دانلود فیلم Traffic 2000 (قاچاق) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم قاچاق 2000 بدون سانسور

فیلم قاچاق در ژانر(های) هیجان انگیز, درام, جنایی, ساخته شده و در سال 2000 به روی پرده رفته است. Traffic به کارگردانی Steven Soderbergh, در کشور(های) آلمان, ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Benicio del Toro, Jacob Vargas, Andrew Chavez, Michael Saucedo, Tomás Milián, Jose Yenque, Emilio Rivera, Michael O'Neill, Michael Douglas, Russell G. Jones, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم اسپانیایی, انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 86/100 می باشد. برای دانلود فیلم Traffic 2000 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
هیجان انگیز درام جنایی
امتیاز :
7.6/10 93% 86/100
کشور :
آلمان ایالات متحده آمریکا
زبان :
اسپانیایی انگلیسی
سال :
2000
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

یک قاضی محافظه کار توسط رئیس جمهور امریکا منصوب می شود تا جنگ کشور بر علیه مواد مخدر را رهبری کند، اما طولی نمی کشد که در میابد دختر نوجوان خودش هم معتاد است...

An exploration of the United States of America's war on drugs from multiple perspectives. For the new head of the Office of National Drug Control Policy, the war becomes personal when he discovers his well-educated daughter is abusing cocaine within their comfortable suburban home. In Mexico, a flawed, but noble policeman agrees to testify against a powerful general in league with a cartel, and in San Diego, a drug kingpin's sheltered trophy wife must learn her husband's ruthless business after he is arrested, endangering her luxurious lifestyle.

IMDb
7.6/10
93%
m
86/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Traffic 2000

یک قاضی محافظه کار توسط رئیس جمهور امریکا منصوب می شود تا جنگ کشور بر علیه مواد مخدر را رهبری کند، اما طولی نمی کشد که در میابد دختر نوجوان خودش هم معتاد است...

جهت دانلود فیلم Traffic 2000 (قاچاق) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


یک فیلم پیچیده و خیره کننده ، "ترافیک" نگاهی سخت و بی ادبانه به اصطلاح "جنگ با مواد مخدر" دارد که کاملاً واضح و سازش ناپذیر است. کارگردان استیون سودربرگ دیدگاههای مختلف فرهنگ مواد مخدر - مصرف کنندگان ، فروشندگان ، پلیس و سیاستمداران - را در نظر می گیرد و داستانهای متفاوت آنها را با هم در یک داستان واحد می افکند که هم در عقاید عمیق است اما هم درک آن بسیار ساده است. از نظر داستان ، کارگردانی و شخصیت ها ، "ترافیک" به راحتی بهترین فیلم سودربرگ تا به امروز و یکی از بهترین فیلم های ساخته شده در سال های اخیر است.

"ترافیک" نگاهی به دنیای مواد مخدر از طریق داستان ها و زندگی شخصیت های مختلف. برخی از آنها به طور متصل به یکدیگر متصل هستند. بعضی نیستند داستان خاویر رودریگز (بنیسیو دل تورو) ، یک پلیس مکزیکی در تلاش است تا فاصله خود را از فسادی که به نظر می رسد همه جا او را دنبال می کند ، حفظ کند. داستان ری کاسترو (لوئیز گوزمن) و مونتل گوردون (دون شیدل) ، دو مأمور DEA در تلاشند تا فروشنده سطح پایین مواد مخدر ادواردو روئیز (میگوئل فرر) را علیه رئیس کارتل مواد مخدر خود قرار دهند. داستان هلنا آیالا (کاترین زتا-جونز) ، همسر بی خبر رئیس کارتل مواد مخدر است که ناگهان می فهمد شوهرش واقعاً کیست و برای تأمین هزینه های زندگی چه کاری انجام می دهد. و سپس رئیس جدید DEA ، رابرت ویکفیلد (مایکل داگلاس) وجود دارد ، مردی که در ماموریت خود برای جلوگیری از جنگ با مواد مخدر بسیار پیچیده است ، و او متوجه نمی شود که دخترش کارولین (اریکا کریستنسن) معتاد به ترک شده است . دقیقاً مانند دنیای واقعی ، وقایع هر داستان به طور مستقیم یا غیرمستقیم بر وقایع دیگران تأثیر می گذارد و همه شخصیت ها را به نقش خود در فرهنگ مواد مخدر وا می دارد. . . و اگر هر کاری بتوانند انجام دهند ، این نقشها را تغییر دهند.

