دانلود فیلم War 2007 (جنگ) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم جنگ 2007 بدون سانسور

فیلم جنگ در ژانر(های) اکشن, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2007 به روی پرده رفت. War به کارگردانی Philip G. Atwell, در کشور(های) ایالات متحده آمریکاکانادا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Jet Li, Jason Statham, John Lone, Devon Aoki, Luis Guzmán, Saul Rubinek, Ryo Ishibashi, Sung Kang, Andrea Roth, Kenneth Choi, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم cn, چینی ها, انگلیسی, ژاپنی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.2/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 36/100 می باشد. برای دانلود فیلم War 2007 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن هیجان انگیز
امتیاز :
6.2/10 36/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا کانادا
زبان :
cn چینی ها انگلیسی ژاپنی
سال :
2007
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

جک کرافورد مامور FBI بعد از کشته شدن همکارش تام واین و خانواده اش به دست بدنام ترین قاتل دنیای تبهکاران آسیا به نام روگ، قسم می خورد تا انتقام قتل وی را بگیرد…

FBI agent Jack Crawford is out for revenge when his partner is killed and all clues point to the mysterious assassin Rogue. But when Rogue turns up years later to take care of some unfinished business, he triggers a violent clash of rival gangs. Will the truth come out before it's too late? And when the dust settles, who will remain standing?

IMDb
6.2/10
m
36/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم War 2007

جک کرافورد مامور FBI بعد از کشته شدن همکارش تام واین و خانواده اش به دست بدنام ترین قاتل دنیای تبهکاران آسیا به نام روگ، قسم می خورد تا انتقام قتل وی را بگیرد…

جهت دانلود فیلم War 2007 (جنگ) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


تریلر جنایی شهری Jet Li & Jason Statham "جنگ" به عنوان یکی از بدترین ها شناخته می شود. هر کسی که پیش از این یک بازیگر جت لی را دیده باشد - حماسه داستان علمی تخیلی آینده نگرانه "The One" (2001) - می داند "جنگ" نمایانگر بار دوم اشتراک این صفحه نمایش توسط این دو قهرمان اکشن است. در "The One" ، استاتهام به نقش ثانوی محدود شد. در "جنگ" ، با این حال ، استاتهام با جت لی 44 ساله در صورتحساب اصلی اشتراک می کند ، اما این دو هرگز با یکدیگر رابطه دوستانه ندارند. در عوض ، استاتهام می خواهد با تعصب شدید لی را خاتمه دهد در حالی که لی قصد دارد کل یاکوزای ژاپنی و همچنین سه گانه های چینی در سانفرانسیسکو را از بین ببرد. متأسفانه ، این ماده مخدر یک در مقابل هرگز هرگز به اندازه کافی گرم کننده بین هم ستاره های خود را ایجاد نمی کند. در کمال تعجب ، آنها تا پایان فیلم مجاز به نمایش هنرهای زناشویی خود نیستند و صحنه اکشن ورزش های رزمی به طور باورنکردنی کمرنگ است. کوری یوئن ، رقصنده افسانه ای هنرهای زناشویی ، از سه گانه "ماتریکس" هیچ دعوا باحال و جذابیت خاصی ایجاد نمی کند که او را به یکی از برترین بازیگران بدلکاری هالیوود یا هنگ کنگ تبدیل کند. بیشتر اوقات در "جنگ" ، جت لی به اسلحه خودکار متکی است تا مخالفان را بدون اصطلاح شلیک کند. گاهی اوقات ، او یک شمشیر متوسط ​​لبه تیغ به دست دارد و سرش را برش می زند ، اما بندرت می بینید که او کاری معادل "بوسه اژدها" ، "گهواره 2 قبر" یا "یک نفر" انجام دهد. به همین ترتیب ، جیسون استاتهام - که بیشتر با فیلم های "Transporter" و "Crank" شناخته می شود - در طول دعوا پاره نمی شود ، پاره نمی شود و لباس خود را نمی ریزد. اساساً ، اگر به فکر "جنگ" بروید که فکر می کند هشتمین شگفتی جهانی است که مربوط به هنرهای رزمی است ، به شدت خود و نتیجه نهایی جنایت واقع گرایانه اما انتقادآمیز کارگردان تازه وارد فیلیپ جی آتول را فریب می دهید ملودرام شما را ناامید خواهد کرد. با این وجود ، Atwell صحنه های اکشن وحشیانه زیادی را با تعداد بدنه بالا ارائه می دهد ، اما "جنگ" هرگز به یک تریلر اکشن بزرگ و گنگ با خطوط هوشمندانه یا جنگ های پر زرق و برق تبدیل نمی شود.

