دانلود فیلم Underworld: Rise of the Lycans 2009 (جهان زیرین: ظهور لایکن‌ها) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم جهان زیرین: ظهور لایکن‌ها 2009 بدون سانسور

فیلم جهان زیرین: ظهور لایکن‌ها در ژانر(های) فانتزی, اکشن, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2009 به روی پرده رفت. Underworld: Rise of the Lycans به کارگردانی Patrick Tatopoulos, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Bill Nighy, Michael Sheen, Rhona Mitra, Shane Brolly, Steven Mackintosh, Kevin Grevioux, David Aston, Geraldine Brophy, Leighton Cardno, Alexander Carroll, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 44/100 می باشد. برای دانلود فیلم Underworld: Rise of the Lycans 2009 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
فانتزی اکشن هیجان انگیز
امتیاز :
6.6/10 29% 44/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2009
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

ظهور لیکانها، حکایت از داستانی در قرون وسطی دارد که در آن دو دسته اشرافی خون آشامان و لیکانها با یکدیگر درگیر می شوند، یک مرد جوان از لیکانها بنام «لوشن» (شین) در مقابل رهبر قدرتمند خون آشامان به نام «ویکتور» (نایی) بپا می خیزد و او در این راه از عشق پنهانیش «سونجا» (میترا) که یکی از خون آشامان است یاری می طلبد اما...

A prequel to the first two Underworld films, this fantasy explains the origins of the feud between the Vampires and the Lycans. Aided by his secret love, Sonja, courageous Lucian leads the Lycans in battle against brutal Vampire king Viktor. Determined to break the king's enslavement of his people, Lucian faces off against the Death Dealer army in a bid for Lycan independence.

IMDb
6.6/10
29%
m
44/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Underworld: Rise of the Lycans 2009

ظهور لیکانها، حکایت از داستانی در قرون وسطی دارد که در آن دو دسته اشرافی خون آشامان و لیکانها با یکدیگر درگیر می شوند، یک مرد جوان از لیکانها بنام «لوشن» (شین) در مقابل رهبر قدرتمند خون آشامان به نام «ویکتور» (نایی) بپا می خیزد و او در این راه از عشق پنهانیش «سونجا» (میترا) که یکی از خون آشامان است یاری می طلبد اما...
در فیلم Underworld: Rise of the Lycans دنیای مردگان 3 2009 ، ویکتور (بیل نای) که پادشاه بی رحم خون آشام ها می باشد، باعث شده است که لیکانس ها در طی این سالها با سختیو مشقت و همچنین در بدبختی زندگی کنند ولی به تازگی یکی از جوانان شجاع لایکن به نام لوسین (مایکل شین)، علیه ویکتور به پا خواسته است و مردم را علیه ویکتور به شورش فرا می خواند ولی سلنه قصد دارد که …

جهت دانلود فیلم Underworld: Rise of the Lycans 2009 (جهان زیرین: ظهور لایکن‌ها) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من می خواستم تا یکشنبه منتظر بمانم تا با خواهرزاده ام و دوستانش این را ببینم ، اما من کمی از این که خشونت آن چگونه بود ، دلهره داشتم و می خواستم ابتدا آن را بررسی کنم ... خوب ، خوب ، این بخشی از دلیل بود. دلیل دیگر اینکه من در روز افتتاحیه به اولین نمایش نامه رفتم این بود که از جهان زیرین: ظهور لایکن‌ها خیلی عصبی بودم. من خیلی دوست داشتم از حق امتیاز Underworld خوشم بیاید. من عاشق فانتزی ، علمی تخیلی و به خصوص خون آشام ها و گرگینه ها هستم. من همیشه مضطرب هستم که ببینم چگونه نویسنده ، بازیگر ، کارگردان یا هنرمند دیگری آنها را زنده می کند (اصطلاحاً اصطلاحاً). با این حال ، من هرگز به اندازه دو سری اول این مجموعه تحت فشار و ناامیدی نبوده ام. من می توانم آنچه را که لن ویزمن و پاتریک تاتاپولوس سعی داشتند با نسخه جدید خود از گرگینه ها - "لیکان ها" - بدست آورند ، اما من در واقع از نسخه خون آشام های جهان آنها خجالت کشیدم. چه مشتی! خوب ، بیل نایگی کنار. حتی کیت بکینسیل ، که من او را به عنوان یک بازیگر دوست دارم ، نتوانست به من ، یک زن ، احساس "شما دختر برو" را در مورد یک قهرمان سخت و ناخن احساس کند. در واقع - و من خیلی مطمئن نیستم که این هدف در کل نبوده باشد - این باعث قدردانی جدید من از گرگینه ها شد. اوه بله ، و مایکل شین.

من حتی واقعاً قصد ندارم به Underworld: Evolution بپردازم زیرا نشستن بسیار سخت بود و به جز تونی کوران (مارکوس) و دیدن نمونه اولیه -گرگ ، ویلیام ، این هدر دادن سلولوئید بود. Underworld 3 * باید * Underworld 2 (یا 1 ، حتی) بوده باشد.

