دانلود فیلم The Tale 2018 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم The Tale 2018 بدون سانسور

فیلم The Tale در ژانر(های) درام, ساخته شده و در سال 2018 به روی پرده رفته است. The Tale به کارگردانی Jennifer Fox, در کشور(های) آلمان, ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Laura Dern, Isabelle Nélisse, Elizabeth Debicki, Jason Ritter, Ellen Burstyn, Common, Frances Conroy, John Heard, Jodi Long, Laura Allen, اشاره کرد. رده سنی فیلم TV-MA و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 90/100 می باشد. برای دانلود فیلم The Tale 2018 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام
امتیاز :
7.3/10 90/100 99%
کشور :
آلمان ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2018
رده سنی :
TV-MA
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان ، فیلمی بیوگرافی و رازآلود محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی جنیفر فاکس می‌باشد. این فیلم اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس به نمایش در آمد. فیلم سینمایی داستان به بررسی گذشته‌ی تلخ کارگردان فیلم و ماجراهایی که برایش اتفاق افتاده است می‌پردازد و…

An investigation into one woman’s memory as she‘s forced to re-examine her first sexual relationship and the stories we tell ourselves in order to survive.

IMDb
7.3/10
m
90/100
99%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Tale 2018

داستان ، فیلمی بیوگرافی و رازآلود محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی جنیفر فاکس می‌باشد. The Tale اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس به نمایش در آمد. فیلم سینمایی داستان به بررسی گذشته‌ی تلخ کارگردان فیلم و ماجراهایی که برایش اتفاق افتاده است می‌پردازد و…

جهت دانلود فیلم The Tale 2018 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


جنیفر فاکس ، یک مستندساز تحسین شده و طولانی مدت که به استاد تبدیل شده است ، این داستان "جذاب" اما غالباً پر سر و صدا از سو sex استفاده جنسی از کودکان را بر اساس تجربیات خودش شکل داده است - به طور خلاصه تر در مقاله ای که وی به عنوان 13 ساله به عنوان بخشی از مدرسه نوشت تعیین تکلیف.

حادثه تحریک هنگامی رخ می دهد که جنیفر (لورا درن) در بزرگسالی یک تماس تلفنی عصبانی از مادرش ، نادین (الن بورستین) دریافت می کند ، نشان می دهد که او مقاله مدرسه را که در یک مدرسه پنهان شده است ، کشف کرده است. جعبه ، نشان می دهد که جنیفر باکره ای خود را ، با سی سال بزرگتر ، سالها پیش در اوایل دهه 70 باکره شد.

کشف مقاله (با عنوان "قصه") جنیفر را به یک سفر هدایت می کند از کشف خود فاکس بین گذشته و حال به عقب و جلو می چرخد ​​، و شرایطی را که منجر به سو advantage استفاده یک کودک دزد شده است ، روایت می کند. این یک تابستان زمانی اتفاق افتاد که جنیفر در یک اردوی آموزش اسب که توسط خانم مرموز خانم (الیزابت دبیکی) ، بریتانیایی که بیل آلنس (جیسون ریتر) مربی را برای مربیگری جنیفر و دو دختر جوان تربیت می کند ، شرکت می کند ، در حالی که آنها نیز سوار اسب می شوند. درسهایی با خانم G. همه جا حاضر.

خاطرات جنیفر از تابستان تأثیرگذار با گذشت زمان و احساس انکار دائمی تیره می شود. او تصور می کند که ظاهری کاملاً بالغ تر از آنچه که در واقع بود تصور می کند - یک نوجوان مسن در ابتدا در اولین سکانس فلش بک استفاده می شود. فقط بعد از اینکه مادر جنیفر تصویری را در یک دفترچه به او نشان داد ، جنیفر متوجه شد که در واقع او قبل از بلوغ بود که توسط آلن های دستکاری کننده (و در نهایت شرور) "گلرنگ" شد. ایزابل نلیسه "جنی" جوانتر را با بی پروایی بازی می کند.