از نظر داستانی ، "ترافیک" کاملاً درخشان است. من هنوز متعجب هستم که فیلم می تواند این همه داستان و ده ها شخصیت را بدون زحمت پوشش دهد. هر داستان - خواه به عهده گرفتن هلنا در نقش شوهرش در فروش مواد مخدر باشد ، یا رابرت جلسات DEA را لغو کند تا بتواند با دختر معتاد خود مقابله کند - بسیار قدرتمند و بی رحمانه صادقانه است. "ترافیک" از دیدن مسائل سخت یا ناراحت کننده ترس ندارد. "ترافیک" ، تا حدودی شگفت آور ، هرگز موعظه نمی کند - اگرچه می توان گفت که پیام فیلم اساساً ضد مواد مخدر است ، اما هرگز بیرون نمی آید و کاملاً آن پیام را می گوید. در یک فیلم کم نظیر سخنرانی بزرگوارانه ای در جایی از فیلم وجود دارد که استفاده از مواد مخدر را نکوهش می کند - نه "ترافیک". به اندازه کافی عاقلانه است که اجازه دهید بیننده بدون اینکه هیچ وقت موعظه کند ، پیام های مورد نظر خود را از فیلم بگیرد (یک جنجال جزئی - آیا شخصیت مایکل داگلاس واقعاً باید تزار جدید مواد مخدر در ایالات متحده باشد؟ واقعیت این که وی مقام عالی مقام مواد مخدر در قانون اجرای قانون در ایالات متحده بود و دخترش به مواد مخدر اعتیاد داشت. خوب ، به نظر می رسید که کمی دور از ذهن و کمی بیش از حد شبیه به فیلم است. اگر آقای داگلاس به جای مقام عالی مقام ، یکی از مقامات ارشد مواد مخدر در دولت فدرال را بازی می کرد ، من شخصیت او را پیدا می کردم باورنکردنی تر باشد.)

سودربرگ نیز با کارگردانی "ترافیک" در بالای بازی خود است. قاچاق عملاً کاملاً با دوربین دستی فیلمبرداری می شود و به هر صحنه احساس نزدیک و شخصی می بخشد. کمبود مشخص موسیقی زمینه نیز وجود دارد که باعث می شود بیننده احساس کند در حال شنود صحنه های زندگی واقعی است و فقط تماشای فیلم نیست. این تکنیک ها یک تجربه کاملاً شخصی و شدید را ایجاد می کنند. سودربرگ همچنین از تکنیکی که در برخی دیگر از فیلم های خود (خارج از دید ، ارین بروکوویچ) استفاده کرده است استفاده می کند - صحنه های خاصی با رنگ خاصی فیلتر می شوند تا روحیه یا احساس آگاهی از آنچه اتفاق می افتد را افزایش دهند. به عنوان مثال صحنه های مکزیک با حضور کارآگاه مکزیکی خاویر ، همه با زردی بسیار روشن ، تقریباً گمراه کننده فیلمبرداری شده اند. این تکنیکی است که ممکن است گاهی اوقات تحریک کننده باشد ، اما در بیشتر موارد ، هدفی جسورانه دارد که واقعا به فیلم می افزاید.

در مورد شخصیت ها و بازیگری. . . jeez ، "ترافیک" بدون شک یکی از بهترین بازیگران فیلم در تمام دوران ها است. منظورم اینه هیچ پیوند ضعیفی ، هیچ شخصیت ضعیف نوشته شده و هیچ شخصیت بد بازی وجود ندارد. هر شخصیت شخصیت قابل توجهی را به داستان در "ترافیک" اضافه می کند ، و هر بازیگر برجسته است. Kudos باید به سراغ یکی از بهترین بازیگران گروه در تمام دوران برود. به ویژه سه بازیگر برجسته هستند - بنیسیو دل تورو (که برای بازی خود برنده اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد) ، دون چیدل (که در واقع کمی بهتر از بازی درخشان آقای دل تورو ، IMHO بود) و کاترین زتا -جونز من معمولاً از توصیف یک فیلم متنفرم و از استفاده از کلمه "بی عیب و نقص" استفاده می کنم ، اما بازیگران فیلم "ترافیک" در واقع بی عیب و نقص بودند.

