دانلود فیلم Whole Lotta Sole 2011 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Whole Lotta Sole 2011 با زیرنویس فارسی

فیلم Whole Lotta Sole در ژانر(های) کمدی, درام, ساخته شده و در سال 2011 به روی پرده رفته است. Whole Lotta Sole به کارگردانی Terry George, در کشور(های) بریتانیا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Colm Meaney, Brendan Fraser, Martin McCann, Yaya Alafia, David O'Hara, Michael Legge, Conor MacNeill, Frankie McCafferty, Rupert Wickham, Mary McCrossan, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.5/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Whole Lotta Sole 2011 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
کمدی درام
امتیاز :
5.5/10 30%
کشور :
بریتانیا
زبان :
انگلیسی
سال :
2011
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان فیلم درباره جیمبو است که به امید پرداخت بدهی هایش از بازار محلی ماهی فروشان دزدی می کند. او متوجه می شود این بازار در واقع پوششی برای کسب و کار غیر قانونی است. پس از فرار و تعقیب شدن توسط پلیس جیمبو در یک مغازه عتیقه فروشی گیر می افتد …

In a misguided attempt to protect his family and pay back gambling debts to the local Mobster, Jimbo robs a fish market, which is coincidentally owned by the same Mobster. On the run, Jimbo is cornered in a local curio shop, where he takes hostage an assortment of colourful characters, including a man who may be his illegitimate father. Surrounded by the Police, the SAS and the Mobster's crew, the young man must find a way out of his precarious predicament with the help of his oddball captives.

IMDb
5.5/10
30%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Whole Lotta Sole 2011

داستان فیلم درباره جیمبو است که به امید پرداخت بدهی هایش از بازار محلی ماهی فروشان دزدی می کند. او متوجه می شود این بازار در واقع پوششی برای کسب و کار غیر قانونی است. پس از فرار و تعقیب شدن توسط پلیس جیمبو در یک مغازه عتیقه فروشی گیر می افتد …
فیلم داستان سرقت از یک فروشگاه ماهی فروشی است که منجر به دخالت پلیس محلی و تبهکارانی برای گرفتن انتقام می شود و…

جهت دانلود فیلم Whole Lotta Sole 2011 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اگر یک بازیگر وجود داشته باشد که دیگر به سختی کسی در مورد آن چیزی بشنود ، آن بازیگر نقش برندن فریزر است. آنچه اکنون سالها قبل به نظر می رسد ، پس از اکران فیلم اکشن موفق The Mummy (1999) ، فریزر مرد برتر بود. نه تنها Fraser را به عنوان یک نامزد شایسته برای فیلم های اکشن به نمایش گذاشت بلکه باعث محبوبیت بسیار وی شد. سپس حدود یک دهه بعد ، او از روی زمین افتاد. همانطور که در فیلم Whole Lotta Soleبرداری وی بیان شده است ، او هنوز در حال ساخت فیلم است اما در بیشتر موارد کار صدا یا فیلم های اکشن زنده است اما با انتشار بسیار محدود. ناراحت کننده است زیرا فریزر بازیگر بسیار با استعدادی است. ساخت هرچه بیشتر ملوداماتیک ، این هیجان کوچک بودجه ای است که در جمع کردن همه چیز با مشکل روبرو است.

داستان در مورد پدری مبارز (مارتین مک کان) است که به دنبال بازپرداخت یک رئیس جنایی است که به او پول قرض داده است. و مانند اکثر شرایطی که به این شکل پایان می یابد ، آنها قادر به پرداخت نیستند و رئیس آنها را تهدید می کند که پول خود را بپردازند یا عواقب ناگواری را متحمل می شوند. در این حالت تهدید رئیس پسرش را می برد. این طرح خاص چیز جدیدی نیست اما کارساز است. اگر این تنها نقشه ای باشد که به آن پایبند است ، Whole Lotta Sole کاملا خوب کار خواهد کرد. متأسفانه اینطور نیست. تری جورج کارگردان و نویسنده ، به همراه توماس گالاگر (نویسنده دیگری که فقط یک اعتبار دیگر دارد) شامل تعدادی از زیرمجموعه های دیگر بود که داشتن آنها ضروری نبود. و اینطور نیست که تری جورج کارگردان بدی باشد ، او همچنین رئیس هتل رواندا (2004) است که بسیاری از مردم طرفدار آن هستند.

