دانلود فیلم TMNT 2007 (لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته ۲۰۰۷) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته ۲۰۰۷ 2007 با زیرنویس فارسی

فیلم لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته ۲۰۰۷ در ژانر(های) ماجراجویانه, انیمیشن, کمدی, خانوادگی, ساخته شده و در سال 2007 به روی پرده رفته است. TMNT به کارگردانی Kevin Munroe, در کشور(های) هنگ کنگ, ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Chris Evans, Sarah Michelle Gellar, Mako, Kevin Smith, Patrick Stewart, Zhang Ziyi, Laurence Fishburne, Mitchell Whitfield, James Arnold Taylor, Mikey Kelley, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.2/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 41/100 می باشد. برای دانلود فیلم TMNT 2007 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ماجراجویانه انیمیشن کمدی خانوادگی
امتیاز :
6.2/10 34% 41/100
کشور :
هنگ کنگ ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2007
رده سنی :
PG
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

لاک پشت های نینجا ، با مهارت های خاص خودشان سعی دارند فردِ شروری را که تهدیدی برای کل دنیا است ، از بین ببرند. اما…

After the defeat of their old arch nemesis, The Shredder, the Turtles have grown apart as a family. Struggling to keep them together, their rat sensei, Splinter, becomes worried when strange things begin to brew in New York City.

IMDb
6.2/10
34%
m
41/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم TMNT 2007

لاک پشت های نینجا ، با مهارت های خاص خودشان سعی دارند فردِ شروری را که تهدیدی برای کل دنیا است ، از بین ببرند. اما…

جهت دانلود فیلم TMNT 2007 (لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته ۲۰۰۷) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من فقط یک آزمایش آزمایشی از TMNT دیدم و اگرچه احتمال می دادم خوب باشد اما از پیش بینی های من پیشی گرفت. باید توجه داشته باشم که من طرفدار بسیار زیادی فیلم های قدیمی (به هر حال 1 و 2) و کارتون قدیمی هستم و یک جمع کننده پوسترهای هنری کمیک TMNT هستم - این ممکن است به شما یک دیدگاه از اینکه من قبل از کجا می آیم ارائه دهد شما بررسی من را می خوانید بدون زحمت کشیدن ، این چیزی است که من دوست داشتم (+) / دوست نداشتم (-).

+ انیمیشن: بزرگترین کاری که فیلم برای آن انجام داده انیمیشن است. کیلومترها جلوتر از هر فیلم انیمیشنی است که من دیده ام. سطح جزئیات غیر قابل عبور و کاملا شگفت انگیز است. همه چیز ، از زمینه ها ، شخصیت ها ، سطوح و بافت های مختلف (از جمله پوست) ، نور و جلوه های مختلف (از جمله یک دنباله محوری در باران) کاملا من را از بین برد.

+ DESIGN: در همان خطوط انیمیشن ، ظاهر کلی و طراحی همه چیز بسیار جالب بود. لاک پشت ها خود متفاوت و جدید به نظر می رسند ، همچنین تکه تکه ، کیسی و آوریل به نظر می رسند. طرح های آنها کاملاً مطابق با نمای کلی شهر نیویورک است که تاریک ، فرسوده و بسیار چشمگیر است. خط آسمان بسیار خوب انجام شد من به ویژه با طراحی کارای و پا تحت تأثیر قرار گرفتم.

+ شخصیت ها و روابط: به خصوص بین لاک پشت ها و شاخه های شکاف - و به ویژه رافائل و لئوناردو - روابط پیچیده است ، به طور معمول مورد حق رای دادن. در لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته ۲۰۰۷ آنها به خوبی ترسیم شده و توسعه یافته اند و در آخر هم کاتارتیک هستند. حداقل تعجب چند شگفتی دارد ، چه در تیم لاک پشت ها و چه بدون آنها. کیسی همچنین در لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته ۲۰۰۷ به رابطه خود با raph می افزاید.

