دانلود فیلم The Unholy 2021 (شوم) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم شوم 2021 بدون سانسور

فیلم شوم در ژانر(های) ترسناک, ساخته شده و در سال 2021 به روی پرده رفت. The Unholy به کارگردانی Evan Spiliotopoulos, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Jeffrey Dean Morgan, Cricket Brown, Cary Elwes, Katie Aselton, William Sadler, Christine Adams, Diogo Morgado, Marina Mazepa, Celeste Oliva, Bates Wilder, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.2/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 36/100 می باشد. برای دانلود فیلم The Unholy 2021 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ترسناک
امتیاز :
5.2/10 29% 36/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2021
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

یک دختر ناشنوا با مریم مقدس دیدار می‌کند و ناگهان قدرت تکلم و شنوایی و همچنین شفای بیماران را پیدا می‌کند. هنگامی که مردم برای تماشای معجزه او جمع می‌شوند، اتفاقات ناگواری به وقوع می‌پیوندد.

Alice, a young hearing-impaired girl who, after a supposed visitation from the Virgin Mary, is inexplicably able to hear, speak and heal the sick. As word spreads and people from near and far flock to witness her miracles, a disgraced journalist hoping to revive his career visits the small New England town to investigate. When terrifying events begin to happen all around, he starts to question if these phenomena are the works of the Virgin Mary or something much more sinister.

IMDb
5.2/10
29%
m
36/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Unholy 2021

یک دختر ناشنوا با مریم مقدس دیدار می‌کند و ناگهان قدرت تکلم و شنوایی و همچنین شفای بیماران را پیدا می‌کند. هنگامی که مردم برای تماشای معجزه او جمع می‌شوند، اتفاقات ناگواری به وقوع می‌پیوندد.
دختری کم شنوا مریم مقدس را ملاقات می کند و ناگهان شنوایش را بدست می آورد و شفا می گیرد. در حالی که مردم برای دیدن او سرازیر می شوند، حوادث وحشتناکی رخ می دهد.
فیلم نامقدس The Unholy 2021 در مورد دختری کم شنوا میباشد که ادعا میکند با مریم مقدس ملاقات کرده است و پس از آن شروع به شفای بیماران میکند. اما در این میان و در حالی که مردم برای دیدن معجزات او به شهرش سرازیر میشوند، اتفاقاتی ترسناک و شوم شروع به رخ دادن میکند؛ حال این سوال مطرح میشود که آیا این معجزات از کارهای مریم مقدس بوده یا موجودی شوم در پشت این ماجرا وجود دارد؟

جهت دانلود فیلم The Unholy 2021 (شوم) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این فیلمی بود که در واقع باید از کیت پولاک که مرا درگیر آن کرده تشکر کنم. ما داشتیم در مورد پستی در مورد ژانرهای فرعی مورد علاقه ما گپ می زدیم و او از من پرسید آیا قصد دیدن این موضوع را دارم؟ من تریلر تماشا نمی کنم ، اما این را بررسی کردم و علاقه من را به اوج رساند. وقتی به تئاتر محلی رفتیم ، جیمه تصمیم گرفت آن را با من هم ببیند. در خلاصه داستان اینجا آمده است که دختری کم شنوا توسط مریم مقدس دیدار می کند و ناگهان می تواند بیمار را بشنود ، صحبت کند و شفا دهد. در حالی که مردم برای دیدن معجزات او هجوم می آورند ، حوادث وحشتناکی در حال وقوع است.

ما شوم را از سال 1845 شروع می کنیم. در حال مشاهده دیدگاه اعدام یک زن به دلیل جادوگر بودن هستیم. نقاب شیطان به صورت او میخ شده ، او را از درخت آویزان کرده و آتش می زنند. آنچه که در اینجا جالب به نظرم این است که ما هرگز از این مسئله دور نمی شویم و اتفاقات وحشتناکی برای او رخ می دهد. آخرین چیزی که وجود دارد این است که مرد مسئول برای جلوگیری از بازگشت او عروسکی را که در یک زنجیر پیچیده است ، بالا نگه دارد.

