دانلود فیلم Underworld: Evolution 2006 (جهان زیرین: تکامل) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم جهان زیرین: تکامل 2006 بدون سانسور

فیلم جهان زیرین: تکامل در ژانر(های) فانتزی, اکشن, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2006 به روی پرده رفت. Underworld: Evolution به کارگردانی Len Wiseman, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Kate Beckinsale, Scott Speedman, Tony Curran, Shane Brolly, Derek Jacobi, Bill Nighy, Steven Mackintosh, Zita Görög, Brian Steele, Scott McElroy, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, فرانسوی, مجارستانی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.7/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 36/100 می باشد. برای دانلود فیلم Underworld: Evolution 2006 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
فانتزی اکشن هیجان انگیز
امتیاز :
6.7/10 17% 36/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی فرانسوی مجارستانی
سال :
2006
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

«ویکتور» کشته شده است و «سلن» که تخصص اش کشتن گرگینه هاست و کینه عمیقی از آنها به دل دارد، بهمراه «مایکل» که یک موجود چند نژادی است در فرار از دست خون آشامان هستند. از سوی دیگر تنها فرمانروای خون آشام ها، «مارکوس»، که اکنون از خواب برخواسته و تبدیل به یک هیولای قدرتمند شده و ...

As the war between the vampires and the Lycans rages on, Selene, a former member of the Death Dealers (an elite vampire special forces unit that hunts werewolves), and Michael, the werewolf hybrid, work together in an effort to unlock the secrets of their respective bloodlines.

IMDb
6.7/10
17%
m
36/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Underworld: Evolution 2006

«ویکتور» کشته شده است و «سلن» که تخصص اش کشتن گرگینه هاست و کینه عمیقی از آنها به دل دارد، بهمراه «مایکل» که یک موجود چند نژادی است در فرار از دست خون آشامان هستند. از سوی دیگر تنها فرمانروای خون آشام ها، «مارکوس»، که اکنون از خواب برخواسته و تبدیل به یک هیولای قدرتمند شده و ...
در فیلم Underworld: Evolution دنیای مردگان 2 2006 ، سلنه (کیت بکینسیل) و مایکل (اسکات اسپیدمن) با اینکه دشمنان یکدیگر هستند، ولی به یکدیگر علاقه مند اند و از طرفی مایکل یک موجود چند نژاده شده است. فرمانروای بزرگ و قدرتمند خون آشام ها که مارکوس (تونی کوران) نام دارد از خوابی عمیق و طولانی بیدار شده است و اکنون به دلایل غیرعادی تبدیل به یک هیولای قدرتمند و وحشتناک شده است که در حال نبرد با هر موجودی است. سلنه قصد دارد با پیداکردن سرنخ هایی برای درمان مارکوس راهی پیدا کند ولی …

جهت دانلود فیلم Underworld: Evolution 2006 (جهان زیرین: تکامل) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Underworld Evolution فیلمی برای علاقه مندان به ژانر است - اگر آن را دوست دارید ، برای دو ساعت لذت رقیق نشده آماده شوید یا اگر نه ، پس تصور می کنم تمام دستاوردهای موجود در امتداد "خسته کننده ، مشتق ، پیش پا افتاده ، فرومایه" کاملاً کامل هستند تعدیل شده. ادامه مطلب را بخوانید: اگر با توصیفی که در ادامه می خوانید عقب افتاده اید ، شاید جهان زیرین: تکامل برای شما مناسب نباشد و من کار خود را انجام داده ام. اگر از فیلم اول این مجموعه لذت برده اید ، یا (به عنوان یکی از ناآگاهانه ها) این نگاه های دل انگیز گوت با تکنولوژی پیشرفته آن را جذاب می کند ، پس ادامه مطلب را بخوانید - برای هرچه بیشتر در مورد اسطوره می دانید بهتر است (از آنجا که خود فیلم وقت کمی را برای توضیح دادن خود تلف می کند.)