اغواگری جنی به آرامی ادامه می یابد و فیلمساز سرنخ هایی را که به زودی اتفاق شومی رخ خواهد داد ، از بین می برد. ما می فهمیم که خانم جی و آلن "کلاهبردار" بد اخلاقی هستند و به جنی اعتراف کردند که آنها عاشق بودند (علی رغم این واقعیت که خانم جی با همسرش در اردوگاه زندگی می کند). سرانجام آلن تصمیم می گیرد که در کنار جنی به تنهایی باشد و در بیش از یک مورد با او رابطه جنسی برقرار می کند (در صحنه های جنسی با بازیگر جوان نلیس از یک فرد بزرگسال به عنوان بدن دو نفر استفاده می شود.)

علی رغم ولخرجی زیاد نمایشگاه ، داستان فاکس جذاب است. در واقع امتناع وی از دیدن خود به عنوان یک قربانی قابل تحسین است. از طرف دیگر ، او سرانجام متوجه می شود که وقتی به مادرش می گوید "رابطه" با آلن "پیچیده" است ، این چیزی نیست جز منطقی سازی و انکار احساسات واقعی او در مورد آنچه از کودکی با او انجام شده است.

فاکس همچنین ثابت می کند که او خیرخواهانه است زیرا کینه ای نسبت به خانم G که با او در حال حاضر ملاقات می کند ، ندارد و متوجه می شود که احتمالاً قربانی سو abuseاستفاده نیز بوده است ، در حالی که جوان تر است. (خاطرات پرشکوه جنیفر از خانم G متلاشی می شود زیرا به نظر می رسد اکنون او با بی اعتمادی روبرو شده است و دیگر تصویری از اعتماد به نفس ایجاد نمی کند.)

پس از جنیفر در جستجوی دو دختر گمشده ، افشاگری های بیشتری در انتظار است از اردوگاه ، هر دوی آنها اطلاعات بیشتری را ارائه می دهند و روشن می كنند آنچه در اردوگاه سالها قبل از آن فرو رفته است (جنیفر متوجه می شود كه "چهار نفره" توسط خانم G با آلنس ، این دختر دیگر (كمی بزرگتر) به همراه جنی ، برنامه ریزی شده است. چون سرانجام جنی تصمیم گرفت آلنس و خانم جی را ترک کند ، این هرگز اتفاق نیفتاد.

گفتگوی فانتزی بین جنیفر پیرتر و خود جوانتر او و همچنین برخی دیگر از مدیران جوان (خانم جی و آلنس) ) همچنین برای کاوش در گفتگوی درونی جنیفر به طور م utilثر مورد استفاده قرار می گیرد.

اوج فیلم ، جایی که جنیفر در مراسم اهدای جوایز با آلن که اکنون پیر شده است روبرو می شود ، در واقعیت اتفاق نیفتاده است. اگرچه فاکس فاش کرد در یک پرسش و پاسخ اخیر که او واقعاً در یک کافی شاپ با او ملاقات کرده است d از برخی گفتگوی تقابل خود در فیلم The Taleنامه استفاده کرد.

در حالی که فاکس اصرار دارد که درن واقعاً بهترین بازیگر برای بازی در نقش او بود ، من مجبورم با این ارزیابی مخالف باشم. مستندساز زندگی واقعی به وضوح از یک محیط یهودی ناشی می شود و موارد مختلفی در طول فیلم به یهودیت او اشاره می شود. درن به وضوح یهودی نیست و شخص احساس می کند که او فقط خودش را بازی می کند ، نه اینکه با کسی که دارای پیشینه مذهبی / فرهنگی دیگری است تقریباً داشته باشد. عملکرد Dern قابل استفاده است اما به دلیل انتخاب انتخاب بازیگران ، قابلیت واقعی بودن تا حدی از دست می رود. الن بورستین به عنوان مادر منتقد کمی بهتر است ، اما یک بازیگر یهودی قانع کننده تر خواهد بود. راه حل دیگر این بود که فاکس همه کنایات خود را در مورد میراث یهودی این خانواده کنار بگذارد.