"ترافیک" ، با نگاه بی نظیر خود به استفاده از مواد مخدر در آمریکا امروز ، ممکن است در بعضی مواقع تماشا کردن ناخوشایند باشد. قطعاً نمی توان از آن به عنوان یک فیلم "شاد" یا "احساس خوب" نام برد. این واقعیت را تغییر نمی دهد که یک فیلم شگفت انگیز ، قابل تأمل ، قدرتمند است - و بدون شک بهترین فیلم منتشر شده در سال 2000 است. من نمی توانم قاچاق را به اندازه کافی توصیه کنم. درجه: الف

جهت دانلود فیلم Traffic 2000 (قاچاق) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


TRAFFIC / (2000) *** 1/2 (از چهار)

"ترافیک" باعث تحسین برانگیزترین ستایش ها در سال 2000 شد. آیا تولید مطابق انتظارات آن است؟ تا حدی این یک فیلم نیست که خانواده را در یک بعد از ظهر یکشنبه به آنجا ببرد و همچنین یک ولخرجی پاپ کورن "سرگرم کننده" نیست. «ترافیک» یکی از بهترین فیلم های سال است اما برای همه فیلم نیست. من ناامید کننده های زیادی داشتم و فکر می کنم بسیاری از مخاطبان از سبک مستند مانند و ساختار غیرمعمول آن راضی نیستند. "ترافیک" هنوز یک موفقیت بزرگ در ساخت فیلم است و سبک بصری شایسته برخی ، اما نه همه ، تحسین بزرگ آن است.

استیون سودربرگ ، کارگردان فیلم ، برای هر دو نامزد اسکار شد فیلم های سال گذشته: "ارین بروکوویچ" با بازی جولیا رابرتز و این حماسه درباره جنگ بی پایان مواد مخدر. قاچاق اول سرگرم کننده و جذاب است ، اما این در داستان آن پیچیده تر است. در واقع سه نقشه جداگانه در اینجا وجود دارد ، اولین جزئیات دو پلیس تیجوآنا (بنیسیو دل تورو و جیکوب وارگاس) که خود را در میان یک پلیس فاسد پلیس پیدا می کنند ، و برای Gereal Arturo Salazar (توماس میلیان) ، بزرگترین متجاوز مواد مخدر مکزیک که می خواهد کار می کنند برای بستن کارتل مواد مخدر تیجوانا با دستگیری یک آدمکش معروف (کلیفتون کالینز جونیور).

داستان دوم مایکل داگلاس را به عنوان قاضی دادگاه عالی ایالتی اوهایو سزار جدید مواد مخدر کشور را تبدیل کرده است. همانطور که می بینیم او شغل وحشیانه ای دارد ، اما سخت تر بودن پدر یک دختر 16 ساله (اریکا کریستنسن) ، که در مدرسه مستقیم A می شود ، اما از مواد مخدر سنگین استفاده می کند و در نهایت خودش را برای آنها روسپی می کند وقتی عرضه کم می شود امی ایروینگ نقش مادرش را بازی می کند که خودش در جوانی همه نوع مواد مخدر را در بازار امتحان کرده و فکر می کند در این زمینه بلوغ باید آزادی بیشتری به دخترش داده شود. همسر او کاملاً مخالف است.