دنیای زیرین یک منطقه تاریک است که در آن خصومت قدیمی بین خون آشام ها و لیکان ها (گرگینه ها) با عصبانیت وحشتناک بازی می شود. افراد عادی کاملاً پیرامون پیرامون پیرنگ هستند (خون آشام ها برای نجات نیاز به حمله به انسان ها از نوع انتقال خون اضطراری استفاده می کنند). هر دو طرف نه تنها به ظرفیت نیش سنتی مکنده خون و گوشت پاره ، بلکه با تمام اسباب اسلحه های سفارشی و سایر لوازم علمی که می توانند یکدیگر را ردیابی و بکشند ، مسلح هستند. در اینجا هیچ دنیای مطلوبی از یک کتاب تصویری ترسناک "دراکولا" وجود ندارد که در یک تابوت قدیمی مورد ضرب و شتم قرار گرفته باشد - این بچه ها در دکورهای قفل پیشرفته ، قلعه های سنگی عظیم و حملات با دقت نظامی خوشحال هستند. جهان زیرین: تکامل بدون شرمندگی با یک گواهینامه فقط بزرگسالان مجهز است و دارای مقادیر کامل شیادی ، خونسردی ، جنگهای سرسختانه و ترسناک و همچنین عروسکهای واقع گرایانه جنسی است.

به غیر از مکانیک واقعی (مانند واکنش به نور آفتاب ، راه های مرگ) ، خون آشام های دنیای عالم امریکا با ادبیات خود در ادبیات اشتراکات کمی دارند - موجود جذابی که آرام آرام قربانی قدرت خود را از بین می برد. چندین افسانه دیگر در عوض در هم تنیده شده اند ، که شاید بارزترین آن یک رابطه عاشقانه از نوع رومئو و ژولیت بین سلن زیبا (قهرمان خون آشام ، با بازی کیت بکینزل) و مایکل ، ترکیبی لیکان باشد. جذابیت زیبایی و جانور نیز وجود دارد زیرا هر دوی این شخصیت ها بعضی اوقات ویژگی های بسیار انسانی مانند حساسیت به یکدیگر و میل به حداقل رساندن رنج را از خود نشان می دهند. ما آرزو می کنیم که آنها بالاتر از بیماری وحشتناکی که در رگهایشان پمپ می کند ، بلند شوند. زیرساختی از نوع "Mad Scientist" با توسعه سلاح های تخصصی و جستجوی سویه خالص (ایجاد جنگ هایی به سبک ماتریکس) وجود دارد و آخرین ، نه مهمترین چیز ، دنیای زیرین از ایده جهش ها و به سبک سبک های X-Men وام می گیرد. از فیلم های صیقلی تر از فیلم های مشابه کلاغ یا تیغ.

نام سلین به معنای الهه ماه است که به خاطر عشقهای بی شمار و همچنین خلوصش شهرت داشت. خواهرش Eos ، طلوع آفتاب بود. مایکل واژه ای عبری است و به معنای "او که مانند خداست" است. اما ما در این مرحله به سختی به روانشناسی ساختار طرح و معما های نام علاقه مند هستیم ، نه؟ این هیجان ناشی از تماشای بکینسیل (سلین) با لباس گربه ای چرمی است که تا اعدام پا به پا می کند ، یا دیدن اسکات سپیدمن (مایکل) بالقوه بسیار ترسناک (و به همان اندازه فتوژنیک) طرفدار لطیف خود را نشان می دهد در حالی که لباس او را بیرون می آورد ، یا بازیگران کالیبرگ درک جاکوبی و بیل نایی در واقع موجوداتی بی رحم ، شرور ، بدخواه و بی رحمانه بازی می کنند که برای افراد زیر 18 سال تعدیل نشده است ، یا جنگ های مبتکرانه و خونین در صحنه های افسانه ای گوتیک. هر چند ثانیه شلیک خون وجود دارد. رابطه جنسی با خون مخلوط و یک رابطه جنسی ظریف و خوش ذوق برای یادآوری اینکه ما در حال تماشای چیزی هنری هستیم و نه کاملا فاسد (حتی اگر چنین باشد). Underworld: Evolution اگر چیزی باشد ، همان چیزی را که فیلم اول به آن اشاره می کند ، به ارمغان می آورد ، اما در عین حال برخی از بهترین عناصر (آکروباتیک بکینزیل ، تعقیب و گریز اتومبیل و مجموعه های عالی) را حفظ می کند که لحن اصلی را تعیین می کنند. خیلی ساده نیست ، بنابراین در اینجا یادآوری آنچه را که باید در چند دقیقه اول در صورت از دست دادن یا فراموش کردن یادداشت برداری جذب کنید ، یادآوری می شود:

قهرمان خون آشام سلین (Kate Backinsale) ، پس از اختصاص بیشتر موارد از زندگی خود برای نابودی لیکانس (که به اعتقاد او خانواده اش را در کودکی سلاخی کرده است) ، کشف می کند که توسط نوع خودش خیانت شده است. او با مایکل ، یک هیبرید خون آشام / لایکان (انسانی که به هر دو سویه ویروسی آلوده شده است) همکاری می کند. مایکل در حالی که با او فرار می کرد ، باید برای پذیرش و درک قدرت خود تلاش کند و آرزو دارد جنگ بین لیکان ها و خون آشام ها را خاتمه دهد.

