دانلود فیلم Wolf 2021 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Wolf 2021 با زیرنویس فارسی

فیلم Wolf در ژانر(های) هیجان انگیز, عاشقانه, ساخته شده و در سال 2021 به روی پرده رفته است. Wolf به کارگردانی Nathalie Biancheri, در کشور(های) ایرلند, لهستان, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به George MacKay, Lily-Rose Depp, Paddy Considine, Fionn O'Shea, Lola Petticrew, Senan Jennings, Darragh Shannon, Elisa Fionuir, Amy Macken, Helen Behan, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.9/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 52/100 می باشد. برای دانلود فیلم Wolf 2021 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
هیجان انگیز عاشقانه
امتیاز :
5.9/10 44% 52/100
کشور :
ایرلند لهستان
زبان :
انگلیسی
سال :
2021
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

Jacob, a man who believes he is a wolf trapped in a human body, is sent to a clinic by his family where he is forced to undergo increasingly extreme forms of "curative" therapies at the hands of The Zookeeper. Jacob’s only solace is the enigmatic wildcat with whom he roams the hospital in the dead of night. The two form an improbable friendship that develops into infatuation.

IMDb
5.9/10
44%
m
52/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Wolf 2021


جهت دانلود فیلم Wolf 2021 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


یک داستان عجیب و غریب که بخش‌های مساوی عاشقانه، روان‌شناسی و ترسناک بود، «گرگ» در Amazon Prime VOD نگاهی تازه به داستانی به من داد که کاملاً با یک ژانر مطابقت نداشت - این دقیقاً همان چیزی است که باعث شد کار کند. Wolf به نویسندگی و کارگردانی ناتالی بیانچری آهسته شروع شد، اما سرعت زیادی داشت و حاوی معنای عمیقی بود.

نمره نویسی توسط استفان وسولوفسکی و فیلمبرداری میکال دایمک تجربه ای ساده به نظر می رسید و آن را به نظر می رساند. خارق العاده. چند ویرایش عالی توسط آندونیس تراتوس. طراحی لباس خوب توسط آلیسون برن. طراحی تولید شگفت انگیز، هرچند ظریف توسط جو فالوور. تیم های آرایش مو نیز کار خوبی روی این پروژه انجام دادند. کارگردانی هنری، جلوه‌های صوتی، و بدلکاری‌ها برنده بودند.

داستان به‌طور آشکار روان‌شناختی و تا حدی واقعی بود. در مورد اعتقاد شدید یعقوب که او اصلاً انسان نیست، بلکه یک گرگ است، به همان اندازه متوجه شدم. در مورد گربه وحشی، او در واقع معتقد بود که همنام او است. در واقع، Wolf شامل بیماران پناهنده‌ای بود که هر کدام دارای مشکلات «تشخیص نادرست حیوانات» بودند - با نام مستعار «اختلال هویت گونه‌ها»، «نارسایی گونه‌ها».

گربه وحشی با بازی لیلی-رز دپ، پیچیده و مرموز بود. ، و جذاب جیکوب با بازی جورج مک کی، برجسته، متفکر و چند لایه بود. پسری که فکر می کرد یک ژرمن شپرد (با بازی فیون اوشی) است قابل توجه بود. دیگر بازیگران نیز در «گرگ» کار خوبی کردند. سر دکتر «باغ وحش» (با بازی پدی کانسیداین) شگفت‌انگیز بود.

شیوه‌ای که ناتالی بیانچری فیلم‌نامه را برای تماشای جذاب، بدون عناصر خسته‌کننده، و رویکردی منظم به داستان‌گویی، هدایت کرد. او خطی متمایز از طریق طرح ترسیم کرد که سعی داشت تفاوت بین انسان و حیوان را برجسته کند. با این حال، در پایان فیلم، من شروع به احساس کردم که آنها یکی و یکسان هستند، با وجود تکامل.

"گرگ" درسی بود در مورد اینکه مغز انسان چقدر می تواند پیچیده باشد و چقدر پیچیده است. پیوند با کسی که شباهت هایی در او پیدا می کنیم. داستان عجیبی بود که از قضا انسانی بود. این را می توان در رفتار گربه وحشی زمانی که با جیکوب بود مشاهده کرد. ریشه‌های حیوانی باستانی ما نیز به طرز مبتکرانه‌ای در زیرمتن فیلم کاوش شد - عمدتاً از طریق چشمان جیکوب.

همه ما در کودکی وانمود کرده‌ایم که حیوان هستیم. به عنوان بزرگسالان، ما حیوانات و حیوانات خانگی مورد علاقه خود را داریم. این عناصر نوستالژی در زمانی که من در حال تماشای نمایش «گرگ» بودم به طور جدی شعله ور شد. اما در مورد فیلم، مسائلی فراتر از تظاهر یا ترجیح بود. این باعث شد که قهرمانان آن (و شخصیت های فرعی) واقعاً باور کنند که آنها همان حیواناتی هستند که فکر می کردند خودشان هستند.

پایان به شدت نمادین بود. یعقوب از پناهندگی فرار کرد اما تمایلات "گرگ" خود را پشت سر نگذاشت. این روشی سخت برای پایان دادن به فیلم بود، گویی که می گوییم انسان ها همیشه، مهم نیست که کجا می دویم، "طبیعت حیوانی" خود را با خود حمل می کنند، حتی اغلب کسانی را که دوست داریم قربانی این کار می کنند.