دبیکی و ریتر به عنوان خانم جوان جی و آلنس بسیار موفق تر هستند ، که موفق به انتقال "شرور" فوق الذکر می شوند "بد اخلاقی. مشترک در نقش مارتین ، نامزد جنیفر ، به عنوان معشوق حامی خود عملکرد خوبی ارائه می دهد. او هنگامی که به دلیل امتناع جنیفر از پذیرفتن این واقعیت که ممکن است در اثر رفتار سو abاستفاده مربی آسیب روحی یا روانی داشته باشد ، یک صحنه خوب با درن دارد.

اگر تمایل دارید در تمام صحنه های نمایش صبور باشید و شاید برخی از گزینه های انتخاب بازیگران را ببخشید (ما باید تصدیق کنیم که بدون حضور ستاره درن ، فیلم احتمالاً ساخته نمی شد) ، داستان ثابت می کند که یک بررسی جذاب از یک موضوع بسیار فعلی و مرتبط است مسئله اجتماعی و همچنین مراقبه در مورد حافظه. فیلمنامه جنیفر فاکس نشان دهنده کاتارسیس شخصی خودش است ، زیرا او سرانجام در پایان فیلم با احساسات واقعی خود تماس گرفته و قادر به بیان آنها است.

جهت دانلود فیلم The Tale 2018 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


"قصه" سوالات مهمی را در مورد پیامدهای روانشناختی کودک آزاری ایجاد می کند ، با این وجود قصه ضعیف در نهایت فیلم را به یک شکست جالب تبدیل نمی کند.

این داستان واقعی سازنده فیلم است که سعی در اتصال دوباره نقاطی از یک آسیب روحی در دوران کودکی پس از کشف نامه های او و داستانی از 13 سالگی توسط مادرش. اولین نکته مهم: خاطرات کودک آزاری سرکوب می شوند ، حافظه شما را ملزم نمی کند که بیش از آنچه تحمل می کنید با آنها کنار بیایید. اما این ارزیابی را به سختی ارزیابی می کند که آیا سو theاستفاده رخ داده است ، بلکه چطور و چرا. و اینها س questionsالاتی است که راوی / کارگردان سعی می کند به آنها بپردازد. نکته مهم دوم: او مرتکب (جنایتکار) را در حافظه خود قرار داد ، به جای اینکه آنها را محکوم کند ، به آنها اعتبار می بخشد ، بنابراین حفظ سو theاستفاده همراه با برکناری آیکون های کودکی او است. تکه هایی از بازماندگان دیگر وجود دارد که نشان می دهد این یک الگوی است ، اما چون فیلم اصولاً درباره داستان خود فاکس است ، از یک مشاهده مختصر فراتر نمی رود.

این مرا به ضعف ساختاری می رساند فیلم: شخصیت های پشتیبانی به نظر می رسد - و گاهی اوقات ، کاملاً واضح است - که قهرمان اصلی واقعاً با کسی تعامل ندارد. مادر ، معشوق ، نماینده اف بی آی همه موارد درست را بیان می کند - تا حدی که فرد از خود می پرسد که آیا اینها فقط تخیلات او نیستند؟ یک صحنه جنسی مصنوعی به طرز عجیبی وجود دارد که در آن قهرمان داستان "سوار" معشوق خود می شود که یک سوتین ورزشی به تن دارد ، جایی که احساس می کند خیلی بی جا است و نمی توان جای نگرانی داشت که آیا فقط وجود دارد که نشان دهد سو abuseاستفاده بر فعالیت / کنترل جنسی تأثیر ندارد . وقتی قهرمان داستان با عامل (عامل) مقابله می کند ، گاهی اوقات به نظر می رسد خیالی و گاهی واقعی به نظر برسد - که اگر در پایان به نوعی وضوح وجود داشته باشد ، یک روش عالی خواهد بود. فیلم هایی که بهتر بتوانند بین واقعیت و تخیل حرکت کنند ، به عنوان مثال همکاری لورا درن ، ساخته دیوید لینچ "Inland Empire" یا با توجه به موضوع "تصاویر" ساخته رابرت آلتمن است. اگر مرز مرزی بین تخیل و واقعیت همان چیزی باشد که جنیفر فاکس قصد داشت نشان دهد ، توصیه می شود از (بیشتر) مشاوران بصری و روایی استفاده کنید.

