دانلود فیلم Toy Story 3 2010 (داستان اسباب‌ بازی ۳) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم داستان اسباب‌ بازی ۳ 2010 با زیرنویس فارسی

فیلم داستان اسباب‌ بازی ۳ در ژانر(های) انیمیشن, خانوادگی, کمدی, ساخته شده و در سال 2010 به روی پرده رفته است. Toy Story 3 به کارگردانی Lee Unkrich, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Tom Hanks, Tim Allen, Joan Cusack, Don Rickles, Wallace Shawn, John Ratzenberger, Estelle Harris, Blake Clark, Jeff Pidgeon, Ned Beatty, اشاره کرد. رده سنی فیلم G و زبان(های) فیلم انگلیسی, اسپانیایی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 8.2/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 92/100 می باشد. برای دانلود فیلم Toy Story 3 2010 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
انیمیشن خانوادگی کمدی
امتیاز :
8.2/10 98% 92/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی اسپانیایی
سال :
2010
رده سنی :
G
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

در انیمیشن داستان اسباب بازی 3 2010 ، اندی 18 ساله شده است و قصد رفتن به دانشگاه را دارد. او که اسباب بازی هایش را بسیار دوست دارد و با آنها خاطرات بسیار زیادی دارد، می خواهد آنها را به اتاق زیر شیروانی ببرد تا آسیبی به آنها وارد نشود ولی به صورت تصادفی، اسباب بازی های او به دور انداخته می شوند. در ادامه اما اسباب بازی ها توانستند خود را نجات دهند. اندی قصد دارد وودی (با صدای تام هنکس) را به همراه خودش به دانشگاه ببرد، به همین دلیل سایر اسباب بازی ها تصمیم می گیرند که به مهد کودک اهدا شوند تا بتوانند برای همیشه در کنار بچه ها باشند و به وظیفه شان عمل کنند؛ اما همه چیز طبق خواسته های آنان پیش نمی رود، چرا که مهد کودک تحت سلطه یک خرس و دار و دسته اش می باشد و …

Woody, Buzz, and the rest of Andy's toys haven't been played with in years. With Andy about to go to college, the gang find themselves accidentally left at a nefarious day care center. The toys must band together to escape and return home to Andy.

IMDb
8.2/10
98%
m
92/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Toy Story 3 2010

در انیمیشن داستان اسباب بازی 3 2010 ، اندی 18 ساله شده است و قصد رفتن به دانشگاه را دارد. او که اسباب بازی هایش را بسیار دوست دارد و با آنها خاطرات بسیار زیادی دارد، می خواهد آنها را به اتاق زیر شیروانی ببرد تا آسیبی به آنها وارد نشود ولی به صورت تصادفی، اسباب بازی های او به دور انداخته می شوند. در ادامه اما اسباب بازی ها توانستند خود را نجات دهند. اندی قصد دارد وودی (با صدای تام هنکس) را به همراه خودش به دانشگاه ببرد، به همین دلیل سایر اسباب بازی ها تصمیم می گیرند که به مهد کودک اهدا شوند تا بتوانند برای همیشه در کنار بچه ها باشند و به وظیفه شان عمل کنند؛ اما همه چیز طبق خواسته های آنان پیش نمی رود، چرا که مهد کودک تحت سلطه یک خرس و دار و دسته اش می باشد و …
زمانی که اسباب بازی ها ، به طور اشتباهی به یک مرکز مراقبت از کودکان تحویل داده می شوند ، وودی باید راهی پیدا کند تا دوباره به خانه شان برگردند. اما…
 اندی دیگه بزرگ شده است و کم کم روانه رفتن به دانشگاه میشود و اسباب بازی هایش که وودی و باز هم جزء آن‌ها هستند قرار است که داخل اتاق زیرشیروونی انبار شوند. ولی قبل از اینکه این اتفاق بیفتد به صورت تصادفی دور انداخته میشوند و بعد از گذراندن ماجراهایی، خود را در یک مهدکودک می یابند.