فیلم سپس ما را به جری فن (جفری دین مورگان) می برد. ویراستار او می خواهد او درباره یک گاو در نیوانگلند که در آن علامتی دارد ، تحقیق کند. گری اکراه دارد ، اما می بینیم كه او روزهای سختی را پشت سر می گذارد. آنچه بعدا خواهیم فهمید این بود که او یکی از روزنامه نگاران برتر جهان بود ، اما داستان می ساخت و گرفتار می شد. سرنوشتی که او دنبال می کند هیچ چیز نیست. چیزی توسط درخت عجیب و قدیمی پیر او را جلب می کند و آن یک عروسک است. کشاورز اظهار داشت که این یک نوزاد ذرت برای شانس است. گری متوجه شد که تاریخ غیرممکن 31 فوریه 1845 روی آن است. او برای تقویت داستان خود ، سر عروسک را می شکند و از آن عکس می گیرد.

همان شب وقتی گری به خانه می رود ، تقریباً یک زن را در جاده می زند. این باعث سقوط او می شود و او با دیدن آنچه اتفاق افتاده بیرون می رود. زن جوان آلیس (قهوه ای کریکت) است. او اوایل او را از طریق جنگل به سمت درخت دنبال می کند. او زمزمه هایش را می شنود و شانه اش را لمس می کند. او را به دکتر محلی ناتالی گیتس (کیتی آسلتون) می برند. او با گری عصبانی است و به او هشدار می دهد اگر اتفاقی برای زن جوان بیفتد ، او را در زندان می بیند.

گری شب را می ماند و روز بعد به کلیسا می رود. آلیس یتیم است و همانطور كه ​​پدر هاگان (ویلیام سدلر) عموی اوست ، در آنجا می ماند. آلیس نیز ناشنوا / لال است ، اما گری فکر می کند صحبت او را شنیده است. اتفاق شگفت انگیزی رخ می دهد. آلیس چیزی می شنود و باعث می شود که او در وسط خطبه پدر هاگان بایستد. او به بیرون درخت می رود و ناگهان شروع به صحبت می کند. او می گوید که مریم مقدس با او صحبت کرده است. اینکه او او را شفا داده است و همه باید ایمان خود را به او بدهند. روز بعد آلیس نیز احساس می کند پسر کوچکی مبتلا به دیستروفی عضلانی است.

هرچه خبر به گوش می رسد ، اسقف گایلز (کاری الوز) و مونسیگنور دلگارد (دیوگو مورگادو) برای اثبات اعتبار معجزه فراخوانده می شوند. گری همچنین با آلیس دوست شده و حقوق انحصاری برای گزارش در این مورد را به دست می آورد. به نظر می رسد این ضربه ای برای رستگاری در زندگی حرفه ای او باشد. با این وجود مسئله ، آیا موجودیت واقعاً با مریم مقدس با آلیس صحبت می کند و به او کمک می کند؟ یا چیزی بسیار شوم تر است؟

جایی که می خواهم با تحلیل خود شروع کنم این است که باید بیان کنم این یکی از زیر ژانرهای مورد علاقه فیلم است. جالب است که من مذهبی نیستم ، اما مذهب مرا مجذوب می کند و حتی بیشتر از آن با کنوانسیون هایی که شوم با آن استفاده می کند.

از آنجا که شوم با اعدام جادوگر شروع می شود ، من از آنجا شروع می کنم ما در اینجا هر دو طرف فیلم های بسیار کمی داریم که در واقع آنها جادوگری را می کشند یا در زمان وحشیانه تر این کار را انجام می دهند. این را می توان یک اسپویلر دانست ، اما مری النور (ماریان مازپا) در واقع یک جادوگر است. او با شیطان پیمان بست. من دوست دارم که رکوردهایی در شوم برای کمک به پر کردن این ماجرا وجود داشته باشد. با این اوصاف ، من یک برداشت کوچک دارم که نقاب شیطان برداشته نشده است ، زیرا چیزی است که قرار است آنها را محدود کند. این تصاویر جالب ایجاد می کند ، بنابراین من می دانم که چرا آن را نگه می دارم تا زمانی که بعدا مشخص شود. همچنین تصاویری از دست محبوب وجود دارد که به طور منظم در فیلم The Unholy هایی از این دست ظاهر می شوند.