اما این نوشتن است که واقعاً امکانات Whole Lotta Sole را می گیرد. همراه با طرح رئیس جنایت ، یک داستان فرعی در مورد پدر بودن یک شخصیت وجود دارد و از آن اطلاعی ندارد (و در پایان که به وضوح حل نشده است) ، یک شخصیت با یک گروه ارتباط برقرار می کند و سعی می کند از مشکلات آنها فرار کند (و این مسئله نیز به وضوح حل نشده است) ، و همچنین زیرمجموعه ای وجود دارد که مجبور است از شخصی که برایش مهم است یک راز نگه دارد. فقط یک داستان بسیار زیاد است و این باعث می شود این هیجان ساعت و نیم دقیقه بیش از آنچه که تصور می شود احساس کند. آنچه ممکن است بینندگان را گیج کند ژانری است که Whole Lotta Sole خودش را در آن قرار می دهد.

در اینجا ، به عنوان یک کمدی و درام برچسب گذاری شده است. اما ممکن است مخاطب پس از مشاهده آن ، آن را بیشتر یک هیجان و درام تلقی کند. چند صحنه وجود دارد که ممکن است مردم را زیر خنده بکشند اما اینکه این لحظات عمدی بوده اند یا نه جای سوال دارد. من اغلب نمی خندیدم زیرا به نظر نمی رسید چیزی خیلی خنده دار برای خندیدن باشد. مطمئناً می توانم به گذشته نگاه کنم و صحنه هایی را که قرار بود خنده دار باشند به یاد بیاورم اما جذابیت چندانی برای خنداندن تماشاگران نداشتند. آنها تلاش های بسیار ضعیفی بودند. قطعاً درام وجود داشت ، بخاطر همه زیر مجموعه ها. و گرچه داستان های فرعی با هم در هم ریخته بودند ، اما خط داستان دارای شخصیت جالب توجهی بود. البته ، با این حال ، وقتی زیرمجموعه ها حل نشده بودند ، اثربخشی کاهش یافت. همچنین ممکن است فیلم طولانی باشد زیرا عنوان به طور دقیق اکثر زمان اجرا را به تصویر می کشد. این درگیری به عنوان وضعیت گروگانگیری ارائه می شود.

با توجه به این نکته ، برای بینندگان بدیهی است که آقای فریزر کارهای اکشن خود را که در گذشته انجام داده است ، انجام نخواهد داد. طرح اصلی حتی به او توجه نمی کند که با توجه به این که مردم را برای دیدن Whole Lotta Sole جلب می کند ، نوعی ناراحت کننده است. در مورد بازیگری هم اشکالی ندارد. فریزر تمام تلاش خود را می کند اما باز هم به دلیل اینکه او شخصیت اصلی تمرکز نیست ، ممکن است مخاطب احساس تقلب کند و احساس ناامید کننده ای ایجاد کند. چیزی که تجربه آن متفاوت بود ، کثرت بازیگران ایرلندی در گروه بازیگران بود. Colm Meaney (شهروند مطیع قانون) (2009) به عنوان کارآگاه جذابیتی داشت همچنین بازیگران مارتین مک کان (Clash of the Titans (2010)) و دیوید اوهارا (Hotel Rwanda (2004)) نیز برای گوش دادن جالب بودند. حتی یایا دکوستا (یک آژیر از ترون: میراث (2010)) به عنوان یک پناهنده آفریقایی نمایش منحصر به فردی را ارائه داد.

هر عنصر دیگری در داستان نیز مناسب بود. از آنجا که این صحنه در ایرلند اتفاق می افتد ، دیدن منظره ای متفاوت از همیشه در نیویورک یا شهرهای دیگر آمریکا بسیار خوب است. این اعتبار آقای دس ولان است. او همچنین دوربین بسیاری از فیلم های دیگر مانند Thor: The Dark World (2013) و The Expendables را کار می کند 2 (2012). آهنگسازی فوی ونس برای فیلم خوب بود. با توجه به غیبت یا جایگزینی موسیقی محلی ایرلندی ، هیچ چیز برجسته ای ظاهر نمی شود. اما همچنین صحنه های دراماتیک نیز وجود داشت که با موسیقی او کار کردند. به همین دلیل است که نظر من o است n حصار نمره او. به طور کلی ، قابل تماشا است اما احساس آشفتگی می کند.

اگرچه فریزر را در لیست بازیگران قرار می دهد ، حضور او احساس ضایع شدن می کند ، حتی اگر همه بازیگران از قدرت ستاره کمتری برخوردار باشند. همراه با فیلمنامه ای پر از زیرمجموعه های متعدد ، فیلم ممکن است از آنچه که تصور می شود طولانی تر شود.

فیلم های پیشنهادی