جهت دانلود فیلم Toy Story 3 2010 (داستان اسباب‌ بازی ۳) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


جنگ ستارگان. ایندیانا جونز. مشت دلار. بورن اینها همه سه گانه باورنکردنی هستند که می توانند ، می خواهند و باید در برابر زمان مقاومت کنند. بله ، من از ایندیانا جونز چهارم غفلت می کنم. با ذکر سومین داستان اسباب بازی ، من از ترس مرگ ترسیدم. می ترسد زیرا کفش های اصلی و عمده ای برای پر کردن دارد. نسخه اصلی شاهکاری است که انیمیشن را برای همیشه تغییر داده و دنباله آن یکی از بهترین های تاریخ فیلم است (منظورم این است). دو فیلم اول داستان اسباب بازی از بهترین فیلم های تاریخ هستند و تا امروز کل استودیوهای انیمیشن نتوانسته اند یک اونس از جادوی موجود در داستان اسباب بازی را تکرار کنند. آیا قسمت 3 حتی می تواند به دو قسمت اصلی نزدیک شود؟ دوستان من ، من بسیار خوشحالم که می گویم ، پاسخ بله قاطع است.

داستان اسباب بازی 3 دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که دو نفر اول انجام داده اند ، تحویل در تمام سیلندرها ، تمام جنبه های فیلم سازی و سرگرمی. شوخ طبعی برگشته ، قلب برگشته است ، بازیگران جذاب شخصیت ها بازگشته اند. این بار ، به لطف یک فیلمنامه باورنکردنی ، تعلیق بیشتر ، درام بیشتر و بسیاری شگفتی دیگر وجود دارد. مانند هر سه گانه تماشایی ، همه انتهای سست را در هم می پیچد. به معنای واقعی کلمه یافتن نقص یا لحظه ای کند در داستان اسباب‌ بازی ۳ دشوار است و حتی اگر وجود داشته باشد ، بلافاصله با خنده اصلی بعدی یا مکاشفه مهم بعدی بخشیده خواهد شد. عامل پیش بینی در داستان اسباب‌ بازی ۳ کم است و بازدهی برای همه تعلیق ها بسیار زیاد است. بچه ها ، داستان اسباب‌ بازی ۳ سینمایی تابستان است و هر ناامیدی را که امسال یا گذشته دیده اید جبران می کند.

درست مثل مضامین ظریف و زیربنایی داستان اسباب بازی 2 ، داستان اسباب بازی 3 نیز حول محور آن می چرخد این گروه از اسباب بازی ها و آخرین ماجراجویی آنها ، اما بسیار عمیق تر از آن زندگی می کنند. در ظاهر ، داستان اسباب‌ بازی ۳ درباره اسباب بازی ها در یک سری شرایط است که در یک مرکز مراقبت روزانه پیچیده است و همه آنچه که به نظر می رسد نیست. در همان زمان ، اندی به سمت دانشگاه می رود ، اما وودی کاملاً آماده نیست که صاحب خود و خاطرات بعدی را رها کند. جنبه های عمیق تر شامل پیری ، بزرگ شدن و حرکت به سمت جلو است. مایکل آرندت ، برنده اسکار ، نویسنده فیلم Miss Miss Sunshine ، در این سومین سفر در دنیای اسباب بازی ها پشت فیلمنامه دیدنی بود. سپس با کمک John Lasseter و Lee Unkrich (که به عنوان کارگردان کار می کند) ، ما شاهد ارجاعات زیادی به Pixar ، فیلم های دیگر ، قسمت های قبلی داستان اسباب بازی هستیم ، و حتی می توانیم اشاره کنیم که تأثیرات کل استودیوی انیمیشن ( میازاکی).