اساساً كاتبان اولین بار لی آنتونی اسمیت و گرگوری جی بردلی حماسه كلاسیك مبارزه با شمشیر ژاپنی "Yojimbo" (1961) را با توشیرو مفین {بعداً بعنوان وسترن اسپاگتی "ساخته شد دلارها "(1964) و حتی بعداً بعنوان اپوزیسیون جنایی در سال 1930" آخرین مرد ایستاده "(1996) که در آن قهرمان تنها وارد یک شهر می شود و با بیعت با هرکدام از خانواده های خونخوار خونخوار را از بین می برد اما به هر دو خیانت می کند تا اینکه کسی زنده بماند بزرگترین تفاوت در این است که اسمیت و بردلی فرمول ساده اما محکمی را برای این دو پلیس که شریک زندگی بوده اند پیوند زده اند تا زمانی که یکی از دست اوباش بمیرد و دیگری قصد دارد انتقام شرور را بگیرد. دوستش را کشت. با شروع "جنگ" ، ما با دو عامل FBI در سانفرانسیسکو آشنا می شویم. تام لون (تری چن از "من ، ربات") و جان کرافورد (جیسون استاتهام) ، بهترین جوانانی هستند که چشم خود را به گانگسترهای ژاپنی یاکوزا و اوباش کشنده تریاد چینی نگاه می کنند. آنها به دنبال یک قاتل بدنام به نام Rogue هستند که هیچ کس نمی تواند شناسایی کند زیرا او هر شش ماه یکبار جراحی پلاستیک می کند و سپس جراح را می کشد تا نامش فاش نشود. Rogue راهی ناخوشایند برای ادامه راه خود دارد ، اما علامت تجاری او - مانند گلوله های نقره ای The Lone Ranger - پوسته های پوسته تیتانیوم وی است که در صحنه جنایات خود پشت سر می گذارد. قهرمانان ما فکر می کنند که آنها در هنگام تیراندازی آغازین ، روگ را کشته اند ، اما او زنده مانده و تام لون و همسرش دایان (استیف ترانه "ناهار طولانی") و دختر کوچک آنها ایمی (آنیکا فو تازه وارد) را در اتاق خود پاک می کند و محل را مشعل می کند. وقتی کرافورد خبر قتل عام را شنید ، اجساد بیش از حد قابل تشخیص سوخته شده اند ، اما او در صحنه پوسته ای پیدا می کند که با آنهایی که روگ استفاده می کند مطابقت دارد. کرافورد انتقام سوگند یاد کرد و خود را وقف کشتن روگ کرد. در این میان ، وسواس او نسبت به روگ ازدواج وی را تضعیف می کند و همسرش جنی (آندره روت از فیلم «بزرگراه») از او طلاق می گیرد ، حضانت فرزندشان دانیل (نیکلاس الیا از «صدای سفید») را بر عهده می گیرد و کوچ می کند. سه سال می گذرد و هیچ نشانه ای از Rogue وجود ندارد و کرافورد یک پوسته پوسته تیتانیوم را از صحنه یک صحنه جنایت به خصوص خشن بازیابی می کند. وقتی Rogue را این بار می بینیم ، او ماسک Phantom of Opera را بر تن ندارد. در حقیقت ، این اولین بار است که جت لی را می بینیم و او در حال بازی Rogue است. او وارد یک کلوپ شبانه یاکوزا می شود و گلوی اراذل و اوباشی را که از ورودی قفس رئیس رئیس محافظت می کنند ، خرد می کند. رئیس یاکوزا دو دوبرمن خود را پس از Rogue شارژ می کند. صدای یکی از زردهای درد را می شنویم و دومی با یک وسیله منفجره به یقه آن متصل می شود و صاحب آن را منفجر می کند. ناگهان ، قاتلان یاکوزا و همچنین افراد مسلح تریاد مانند ده پین ​​شروع به ریزش می کنند و Rogue توپ مخرب قتل آنها است.