درعوض ، یک تلاش تقریباً ناامیدکننده وجود دارد که حتی الامکان واقع بینانه باشد ، حتی تا آنجا پیش رود که رابطه جنسی بین بزرگسال و کودک را تجسم کند. مانند صحنه های جنسی دیگر ، احساس اجباری می کند و در واقع هدف روایی ندارد. به نظر می رسد که این مسئله فقط برای ارزش شوک وجود دارد و این یکی از سه مشکل بزرگی است که من با The Tale دارم. دیگر این که در یکی از گفتگویهای خیالی قهرمان داستان با زنی که در جوانی بت می کرد ، از او می پرسد که چرا سو ab استفاده کننده خود را فعال کرده است ، که زن پاسخ می دهد: "هیچ کس من را نجات نداد". به عبارت دیگر ، او تصور می کند که بت خود قربانی شده است - با این حال تلاش واقعی او برای مجبور کردن توضیح از او ناکام مانده است. این مسئله بسیار مشکل آفرین است زیرا دلیل اصلی صحبت نکردن بازماندگان در مورد / برخورد با تجربه خود ترس از برچسب زدن به عنوان یک سو ab استفاده کننده بالقوه است. فاکس احتمالاً قصد دارد نشان دهد که این توضیح خودش است ، در غیاب هیچ توضیحی واقعی - که عنوان "قصه" را نیز توضیح دهد - اما او با تداوم یک کلیشه ، برای سایر بازماندگان سو abuse استفاده یک ضرر بزرگ به بار آورد. واقعیت این است که اگرچه ممکن است برخی از بازماندگان در واقع سو ab استفاده کننده شوند (در نتیجه برای عموم مردم قابل مشاهده می شود) ، اکثریت عظیم (نامرئی) حتی نسبت به عموم مردم از کودک آزاری وحشتناک تر هستند (و بله ، این مشاهدات مبتنی است در تجربه شخصی). مسئله شماره سه صحنه رویارویی نهایی است که "جشن" (1998) ساخته توماس وینتربرگ را به شدت به یاد می آورد. هر کسی که آن فیلم را می داند ، شباهت را می بیند ، و این نشان می دهد که تقابل در The Tale واقعاً اتفاق نیفتاده است. و اگر واقعاً اتفاق نیفتاده است ، چرا آنجا وجود دارد؟ اگر اوج فیلم تصور می شود ، پس چرا با اعتراف به The Tale ، فیلم را حل نمی کنیم؟ این می توانست پیام بسیار قویتری را ارائه دهد ، زیرا در زندگی واقعی ، رویارویی با سوus استفاده کننده به ندرت اتفاق می افتد.

جنیفر فاکس برای برخورد روانشناختی واقع گرایانه با این موضوع بسیار دشوار جنیفر فاکس بوده است. بیان آنچه که احساس می کنید مقابله با این مسئله بسیار دشوار است ، بنابراین هر تلاشی شایسته ستایش است. اما متأسفانه او با تمایل به منابع دیگر / انتظارات دیگران ، رویکرد خود را خدشه دار کرده است ، که باعث می شود فیلم فیلم شخصی کمتری نسبت به آنچه در گذشته بود داشته باشد ، در نتیجه پیام و تأثیر آن کاهش یابد.