نوشتن تنها چیزی نبود که با دو فیلم اول داستان اسباب بازی هم تراز باشد. بازیگران صداپیشگی بار دیگر با حضور بازیگران محبوب ، استعداد کم ارزش و بازیگران شخصیت های عالی که این لایحه را پر کردند ، فوق العاده بود. حالا بیا ، فقط آنها را بخوان: تیم آلن ، تام هنکس ، جان کوزاک ، والاس شاون ، جودی بنسون ، استل هریس ، بلیک کلارک ، جان راتزنبرگر ، ند بیتی ، جف گارلین و مایکل کیتون. برخلاف آنچه سالانه Dreamworks به دست می آورد ، Pixar با دقت صداپیشگی خود را از نظر به دست آوردن بهترین نمایش ها انتخاب می کند ، نه برای تولید درآمد بیشتر. چون صادقانه بگویم ، آیا حتی نکته ای در صدای آنجلینا جولی در ببر کونگ فو پاندا وجود داشت؟ از طرف دیگر ، تعداد کمی از افراد می توانند باربی معتبری مانند جودی بنسون (معروف به آریل در پری دریایی کوچک) را بکشند. بازیگری قابل اعتماد و معتبر برای ایجاد احساسات دل انگیز به طول می انجامد و همه قطعاً در بازی A خود حضور داشتند.

لی اونكریچ داستان اسباب‌ بازی ۳ را با آهنگی باورنكردنی و با همان قلب و فداكاری لاستر كه بود مسئول دو نفر اول واقعیت این است که Pixar فیلم را با هم کارگردانی می کند ، زیرا آنها ایده ها و پیشنهادات خود را بین یکدیگر به اشتراک می گذارند. این واقعیت را می توان در سبک های مشابه گام برداشتن و کارگردانی مشاهده کرد که در کارهای بهتر Pixar مانند Ratatoille ، Finding Nemo و Up دیده می شود. همه آنها تکنیک مشابهی دارند که می توانند به همان اندازه اشک خنده را در خود جای دهند. اما برخلاف همه فیلم های دیگر پیکسار (به استثنای فیلم Incredibles) ، داستان اسباب بازی 3 دارای دوز زیادی از تعلیق و خطر است که یکی از جذاب ترین سکانس های متحرک این طرف قلعه در آسمان (ماجراجویی میازاکی) اوج می گیرد. شاهکار). بازرسان دیگر این موضوع را قبل از من متذکر شده اند ، اما این داستان اسباب بازی از نظر عمق و از نظر تصویری در برخی موارد کاملاً ترسناک است ، بنابراین هنگام تماشای داستان اسباب‌ بازی ۳ با بچه ها از این موضوع مراقب باشید. با صرف وقت زیاد برای این اسباب بازی ها ، درام کمی بالا می رود.

خط پایین: داستان اسباب بازی 3 با تبدیل شدن به بهترین قسمت سوم از ایندیانا جونز و آخرین جنگ صلیبی ، جایگاه خود را در درخشش سینما تضمین می کند ، بهترین دنباله از زمان Kill Bill Vol. 2 ، و بهترین فیلمی که امسال دیده ایم. داستان اسباب‌ بازی ۳ معمولاً خنده دار ، گاهی مهیج و گاه کاملاً تکان دهنده و اشک آور است. و بله ، درست مثل 10 دقیقه افتتاحیه Up ، یک سکانس اصلی وجود دارد که در آن Pixar با قلبهای شما بازی می کند مانند اریک کلپتون که اشک های بهشت ​​را بازی می کند. اگر از دو داستان اسباب بازی اول لذت برده اید ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد فصل سوم و امیدوارم آخرین داستان حماسه پر از کیفیت نباشد. اینکه چطور پیکسار می تواند بار دیگر تحویل دهد کاملاً فراتر از من است.