داستان سوم کمی پیچیده تر است و با واکنش های یک خانه دار باردار معمولی ، هلنا (کاترین زتا جونز) روبرو می شود ، وقتی متوجه شوهرش کارلوس آیالا می شود ( استیون بائر) ، یک مدیر اجرایی نیست ، بلکه یک ارباب مواد مخدر با قدرت بالا است. هنگامی که مأموران مخفی DEA مونتل گوردون (دون شیدل) و ری کاسترو (لوئیز گوزمن) یک کارتل معتبر مواد مخدر به رهبری خوان اوربرگون (بنجامین برات) را دستگیر کردند ، او را بازداشت کردند. هلنا با کمک وکیل خود (دنیس کوئید) باید با فشارهای دشمنان خواستار شوهرش و همچنین DEA مقابله کند. میگل فرر در نقش یک فروشنده مواد مخدر میانه رو بازی می کند که توسط مأموران DEA دستگیر می شود و برای شهادت دادن علیه روسای قدرتمندی که برای آنها کار می کند مصونیت دارد.

"ترافیک" دلهره آور ، دلسوزانه ندارد لحنی دشوار برای تماشای آن که "Requiem for a Dream" اوایل سال گذشته داشت ، که همچنین شامل سه داستان متفاوت گرچه موازی بود. در آن فیلم استفاده از مواد مخدر به عنوان موفقیت شخصی و به دنبال آن ویرانی و مجازات به تصویر کشیده شد. "ترافیک" در واقع مواد مخدر را شخصی نمی کند ، گرچه طرح داستان دختر معتاد مایکل داگلاس به مواد مخدر ایده را لمس می کند و بازیگران به خوبی می توانند نگرش های این شخصیت را به خانه برسانند اما فیلم بیشتر در مورد جنگ است مواد مخدر در آمریکا به عنوان یک کشور ، و اینکه چگونه یک نبرد است که احتمالاً به این زودی ها پیروز نمی شود. این تصویر احساسی از شخصیت ها را ندارد مانند "Requiem for a Dream" با سبک های بسیار دقیق و جلوه های دوربین. "ترافیک" فقط از نظر عاطفی عمیق نیست به اندازه ارزشمندی "نیاز به یک رویا." . او حتی به کوچکترین صحنه ها نیز توجه می کند. صحنه ای را بگیرید که شخصیت بنیسیو دی تورو با زوج جوان متاهلی روبرو می شود که از ماشین دزدیده شده خود شکایت دارند. بسیاری از کارگردانان می توانستند این صحنه را روی میزهای تدوین بگذارند یا کم لطفی از آن می کنند زیرا اهمیت آن به اندازه صحنه های دیگر نیست. او روحیه مناسب ، سردرگمی شخصیت ها را بدست می آورد ، همه در حالی که پیشرفت شخصیت De Toro را بیشتر می کند. هر صحنه مجزا در اینجا به لطف خاص خود جالب است.

یک بازیگر درجه یک در نمایش "ترافیک" عملکرد فوق العاده ای دارد. ما از بازیگرانی مانند مایکل داگلاس ، امی ایروینگ ، دنیس کوئید ، بنیسیو دل تورو و آلبرت فینی بازی های خوبی را انتظار داریم و دریافت می کنیم ، اما همچنین برخی از تازه واردان هستند که با مواد خود می درخشند ، از جمله اریکا کریستنسن و توپهر گریسر. بازیگران واقعاً توجه ما را به خود جلب می کنند و با زمان اجرا نزدیک به 150 دقیقه ، ضروری است. قاچاق کاملاً ساخته شده و کاملاً انتخاب شده است - این نوعی فیلم است که در آن از تئاتر بیرون می روید و می خواهید نظرات خود را در مورد آن بحث کنید.

جهت دانلود فیلم Traffic 2000 (قاچاق) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