جهت دانلود فیلم The Tale 2018 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


چه از طریق فیلم‌های اصلی یا تلویزیونی، HBO عزیزان منتقد مدت‌هاست که تامین‌کننده محتوایی بوده است که مرزها را جابجا می‌کند و مردم را وادار به صحبت می‌کند، اما علیرغم تمام معاشقه‌های قبلی‌شان با خطوط از طریق محتوایی مانند بازی تاج و تخت، دد وود یا فیلم‌هایی مانند فیل، جنیفر فاکس. درام زندگی‌نامه‌ای The Tale مطمئناً یکی از سخت‌ترین بخش‌های تماشای محتوای تولید شده توسط غول محتوای سینمایی/تلویزیونی است.

فاکس، مستندساز حرفه‌ای، تصمیم گرفت داستان دلخراش خود را از بی‌گناهی از دست داده و تأثیرات ذهنی/فیزیکی ماندگار آسیب های دوران کودکی/سوء استفاده از نور به شیوه ای منحصر به فرد و گیرا، اما به قدری صادقانه و خام، این داستان فاکس بزرگتر لورا درن و نسخه نوجوان نوجوان فاکس ایزابل نلیس است که بدون شک دلایل بسیاری نیز وجود دارد که چرا برخی شاید نتوان در این داستان غیرمتعارف نشست که به موضوعی اغلب تابو می پردازد، به گونه ای که قبلاً هرگز آن را ندیده بودیم.

رفتن به گذشته و پیش رفتن بین گذشته و در حال حاضر و حتی با داشتن لحظات دلخراش مختلف که در آن یک روباه بزرگتر از خود معصوم کوچکترش سؤال می کند یا برعکس، داستان به داستان کودکی و سال های اولیه نوجوانی فاکس زیر نظر مربی اسب سواری الیزابت دبیکی، خانم جی، نمی پردازد. و مربی دونده او، همدست بیل (با بازی چشمگیر جیسون ریتر در نقشی که تجسم آن آسان نبود) از نظر اعداد و وحشت و وحشت واقعی عواقب بعدی در فاکس مدتی طول می کشد تا آشکار شود، اما زمانی که آن را انجام داد. همانقدر قدرتمند که از سینمای بزرگ یا کوچک می بینید.

لورا درن در نقشی که او را به خانه برد و نامزد جوایز تلویزیونی فراوانی در سال 2018 شد، یکی از مهیج ترین خود را ارائه کرد. به عنوان فاکس آسیب‌پذیر اما شجاع و ایزابل نلیس، بازیگر جوان، در نقشی باورنکردنی است که به سختی می‌توان آن را در قالب کلمات بیان کرد، اما این دو بازیگر با استعداد تضمین می‌کنند که داستان شخصی و مهم فاکس در یک نقش به یاد ماندنی به زندگی تبدیل می‌شود. روشی پرشور و پرشور، به قدری قدرتمند ارائه شد که من مطمئن هستم بسیاری از تماشاگران با اتفاقات مرتبط با آنچه در The Tale رخ می دهد، فراتر از اندازه گیری حرکت خواهند کرد.

این به هیچ وجه یک فیلم کامل نیست، فیلمی که گاهی اوقات در صحنه های آهسته و تکراری گرفتار می شود، اما The Tale قطعه مهمی از ساخت فیلم است و در حالی که با هشدار محتوایی عظیم و نیاز تماشاگران برای آماده کردن خود برای برخی موقعیت های نفرت انگیز همراه است، در این سال ها نیز ارزش توجه مداوم را دارد. داستان زندگی واقعی و قدرتمندی که توسط کارگردانی مصمم و کار عالی دو بازیگر زن برجسته‌اش خریداری می‌شود، داستان چندان آسان نیست و برای همه بینندگان خوشایند نخواهد بود، اما یک پر دیگر در کلاه HBO که همچنان محتوایی را در اختیار ما قرار می دهد که در هیچ جای دیگری یافت نمی شود.

4 نامزد بردبار از 5.