شاید والت دیزنی اگر اکنون برای دیدن آن زنده بود ، صد در صد به شرکت خود افتخار نمی کرد ، اما از دیدن این موضوع کاملاً خوشحال می شود. Pixar از سال 1995 هنر زیبایی ارائه داده است. پیکسار روش های جادویی داستان پردازی و ساخت فیلم والت دیزنی را دوباره ایجاد کرده است و بدون شک با افزودن عمق به شخصیت ها و عمق داستان های کلی ارائه شده ، آن را حتی یک قدم جلوتر برد. . کارگردانی فوق العاده بود ، نوشتن آن شایسته اسکار بود و تولید کلی آن کالیبر بهترین فیلم است. این بهترین کار پیکسار از زمان یافتن نمو است و باید آن را به هر طریقی که لازم است ببینید. علی رغم طبع بدبینانه من ، هیچ راهی وجود ندارد که بتوانم این درجه را کاملاً عالی ارزیابی کنم. فقط به هیچ وجه

جهت دانلود فیلم Toy Story 3 2010 (داستان اسباب‌ بازی ۳) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در سال 1995 بود که داستان اسباب بازی خبر از آمدن پیکسار داد و بقیه تاریخ بود. تا به امروز ، من شخصاً همیشه فهمیده ام که از همه خروجی های آنها لذت برده ام و به نظر می رسد که Pixar با ظرافت در گرافیک و توجه به جزئیات ، از یک قدرت به قدرت دیگر رسیده است ، اما بیشتر تیم های خلاق آنها همیشه آمده اند همراه با داستانهای محکم برای گفتن ، که همیشه کلید اصلی همه زنگ های براق و سوت های بصری است.

و من به سادگی این قسمت را دوست دارم ، نه تنها به این دلیل که ما را با شخصیت هایی که به آنها برده ایم دوباره متحد می کند قلب به عنوان دوستان قدیمی ، استقبال از آنها به یک صفحه نمایش بزرگ دیگر ، اما به دلیل اینکه این یک داستان متحرک برای گفتن دارد ، و عناصر مختلفی از اکشن ، ماجراجویی ، کمدی و درام را در همه جا جمع کرده است ، اجازه می دهد یک طوفان از یک کلیدوسکوپ از احساسات همانطور که نزدیک به 2 ساعت با وودی (تام هنکس) ، باز (تیم آلن) ، جسی (جوآن کوزاک) ، رئیس سیب زمینی آقای و خانم (دون ریکلز و استل هریس) ، هام (جان راتزنبرگر) ، رز (والاس شاون) سفر می کنیم ) ، اسلینکی سگ (بلیک کلارک) و بیگانگان (جف) f Pidgeon) برای آخرین هورا.

خط داستانی برای هر سه فیلم داستان اسباب بازی ممکن است در داشتن ترس دائمی از دور ریختن و ناخواسته شدن در هنگام پیر شدن یا وسواس با به فراموشی سپرده می شود و مورد تقدیر واقع نمی شود ، و تقریباً همیشه برای فتح فاصله دارد. با توجه به اینکه حدود 11 سال از آخرین فیلم داستان اسباب بازی می گذرد ، و در اینجا اندی صاحب اسباب بازی ها از این اسباب بازی ها بیش از حد رشد کرده و هرچه را که در آن باقی مانده است در صندوق گنج خرد کرده است. بدتر از همه ، او در آستانه انتقال به دانشگاه است و بنابراین اضطراب هایی که وودی ، وزوز و بقیه اعضای باند باید کنار بیایند ، 4 گزینه برای رفتن به سطل زباله ، اتاق زیر شیروانی ، هدیه دادن یا این اسباب بازی نادر است که می تواند اندی را در محیط جدید خود همراهی کند.