بنابراین ، دلهره من از این رو است. من واقعاً دوست داشتم جهان زیرین: ظهور لایکن‌ها خوب باشد ، اما قبلاً دو بار فریب این حق رای دادن را خورده بودم. چه چیزی مرا برگرداند؟ سه چیز: لن وایزمن * کارگردانی نکرد ، شخصیت سلین کیت بکیسناله * جز integ لاینفک این طرح نبود ، و لوسیان مایکل شین بود. لوسیان و ویکتور (نیگی) تنها مواردی بودند که در اولین قسمت من را در آن صندلی تئاتر نگه داشتند. (دومی که در یک کانال فیلم Starz تماشا کردم ، حتی نتوانستم خودم را برای اجاره آن بیاورم.) خوب ، من رفتم و آن را دیدم و اضطراب من فروکش کرده است و به نوعی احساس می کنم ... حق با من است. جهان زیرین: ظهور لایکن‌ها آن را جدی لرزاند. اول از همه ، این منطقی بود. من مجبور شدم چند بار دیگر فیلم اول را ببینم (قطعه قطعه) تا واقعاً از کل ماجرا مطلع شوم. دوم ، شخصیت ها جذاب بودند. رونا میترا ، اگرچه واقعاً اجازه نمایش زیاد اما چهره و چهره زیبا و جذاب خود را نداشت ، اما هنوز هم شخصیتی بسیار دلسوزتر از سلن بود. (ویرایش: بعد از بازدید دوم ، من قدردانی جدیدی از میترا داشته ام. او کاملاً سخت و لطیف بازی می کند و صحنه آخر بین او و شین است ... گواه! قلبم را پاره کرد.) و شاید این باشد چون من یک دختر هستم اما عاشقانه از دو مورد اول به طور جدی از دست داده ام. (به راستی ، زاویه Sonya / Lucian تنها زاویه بود - هر آنچه بین سلن و مایکل بود را فراموش کنید ... و آن * چه بود ؟؟؟) سوم ، موجودات کاملاً فوق العاده هستند. به ندرت در جهان زیرین: ظهور لایکن‌ها چنین احساسی پیدا کردم که دارم یک بازی ویدیویی بازی می کنم. و چهارم- خوب ، در واقع چهارم و پنجم- مایکل شین و بیل نایگی. من نمی دانم این لهجه های انگلیسی آنها (به گوش آمریکایی من) است که به آنها اجازه می دهد گرانش را به یک متن نادر تبدیل کنند یا این واقعیت است که من هنوز هم سعی می کنم در ذهنم اصلاح کنم که این همان بچه هایی هستند که من به ترتیب در "فراست / نیکسون" و "یادداشت هایی درباره یک رسوایی" به ترتیب دیده شده است. مایکل شین یک سمبل جنسی است؟ بله ، باور کنید من یک پوستر لوسیان در اندازه واقعی برای اتاقم دوست دارم. * سرخ می شود * اعم ، به هر حال من کجا بودم ...

... درست است. جهان زیرین: ظهور لایکن‌ها فقط یک ساعت و نیم است و برای من پرواز کرد. دو ساعت دیگر نزدیک به دو ساعت معلق بودند و هر دو احساس دو برابر طولانی تر می کردند و من تمام مدت روی صندلی خود پریشان بودم. این یک فیلم خشونت بار است ، اما با گلوله های جایگزین شده با تیر ، خونریزی کمتری داشت اما شاید کمی لرزش و کمی راحت تر در لاله گوش باشد. و شاید من این بار با تعادل خوب عاشقانه کمی بیشتر از آن لذت بردم. این برنده جایزه اسکار نیست ، اما دوباره این روزها خیلی به اسکار اعتقاد ندارم. اگر دو فیلم دیگر را هرگز ندیده اید ، احساس نکنید که باید آنها را ببینید تا از جهان زیرین: ظهور لایکن‌ها قدردانی کنید. این یک پیش درآمد است اما باید اول بود. این یک مقدار خوب فرار از خیال است. اگر در مورد خشونت و تاریکی ظریف هستید ، این ممکن است برای شما مناسب نباشد ، اما من برای یک نفر مشتاقانه منتظر دیدن دوباره آن در روز یکشنبه هستم.

جهت دانلود فیلم Underworld: Rise of the Lycans 2009 (جهان زیرین: ظهور لایکن‌ها) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


دنیای زیرین خوب بود ، دوم ناامید کننده بود ... اما سوم به نظر من ، به طور شگفت آور بهتر از دو ترکیب اول است. با رفتن به جهان زیرین: ظهور لایکن‌ها ، من انتظار زیادی نداشتم ، مخصوصاً بعد از فاجعه ای که Evolution بود. تکامل همه چیزهایی را که باعث Uw1 بسیار خوب شده بود از دست داد - داستان ، شخصیت ها ، پویایی بین لایکان ها و خون آشام ها ، داستان عشق سلین و مایکل ، و حتی موسیقی. به نظر می رسید که در اطراف لگد زدن لب به لب و انفجارهای بی فکر و خونسردی تمرکز داشت.

