دانلود فیلم Vicious Fun 2020 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم Vicious Fun 2020 بدون سانسور

فیلم Vicious Fun در ژانر(های) کمدی, ترسناک, ساخته شده و در سال 2020 به روی پرده رفت. Vicious Fun به کارگردانی Cody Calahan, در کشور(های) کانادا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Evan Marsh, Amber Goldfarb, Ari Millen, Julian Richings, Robert Maillet, Sean Baek, David Koechner, Alex Steele, Kristopher Bowman, Mark Gibson, اشاره کرد. رده سنی فیلم N/A و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 51/100 می باشد. برای دانلود فیلم Vicious Fun 2020 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
کمدی ترسناک
امتیاز :
6.6/10 86% 51/100
کشور :
کانادا
زبان :
انگلیسی
سال :
2020
رده سنی :
N/A
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

جوئل، منتقد سینمای دهه 1980 میلادی مجله ملی ترسناک، ناخواسته خود را در یک گروه خودیاری برای قاتلان زنجیره ای گرفتار می کند. بدون هیچ گزینه دیگری، جوئل سعی می کند قربانی بعدی شود…

A loser whose life is passing him by accidentally stumbles into a secret underground self-help group for serial killers. Can he match wits with five killers and make it through the night alive? Stuck with only two options - kill or be killed, Joel will have to find his inner serial killer and muster a hidden strength to defeat the maniacs in his midst.

IMDb
6.6/10
86%
m
51/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Vicious Fun 2020

جوئل، منتقد سینمای دهه 1980 میلادی مجله ملی ترسناک، ناخواسته خود را در یک گروه خودیاری برای قاتلان زنجیره ای گرفتار می کند. بدون هیچ گزینه دیگری، جوئل سعی می کند قربانی بعدی شود…

جهت دانلود فیلم Vicious Fun 2020 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من هرگز نمی فهمم چرا نویسندگان یک مجموعه سرگرم کننده را انتخاب می کنند ، فقط به این دلیل که همه چیز یک سوم راه خود را هدر دهد.

در اینجا ، در یک پیچ و تاب عجیب و غریب عجیب (در حال مستی در یک بار ) ، جوئل خود را در حلقه شبکه قاتلان آشفته می بیند (مانند AA ، اما نه به این دلیل که آنها می خواهند راهنمایی های خود را به اشتراک بگذارند و نقاط قتل خوبی پیدا کنند).

چیزی که می تواند یک ترسناک کمدی مضحک و سرگرم کننده باشد دیوانه ها از گرایش های ناخوشایند یکدیگر حمایت می کنند ، یا از روزنامه نگار جوئل به عنوان مستند ساز/مستند a la "What We in the Shadows" استفاده می کنند بلافاصله وارد قلمرو می شوند آنقدر خوب پایمال می شوند که شما هنگام حرکت از آنجا عملا می توانید ساییدگی و پارگی را در متن ببینید. یک وضعیت قابل پیش بینی برای وضعیت بعدی.

همه چیز اینجاست - زخم های دفاعی در بازوها ، آبریزش چشم ، چاقو زدن با سوزن ، روانی دلقک خنده ... و همه اینها باعث خمیازه می شود. البته آدمخوار ژاپنی دارای ماسک Oni است و از غذاهای تند لذت می برد. و البته او با چاقو مهارت دارد ، تا زمانی که مهم باشد. و البته او توسط یک کره ای بازی می کند. آنها هنگام انتخاب شان Baek نمی توانند شخصیت را تغییر دهند؟ مهم نبود ، او به هر حال فقط چهار دقیقه در فیلم Vicious Fun حضور دارد.

چرا جوئل یک روزنامه نگار وحشتناک است؟ پیشی گرفتن از قاتلان سریالی هیچ نقشی در سرنوشت او ندارد. فقط صحنه ای را در افتتاحیه بدون دلیل می خورد. چرا آنها در یک اتاق با هم ملاقات می کنند؟ به محض اینکه جوئل متوجه شد آنها فقط وارد یک حالت چاق و چاقو می شوند با طرحی به همان اندازه که در آن زمان شخصی ScarJo را برای بازی در نقش یک زن ژاپنی در "شبح در پوسته" استخدام کرد. آنها هیچ نقشی در کشتن جوئل ندارند ، بنابراین مشورت درباره سرنوشت او بی معنی است. در نهایت ، حتی نمی تواند وجود خود را با یک فینال سرگرم کننده واجد شرایط کند. این به معنای واقعی کلمه از نوار به ایستگاه پلیس به بخش بیمارستان می رود و به جزئیات یا شخصیت در راه خود توجهی نمی کند.

این ناراحت کننده است زیرا Shudder تا کنون خروجی قوی داشته است ، بنابراین انتظارات من از این امر بسیار خوب بود بالا ، اما این یک نوسان بزرگ و از دست دادن است. اجتناب کردن.