دانلود فیلم Van Helsing 2004 (ون هلسینگ) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم ون هلسینگ 2004 بدون سانسور

فیلم ون هلسینگ در ژانر(های) ترسناک, ماجراجویانه, اکشن, ساخته شده و در سال 2004 به روی پرده رفت. Van Helsing به کارگردانی Stephen Sommers, در کشور(های) چکیاایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Hugh Jackman, Kate Beckinsale, Elena Anaya, Will Kemp, David Wenham, Richard Roxburgh, Shuler Hensley, Kevin J. O'Connor, Alun Armstrong, Silvia Colloca, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, لاتین, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.1/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 35/100 می باشد. برای دانلود فیلم Van Helsing 2004 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ترسناک ماجراجویانه اکشن
امتیاز :
6.1/10 35/100
کشور :
چکیا ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی لاتین
سال :
2004
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

اواخر قرن نوزدهم. «ون هلسینگ» (جکمن) شکارچی خون آشام ها و هیولاهاست و دستیارش، «کارل» (ونم) در این زمینه به او کمک می کند. واتیکان به «وان هلسینگ» مأموریت می دهد که هرچه سریع تر «کنت دراکولا» را بیابد و نابود کند…

Famed monster slayer Gabriel Van Helsing is dispatched to Transylvania to assist the last of the Valerious bloodline in defeating Count Dracula. Anna Valerious reveals that Dracula has formed an unholy alliance with Dr. Frankenstein's monster and is hell-bent on exacting a centuries-old curse on her family.

IMDb
6.1/10
m
35/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Van Helsing 2004

اواخر قرن نوزدهم. «ون هلسینگ» (جکمن) شکارچی خون آشام ها و هیولاهاست و دستیارش، «کارل» (ونم) در این زمینه به او کمک می کند. واتیکان به «وان هلسینگ» مأموریت می دهد که هرچه سریع تر «کنت دراکولا» را بیابد و نابود کند…

جهت دانلود فیلم Van Helsing 2004 (ون هلسینگ) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


پانزده دقیقه اول ون هلسینگ امیدوار کننده است: پیش گفتاری سیاه و سفید که دانشمند دیوانه فرانکشتاین و آفرینش هیولای او را به تصویر می کشد احترام کمی خوب به تصاویر جهانی از زمان های گذشته است. این به سادگی با سکانس اکشن افتتاحیه فیلم درگیر شده است ، نبردی شورانگیز بین عنوان ون هلسینگ و آقای هاید شیطانی (جلوه ای احمقانه خاص ، اما در این صحنه آغازین به خوبی مورد استفاده قرار می گیرد) ، با بسیاری از مانع های فوق العاده که تماشای آن بسیار هیجان انگیز است.

اما بیشتر فیلم های دیگر کاملاً آشفته و کاملاً آشفته است ، به حدی که اگر فیلم یک زندگی پس از مرگ را به عنوان یک نوع کلاسیک فرقه ای در ذهن خود جای دهد تعجب نخواهم کرد. راستش را بخواهید ، من به نوعی تحقیرآمیز بودن فیلم را تحسین می کنم و صادقانه نمی توانم خودم را کاملاً از آن متنفر کنم ، اما مطمئن هستم که جهنم هم نمی تواند بگوید من آن را دوست داشتم.

ستاره های هیو جکمن به عنوان ون هلسینگ ، قاتل موجودات شیطانی کلیسای واتیکان. یک مونولوگ ناشیانه بین ون هلسینگ و یکی از کشیش ها به عنوان نمایشی ارائه می شود ، اگرچه فکر می کنید این مکالمه یکی از گفتگوهایی است که مدتها پیش داشتند (بله ، من می فهمم که این باعث می شود مخاطب با سرعت بیشتری همراه شود اما روش های احمقانه کمتری وجود دارد انجام آن) ما همچنین با یک زرادخانه اسلحه و اختراعات به یک مخفیگاه مخفی در زیر کلیسا آشنا می شویم.

