دانلود فیلم Treasure Island 2012 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Treasure Island 2012 با زیرنویس فارسی

فیلم Treasure Island در ژانر(های) فیلم تلویزیونی, ماجراجویانه, اکشن, ساخته شده و در سال 2012 به روی پرده رفته است. Treasure Island به کارگردانی در کشور(های) ایرلند, بریتانیا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Eddie Izzard, Elijah Wood, Philip Glenister, Rupert Penry-Jones, Toby Regbo, Daniel Mays, Reda Kateb, Donald Sutherland, David Harewood, اشاره کرد. رده سنی فیلم N/A و زبان(های) فیلم آلمانی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.2/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Treasure Island 2012 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
فیلم تلویزیونی ماجراجویانه اکشن
امتیاز :
6.2/10 56%
کشور :
ایرلند بریتانیا
زبان :
آلمانی
سال :
2012
رده سنی :
N/A
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

این فیلم داستان دو بخش از زندگی جیم هاوکینز است که ناگهان به جزیره ای منتقل می شود و در آنجا رییس دزدان دریایی است.

In 1765, young English boy Jim Hawkins gets involved with buccaneers during his quest to find pirate Captain Flint's treasure buried on a secret island.

IMDb
6.2/10
56%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Treasure Island 2012

Treasure Island داستان دو بخش از زندگی جیم هاوکینز است که ناگهان به جزیره ای منتقل می شود و در آنجا رییس دزدان دریایی است.
جزیره گنج ، نام فیلمی اکشن و ماجرایی محصول سال ۲۰۱۲ به کارگردانی استیو بارون می‌باشد. داستان «جیم هاوکینز» پسر جوان انگلیسی است که در سال ۱۷۶۵، برای یافتن گنج مدفون شده کاپیتان «فلینت» سوار بر کشتی اسکانی هیسپانیولا می شود. اما در کشتی آشپزی مرموز به نام «لانگ جان سیلور» است. او در واقع یک دزد دریایی است و این شروع تازه اتفاقات این داستان است.

جهت دانلود فیلم Treasure Island 2012 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من این نظرات را با کمی سرگرمی خوانده ام. من همچنین کتاب را بیش از یک بار خوانده ام و آن را دوست دارم. من همچنین رابرت نیوتن را دوست دارم که همیشه لانگ جان سیلور خواهد بود. اما به تغییرات، نادرستی ها، داستان تغییر یافته یا هر چیز دیگری که برای نقد Treasure Island یافت می شود اهمیتی نمی دهم. این یک سرگرمی بسیار خوب با یک بازیگر بسیار مناسب، از جمله ادی ایزارد، و به اندازه کافی فشرده در فیلم Treasure Islandنامه است که آن را بسیار قابل تماشا می کند. تماشای آن بر روی DVD بدون تبلیغات به وضوح کمک می کند، اما من نمی توانم درک کنم که چگونه کسی نمی تواند از این ماجراجویی لذت ببرد زیرا این همان چیزی است که هست. این تلاشی برای تولید یک کلاسیک نیست، بلکه تلاشی ساده برای تولید یک داستان خوب و خوب است. لعنتی به تفریح ​​خوب.

جهت دانلود فیلم Treasure Island 2012 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من از این سریال کوتاه لذت بردم با اینکه مثل یک بیننده دیگر کتاب را نخوانده ام و تعابیر فیلم دیگری را ندیده ام. با تماشای آن، قصد دارم کتاب را بخوانم. پس از آن، ممکن است همانطور که منتقد دیگری می گوید، 3 ساعت در صفحه نمایش غر بزنم، اما به عنوان اولین برداشت، فکر کردم سرگرمی خوبی است.

من به خصوص دوست داشتم که چگونه فیلم این لحظات را داشت که به شوم اشاره می کرد. نیروها و "جادوی سیاه" - چگونه آنها در حال وزن کردن لنگر و غیره به یک کانکس دریایی غم انگیز و غمگین نفوذ می کنند.

ادی ایزارد فوق العاده است - بسیار دوست داشتنی و بسیار واقعی. مردی سخت‌گیر اما عمل‌گرا، او نمایش را می‌دزدد. بله، باید برای دانی ساترلند پول آسانی بود، اما چه خوب.

تفاوت Treasure Island با دزدان دریایی کارائیب این است که این یک درام است (جذب، واقعی) و دزدان دریایی یک کمدی مطمئناً فیلم ایراداتی دارد اما از ابتدا تا انتها مرا تحت تأثیر قرار داد. خیلی خوب.