شخصیت های مهم دیگر عبارتند از:

ویکتور (بیل نیگی) - یک خون آشام خون آشام و متظاهر و دارای جناحی بسیار تاریک (سلن قبل از خواب طولانی او را بیدار کرد تا از او در مورد حمله لایکان بگوید).

مارکوس - آخرین خون آشام زنده مانده پیر ، یک جنگ سالار قرون وسطایی. از گزش خفاش به یک خون آشام جهش یافته است. فلت مجبور شد رزمندگان خون آشام (مانند ویکتور) را برای کنترل گروه ترکان و مغولان لیکان بزرگ کند. با این حال که مارکوس از خون یک دانشمند لیکانایی ('Singe') بیدار شد ، به یکی از نژادهای جدید وحشتناک تبدیل شده است.

ویلیام ، برادر مارکوس. او از گزش گرگ به یک گرگینه تبدیل شد (Lycan) و از آنجا منطقه را با جانوران خشن لیکان آباد کرد.

الکساندر کوروینوس (درک جاکوبی) اولین نامیرا ، پدر ژنتیکی هر دو لیکان و خون آشام است . بیماری آفت بزرگ اروپا در او جهش یافته بود و به ویروس مادر تبدیل شده بود ، که سرانجام به دو بیماری جداگانه تبدیل شد (خون آشام و لیکان) ، زیرا به پسرانش مارکوس و ویلیام منتقل شد.

جهان زیرین: تکامل سیر تکاملی این شخصیت ها را دنبال می کند اما شما باید تمرکز کنید تا اهمیت نبردهای سنگینی را که یکی بر یکدیگر است ، بدست آورید. س realال واقعی این است که چه اتفاقی برای سلن و مایکل خواهد افتاد؟ پایان یک مشت عاطفی است و زمینه را برای اپیزودهای تماشایی (و امیدوارم بودجه بیشتر) هموارتر کند. تا پایان تیتراژ برخی از موسیقی های هوی متال عالی باقی بمانید.

Underworld: Evolution فرار از خواب را ارائه می دهد که شهوات تاریک ، قدرت ، جاه طلبی بیش از حد ، فداکاری کورکورانه و خلوص بینایی را جستجو می کند تا از اینها بگذرد. فقط انتظار شکسپیر را نداشته باشید.

جهت دانلود فیلم Underworld: Evolution 2006 (جهان زیرین: تکامل) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


عنوان: Underworld: Evolution (2006) بازیگران: Kate Beckingsale، Scott Speedman، Michael Sheen، Shane Brolly، Bill Nighy، Derek Jakobi اولین دنیای زیرین خوب بود ، عالی نبود ... فقط خوب. اما بعد از مدتی به نوعی روی من رشد کرد. اولین باری که آن را دیدم فکر کردم ... مرد این واقعاً همان چیزی نیست که می توانست بوده باشد. و این نبود. از دست دادن اقدامات ، خون آشام ها و درگیری های بیشتر بین خونخوارها و گرگینه ها بود. آیا این دنباله موفق شد آنچه در اصل از دست رفته بود را به ما بدهد؟ داستان این بار در مورد اولین خون آشام اصلی و اولین گرگینه اصلی است. در جهان زیرین: تکامل خون آشام اول مارکوس نام داشت و برادرش ویلیام اولین گرگینه بود. آنها در حال جنگ هستند زیرا ویلیام رهبر گروه گرگینه یک موفوی شرور است که روستاها را به چپ و راست می کشد و تخریب می کند. ویکتور رهبر ویپ ها می خواهد ویلیام تا ابد حبس شود ، مارکوس. برادر خون آشام ویلیامز مخالف آن است ... اما به خاطر صلح با ویکتور با آن همراه می شود. چند هزار ساله سریع و سریع ... و اکنون مارکوس می خواهد برادرش را آزاد کند تا یک نژاد جدید از نیمی از خون آشام ها که نیمی از گرگ ها هستند را ایجاد کند.

لن ویزمن به این دنباله همان ظاهر تمیز و جیر جیر را می دهد که اولین فیلم داشت. از نظر نگاه و احساس جهان زیرین: تکامل بسیار شبیه فیلم اصلی است. به نظر می رسد همه چیز از طریق یک نور آبی / فلزی فیلتر می شود. جهان زیرین: تکامل نرم و لطیف به نظر می رسد. تنها چیزی که واقعاً تغییر می کند این است که فیلم اول بیشتر در یک محیط شهری اتفاق افتاده است ... اینجا ما وارد چوب می شویم. تعداد زیادی کوه ، غار و ساختمانهای متروکه در وسط ناکجاآباد.