آخرین وظیفه ون هلسینگ این است که به ترانسیلوانیا برود و به خانواده والریوس باقیمانده کمک کند (تقریباً فقط کیت بکینسیل) دراکولای خون آشام را بکشید ، که اگر پیروز نشود ، به طریقی از ورود قبیله والیروس به بهشت ​​جلوگیری می کند. ون هلسینگ انگیزه دیگری نیز برای رفتن داشت: روی کاغذی از ترانسیلوانیا یک نشان وجود دارد که شباهت زیادی به نماد انگشتر او دارد. می بینید که او هیچ خاطره ای از گذشته خود ندارد ، به جز کابوس های زیادی که مربوط به جنگ های باستانی است که احتمالاً نمی توانست در آن حضور داشته باشد (این نیز به طور ناشیانه ای معرفی شده و چیزی است که فرد تصور می کند مدتها پیش از آن یاد کرده باشد). برای این مأموریت ، ون هلسینگ کارل (دیوید ونهام) ، یک مخترع کهنه کار ، اما با این وجود همراه وفادار ، را به همراه می آورد. همراه با آنا (بکینسیل) ، آنها تصمیم گرفتند تا سلطنت وحشت دراکولا را پایان دهند قبل از اینکه او بتواند با طرحی که می تواند هزاران نفر از فرزندانش را زنده کند ، پایان دهد.

صحنه مقدماتی بکینسیل نیز بسیار جالب است (و همچنین بسیار احمقانه) ، با سرعت کم ، زیرا او به برادرش کمک می کند تا با یک گرگینه کنترل شده توسط دراکولا مبارزه کند. این نیز در نوع خود یک سکانس اکشن مناسب است. اندکی پس از آن ، ورود ون هلسینگ به یک صحنه نبرد دیگر منجر می شود ، این بار بین ساکنان آنا و عروس های سکسی دراکولا. این ، اگر کمی بیش از حد هم کشیده شود ، یک سکانس لذتبخش دیگر است.

بیایید به آن فکر کنید ، اکثر صحنه های اکشن در ون هلسینگ دارای شایستگی خوبی هستند ، اما نه خیلی بیشتر. من تعقیب مربی را دوست داشتم و تقریباً از هر صحنه مربوط به پرواز خون آشام ها لذت می بردم (البته به شرطی که از انواع خفاش های کودک نباشند). اما پس از مدتی ، این فقط بیش از حد مجاز است ، به ویژه اوج دیوانه وار ، جایی که ما در واقع شاهد چرخش فرانکشتاین روی طناب هستیم و به طور تصادفی نه یک ، بلکه دو شرور را که در دو موقعیت جداگانه قصد کشتن قهرمانان ما را دارند ، از پا در می آوریم. خون آشام های کودک نیز به طرز مسخره ای لنگ هستند ، و یک سکانس اکشن احتمالاً مهیج که در داخل یک masquerade پیچیده تنظیم شده است خیلی راحت با استفاده از "نارنجک" به پایان می رسد (فکر کنید تیغه II).

نمایش ها درباره این است که انتظار داشتم ، زیاده روی کردم اما مناسب است. مهم این است که ، علی رغم برخی چرخش های آزار دهنده که باعث شد من از این امر غافلگیر شوم (به عنوان مثال کارل دیوید ونهام) ، پس از مدتی بیشترین قیمت منجر به نفع من شد. همانطور که گفته شد ، جکمن شخص ساده و معصومی است ، تعجب آور است وقتی شما در نظر بگیرید که او به طور عادی یک بازیگر کاریزماتیک است. Beckinsale با شکوه در نقش خود خوب است ، حتی اگر لهجه القا کننده لک نیست. ونهام بعنوان کارل خنده هایش را به ثمر می رساند ، هیچ یک موثرتر از صحنه ای نیست که بعد از نجات جوجه داغی که از او می پرسد چگونه می تواند به او بازپرداخت کند ، با یک درخواست "شیطانی" جواب می دهد. ریچارد راکسبورگ به عنوان دراکولا کاملاً سرگرم کننده است ، و آن را در هر لحظه هشدار می دهد و تماشای آن کاملا لذت بخش است. کوین جی اوکانر همچنین به عنوان ایگور خنده های خوبی ایجاد می کند ، من به ویژه به پاسخ او نسبت به این که چرا مدام گرگینه را شکنجه می کند علاقه داشتم.

