کند.

قطع شده به 50 سال زودتر در گذشته ، جایی که ما شاهد یک دختر ناشنوا جوان به نام رز هستیم که در دهه 1920 زندگی می کند با یک پدر سختگیر و طبقه بالا که او را مجبور به مدرسه ناشنوایان می کند ، معامله می کند. با خیال اینکه از این همه مزخرفات کافی برخوردار است ، او نیز از خانه خود فرار می کند. این بار از خانه اش در نیوجرسی در جستجوی مادرش با بازی جولیان مور (در دومین نقش دوگانه امسال). رز که یک هنرپیشه ساکت و مشهور بود ، به دلیل اختراع جدید صدا به آرامی شاهد مکان اپرای مورد علاقه خود و مادرانش در لرزه است. و بله ، این داستان به داستان اولی بن در مورد چگونگی تعطیل شدن کتابفروشی مورد علاقه پدرانش مربوط می شود.

بدون شک شگفت انگیز سعی دارد چه باشد. دقیقاً مانند موضوع پرداختن به تغییر فرهنگ در HUGO غریب اسکورسیزی ، سعی در شرح این دو کودک است زیرا آنها جایگاه خود را در جهان پیدا می کنند که به تدریج آنها را رد می کند. با این حال ، مصرف هیچ یک از آنها همراه با زباله دانی ساختاری که آن را احاطه کرده است جایزه ای ندارد.

یا شگفت انگیز دائماً شما را از یک طرح واقعی تحریک می کند ، یا اینکه تاد هاینز نمی داند چگونه حتی بگویم رسم فیلم جزئیات پیرامون معنی دار ، رشد شخصیت یا حرکت رو به جلوی فیلم تا انتها متوقف می شود. آن وقت است که فیلم تصمیم می گیرد با بی معنی ترین ، کلیشه ای ترین و احمقانه ترین مواردی که من در سال 2017 دیده ام ، به صورت خود شلیک کند. این فقط نوشتن صفحه روی صفحه نمایش تنبل و گناهکار است ، و همچنین یکی از نویسندگان کتاب مشتاق که هیچ ایده کار فیلم ها و این بعد از روشی ظالمانه است که داستان های دو کودک را با هم مخلوط می کند ، بودجه و ریتم مورد احترام آنها را تنظیم می کند تا اینکه ناگهان دیگر به زبان انگلیسی نمی آید. یکی از با تجربه ترین و خیالی ترین کارگردان های مستقل کار کنونی باشید. اما حتی اگر او می توانست تلاش کند ، نمی توان انکار کرد که او در این تصویر از عمق خارج است. هیچ عواملی برای موقعیت اجتماعی که باعث درخشش FAR FROM HEVEN می شود وجود ندارد ، مخلوط کردن خطوط داستانی به عنوان تلاشی که من با شش انجام نداده ام احساس می شود و حتی یک ذره ارتباط عاطفی وجود ندارد که ارزش سرمایه گذاری در همان را داشته باشد کالیبر به عنوان CAROL. هک ، یک طرح سومین اقدام وجود دارد که از همان عروسک های باربی SUPERSTAR استفاده می کند ، و در آن مرحله احساس می شود از بیهودگی تلفن خورده است. این یک انگشت شست یک فیلم است که از بقیه فیلم های درخشان ستارگان می چسبد.

من می توانم ادامه دهم ، اما به طور کلی WONDERSTRUCK فقط یک قطعه کسل کننده و مغز مغز است که از اهمیت بالایی برخوردار است. هاینز همیشه مورد انتقاد قرار می گیرد که فیلم های او کمی بیش از حد زیبا هستند اما کنجکاوی های ناخوشایند دارند ، اما این ممکن است همان فیلمی باشد که من را کاملاً خسته کرده و دلزده است. هدف این است که بیشتر به کسانی که در تلاشند تا جایگاه خود را در جهان پیدا کنند باشد و نحوه تکمیل ناشنوایی فیلم به طرز شگفت انگیزی ترجمه شده است. اما این موهبت های پس انداز تقریباً آنقدر ارائه نمی دهند که شعار پرمدعایی را که پیرامون آن ساخته شده است ، جبران کنند. با توجه به اینكه فیلمهایی كه 2 ساعت مجازات می شوند باعث می شوند همه این عکسهای زیبا ، نشانه های سر به فلك كشیده ، موضع گیری موضوعی و صحنه های اجراهای خام را تماشا كنم ، باعث می شود به هیچ كدام از آنها اهمیت ندهم. و با توجه به اینکه چطور یک سال منتظر دیدن این موضوع بوده ام ، امیدوارم که ممکن است حتی در میان نقص های خود در لیست بهترین های سال قرار بگیرد ، که واقعاً من را از بین می برد.

اما شیکت! چرا وقتی می توانید برای دیدن یک بلیط 10 دلار بلیط بپردازید ، 100 دلار برای رفتن به یک موزه هدر می دهید ؟!