جری جایی است که می خواهم به آن تغییر مکان دهم. او در حرفه خود در رأس جهان بود ، اما ما یاد می گیریم که هرچه ادامه می یابد ، او برای ماندن در آنجا کارهای فاسدانه ای انجام داد. من دوست دارم که او از آنچه در مقابلش است استفاده کند. او حرص و غرور دارد. او همچنین دلیل این است که همه اتفاقات در شوم نیز می افتد. من معتقدم که او این کارها را انجام می دهد و نگرش مروجانه مورگان به این نقش بسیار کمک می کند. این همچنین برای او یک داستان رستگاری می شود که من آن را دوست داشتم.

بعد فکر می کنم فیل را در اتاق شوم ، دین و فساد در آنجا بازی خواهم کرد. پدر هاگان پسر خوبی است. او آلیس را بزرگ می کند که از زمان فوت پدر و مادرش در کلیسا بزرگ شده است. او بی گناه است و این نهاد از آن استفاده می کند. همچنین شنوایی و توانایی صحبت کردن او را بهبود می بخشد. اغوای آنجا منطقی است. پدر هاگان نگران شنیدن خبر آنچه در اینجا اتفاق افتاده است می افتد و زندگی آلیس را مانند زندگی دیگران که این موارد را کشف کرده اند ، خراب می کند. آنها از وقایع واقعی استفاده کردند که باعث تأثیرگذاری بیشتر آن می شود. پدر هاگان می خواهد از او محافظت کند. این همه جنبه های خوب آن است. لازم است آن را بگویم. منشیگن دلگارد هم به نظر من خوب است. او آنجاست تا سعی کند آن را رد کند ، اما من فکر می کنم باید اعتقادات خود را زیر سوال ببریم. علی رغم اینکه سخت به سختی بیرون می آید ، او فقط می خواهد از اعتبار خود اطمینان حاصل کند و به نظر می رسد تا آنجا که می تواند از آلیس محافظت کند.

شوم وحشت های کاتولیک و مذهب را به طور کلی بررسی می کند. اسقف گایلز واقعاً می خواهد کلیسا را ​​از طریق تبلیغات یا پولی پیشرفت دهد. او در ابتدا خوب به نظر می رسد ، اما یک خبیث است. ما همچنین همه پیروانی را داریم که می آیند و به آلیس اعتقاد دارند. من واقعاً فکر می کنم که شوم به این واقعیت اشاره دارد که بسیاری از پیروان دین این کار را کورکورانه انجام می دهند. می توانم مکیده شدن را ببینم. آلیس هرگز نتوانسته حرف بزند و بشنود. توبی والش (دنی کوربو) نمی توانست راه برود و اکنون او دیگر نیست. پدر هاگان مبتلا به آمفیزم بود و آن را معالجه می کند که در حال حاضر امکان پذیر نیست. چیزهایی وجود دارد که می تواند پیروان را نابینا کند. شوم توضیحی در مورد پیروی نکردن کورکورانه و همیشه س toال برانگیز دارد. یک معجزه نیز در فیلم The Unholyی اتفاق می افتد که من خیلی طرفدار آن نبودم. من فهمیدم که چرا آنجاست این فقط بر خلاف یک ترجیح شخصی برای من است.