اما فقط کارهای بسیار جالب و سرگرم کننده ای برای نگه داشتن چنین ضعیفی وجود دارد. فیلم ساخته شده و نوشته شده روی زمین. بسیاری از س unالات بی پاسخ می مانند؛ چرا فرانكشتاین هیولا هیچ احساسی نسبت به استاد خود نشان می دهد ، وقتی این واقعیت را در نظر بگیرید كه او هرگز حتی با او صحبت نمی كند (فیلم با اعلام دانشمند "زنده است!" آغاز می شود) ، پس از كمتر از پنج دقیقه توسط دراك كشته می شود ، برای پیوند فرانک و هیولا)؟ چرا واتیکان مدتها منتظر فرستادن ون هلسینگ برای کشتن دراکولا بوده است ، زیرا فکر می کند از قبل کارهای زیادی داشته است؟ چرا ون هلسینگ کارل را برای این مأموریت همراه می کند؟ چرا آن پسر وحشت زده و مو سفید از Transilvanian نیمه شب وقتی خون آشام ها و گرگینه هایی در کمین است بیرون می ماند؟ دقیقاً چگونه دراکولا کنترل گرگهای خود را حفظ می کند و چرا دقیقاً حتی به آنها احتیاج دارد؟ چرا ثابت می شود که پادزهر گرگینه به این صورت مفصل محصور می شود زیرا اثبات می شود چیزی که دراکولا به طور فرضی نیاز به کنترل سریع آن را دارد؟

ممکن است به چند مورد از این س actuallyالات پاسخ داده شده باشد اما با همه اینها لهجه های غیرقابل توصیف و صدای بلند و موسیقی متن ، من نمی توانم به شما بگویم. بچه های فاولی حتماً یک روز میدانی داشتند که هر صدا را سه برابر صدا می کردند و امتیاز بیش از حد آلن سیلوستری این پس زمینه منحرف کننده سبک tex-mex را دارد. داستان ، به طور کلی ، پیچیده است ، اما با انسجام بسیار کمی در کنار هم قرار گرفته است که هر بار که یک سکانس اکشن ظاهر می شود ، ظاهر تصادفی آن بیشتر از هیجان جدا می شود.

CGI بسیار طاقت فرسا است ، اما در عوض ایجاد یک فضای جوی بصری و غوطه وری ، این یک نمونه مسخره از اضافه بار شدید است. عکسهای F / X با کمی دقت به اثربخشی آنها وارد می شود و فیلم دارای مانعهای آشکار و آزار دهنده CGI است. در واقع تقریباً به اندازه LXG از این نظر بد است ، اما حداقل به اندازه دزدان دریایی کارائیب (به دلیل دزدان دریایی کارائیب) نفخ ندارد (و این چیزی بیش از اسکلت CGI کم مصرف و مقدار زیادی ساده به ما می دهد) به جزایر و کشتی های جنگی نگاه می کنم.) من از گفتن آن متنفرم ، اما او اکنون در مورد چسباندن طرح ، اکشن و جلوه های ویژه تقریباً در همان سطح جورج لوکاس است. باور کردن این همان مردی است که فیلم The Mummy (سرگرم کننده) فوق العاده سرگرم کننده ای را به ما هدیه داده است ، اما با هر فیلم پی در پی ، او واقعاً از آنچه اولین فیلم پرفروش خود را به چنین شادی تبدیل کرده ، بیشتر و بیشتر دور می شود.