اما جهان زیرین: ظهور لایکن‌ها من را کاملاً دور کرد. من این مرور را بیش از یک روز پس از مشاهده آن می نویسم و ​​از خوب بودن آن هنوز عصبانی هستم.

** خوب ، نقاط بد (فقط چند نکته اصلی وجود دارد ):

صحنه جنسیت - نه به اندازه صحنه ای از Evo ، اما بدون آن می توانستیم این کار را انجام دهیم. اگر در این مورد حرفی برای گفتن داشتم ، می گفتم فقط قسمت آخر را ویرایش کنید. کسانی که آن را دیده اند می دانند که من در مورد چه چیزی صحبت می کنم. در حالی که بسیار بدیع بود ، همه را به "WTF" سوق داد.

لوکا - کاملاً مطمئن نیست که شخصیت او چه خبر است ، اما آنها یک نوع شخصیت بی معنی بودند که آنها معرفی کردند…

چند صحنه یا عکس کمی ناخوشایند بود - مانند افتادن لوسیان از روی صخره با دو خون آشام - به نظر می رسید آن صحنه از روانی است که شخصیت مارتین بالسام از پله ها می افتد ... برخی از گفتگوها خاموش است - یا قلقلک یا بسیار قابل پیش بینی.

خیلی کوتاه! من می دانم که خیلی از ما دوست داشتیم در روابط سونجا و لوسیان پیشرفت بیشتری داشته باشیم و شروع آن جایی که فقط باعث شد برخی از ما "…؟" RHONA MITRA را ترک کنیم. از ابتدا من حمایت می کردم که او نقش اصلی زن را بازی کند. نویسندگان کار خوبی با او انجام دادند - مستقل ، قوی ، شوخ ، سرکش بدون اینکه آزار دهنده باشد. او شخصیت را بسیار خوب بازی کرد! با وارد شدن فکر نمی کردم که اینقدر به شخصیت او وابسته باشم - و من در نهایت دوست داشتم سونجا را بیشتر از سلین دوست داشته باشم (و این حرف های زیادی است!). عمق سونجا بیشتر از سلین است (مخصوصاً بعد از Evo). Kudos ، کارمندان نویسندگی و Rhona.

شیمی. نمی توانستم احساس زیادی نسبت به این سونجا و لوسیان داشته باشم ، شخصیت هایی که تا پایان جهان زیرین: ظهور لایکن‌ها حتی در "سه نفر برتر" من نبودند. حالا آنها در اوج هستند. رابطه آنها گرچه عجله داشت اما واقعاً احساساتی بود. من متوجه شدم که خودم را به سرنوشت آنها و احساساتی شدن نسبت به چیزی که می دانستم آینده است ، سرمایه گذاری کردم.

نوشتن مقاله بسیار خوب بود - بهتر از Evo. یک داستان وجود داشت و گفتگو عدالت را برای همه شخصیت ها رقم زد. تانیس و ویکتور ، که می ترسیدم اکنون که کراون در آنجا نیست ، متنفر شوند ، به نوعی نوشته شده اند که شما باید بیشتر آنها را تحسین و دوست داشته باشید. علاوه بر این ، Raze و همچنین چند کلیپ از دنیای اول دنیای زیرین ، ROTL را با اولین فیلم گره زد.

بازیگری. من فکر می کنم ممکن است یک شخصیت ضعیف وجود داشته باشد و بقیه بازیگران به خوبی و با هم کار کنند. مایکل شین ، بیل نایگی ، استیون مکینتاش ، رونا میترا و همه بازیگران نقش مکمل عالی بودند. شما به سادگی نمی توانید یک گروه بهتر بخواهید!

موسیقی ، به نظر من ، در زمان / صحنه ها ، با صدای مناسب اضافه شده است. نمره و موسیقی متن فیلم همان احساسی را دارد که فیلم اول دارد (با توجه به اینکه همان آهنگساز افسانه ای است که باید).

آغاز و پایان ... من چیزی را تغییر نمی دهم. عالی بود. ابتدا مقدمه ای شگفت انگیز برای فیلم است و پایان آن ارتباط خوبی با فیلم اول است.

من فکر می کنم جهان زیرین: ظهور لایکن‌ها خیلی خوب کار کرده است زیرا ترکیبی زیبا از آنچه باعث ساخته شدن دو فیلم اول شده است فیلم ها به نظر من خوب هستند. بیشتر بازیگران و شخصیت های اصلی را داشت ، یک زن قدرتمند با یک همتای مرد قوی ، مدت زیادی نگذشت که علاقه شما را از دست داد و به رغم چند ضعیف ، یک خط داستان به اندازه کافی قوی برای حمل فیلم داشت. امتیازات.

به طور کلی ، این تعجب آور برای طرفداران فداکار دنیای عالم اموات بود که 3 سال و 3 روز برای دیدن آن صبر کردند و هر تازه واردی که به دنبال یک فیلم مناسب برای تماشای آن در سینماها بود.