من واقعاً فکر می کنم این همان چیزی است که می خواستم برای داستان وارد کنم. بعد می خواهم در مورد بازیگری صحبت کنم. مورگان کاملاً متناسب با نقش خود است. او کمی طعنه و فقط جذابیت کاری را برای نقش به ارمغان می آورد. احساس می کنم او این عکاس خواهد بود. Elwes در اینجا نیز جامد است. من دوست دارم که در ابتدا به نظر می رسد که می تواند خوب باشد ، اما چیزی وجود دارد که شما به آن اعتماد ندارید. منطقی است که فیلم با آشکارسازی ادامه می یابد. سدلر مانند پدر هاگان محکم است. مطمئن نیستم که او را در نقشی بد دیده ام. براون مانند آلیس عالی عمل می کند. او در مورد خود معصومیتی دارد که لازم است. Aselton ، Morgado و بقیه بازیگران برای موارد مورد نیاز نیز مناسب بودند. آخرین نفری که من همچنین به مازپا که جادوگر مری است وسایل جانبی می دهم

چیز دیگری که لازم بود برای دیدن آن صحبت کنم تأثیرات آن است. شوم در مورد پرش های ترسناک پخش می شود. اعتراف می کنم ، یک زن و شوهر بودند که مرا گرفتند که اغلب اتفاق نمی افتد. من می گویم که دیدن این جیمی ممکن است بخشی از دلیل این امر باشد ، اما من هنوز اعتبار می دهم. فکر می کنم وقتی آنها با اثرات عملی همراه می شوند ، به نظر من خوب می آمد. با دیدن موجود تاریک فکر کردم وحشتناک است. همچنین دیدن آنچه آلیس با ماری غرق در نور می بیند خوب است. برخی از آتش CGI وجود دارد که به نظر خوب نمی رسد. من در اینجا نیز با CGI متوجه قسمتهای دیگری شدم که به درد من نمی خورد. گذشته از این می گویم که فیلمبرداری نیز خوب بود.

پس واقعاً آخرین چیزی که باید به آن توجه شود ، طراحی صدا و موسیقی متن است. برای اولی ها ، من فکر می کنم آنها از این استراتژیک استفاده می کنند. من دوست دارم که آنها به سرعت تشخیص دهند که آلیس ناشنوا است و هیچ صدایی ندارد. این یک تغییر ظریف دارد که او اکنون می تواند آن را بشنود و من این را دوست داشتم. برخی نشانه های موسیقی برای ترساندن وجود دارد. من همیشه بزرگترین طرفدار آنجا نیستم. من می گویم که در کل ، موسیقی برای آنچه لازم بود کار می کند.

در پایان ، من شوم را خیلی دوست داشتم. با دیدن امتیاز در پایگاه داده فیلم های اینترنتی و شنیدن این که این رقم توسط اعداد برای فیلمی مانند این ساخته شده است ، می توانم آن را ببینم. من به دلیل تفسیرهای اجتماعی و آنچه می توانم از آن بگیرم احتمالاً بالاتر از بیشتر خواهم بود. به نظر من مفهوم اینجا جالب است. بازیگری از نظر من خوب بود. جلوه هایی که من در اکثر موارد مثبت هستم و در مورد موسیقی متن / طراحی نیز همین را می گویم. برای بستن این موضوع ، فکر نمی کنم همه واقعاً به اندازه من از این موضوع لذت ببرند. من می گویم برای من شوم خوبی است و اگر این زیر ژانر برای شما مناسب باشد توصیه می کنم. شوم دیگری است که من می خواهم قبل از پایان سال نیز دوباره از آن بازدید کنم تا ببینم کجا گفتم با بازدید دوم.

جهت دانلود فیلم The Unholy 2021 (شوم) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