نویسندگان اسمیت و بردلی اجازه دادند این مزخرفات برای حدود یک ساعت و یک ربع برافروخته شود و سپس آنها بزرگترین سوئیچ تاریخ تاریخ صفحه را می کشند که با همه چیز در خلاصه داستان داستان منافات دارد. به ذهنتان خطور کنید ، آنها در این مسیر نکاتی را عنوان می کنند که مسئله ای درست نیست ، اما شما باید اسکریپت را بخوانید تا بدانید که شخصیت ها در سه ماهه آخر چطور تغییر می کنند. کارگردان تازه وارد فیلیپ جی آتول اولین کارگردانی خود را با فیلم "جنگ" انجام می دهد و همه کارها را برای نجات این کار می کند. اول ، او اقدامات لازم را انجام می دهد تا در 103 دقیقه کار تمام شود. دوم ، او عمل را به گونه ای مرحله بندی می کند که گویی در حال فیلمبرداری از یک قسمت معاون میامی است. همه با ماشین خنک رانندگی می کنند. ابزارهای سرکش در یک Spyker C8 Spyder براق و براق ، یک کانورتیبل کاملاً آلومینیومی دست ساز و مجهز به درهای کج تک لولا با کارکرد الکتریکی ، در حالی که کرافورد یک شورولت Chevelle SS قدیمی را هدایت می کند.

"جنگ" به سختی نمره را به عنوان ملودرام جنایی در می آورد.

جهت دانلود فیلم War 2007 (جنگ) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


جنگ ، به راستی ، چه فایده ای دارد؟ در مورد جنگ خاص ، zilch. جنگ یک آشفته غلت خورده ، ویرانگر سریع و پیچاندن است ، خیانت های پیچیده و تحقق بی فایده ای را ایجاد می کند که مخاطب را حدس می زند به کی اعتماد کند و به چه کسی نباید. جنگ بی دلیل خشونت آمیز است ، زیرا به طور بی حوصله ای جالب نیست زیرا راه خود را از طریق صحنه های سوخت تستوسترون که صفحه را با "گانگسترها" و مجریان قانون بسته می کند ، اما در واقع هرگز آنها را مجبور به کاری نمی کند. سپس من خواندم که فیلیپ جی اتول کارگردان فیلم های موسیقی زیادی را در گذشته ساخته است و درک جنگ این است که این یک تصویر اساسی و اساسی است که در دست شخصی با این CV خاص قرار دارد.

جنگی که ناگهان نامیده می شود ، ناگهان نامگذاری می شود و همان طور که ناگهان فراموش می شود ، می بیند که جک کرافورد ، نماینده جیسون استاتهام (هیچ حاصلی برای جک کرافورد فیلم های لکتر ندارد) به یک مأموریت خشمگین می رود تا انتقام مرگ یکی از شرکای خود را در طول حمله ای که خیلی زود در فیلم War اتفاق می افتد. این یک مجموعه اساسی است اما فیلم هایی مانند Road to Perdition ، Payback و Gladiator قوس انتقام را از مواردی مانند دنباله های Death Wish plus و شاید به قلمرو قابل احترام تری دور کرده است. جنگ یکی از فیلمهای انتقامجویانه سالهای اخیر است که سعی دارد آن را به عقب برگرداند.

پس فیلم پس از تنظیم کجا اشتباه می شود؟ خوب ، عجیب و غریب به مامور کرافورد این انتخاب توسط همسرش داده می شود که یا او و فرزندشان را نادیده بگیرد و به همین دلیل با او درگیر می شود تا به این انتقام بخورد یا با او بماند و از خطر روژ جلوگیری کند (جت لی ، ظاهرا) ، قاتل شریک زندگی خود به علاوه خانواده ، کشته شدن خانواده خود کرافورد. با کمال نبوغ ، جک تصمیم دارد که به هر حال به انتقام بکشد ، چیزی که در واقع با آشکار شدن برخی چیزها به عنوان یک تمرین بی معنی روبرو می شود. اینجاست که می پرسم "بهتر بود اگر خانواده کرافورد بودند که در هنگام حمله کشته شده بودند؟" از این طریق ، ما ارتباط بیشتری با کرافورد داشتیم و اقدامات او واقعاً معنادارتر بود.

