دانلود فیلم Thor: Love and Thunder 2022 (ثور: عشق و آذرخش) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم ثور: عشق و آذرخش 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم ثور: عشق و آذرخش در ژانر(های) اکشن, فانتزی, کمدی, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Thor: Love and Thunder به کارگردانی Taika Waititi, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Chris Hemsworth, Christian Bale, Natalie Portman, Tessa Thompson, Jaimie Alexander, Taika Waititi, Chris Pratt, Karen Gillan, Russell Crowe, Dave Bautista, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.7/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 57/100 می باشد. برای دانلود فیلم Thor: Love and Thunder 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن فانتزی کمدی
امتیاز :
65% 6.7/10 57/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

ثور عشق و آذرخش ، نام فیلمی اکشن و ماجرایی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی تایکا وایتیتی می‌باشد. این فیلم دنباله‌ی فیلم ثور رگنراک و همچنین چهارمین فیلم از سری حماسه ثور می‌باشد. داستان این فیلم هنوز مشخص نشده است.

After his retirement is interrupted by Gorr the God Butcher, a galactic killer who seeks the extinction of the gods, Thor Odinson enlists the help of King Valkyrie, Korg, and ex-girlfriend Jane Foster, who now wields Mjolnir as the Mighty Thor. Together they embark upon a harrowing cosmic adventure to uncover the mystery of the God Butcher’s vengeance and stop him before it’s too late.

65%
IMDb
6.7/10
m
57/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Thor: Love and Thunder 2022

ثور عشق و آذرخش ، نام فیلمی اکشن و ماجرایی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی تایکا وایتیتی می‌باشد. ثور: عشق و آذرخش دنباله‌ی فیلم ثور رگنراک و همچنین چهارمین فیلم از سری حماسه ثور می‌باشد. داستان ثور: عشق و آذرخش هنوز مشخص نشده است.
دنباله ای بر فیلم Thor:Ragnark و چهارمین فیلم از مجموعه Thor

جهت دانلود فیلم Thor: Love and Thunder 2022 (ثور: عشق و آذرخش) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


استثناهای خیلی کم داشتم. با دیدن اینکه چگونه آنها ثور را فریب دادند و او را به یک شوخی ساده وادار کردند، من حتی نمی خواستم ثور: عشق و آذرخش را ببینم. بنابراین وقتی می‌گویم این بهتر از چیزی بود که فکر می‌کردم، منظورم این است که فکر می‌کردم این یک فیلم -10/10 است و آنقدر وحشتناک است که نمی‌توانم آن را بدون افتادن در یک اتاقک ودکای رادیواکتیو تمام کنم. پس خبر خوب این است که این آنقدرها هم بد نیست... خبر بد این است که هنوز هم کاملاً وحشتناک است.

خوب ثور: عشق و آذرخش این است که دنیای مارول را تا حدودی گسترش می دهد. چیزهای جدید، چند دنیای جدید، چند شخصیت جدید را ببینید. فیلمبرداری بسیار عالی است و CGi بسیار خوب است. من همچنین فکر می‌کنم داستان جین خیلی بهتر از حد انتظار بود و تقریباً از او متنفر نبودم.

بد همه چیز است. دیالوگ وحشیانه است، تلاش برای طنز برای کودکانی است که قبلاً فیلمی ندیده اند و داستان فراتر از تحقیر است. ثور: عشق و آذرخش همچنین بسیار کوتاه است و بسیار عجولانه به نظر می‌رسد، مثل اینکه می‌خواستند 40 دقیقه بیشتر بسازند اما بودجه آن را نداشتند یا استودیو از آن متنفر بود، بنابراین 5 دقیقه را اینجا و آنجا برش دادند. و بازیگری... متاسفم اما این احتمالاً بدترین بازیگری است که در هر فیلم مارول دیده ام. هر صحنه‌ای احساس می‌کند مجبور است، و هر بازیگری به نظر می‌رسد که دوست ندارد در ثور: عشق و آذرخش حضور داشته باشد. کارگردانی کاملا وحشتناک است این به بدی چیده شده است، بد ویرایش شده است، خیلی کوتاه است، بد گفته شده است و اگر بازیگرانی که ما می‌دانیم می‌توانند یک اجرای خوب اجرا کنند، نباید به گردن کارگردان باشد.

همه چیزهای دیگر را عمدتاً مقصر می‌دانم. روی فیلمنامه OMG این بسیار بد نوشته شده است، کاملا وحشتناک است. ثور: عشق و آذرخش توسط یک طرفدار 12 ساله نابینا و ناشنوا نوشته شده است و سپس توسط دارث کندی که برای صیقل دادن فیلمنامه آورده شده است به آن اضافه شده است. سپس توسط یک نوزاد-مرد بچه‌گانه کارگردانی شد که هیچ چیزی شبیه به عقل ندارد.