نمی بینم که چرا فیلم بد آن همه گفتند که این بدترین فیلم بوده است ، آن را تماشا نکنید من به آن عکس دادم من آن را دوست داشتم فیلم های بدتر از این را برای توضیح فیلم The Devil Inside، Last Exorcism بدترین فیلم ها دیدم The Last Exorcism مانند شوم است اما خیلی بیشتر متفاوت است و من ترجیح می دهم بگویم شوم بهتر از Last Exorcism است ، مردم می گویند آه فیلم خوبی است من نمی فهمم چرا ؟؟ اما نظر من ارزش این را دارد که به شوم پایبند باشم و نه اینکه به تماشای تلخه Last Exorcism بپردازم فکر کردم شوم خوب ساخته شده است من فکر کردم جفری دین مورگان به عنوان بازیگر اصلی خوب عمل کرد او در فیلم The Unholy به عنوان سربازی عالی کار کرد من همیشه جفری دین مورگان را دوست داشتم شما هرگز نمی توانید بروید با او اشتباه کرده است او یک بازیگر بزرگ است و همیشه عاشق بازنده ها ، پیک ، اتوبوس 657 ، داد و بیداد است ، و او را به عنوان نمایش Negan Walking Dead من همچنین شخصیت او را دوست داشتم که باعث شد فیلم ارزش تماشای آن را داشته باشد فقط این نبود بیشتر من داستان و مسیری را که آنها پرتاب می کردند دوست داشتم ، این کار سریع بود و از فیلم بد نبود که نقص داشت اما من نسبت به آن رتبه بندی های احمقانه امروزه بهتر کار می کنم. من از کارمندان خلاق در عکسهای دوربین فیلم خوشم آمد ، نحوه فیلمبرداری آن عکسهای بسیار خلاقانه بود ، جلوه های ویژه ظاهر دیو بسیار خوب ساخته شده بود به اندازه کافی خنده دار که شوم سال گذشته فیلمبرداری شده است. در 14 مارس 2020 ، فیلمبرداری به دلیل همه گیری COVID-19 به حالت تعلیق درآمد. هنگامی که فیلمبرداری از سر گرفته شد ، به دلیل دستورالعمل های CDC نمی توانست بیش از 10 بازیگر زمینه در یک زمان حضور داشته باشد ، و مدیر را مجبور می کند از "همان افراد در پنج مکان مختلف استفاده کند ، من فکر می کنم فیلمبرداری در طول COVID-19 در حالی که اتفاق می افتاد سخت بود" سال گذشته امیدوارم که همه در حین فیلمبرداری یک فیلم ترسناک نجات پیدا کنند که با ایمان و دین در طول COVID-19 ارتباط دارد و امیدوار است که همه در امنیت باشند.

داستان یک روزنامه ننگ رسوایی را به نام گری فن (جفری دین) دنبال می کند مورگان) او همچنین یک نوشیدنی است و مخصوصاً نوشیدن و جادوگر رانندگی باعث آبروریزی بیشتر او می شود و همچنین به دلایلی افراد را در آژانس اخراج کرد زیرا او کارمند بود به نظر می رسد شخصیت او به دلیل شخصیت ننگ آور بودن او را دوست دارد اما اینطور نیست مثل اینکه می خواهید از او متنفر شوید یا بگویید امیدوارم شخصیتش از بین برود ، شما شخصیت او را دوست ندارید اما او همچنین فردی خوب است که گریه می کند. گری امیدوار است که زندگی خود را احیا کند و به بازدید از یک شهر کوچک انگلستان می پردازد تا در مورد این دختر آلیس (کریکت قهوه ای) تحقیق کند یک جوان g یک دختر 18 ساله با جادوگر کم شنوا به این معنی است که او ناشنوا است زیرا کلمه ای پس از ملاقات از مریم مقدس به او می آید او هر وقت به او دعا می کند پس از آن یک اتفاق معجزه آسا برای او رخ داده است اکنون او می تواند بشنود ، صحبت کند و سپس هنگامی که او قدرت داشت افرادی را شفا می دهد که او شروع به معجزه می کند. او یک پسر معلول را راه می اندازد ، یک مرد مبتلا به آمفیزم را شفا می دهد ، او می گوید که مریم مقدس با او صحبت می کند. گری شک دارد و فکر می کند ممکن است ماری متفاوت باشد که با کریکت صحبت می کند و ممکن است باکره نباشد ، شاید؟ این زمانی است که اسقف کری برای تأیید اقدامات کریکت به شهر می آید. گری سرمایه گذاری بیشتری در این باره انجام می دهد و شروع به پرسیدن س likeالاتی می کند مانند پدیده هایی که در کارهای مریم مقدس است یا اگر این چیزی که در شوم می فهمید شوم تر است ، و همچنین عموی او ، پدر هاگان (ویلیام اسلاتر)