جهت دانلود فیلم Van Helsing 2004 (ون هلسینگ) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اگر یک پاک شناس هستید - هر نوع پاک نظری - از ون هلسینگ دوری کنید. اما اگر عاشق فیلم های ترسناک جهانی 30 و 40 یا فیلم های چکش دهه 50 و 60 هستید و بدتان نمی آید دوباره تصور کنید ، پس بروید. مغز خود را درب منزل بررسی کنید ، یک ذرت بو داده بزرگ و یک نوشابه بخرید و برای یک سرگرمی سرگرم بنشینید.

ون هلسینگ یک بازسازی کامل در مورد همه چیزهایی است که فکر می کنید در مورد همه بزرگ ترها می دانید. برای لذت بردن از شما دراکولا ، مرد گرگ ، هیولای فرانکشتاین و یک میهمان آقای هاید هستند. و البته ، بستن همه چیز با هم قهرمان ما ، ون هلسینگ است (با بازی بسیار جذاب هیو جکمن). وی در کتاب استوکر به نام آبراهام نامیده می شود اما در فیلم Van Helsing گابریل نامیده می شود ، VH در کتاب دیگری به جز دراکولا حضور ندارد ، اما با گذشت بیش از یک قرن از تولد او ، ما به حضور او به عنوان دولتمرد بزرگ هیولا عادت کرده ایم قاتلان.

در این تولید جدید کاملاً تصور شده ، VH اکنون جوان ، خوش تیپ و باکره است و ظاهراً به اندازه موجوداتی که تعقیب می کند ، نامیرا و نابود نشدنی است. در اینجا انتظار قطعنامه های عالی یا توضیحات عمیق را نداشته باشید ، هیچ یک وجود ندارد. انتظار بازی در سطح آکادمی اسکار را نداشته باشید ، بعضی از بازیگران ظاهراً در اجراهای خود زنگ زده اند در حالی که برخی دیگر تصمیم گرفتند شل شود. جویدن مناظر حاصل ناهموار است ، اما هرگز کسل کننده نیست. گفتگو ، برای بیان نکته ای خیلی خوب ، پوچ و گاه ناخواسته و بسیار خنده دار است.

سازندگان ون هلسینگ به طور واضح طرفداران ژانر هستند. موضوع با یک پتک عاشقانه درمان می شود. همانطور که فیلم همراه من پیشرفت کرد و من یک بازی ساختم که نام همه کلاسیک ها را نشان می دهد. علاوه بر مواردی که ممکن است انتظار داشته باشید ، ما توانستیم کنایات به "فرانکشتاین جوان" ، "جنگ ستارگان" ، "بیگانگان" ، "مهاجمان کشتی گمشده" ، "Gremlins" ، "Romancing the Stone" ، "Lord of حلقه ها ، "Buffy the Vampire Slayer" ، "Twister" ، "Wild، Wild West" و هر فیلم جیمز باند که می خواهید از آنها نام ببرید. اگر می روید ، خودتان امتحان کنید.

اگر تولیدکنندگان قصد داشتند ما را بترسانند ، ناامید کننده شکست خوردند. اما اگر آنها فقط قصد داشتند ما را سرگرم کنند ، اگر نه درخشان ، حداقل تحسین برانگیز موفق شدند. من مطمئن نیستم که آیا آنها اینقدر شوخ طبعانه بوده اند ، اما من و همدم من بیشتر اوقات با صدای بلند می خندیدیم.