جهت دانلود فیلم The Tale 2018 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


وقتی فیلمی مثل «قصه» را نقد می‌کنم، می‌خواهم در کمی کردن برخی از گفته‌هایم دقت کنم. در دوره‌ای که زنان برای گفتن داستان‌های سوءاستفاده (جنسی یا غیره) و مقابله با شکنجه‌گران خود بسیار قدرتمندتر هستند، ساخت/دیدن فیلم‌هایی مانند این مهم است. حتی منحصر به فردتر/تاثیرگذارتر این واقعیت است که جنیفر فاکس کارگردان و نویسنده در واقع داستان خودش را در این مورد تعریف می کند. به این ترتیب، علیرغم این واقعیت که «داستان» را شاید آنقدر که فکر می‌کردم می‌تواند/باید جذاب ندیدم، هرگز نمی‌گویم مهم نیست یا از مکانی خوش‌نیت ساخته شده است.
برای خلاصه داستان اصلی، «داستان» داستان جنیفر (لورا درن) را روایت می‌کند، فیلمبردار که غیرآبی به گذشته‌اش کشیده می‌شود، زمانی که در سن 13 سالگی بازی می‌کرد. توسط ایزابل نلیس) توسط مربی دوومیدانی خود بیل (جیسون ریتر) مورد اجبار/تجاوز جنسی قرار گرفت. در تمام مدت، مربی سوارکاری او خانم جی (الیزابت دبیکی) عقب نشست و اجازه داد این اتفاق بیفتد، در حالی که مادر نتی (لورا آلن و الن برستین) هرگز تمام قطعات را کنار هم قرار نداد تا اینکه خیلی دیر شده بود. جنیفر که اکنون بالغ است، باید با آن اتفاقات دست و پنجه نرم کند تا در مقابل کلاس های دانش آموزان خود احساس اصالت کند.

از نظر کلیات مطالب و احساساتی که در آن وجود دارد، این یک فیلم عالی و دلخراش است. این کاملاً هیچ مشتی نمی کشد و واقعاً احساس واقعی می کند (لباس ها / مجموعه های دهه 70 واقع گرایی را اضافه می کنند). به طور خلاصه، ارزش تولید در اینجا فوق‌العاده است، همانطور که شایسته فیلمی با پشتوانه HBO است.

اما مشکل اصلی من با «داستان» این است که ترفندهای روایی را که برای روایت داستان استفاده می‌کرد، احساس کردم. در بهترین حالت گیج کننده بودند و در بدتر حواس را از احساسات کلی قطعه منحرف می کردند. مواقعی وجود دارد که جنیفر بالغ با جنی جوان صحبت می کند، و همچنین تعاملات متقابل دیگری که آشکارا در واقع اتفاق نمی افتد، اما به عنوان نشخوارهای جنیفر به تصویر کشیده می شود. به جای عمیق‌تر کردن احساسات برای من، کاری که در نهایت انجام شد گیج‌کننده بود که قرار بود پیام کلی فیلم چه باشد. من واقعاً تلاش کردم تا از "اتفاقی وحشتناک/اشتباه" گذشته باشم، حتی اگر می‌دانم فاکس به موضوعات عمیق‌تری اشاره می‌کند.

اما یکی از برجسته‌ترین چیزها، Dern است. در هر صحنه ای که در آن حضور دارد، کاملاً قلبش را ایفا می کند. هیچ یک از سردرگمی های روایی من را نمی توان در بازی در این صحنه سنجاق کرد، زیرا به نظرم واقعاً محکم و، در مورد درن، تماشایی است. شگفت‌انگیز است که فکر کنیم او از زمان پارک ژوراسیک تقریباً بی‌وقفه کار می‌کند!

بنابراین، در مجموع، من «داستان» را در رتبه‌ی 6/10 ستاره قرار دادم، با این اخطار که فکر می‌کنم اهمیت چیزی که وجود دارد دارد. در طول فیلم به احتمال زیاد فراتر از این است که واقعاً چقدر "خوب" است.