اسباب بازی های جدید از طریق نحوه ساخت داستان با استفاده از یک مرکز مراقبت روزانه کودکان ، که در آن ما با دیگران دیدار خواهیم کرد ، معرفی می شوند. کن (مایکل کیتون!) از باربی (جودی بنسون) ، و دیگران ، مانند خرس لوتسو (ند بیتی) ، همراه با کسانی که به یک شخصیت انسانی جدید به نام بانی (امیلی هان) متعلق به صاحب یک مخمل خواب آور جذاب Totoro تأکید می شوند ، (که البته صحبت نمی کند)! دنباله ها تمایل دارند داستان های خود را با شخصیت های زیادی شلوغ کنند ، اما برای این قسمت کاملاً مفید بود ، به غیر از مواردی که خط می گیرند ، در پس زمینه موارد زیادی وجود دارد که ممکن است فقط چند مورد را که در بعضی از زمان ها متعلق به شما بوده است ، مشاهده کنید . چیزهایی که به نظر می رسد در مراقبت های روزانه بهشت ​​اسباب بازی هایی نیست که دائماً با آنها بازی می شود و دوستشان دارد ، اما هرگز دچار دل شکستگی یا احساس ناخواسته نشوند ، و زمینه را برای توسعه داستان فراهم می کند ، چالشهای باند برای غلبه بر آن (باید آن میمون را دوست داشته باشم!)

آنچه در داستان اسباب بازی 3 قدرتمند است ، موضوعاتی است که به درون آنها پرتاب می شود ، مانند موضوعات مربوط به ضرر و جستجو و مبارزه برای چیزهایی که ارزشمند هستند این بر پیوندهای دوستی و شجاعت تأکید دارد ، ضمن اینکه چگونگی عدم وجود آن در رها کردن و احساس از دست دادن فوق العاده ، می تواند کسی را به یک روح تلخ تبدیل کند ، که به فیلم اجازه می دهد عواقب غم انگیز و تاریکی را که در قسمت های قبلی دیده نشده است ، به همراه داشته باشد. ، در حالی که لحظات سبک قلب را متعادل می کند. ما باید با شخصیت های آشنا کمی بیشتر رشد کنیم ، در حالی که شخصیت های جدیدی داریم که به همان سرگرم کننده هستند. فقط از کن بپرسید!

و یک کلمه احتیاط - آن دستمالها و دستپختها را آماده کنید! فراق چنان غم شیرین است و شیوه برخورد کارگردان لی اونکریچ قطعاً قلب شما را قلقلک خواهد داد. حداقل دو صحنه به من رسید ، یکی شامل رو به رو شدن با نتیجه ناامیدی اجتناب ناپذیری است که لبه مشخصی از وسایل صندلی شماست و فقط به شما یادآوری می کند که واقعاً چقدر از شخصیت ها مراقبت می کنید ، در حالی که صحنه دیگر آن چیزی است که به نظر من بهترین ارسال است خاموش ، au revoir مناسب برای بستن فصل این قوس داستان اسباب بازی است ، در حالی که جای دیگری برای اتفاق دیگر (اگر چنین باشد). این حرکت ، و نشان می دهد که دوست داشتن دوباره چقدر ارزشمند است ، و من فکر کردم این کاملا عالی است. جالب است بدانید که سازندگان چطور قصد داشتند داستان را به پایان برسانند ، اما انتخاب آن چیزی که بود بسیار درخشان بود.

داستان اسباب بازی 3 را باید دید و برای فضایی درگیر است 10 نفر برتر من در سال این دنباله درست انجام شده است ، داستانی با دل بسیار زیاد ، با عناصری شامل احترام و خداحافظی مناسب شخصیت های محبوب که دنباله ای برای انیمیشن های رایانه ای برای ساخت مرحله مرکزی است. همانند همه فیلم های سینمایی PIxar ، یک کوتاه قبل از ویژگی اصلی است و "روز و شب" ، مانند آنچه در Up ارائه می شود ، بدون گفت و گو ، اما با تخیل فراوان و دوباره ، یک داستان خوب برای یک فیلم کوتاه انیمیشن خوب است که فقط Pixar می تواند.