قاچاق بیش از هر سطحی ارائه می دهد و مطمئناً قفلی برای بهترین فیلم سال است. سودربرگ عملکرد شگفت انگیزی داشته است و تطبیق پذیری استثنایی در انتخاب ژانرها و چابکی فوق العاده ای در ایجاد تعادل بین هنر و سرگرمی نشان داده است. او همیشه درخشان ترین و غیرقابل پیش بینی ترین فیلمساز آمریکا در دهه گذشته بوده است و ترافیک اوج کار او بوده است. اول از همه، این یک حماسه بسیار سرگرم‌کننده است که کارهای بزرگ دهه 1970 را به یاد می‌آورد، زمانی که کارگردان‌هایی مانند رابرت آلتمن و فرانسیس فورد کاپولا مخاطبان انبوه را با آثاری با محتوای واقعی درگیر کردند. سودربرگ روی بوم بزرگ‌تری نسبت به قبل کار می‌کند و چندین شخصیت و خطوط داستانی را در مقابل یکدیگر و از هم جدا می‌کند، به طوری که تصاویر و مضامین هم قافیه و منعکس می‌شوند. اگرچه موضوع بحث قاچاق مواد مخدر است، اما قاچاق فی نفسه یک «مسائل» نیست. در عوض، این یک تریلر دراماتیک عمیقاً تأثیرگذار است که در آن نیروهای مخرب مواد مخدر بخش‌های مختلف جامعه را درگیر می‌کنند. آنچه در مورد کارگردانی بسیار تأثیرگذار است این است که چگونه سودربرگ موفق می شود از احساسات گرایی و اخلاقی سازی در مورد مواد مخدر اجتناب کند. همانند ارین بروکوویچ، غیبت برازنده ای از خود بزرگ بینی و هجوم در ارائه وجود دارد. با این حال، این بدان معنا نیست که فیلم فاقد دیدگاه قوی است.

از نظر سبک، قاچاق نشان دهنده یک پیشرفت بزرگ است. سودربرگ قاچاق را خودش (با نام مستعار پیتر اندروز) فیلمبرداری کرد و ترافیک تمام آزمایش‌های گذشته‌اش را با رنگ، نور موجود، و کارهای دستی سال‌های نوری فراتر از The Limey و Out of Sight می‌گیرد. او سبکی درخشان خلق کرده است که به بهترین وجه می تواند به عنوان طبیعت گرایی اکسپرسیونیستی شناخته شود. سبک دستی شل او به فیلم لحنی واقع گرایانه بسیار خودانگیخته می بخشد، اما تغییرات رنگی درام را تقویت می کند. هر خط داستانی ظاهر متمایز خود را دارد که احساساتی را که زیر فیلم قرار دارند برجسته می کند. (داستان مکزیک مربوط به بنیسیو دل تورو با رنگ زرد خاکی اشباع شده روایت می شود، داستان مایکل داگلاس و دخترش اریکا کریستنسن با رنگ آبی آکواریومی روایت می شود، در حالی که داستان کاترین زتا جونز، لوئیس گوزمن-دون چیدل نور طبیعی در دسترس دارد. نگاه کن). تکنیک دوربین سودربرگ علاوه بر اینکه از نظر بصری چشمگیر و به شیوه ای کاملاً بی تکلف است، از مهارت صرف فراتر رفته و در واقع به شخصیت دیگری در فیلم Traffic تبدیل می شود. طبق معمول سودربرگ، فیلم با قدرت و مهارت موسیقایی تدوین می‌شود، جایی که زمان از بین می‌رود و گسترش می‌یابد، و شخصیت‌ها در حال انعکاس اعمال گذشته دیده می‌شوند.

من از صحبت نکردن در مورد بازیگری کوتاهی کرده‌ام. . قاچاق گروه بازیگران شگفت انگیزی دارد که همه در اوج بازی خود کار می کنند. با این حال، بنیسیو دل تورو قطعاً با عملکرد موفق خود برجسته است. به نظرم تصادفی نیست که فیلم با نماهایی از او شروع و به پایان می رسد. او نقش خاویر رودریگز، یک افسر پلیس مکزیکی را بازی می کند که در یک سیستم بیهوده و فاسد گرفتار شده است، و این برای شخصیتی مانند مایکل کورلئونه جذاب است. دل تورو فوق‌العاده آرام و ظریف است و افکار و احساسات خود را از سایر شخصیت‌های فیلم محرمانه نگه می‌دارد، اما آن را با دوربین به اشتراک می‌گذارد. دل تورو مخاطب را در دنیایی از انتخاب‌های غیرممکن و فساد اخلاقی هدایت می‌کند، که بی‌صدا با درگیری شدید درست زیر سطح آب می‌جوشد. بنیسیو سال‌هاست که یک بازیگر مستقل است، اما قاچاق باید سهام او را از پشت بام بیرون بیاورد. اگر عدالت در این دنیا وجود داشته باشد، او با فراوانی جوایز بهترین بازیگر مرد پاداش خواهد گرفت.

