دانلود فیلم Thirteen Lives 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Thirteen Lives 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم Thirteen Lives در ژانر(های) درام, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Thirteen Lives به کارگردانی Ron Howard, در کشور(های) بریتانیا, ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Viggo Mortensen, Colin Farrell, Joel Edgerton, Sukollawat Kanarot, Theerapat Sajakul, Sahajak Boonthanakit, Vithaya Pansringarm, Teeradon Supapunpinyo, Nophand Boonyai, Tom Bateman, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, تایلندی, است. این فیلم موفق شده امتیاز را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 65/100 می باشد. برای دانلود فیلم Thirteen Lives 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام هیجان انگیز
امتیاز :
65/100
کشور :
بریتانیا ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی تایلندی
سال :
2022
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

سیزده جان ، فیلمی اکشن و ماجرایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی ران هاوارد می‌باشد. براساس داستان واقعی عملیات نجات در غار تام لوآنگ در سال ۲۰۱۸ که یک تیم فوتبال نوجوانان و مربی آن‌ها را به مدت ۱۸ روز در یک غار گرفتار شدند.

Based on the true nail-biting mission that captivated the world. Twelve boys and the coach of a Thai soccer team explore the Tham Luang cave when an unexpected rainstorm traps them in a chamber inside the mountain. Entombed behind a maze of flooded cave tunnels, they face impossible odds. A team of world-class divers navigate through miles of dangerous cave networks to discover that finding the boys is only the beginning.

m
65/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Thirteen Lives 2022

سیزده جان ، فیلمی اکشن و ماجرایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی ران هاوارد می‌باشد. براساس داستان واقعی عملیات نجات در غار تام لوآنگ در سال ۲۰۱۸ که یک تیم فوتبال نوجوانان و مربی آن‌ها را به مدت ۱۸ روز در یک غار گرفتار شدند.
داستان یک ماموریت نجات در تایلند که در آن گروهی از پسران جوان و مربی فوتبالشان در آبراه های زیرزمینی در حال سیل گیر افتاده اند.

جهت دانلود فیلم Thirteen Lives 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من داستان را پس از خواندن آن در مطبوعات و تماشای مستندی درباره آن می دانم. گفتنی است، آنچه من واقعاً می خواستم تجربه کنم، منظره ای از درون بود. خیلی وقت‌ها پیش نمی‌آید که غریبه‌ها نه تنها در زمان خود، بلکه تخصص و احتمالاً زندگی‌شان داوطلب شوند. سرانجام، آمازون یکی را از پارک بیرون آورد.

Thirteen Lives مرا به یاد فورد علیه فراری می‌اندازد که در آن ترکیب درست بازیگرانی که در یک داستان واقعی ساخته شده‌اند، به یک فیلم واقعا عالی منجر می‌شود. شگفت انگیز است که بشریت وقتی همه با هم جمع می شویم چه کاری می تواند انجام دهد.

جهت دانلود فیلم Thirteen Lives 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


خوشحالم که The Rescue (2021) را قبل از اینکه به این دراماتیزه شدن رویداد واقعی بپردازم که باورنکردنی نیست، دیده بودم. شما شخصا با قهرمانان واقعی این داستان آشنا می شوید. آن‌ها غواصان را به‌عنوان افراد نامتناسب به تصویر می‌کشند که اتفاقاً بهترین غواصان در جهان و تنها مردانی هستند که می‌توانستند این کار را انجام دهند. The Rescue داستان خود را با کلمات خود تحقیرآمیز خود بیان می کند.

با این گفته، Thirteen Lives عالی بود و انتخاب بازیگران به درستی انجام شد. ویگو مورتنسن و کالین فارل شباهت زیادی به بازیکنان واقعی داشتند.

وقتی مستند را تماشا کردم نمی‌دانستم که داستان چگونه به پایان رسید و تماشای فیلم واقعاً دردناک و دلخراش بود. پیشنهاد می‌کنم حداقل قبل از ورود به این سیاه‌چاله ترسناک کابوس‌آمیز، داستان را بخوانید، و من حتی به‌خصوص کلاستروفوبیک نیستم. اگر این ترس عمیقاً در روح شما نهفته است، از دیدن Thirteen Lives اجتناب می‌کنم و قطعاً از «نجات» که فیلم‌های واقعی از غارنوردی و غواصی در غار را در خود جای داده است، صرفنظر می‌کنم.