جهان زیرین: تکامل باعث بهبود بسیاری از مواردی شد که فیلم اول از دست رفته بود. اول از همه ، خون آشام های جهان زیرین: تکامل شرورتر هستند ، چیزی که من از فیلم اول متنفر بودم. در فیلم Underworld: Evolution اول خون آشام ها به تصویر کشیده شده است که این دسته از پنسی هایی است که در قصرهایی آویزان هستند و در لیوان شراب خون می نوشند و در مورد یکدیگر شایعه می کنند. در این مورد ، این خون آشام های شایعه با مارکوس شرور و خونخوار جایگزین شده اند ، که از خواب طولانی خود زنده شده است.

جالبترین قسمت جهان زیرین: تکامل برای من خون آشام مارکوس بود ، جلوه های آرایش کار بر روی این شخصیت خارق العاده بود. خفاش غول پیکر او مانند بالهایی که بسیار کشنده به نظر می رسد بسیار جذاب است! این شخصیت واقعا شیطانی ، خشن است و اجازه می دهد طبیعت خون آشام او سست شود. اساساً او مشکلی برای مکیدن زندگی هر کسی که سر راهش قرار می گیرد ندارد.

و صحبت از جلوه های ویژه آرایش ، جایزه وایزمن را به خاطر انتخاب انتخاب بازیگران در لباس گرگ به جای استفاده بیش از حد از جلوه های رایانه ای ، به او وادار می کند . من دوست داشتم که گرگینه ها از این نظر واقع بینانه تر به نظر می رسند. البته CGI در توالی های خاصی درگیر است اما تحت کنترل قرار می گیرد و بیش از حد استفاده نمی شود. توالی های تحول نیز عالی هستند.

چند مورد وجود داشت که به نظر من منطقی نبود. برای مثال: چرا مارکوس تنها خون آشام بود که بال داشت؟ خوب او اولین خون آشام بود ... اما آیا فرزندان او نیز بال ندارند؟ در جهان زیرین: تکامل توضیحی در این باره داده نشده است. همچنین ، اگر مارکوس و ویلیام اولین خون آشام ها و گرگینه ها بودند ... چطور شد که شدند؟ منشا آنها کاوش نمی شود بلکه به سادگی امری طبیعی تلقی می شود. من هم آن را دریافت نکردم. و چگونه می توان ویلیام را برای هزاران سال در داخل یک مارکوفاژ محبوس کرد ، فقط بیرون می آید و همانطور که فقط برای یک یا دو روز در آن قفل شده بود دور می زند؟ او تغذیه نکرده بود ، گرگها تا آنجا که من می دانم برای همیشه زندگی نمی کنند و موهایش کمترین طول ندارد ... چه؟ شاید من در میان این همه خون آشام ها و فلاش بک ها چیزی را از دست داده باشم. و موارد زیادی وجود دارد. من حدس می زنم که بسیاری از این س questionsالات در ادامه در آینده پاسخ داده شوند ، بنابراین بگذارید منتظر آن بمانیم ، مطمئنم که این اتفاق خواهد افتاد.

فیلم نوعی سکانس خاصی دارد که در آن آنها خیلی راحت صحبت می کنند این خون آشام ها دوست دارند فقط به چالش چت چت به نمایشی ترین شکل در مورد همه چیز بپردازند. از این طریق جهان زیرین: تکامل شباهت زیادی به فیلم اول دارد.

از طرف جایزه ، ما می توانیم بخشی از بدن برهنه کیت بکینالز را ببینیم ، اما فقط تا حدی. او واقعاً هرگز تمام راه را طی نمی کند. شاید برای ویزمن سخت بوده که همسرش با سپیدمن رابطه برقرار می کند. اتفاقاً خانمها ، اسپیدمن ولگرد خود را نشان می دهد. بنابراین از آن لذت ببرید! بنابراین ، در پایان ، جهان زیرین: تکامل تمام مواردی را که در مورد اول کار نکرده است ، حل کرده است. خون بیشتر ، اقدام بیشتر ، تأثیرات بهتر ، گرگینه ها واقع بین تر به نظر می رسند و رهبر خون آشام شیطانی یک مادر شرور است. عاقبت خوب ، جرات می کنم بگویم مطمئنا بهتر از نسخه اصلی است.