اجاره Amazon Prime VOD "Wolf" کند اما صمیمانه بود. این یک راه هوشمندانه برای نگاه کردن به روح یک انسان بود - چگونه خاطرات را سرکوب می کنیم، چگونه فرار می کنیم، چگونه خود را گم می کنیم. قطعاً «پیچیدگی‌ها» را تأیید نمی‌کرد. به احتمال زیاد برخی افراد را آزرده خاطر کرده و برخی دیگر را گیج کرده است، اما "دیدگاه" ناتالی بیانچری بدون توجه به این موضوع کاملاً قابل توجه بود. "گرگ" مرا به این سوال وا داشت که اصلاً انسان بودن به چه معناست.

جهت دانلود فیلم Wolf 2021 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


"این برای زنده ماندن نیست، بلکه زنده ماندن مانند من است."

جیکوب با این باور که او گرگی است که در بدن انسان به دام افتاده است، می خورد، می خوابد و مانند یک گرگ زندگی می کند - که بسیار شوکه کننده است. خانواده. هنگامی که او به یک کلینیک فرستاده می شود، جیکوب و همتایانش که به حیوانات محدود می شوند، مجبور می شوند تا تحت درمان های "درمان بخش" به طور فزاینده ای قرار بگیرند. با این حال، هنگامی که او با گربه وحشی مرموز ملاقات می کند و دوستی آنها به یک شیفتگی غیرقابل انکار تبدیل می شود، جیکوب با چالشی روبرو می شود: آیا او خود واقعی خود را به خاطر عشق کنار می گذارد. گرگ فیلم جالبی است. حتی قبل از اکران در جشنواره ها و نمایش ها با واکنش های متفاوتی مواجه شد. پروژه ای مانند این هرگز با اکثر مخاطبان خوب کار نمی کند، اما خوشحالم که آنها به سمت آن رفتند. این به هیچ وجه فیلم فوق العاده ای نیست، اما با همه چیزهایی که پوشش می دهد، فکر می کنم در بیشتر قسمت ها محکم است. برای از بین بردن یک چیز، تماشای آن ممکن است ناراحت کننده باشد. به سرعت، این ناراحتی را به انسانیت تبدیل می کند و این افراد از اختلال هویت گونه ای رنج نمی برند. این یک چیز واقعی است که باید جدی گرفته شود، حتی اگر کمی پوچ باشد. ناتالی بیانچری، نویسنده و کارگردان، می‌دانست چگونه با این موضوع کنار بیاید و آن را جدی کند. من فکر می کنم او فکر می کرد این چیزی بزرگتر از آن چیزی است که هست. برای هر جشنواره ای که می رفت، این توصیف این بود: یک درام هنری با مفهوم بالا درباره پسری که معتقد است یک گرگ است. کمی پرمدعا، فکر نمی کنید؟ و این ادعایی است. اما این کار با ایجاد چیزی بسیار جالب انجام می‌شود و می‌توانید ببینید که او به او اهمیت می‌دهد.

جرج مک‌کی کاملاً در این امر اوج می‌گیرد. این یک نقش متحول کننده است و او شخصیت خود را با دقت تجسم می بخشد. همتای او، لیلی رز دپ نیز به آن علاقه دارد. شخصیت او بیش از همه مرا مجذوب خود کرد و احساس می‌کنم که ما بیشتر از هر کس دیگری درباره او می‌دانیم. اگر فیلم به یک چیز نیاز داشت، شخصیت پردازی بود. کمبود آن وجود دارد و یافتن دلایلی برای مراقبت از آنها دشوار است. آنتاگونیست، اگرچه توسط پدی کانسیدین به خوبی بازی می‌شود، اما فقط یک آدم بد است، زیرا از روش‌های وحشتناکی برای بازگرداندن آن‌ها به حالت عادی خود استفاده می‌کند، اگرچه آنها می‌خواهند اینگونه باشند. برای من سخت بود که با کسی ارتباط برقرار کنم. وقتی مضامین وارد می‌شوند و واقعاً قوی هستند، می‌توانم آن‌ها را روی شخصیت‌ها اعمال کنم، اما نمی‌توانم چیز زیادی در مورد آنها به شما بگویم. فیلمنامه می‌توانست در بخش‌هایی از کار استفاده کند. و قدم زدن درست جریان نداشت. قسمت سوم واقعاً خوب کار می کند اما دو قسمت اول در اوج و پایین اجرا می شوند. اگر برای لحظاتی به یاد ماندنی در طول و بیشتر قسمت آخر نبود، این موضوع کاملاً ثابت می‌شد. اما این یک فیلم به یاد ماندنی است، عمدتا به دلیل محتوا. Wolf چند بازی عالی، مضامین جالب و فیلمبرداری واقعاً خوب را به نمایش می گذارد. حیف است که افراد زیادی در مورد آن صحبت نمی کنند. به کار بیشتری نیاز دارد، اما به نظر من بسیار جالب بود. وقتی برای دیدن آن رفتم، شب افتتاحیه در یک سالن بزرگ بودم و تنها من آنجا بودم. تجربه عجیبی است اما خوشحالم که آن را داشتم. این یکی از فیلم‌های سال است که واکنش‌های منفی منفی دارد که من آن را دوست داشتم.