+ SCREENPLAY / STORYLINE: فیلمنامه به طور کلی خوب است. لحن در مورد تعادل کاملی است که می توانید برای فیلمی که می تواند مورد توجه مردم صبح شنبه و همچنین مدرسه قدیمی ، طرفداران 20 نفره باشد ، امیدوار باشید. لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته ۲۰۰۷ به لحن تاریک و احساسی اولین فیلم اکشن زنده برمی گردد اما در ارائه طنز کوتاهی نمی کند (اگرچه برخی از آن ضربه خورده و از دست می رود - احتمالاً نتیجه تلاش برای جلب نظر جوانان جوان است). گفتگو مناسب است. داستان از نظر علمی-تخیلی کمی بیشتر از آن است که بیشتر طرفداران فیلم های قدیمی به آن عادت کنند ، اما به نظر می رسد فراتر از پیشرفت و روابط شخصیت ها - تصمیم خوبی از طرف سازندگان فیلم. طرح هنوز جالب و سریع است و شرور قابل اعتماد هستند.

+ دنباله های بازی / مبارزه: به طور کلی خوب انجام شده است. برای من ، محور اصلی کل فیلم یک صحنه جنگ اوجگیر و پشت بام در زیر باران بود. سکانس های جالب دیگر شامل یک صحنه اسکیت بورد و یک مبارزه بزرگ با یک دسته از نینجاهای پا است.

-HUMOR: نه اینکه خیلی بد بود (اگرچه میکل آنژ گاهی مرز آزار دهنده بود) ، اما برای من ، آنجا کافی نبود من معمولاً لاک پشت ها را با شوخ طبعی مرتبط می کردم ، حتی در قطعات تیره آنها مانند اولین فیلم اکشن زنده.

-SPLINTER'S VOICE: این ممکن است مقدس باشد ، اما صدای ماکو عادت کرد. من به زمزمه نرم و نرم تکه تکه های گذشته عادت کرده بودم. این یکی خشن و کینه است. این بد نیست بگوییم - فقط برخی از آنها عادت کردند.

-CHARACTER SCREEN TIME: مایکل آنژ و به ویژه دوناتلو به سختی در فیلم TMNT حضور داشتند. در مورد شخصیت های آنها می توان پیشرفت بیشتری داشت (اگرچه به طور سنتی لئو و رف تمرکز دارند) اگرچه آنها به عنوان بخشی از کل گروه به خوبی پیوند می خورند. ماه آوریل هم همینطور. او معمولاً در هر تجسم حق رای دادن یک شخصیت محوری بوده است ، اما در اینجا جزئی است. امیدوارم فیلم های آینده وجود داشته باشد که این سه شخصیت با عمق بیشتری کاوش شوند.

-آپریل: او نه تنها زمان نمایش کمی دارد ، بلکه شخصیت "قوی" مانند او نیست معمولاً چنین بوده است و مهارتهای جنگی او به نوعی غیرمعمول بود. علاوه بر این ، رابطه او با کیسی نوعی رابطه صاف بود. امیدوارم در صورت وجود این موارد در فیلم TMNT های بعدی اصلاح شود.

-CASEY JONES: چه اتفاقی برای کیسه سخت لبه ای که همه ما می شناختیم رخ داده است؟ من دریافتم که او قرار است اکنون "خانگی" تر باشد ، اما من حتی اشاره ای به هوشیار قدیمی و خشونت آمیز دیوانه نکردم.

-VIOLENCE: من از این نفرت متنفرم بحث "خشونت در TMNT به اندازه کافی نیست" ، اما اگرچه درگیری زیادی وجود دارد ، اما به نظر می رسد که آنها واقعاً سعی کرده اند خشونت را به حداقل برسانند ، که با توجه به بازار گسترده آنها قابل درک است (به هر حال PG است). بسته به اینکه لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته ۲۰۰۷ موفق باشد ، دوست دارم که آنها را کمی بیشتر در تاریکی و خشونت ببینم (PG-13 عالی خواهد بود) - اگرچه حتی اگر موفقیت آمیز باشد ، احتمالاً اتفاق نخواهد افتاد. آرزو می کنم فکر کنم.