مایکل داگلاس نیز فوق‌العاده است و بازی قوی دیگری را به گالری مردان ناقص قدرت خود اضافه می‌کند. او ترس و آسیب پذیری واقعی را در صحنه ای دلخراش نشان می دهد که در آن به دنبال دخترش در لانه فروش مواد مخدر می گردد. من قبلاً اریکا کریستنسن را ندیده بودم، اما او اولین حضور چشمگیر را انجام داد. دون چیدل و لوئیس گوزمن (آنها باید به عنوان یک تیم در هر فیلمی بازی کنند!) مثل همیشه شل، بی بند و بار و خودجوش هستند، و همچنین تسکین کمیک زیادی و همچنین واقعی نگه داشتن آن. کاترین زتا جونز 180 کامل از نقش‌های گذشته‌اش را می‌گیرد و به طرز تحسین‌آمیزی برخلاف قیافه‌اش بازی می‌کند، در حالی که در محیط‌های غم‌انگیز پرتاب می‌شود، بسیار باردار به نظر می‌رسد. دنیس کواید به عنوان یک وکیل فاسد به درستی لزج است.

به هر حال، علاقه مندان به فیلم و هر کس دیگری که برای یک قطعه فیلمسازی واقعی گرسنه است، باید نفس راحتی بکشد و از اینکه سودربرگ برای نجات این روز آمده است تشکر کنند.

جهت دانلود فیلم Traffic 2000 (قاچاق) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در اوایل سال 2000، فیلم کارگردان استیون سودربرگ، ارین بروکوویچ، در باکس آفیس غوطه ور شد (بیش از 130 میلیون دلار درآمد داشت) در حالی که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. اکنون سودربرگ با اکران آخرین فیلمش، ترافیک، نامزدی اسکار بهترین کارگردانی و بهترین فیلم را برای هر دوی قاچاق ها به دست می آورد. جای تعجب نیست، زیرا ترافیک یکی از جذاب‌ترین فیلم‌هایی است که در سال 2000 به نمایش درآمده است.

ترافیک مسائل پیچیده مربوط به جنگ با مواد مخدر در ایالات متحده و مکزیک را از نظر می‌گیرد. از این ملت ها به عنوان یک کل تا سطح بسیار شخصی. در این فیلم، سه داستان برای نشان دادن تقریباً غیرممکن بودن توقف تجارت مواد مخدر، علیرغم میلیاردها دلاری که ایالات متحده هر سال صرف این هدف می‌کند، آشکار می‌شود. در حالی که داستان‌ها به هم مرتبط هستند، شخصیت‌ها به ندرت، یا هرگز، با یکدیگر برخورد می‌کنند. این یکی از عناصری است که به سودربرگ این امکان را می دهد که پیام خود را به نحو مؤثری ارائه کند.

داستان اول بنیسیو دل تورو را در نقش خاویر رودریگز رودریگز نشان می دهد. او که یک پلیس در باجا، مکزیک است، قانون را اجرا می کند و اجازه می دهد چرخ ها گهگاهی روغن کاری شوند. ژنرال قدرتمند سالازار پس از کشتن مواد مخدر بزرگ در کارتل مواد مخدر خوارز، وارد عمل می شود تا تمام مواد مخدر و اعتبار را مصادره کند. بعداً، خاویر و شریک زندگی‌اش توسط سالازار استخدام می‌شوند تا با کمک به او در سرنگونی کارتل Obregon که مدتی است تیجوانا را گرفتار کرده، در جنگ علیه مواد مخدر بجنگند.

در همین حال، قاضی رابرت به ایالات متحده بازگشت. ویکفیلد (مایکل داگلاس) از دادگاه عالی اوهایو قرار است توسط رئیس جمهور به عنوان رهبر جدید کشور در جنگ مواد مخدر منصوب شود. برای قاضی، جنگ مواد مخدر بیشتر از چیزی که تصورش را می‌کرد شخصی‌تر می‌شود.