علاوه بر شوخی های داخلی ، فیلم پر از تصاویر بصری فوق العاده است. از رویارویی آغازین بین VH و یک ادوارد هاید کاملاً بزرگ و ورزشکار ، بدنی نظم روز است. همه ، از جمله شخص ناخوشایند ون هلسینگ یک نمونه با شکوه است. حتی هیولای فرانکشتاین (که به دلیل تخلیه های الکتریکی مغزی که تا حدی در معرض دید او قرار گرفت ، لقب Sparky را به او دادم) به زیبایی پنهانی است. همچنین ، فیلمبرداری نفس گیر است. مناظر واقعی و تصور CGI خیره کننده هستند. من مخصوصاً قلعه های دراکولا و فرانکنشتاین را دوست داشتم. هر دو عمارت قلعه نوشوانشتاین ماد لودویگ بود که تیم برتون تصور می کرد. تقریباً می گویم که اگر فیلم هیچ فضیلت دیگری نداشت ، بازهم برای زیبایی باورنکردنی پیشینه های آن بهای پذیرش را خواهد داشت. با این حال ، ستاره واقعی فیلم جلوه های ویژه (حدس می زنید) فیلم است.

صحنه های دگرگونی فراوان است. در هر مرحله از فیلم شما فقط لحظاتی از تماشای تبدیل شدن شخصی به چیزی را دارید. و چه چیزهای شگفت انگیزی هستند. خون آشام ها به خفاش های ساده تبدیل نمی شوند ، اما چانه های حلقوی فک مار هستند. مرد گرگ هنگامی که پوست انسان را از بدنش جدا می کند ، دندانهای نیش دندان جوانه می زند. گوشت هیولای فرانکشتاین تا حدی از جمجمه او جدا می شود و به آرامی به محل خود رانده می شود و آقای هاید از پوسیدگی تهدید غول پیکر به یک جسد رقت انگیز انسانی تبدیل می شود.

برای این که یک امتیاز خیلی خوب به آن ندهید ، همه خون آشام ها ، روستاییان ، قهرمانان ، حتی اسب ها و گاوها مدتی در طول فیلم به هوا منتقل می شوند. سه عروس دراکولا بیشترین زمان آویزان را دریافت می کنند. این خانم ها با شیرجه های گیج کننده ، چرخش ها و غلتک های بشکه خود یک سرمایه فوق العاده برای نیروی هوایی ترانسیلوانیا خواهند بود. دوربین به ما یک چشم خفاش از باله مرگبار ایروباتیک آنها را می دهد. وقتی در پرواز کامل نیستند ، دراکولا و همسرانش از دیوارها عبور می کنند ، از سقف عبور می کنند و در حالی که از انگشتان خود از تیرچه آویزان می شوند ، اختلافات خانوادگی را ادامه می دهند. آن شخصیت هایی که با قدرت خودشان پرواز نمی کنند از بالا بلند می شوند و معمولاً خیلی زود پس از آن کاهش می یابند. بقیه کوهنوردان هستند و با سرعت بالا مانند مگس های خانه به بالا و پایین می روند. جالب اینجاست که هیچ کس به طور جدی آسیب نبیند و یا حتی مدل موهایش به هم ریخته باشد.

صحنه ها آنقدر سریع تغییر مکان می دهند که پیگیری داستان در بعضی مواقع دشوار می شود. خوشبختانه ، طرح gossamer به عمق استخر شنای حیاط خانه یک بچه kiddie عمیق است ، بنابراین مسئله زیادی نیست. برای حمل ما از یک سکانس عمل به سلسله بعدی ، فقط لخت ترین استخوان ها لازم است. گرچه هیچ برهنگی وجود ندارد و کلمات کلیدی بر زبان نمی آورند ، اما فیلم خشن است. خوب ، البته خشن است - و تقریباً به اندازه یک کارتون Road Runner آسیب زا است. هنوز هم رتبه PG-13 خود را کسب می کند. خانه را ترک کنید. موسیقی متن فیلم تپنده و کوبنده حتی اگر اتفاقات خیلی زیادی رخ ندهد باعث جلب توجه می شود.

آیا ون هلسینگ فیلم خوبی است؟ نه. آیا فیلم خوبی است؟ نه، نه واقعا. آیا سرگرم کننده است؟ آره. و شاید ، فقط شاید ، کافی است.