خوب در فیلم The Unholy او همان کاری را می کند که در فیلم The Unholy می کند. من فکر کردم این نقایص CGI زیادی دارد و صحنه های پرش اصلاً بهترین نیستند و جادوگرهای دیگر برای توضیح بسیاری از سوراخ های سوراخ کردن فیلم بسیار زیاد است اما آنچه باعث لذت آن شد جفری دین مورگان به عنوان بازیگر اصلی فیلم او است مورگان کاملاً متناسب با نقش خود است. او کمی طعنه و فقط جذابیت کاری را برای نقش به ارمغان می آورد. احساس می کنم او این عکاس خواهد بود. Elwes در اینجا نیز جامد است. من دوست دارم که در ابتدا او به نظر می رسد که می تواند خوب باشد ، اما چیزی وجود دارد که شما در مورد او اعتماد ندارید که طرف دیگر شخصیت او یک روزنامه نگار رسوا است من فکر کردم jumpscenes فقط به آن اهمیت نمی دهد در همه jumpscenes اگر آن شما را می ترساند که خوب است اما من فکر کردم 1 صحنه ترسناک من را ترساند بقیه موارد اینطور نبود. صحبت در مورد بازیگران که جایی خوانده ام ظاهراً جوردانا بروستر قرار بود در فیلم The Unholy حضور داشته باشد اما به نوعی جادوگر به نظر نمی رسید عجیب بود که نمی گفت اگر او به دلیل COVID-19 I کنار گذاشته شد یا نقشش را ترک کرد یا نتوانست از کشور خارج شود تعجب می کرد که قرار است چه شخصیتی بازی کند ؟؟ آیا او قرار بود دکتر ناتالی گیتس به عنوان نقش (کیتی Asslton) برای من باشد. فکر می کنم این نقش او باشد ، به نظر می رسد اکنون 40 ساله است و کیتی Asslton 42 ساله است اما من ترجیح می دهم جوردانا بروستر داشته باشم در فیلم The Unholy به عنوان دکتر ناتالی گیتس نمی دانم چرا اما فکر می کنم چون جوردانا بروستر را از حق رای دادن سریع و خشمگین و بسیاری از فیلم ها و نمایش های دیگر می شناسم که او بیشتر شبیه نمایش اسلحه کشنده ، دالاس و بسیاری دیگر شناخته شده است. کارگردان اوان اسپیلیوتوپولوس کارگردان فیلم اولین فیلم او است اما بیشتر نویسنده فیلم است سپس یک کارگردان ، منظور من این است که اولین فیلم او است نه 10 یا 20 فیلم او اما فکر کردم این بهترین فیلم او نیست اما فکر کردم که او کار بزرگی کرد فیلم اما نوشتن و پایان دادن به آنقدر سوراخ سوراخ کننده فیلم بود که او داستان سرگرم کننده فیلم را ایجاد کرد و آنقدر پتانسیل در آن داشت اما در یک زمان یک وقت هدر رفته فیلم بود کاش یک فیلم نتفلیکس بود و نه یک سینما این یک نوع فیلم شما آن را در Netflix خواهید دید ، و فینال آنها خیلی زیاد بزرگ نبود فیلم خیلی بزرگی نبود اما فکر می کنم به دلیل COVID آنها نتوانستند زمان زیادی را برای فیلم صرف کنند به همین دلیل است که برای 1 ساعت 1 ساعت 39 دقیقه من گمان می کنم که چرا فینال فیلم زیاد بزرگ نبود. برای رتبه من 6.10 چیز خاصی نیست و جالب یا جالب در مورد فیلم نیست اما تنها چیزی که لذت بخش است جفری دین مورگان است که همین است و برای ژانر داستانی پوترینال و نوع ترسناک است.