در سن دیگو، مونتی (دان چیدل) و ری (لوئیس گوزمن) دو مامور فدرال هستند که یک ماده مخدر را مرتکب می‌شوند. یک تامین کننده مواد مخدر لزج به نام ادواردو روئیز (میگل فرر) را شکست. وقایع بعدی آنها را به زنجیره غذایی مواد مخدر سوق می دهد تا کارلوس آیالا، مردی مرفه حومه شهر که مواد مخدر غیرقانونی را از مکزیک به کشور قاچاق می کند. دستگیری او باعث می‌شود که همسر باردارش هلنا (کاترین زتا جونز که در طول فیلم واقعاً باردار بود) در حین مراقبت از پسرشان، هزینه‌های دادگاه و یک بدهی 3 میلیون دلاری به اربابان مواد مخدر در مکزیک، خود را تامین کند.

ترافیک، نوشته سایمون مور (نویسنده مینی سریال بریتانیایی، Traffik، که این فیلمنامه بر اساس آن ساخته شده است)، به طرز فوق العاده ای ساخته شده و بافته شده است. ما به اندازه کافی در مورد هر شخصیت یاد می‌گیریم تا بینشی در مورد انگیزه‌های آنها برای دوره‌هایی که انتخاب می‌کنند به ما بدهد. در پایان فیلم، مسائل به درستی جمع بندی نشده است. پایان افسانه ای وجود ندارد این به سادگی به واقع گرایی مسائل ارائه شده در فیلم Traffic می افزاید. علاوه بر این، داستان‌های در هم تنیده این واقعیت را به وجود می‌آورند که مواد مخدر از آنچه فکر می‌کنید به شما نزدیک‌تر است.

فیلم‌نامه توسط گروه بازیگران فوق‌العاده تقویت شده است. زتا جونز و دل تورو هر دو برای ایفای نقش در قاچاق نامزدی گلدن گلوب برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن و بازیگر نقش اول مرد در درام شده اند. دان چیدل در نقش خود فوق العاده است. مایکل داگلاس اجرای معمول خود را ارائه می دهد در حالی که اریکا کریستنسن به عنوان دخترش کار خوبی انجام می دهد. Topher Grace (از برنامه تلویزیونی That 70's Show) به عنوان دوست پسر رده بالای خود و داروگر عالی است. شخصیت دنیس کوید، در حالی که به اندازه کافی بازی می‌شود، کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

داستان‌ها با استفاده از فیلترها و لنزهای مختلف فیلم‌برداری شده‌اند، و در حین رفتن فیلم به خوبی آنها را از هم جدا کرده و به لذت تماشای فیلم می‌افزایند. مکزیک از طریق یک دوربین دستی و لنز زرد فیلمبرداری می‌شود تا ظاهری خشک، دانه‌دار و لرزان به آن ببخشد که احساس ناآرامی مرتبط با وضعیت دل تورو را تشدید می‌کند. داستان داگلاس در ابتدا با رنگ آبی موقر و آرامش بخش فیلمبرداری می شود. داستان زتا جونز بدون استفاده از لنز فیلم‌برداری می‌شود و نشان می‌دهد که موقعیت و اقدامات او واقع‌بینانه‌ترین و دست‌نیافتنی‌ترین در بین تمام موارد ارائه‌شده است.

علی‌رغم برخی دیالوگ‌هایی که آمار را بیرون می‌دهد و کمی موعظه‌کننده به نظر می‌رسد. ترافیک در میان ده فیلم برتر سال 2000 قرار می گیرد و حتی از دیگر سرمایه گذاری سودربرگ، ارین بروکوویچ، پیشی می گیرد. اگر قاچاق اسکار بهترین فیلم را دریافت کرد، تعجب نکنید.

تا پایان فیلم، پیام واضح و قدرتمند است. مبارزه با مواد مخدر یک نبرد طولانی و دشوار است، اما بهتر از عدم مبارزه است.