بنابراین جک به این ماموریت انتقام جویی ادامه می دهد و فقط جیسون استاتهام می تواند ، این نوع هنگامی که مردم را می کوبد و اسلحه را به صورت آنها می چسباند ، با مجموعه ای از حالات صورت ناخوشایند غرغر می کند. این مأموریت پراکنده است و کمی جالب تر از عمومی است. ما می خواهیم زمان زیادی را با برخی از رقبای Yakuza (این ژاپنی ها) و Triad (آنها چینی ها) هستند ، زیرا آنها در جنگ های چمن خود مبارزه می کنند ، اما این یک حواس پرتی است. در میان همه اینها شخصیت لوئیز گوزمان به نام بنی پرتاب شده است ، نوعی دونده حلقه بوکس غیرقانونی است که جک اوایل او را برای یک دقیقه راهنمایی می برد. فراموش می کنم که گوزمان در تیتراژ ابتدایی رتبه بندی کرد اما با وجود اینکه حدود یک دقیقه در فیلم War بود ، در IMDb رتبه پنجم بالاترین امتیاز را در اینجا کسب کرده است.

بنابراین ما یک کوکتل از افراد مختلف از زمینه ها و قومیت های مختلف داریم . امریکا ، ژاپن ، چین و مکزیک همگی از نظر ویژگی ها و بازیگران بین چهار نفر و همچنین انگلیس با توجه به اینکه جیسون استاتهام از کجاست ، بازی می کند. اما آنچه اتفاق افتاده است ، یک داستان جالب یا هوشمندانه نیست که در مورد قومیت های متعددی که امروز در آمریکا زندگی می کنند ، انجام شود. همچنین این یک اظهار نظر یا قطعه ای در مورد خطرات قانون آمریكا نیست ، چه این قومیت های مربوطه ممكن است برای هجوم قاچاق و جنایت به ابرقدرت ایالات متحده وارد شود. نه ، این یك تمرین ناامیدكننده و تصادفی در اهریمن سازی و كلیشه های كوچك است فیلم می داند که مخاطب جوان و منفعل خود قادر به نقشه برداری و شناسایی خواهد بود. فکر می کنم به همین دلیل از سقوط پل هاگیس چند سال پیش لذت بردم. فیلمی که ژانر جنایی را تا حدی پیش می برد و آن را در آمریکا تنظیم می کند اما با عنصر چند فرهنگی مورد استفاده قرار می گیرد و نه به مانند این.

در بین دویدن و تیراندازی و هر چیز دیگری که وجود دارد ، جت لی روژ تله کف زدن بی معنی در مورد "... در هر لحظه در جهان ، همه چیز تغییر می کند" و دیگر بازی های جنجالی که بسیار ناامیدانه می خواهند بشریت را به شخصیت و فیلم برسانند ، اما مجبور و کاملا احمقانه به وجود می آورند. اما فیلم نمی تواند شکست های خودش را پوشانده و نمی تواند واقعیتی را که مانند یک تلاش عجولانه احساس می شود ، مخفی کند. یک تمرین در فرمول همانطور که دقیقاً مطابق با آنچه مخاطبانش در آن قرار دارند مطابقت دارد. برای یک فیلم که تنها شخصیت مکزیکی خود را به عنوان کمکی ارائه دهد که می تواند مأموریت انتقام جویی سفیدپوست را ناامید کند ، ناامیدکننده است همانطور که صحنه نزدیک به پایان زمانی است که یک مجری قانون بزرگ ، آفریقایی-آمریکایی با پریدن در مقابل جان خود را فدا می کند سرب سفید سفید گفت ، در نتیجه یک گلوله برداشت و در نتیجه مرد. اما هیچ شناختی از آن وجود ندارد و کرافورد پس از وقوع به سختی دست و پنجه نرم می کند ، در واقع او به طور کلی آنقدرها دست و پا نمی زند.

جنگ واقعاً یک تلاش خسته است. تلاشی جسورانه و بدون انگیزه که بیش از حد طولانی ادامه دارد و فاقد علاقه واقعی است. شاید در ابتدا اگر خانواده کرافورد کشته می شد ، جنگ کارساز بود ، اما پس از آن فیلم نمی توانست پیچ و تاب ما را ایجاد کند. شاید سرعت پایین تر و همچنین نوعی شفافیت اضافه شده در بیشتر صحنه ها جواب داده باشد و شاید اگر قرار است افرادی از چندین قومیت و نژاد را در آن بگنجانید ، ایده خوبی باشد که به جای همه یک انصاف درست کنید نسبت به بازیگر سربازی چینی شما که تمام کونگ فوهایی را که انتظار داریم انجام دهد انجام می دهد ، شرم بر اکثر افراد درگیر.