اگر طرفدار مدرسه قدیمی باشید یا از کارتون های جدید باشید از لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته ۲۰۰۷ لذت خواهید برد. اگر لاک پشت ها را واقعاً دوست نداشتید ، احتمالاً این را هم دوست ندارید. از آنجا که ظاهراً این بیشتر بر اساس کمیک های اصلی استوار است ، حتی طرفداران کمیک نیز باید از آن لذت ببرند. اگرچه کمی در سمت تاریک است ، اما درجه PG مناسب است و خیلی خشن تر از کارتون صبح شنبه نیست ، تصور کنید. این یک فیلم اکشن خوب و یک فیلم خانوادگی خوب است - بزرگسالان و غیر طرفداران نباید خسته شوند. برای افرادی که تصور انیمیشن بودن ("کارتون آن است!") یا PG بودن را متوقف می کنند ، می گویم به آن فرصت دهید - شاید واقعاً آن را دوست داشته باشید. مثل اکثر چیزها ، اگر متنفر با آن حرکت کنید ، از آن متنفر خواهید شد. اما به عنوان یک طرفدار قدیمی لاک پشت ها در بیشتر تجسم ها ، لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته ۲۰۰۷ مهر تأیید من را دارد. این خیلی خوب بود ، و من انتظار دارم بیشتر ببینم.

جهت دانلود فیلم TMNT 2007 (لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته ۲۰۰۷) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اول از همه اینکه بگویم من یک TMNT -fan بزرگ هستم ، یا حداقل وقتی بچه بودم بازگشتم. من حدس می زنم که هنوز هم وقتی که من 20 ساله هستم هنوز تغییری نکرده است ، زیرا از شنیدن یک فیلم جدید لاک پشت های نینجا بیش از حد هیجان زده شدم. به نوعی ناامید کننده بود که شنیدم قرار است فقط یک انیمیشن باشد ، اما من خودم را ناامید نکردم و تصمیم گرفتم به هر حال فیلم را ببینم. به هر حال این یک فیلم کاملاً جدید Teenage Mutant Ninja Turtles بود. خود داستان کاملاً آن چیزی نبود که من انتظار داشتم ، بسیار جذاب بود و در واقع هیچ گونه پیچ و خم را شامل نمی شد ، کاملاً قابل پیش بینی بود. طرح اصلی در مورد ، به نقل از یکی از رئوس مطالب طرح ، یک سرمایه دار بزرگ فناوری و فناوری ، ماکس وینترز است که چهار جنگجوی سنگی باستان را زنده می کند و برای کمک به گرفتن هیولاهای باستانی از قبیله پا کمک می گیرد.

بله ، طرح اصلی واقعاً پر زرق و برق است ، اما من تعجب کردم که چقدر داستان پیشینه خوب است و من بیشتر از آن به داستان اصلی علاقه مندم. لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته ۲۰۰۷ بر اساس زمانی است که لاک پشت ها قوس قدیمی خود ، The Shredder را شکست داده اند و اینکه بعد از آن خانواده و از هم جدا شده اند ، چگونه هستند. جمع شدن چهار برادر که یک بار دیگر با هم متحد می شوند نیز به طرز شگفت انگیزی چشمگیر است ، گرچه لحظات شیرین خود را نیز دارد. من صادقانه نگران این طرح اصلی نبودم ، زیرا به هرحال می خواستم لاک پشت های نینجا را ببینم و نحوه دیدن آنها سرگرم کننده بود.

همانطور که قبلاً اشاره کردم ، به نوعی ناامید شدم لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته ۲۰۰۷ یک انیمیشن است اما با کمال تعجب CGI استفاده شده در فیلم TMNT بسیار عالی بود و در واقع قسمتهایی وجود داشت که نمی توانست در اکشن زنده انجام شود. CGI صحنه های اکشن را بسیار دیدنی و جذاب ساخته است و اینکه فیلمبرداری چگونه از این صحنه ها تعریف می کند ، CGI انتخاب بدی نبود ، به هیچ وجه. شما حتی فکر نمی کردید که در حال تماشای یک انیمیشن باشید ، زیرا در بعضی قسمت ها CGI بسیار باشکوه بود و به طور کلی کل بخش انیمیشن شایسته یک امتیاز بزرگ در بازگشت لاک پشت ها به صفحه نمایش بزرگ است ، اگرچه لاک پشت ها بیشتر به نظر می رسند مانند لاک پشت های جدیدتر و نه لاک پشت های قدیمی. حتی یک موضوع اصلی در موسیقی لاک پشت ها و برای من وجود داشت که بسیار مناسب و جذاب بود ، با داشتن کلاوس بادلت (که ما او را برای مثال از "دزدان دریایی کارائیب" می شناسیم) به عنوان آهنگساز ، آهنگسازی از دراماتیک تغییر کرد منفجر کننده و کل موضوع اصلی را به طرز حیرت انگیزی دنبال کرد. موسیقی نقش مهمی در فیلم TMNT داشت و این نیز یکی از موارد لذت بخشی بود که دوست داشتم. این آوازهای پانک / راک پنیرگونه نیز در طول فیلم پخش می شدند ، اما آنها خیلی آزار دهنده نبودند ، زیرا آنها همچنین متعلق به یکی از چیزهایی هستند که ما لاک پشت ها را به یاد می آوریم.