من این را 2/10 می‌دهم. فکر نمی‌کنم فیلم‌های ابرقهرمانی بدتر از این شوند. این همتراز با بدترین ژانر است و من نمی توانم فانتوم کنم که صادقانه این را دوست داشته باشد.

جهت دانلود فیلم Thor: Love and Thunder 2022 (ثور: عشق و آذرخش) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


متأسفانه به نظر می رسد که خود فیلم کاملاً ضعیف است.

در حالی که ستارگان و بازیگران همبازی با سبک اجرای مشابهی که قبلاً دیده شده است ادامه می دهند، به نظر می رسد که خود داستان فاقد کارت قرعه کشی است که گرسنگی را برانگیزد. بیشتر. نقطه اوج کاملاً ضد آب و هوا است و cgi به خودی خود با توجه به آنچه در فیلم Thor: Love and Thunder‌های قبلی دیده‌ایم از کیفیت پایینی برخوردار است.

معرفی زئوس توانا می‌توانست قدرت خام‌تری را به تصویر بکشد. مخالف معرفی یک کمیک، در صورتی که Hawkeye به آن فرصت داده شود، ممکن است آن را حذف کند.

کمدی سبک مشاهده شده در Ragnarok به خوبی متعادل بود و در عین حال از داستان کم نمی کرد. در عشق و تندر احساس می‌شود که برخی از لحظات کمدی اجباری هستند و تاکید فیلم بر ایجاد خنده است تا ایجاد اضطراب و تنشی که از شخصیت کریستین بیل انتظار دارید ایجاد کند یا هر احساسی را بین ثور احساس کنید. و Mighty Thor.

اگر هیچ عجله ای ندارید، تا انتشار +Disney صبر کنید.

شاید در قسمت بعدی موفق تر باشید.

جهت دانلود فیلم Thor: Love and Thunder 2022 (ثور: عشق و آذرخش) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


.. و با این حال، همه اینها بسیار آشناست.

جوک های احمقانه زیادی (بزها خیلی سریع پیر می شوند)، یک طرح شرور متوسط، و هیچ خطر واقعی در هیچ نقطه ای وجود ندارد. این واقعیت را اضافه کنید که موجودات (به قیمت ارزان) می میرند و برخی نمی میرند (خیلی)، سپس خدایان قدرتمندی که به خاطر نقشه به طور متناقضی بی فایده می شوند. من از حد وسط خسته شدم هیچ مقدار از صحنه های رنگارنگ این کار را نمی کند، منتظر باشید. بدترین بخش این است که از داستان‌هایی استفاده می‌کند که با هدف و شایستگی برای یک کمیک نوشته شده‌اند.. و به نظر می‌رسد که آنها را در یک فیلمنامه متوسط ​​خلاصه کرده‌اند. این بدان معنا نیست که کریس و ناتالی لحن عاطفی را ارائه نکردند! این قسمتی بود که بیشتر از همه از آن لذت بردم.. اما در نهایت توخالی و بی اهمیت به نظر می رسد.

این یک ساعت خوب است، به همان سبکی که اولین Ant-Man داشت. توده‌ها ممکن است آن را دوست داشته باشند (اگرچه تئاتری که من به آن رفتم عمدتاً بی‌صدا بود).

شما می‌توانید ثور برهنه را در تریلر ببینید.. بنابراین، فقط منتظر انتشار +Disney باشید.

جهت دانلود فیلم Thor: Love and Thunder 2022 (ثور: عشق و آذرخش) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


وای به عنوان یک بزرگ! طرفدار مارول از اینکه چقدر بد بود شوکه شدم. شوخی‌های کلیشه‌ای زیاد، بدون توسعه شخصیت، و کریس همسورث به نظر من دیگر یک بازیگر نیست، بلکه یک غرفه دیزنی است که فقط با همان اسکتیک قدیمی درآمدزایی می‌کند. من شخصاً فکر می‌کنم دیزنی نقدها را می‌خرد زیرا این که چگونه این فاجعه‌ها با رتبه‌بندی بالاتر شروع می‌شوند و وقتی طرفداران نظرمان را می‌گویند تکان دهنده است. تنها چیز خوب این بود که من توانستم پس از 80 دقیقه از این مزخرفات، پشت تلفن را ببینم و در واقع فیلمی را پیدا کردم که واقعاً از آن لذت می بردم و معمولاً آن را نمی دیدم. فیلمسازی و بازیگری خیلی بهتره شوخی‌های این ثور حتی خنده‌دار هم نیستند، مثل این است که سعی می‌کنند مخاطب را با آنها بخندانند، اما ما در نهایت به آنها می‌خندیم. فیلم‌ها دیگر به داستان‌سرایی خوب اهمیتی نمی‌دهند، آنها می‌خواهند «از نظر سیاسی درست» باشند و ما را روشن کنند که چگونه می‌خواهند فکر کنیم. همه گراز. پولت را پس انداز کن. دیزنی رتبه 3 است.