برای من صداپیشگی در لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته ۲۰۰۷ بسیار درخشان بود ، به خصوص صدای لاک پشت ها زیرا آنها تقریباً صدای لاک پشت های قدیمی را نشان می دادند و به صدای قدیمی ها به قدری اعتبار می بخشیدند. برای من یک نوع تعجب بود که سارا میشل گلار صداپیشگی اپریل اونیل را انجام داد ، اما او آنقدر آزار دهنده نبود که تصور کنم او باشد. من هنوز دوست داشتم که شخص دیگری صدای آوریل باشد ، اما سارا میشل گلار یک انتخاب کاملاً مناسب بود. کریس ایوانز به عنوان کیسی جونز ، صداپیشه استاد Splinter ، ماکو ، همه چیزهایی بود که می توانستید برای صدای اسپلینتر بخواهید و پاتریک استوارت ، صداپیشه ماکس وینترز ، خوب عمل می کند ، مهم نیست که یک اکشن زنده باشد یا یک فیلم انیمیشن. ما حتی لورنس فیشبرن را به عنوان راوی شنیدیم و صدای او به ویژه از "ماتریکس" شناخته شده است ، او به عنوان راوی نقطه انتخاب بود ، هرچند او فقط مدت کوتاهی را روایت می کرد. به هر حال صداپیشگان لاک پشت ها ؛ جیمز آرنولد تیلور ، نولان نورث ، میچل ویتفیلد و مایکی کلی بدون شک بهترین چیزی بودند که بخش صداپیشگی ارائه می داد. نه تنها نمایانگر صدای قدیمی لاک پشت ها ، بلکه نمایانگر شخصیت ها و عملکردهای مختلف لاک پشت ها است. این شوخ طبعی هنوز وجود دارد ، اما خدا را شکر آنقدرها که می توانید تصور کنید از حد بالایی برخوردار نیستند. علی رغم اینکه شما کلمه "شخص" را زیاد می شنوید ، هنوز لبخند بر لب شما ایجاد می کند و فقط چند جوک جالب وجود دارد که در آخر واقعاً مهم نیست.

با گفتن همه این من بیش از همه خوشحالم که می گویم "TMNT" مکید ، فیلم خوبی است. به عنوان یک انیمیشن همچنین به طرز شگفت انگیزی خشن است ، بنابراین یک فیلم برای جوانترین مخاطب نیست و یک فیلم برای بزرگسالان هم نیست ، چیزی بین و مخصوصاً برای طرفداران لاک پشت مدرسه قدیمی است. من خودم هنوز منتظر یک اقدام زنده جدید و جدید Teenage Mutant Ninja Turtles هستم - یک فیلم با لبه تیره تر ، بنابراین امیدوارم که روزی از رویایی به واقعیت تبدیل شود. من شخصاً دوست دارم یک فیلم اکشن زنده جدید TMNT ببینم و فکر می کنم همه طرفداران در این مورد با من موافق هستند. نه فیلمی مانند آنهایی که در دهه 90 ساخته شده اند ، زیرا تقریباً فقط نمونه ای از این بود که با چنین شخصیت های برتر چقدر می توانید اشتباه بروید ، بلکه فیلمی است که به سمت طرفداران مدرسه قدیمی ما ساخته شده است و به علاوه دارای آن جنبه تاریک است. در کل ، من خوشحالم که می گویم لاک پشت ها بازگشته اند و پس از سال ها انتظار بازگشت به طرز شگفت انگیزی رضایت بخش است. لاک پشت های نینجا Teenage Mutant در آن زمان حکومت می کردند و اکنون نیز حاکم هستند. "Cowabungaaaa!"