دانلود فیلم The Summit of the Gods 2021 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Le Sommet des dieux 2021 با زیرنویس فارسی

فیلم The Summit of the Gods در ژانر(های) انیمیشن, ماجراجویانه, معمایی, ساخته شده و در سال 2021 به روی پرده رفته است. The Summit of the Gods به کارگردانی Patrick Imbert, در کشور(های) فرانسه, لوکزامبورگ, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Éric Herson-Macarel, Damien Boisseau, Elisabeth Ventura, Lazare Herson-Macarel, Kylian Rehlinger, François Dunoyer, Philippe Vincent, Luc Bernard, Gautier Battoue, Marc Arnaud, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG و زبان(های) فیلم فرانسوی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.5/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 78/100 می باشد. برای دانلود فیلم The Summit of the Gods 2021 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
انیمیشن ماجراجویانه معمایی
امتیاز :
7.5/10 100% 78/100
کشور :
فرانسه لوکزامبورگ
زبان :
فرانسوی
سال :
2021
رده سنی :
PG
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

A photojournalist’s obsessive quest for the truth about the first expedition to Mt. Everest leads him to search for an esteemed climber who went missing.

IMDb
7.5/10
100%
m
78/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Summit of the Gods 2021


جهت دانلود فیلم The Summit of the Gods 2021 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


ماکوتو فوکاماچی، یک خبرنگار جوان ژاپنی برای یک مجله پیاده روی، با کوهنوردی مرموز به نام هابو جوجی مواجه می شود که ممکن است دوربین جورج مالوری از سفر گمشده 1924 را در اختیار داشته باشد، که ممکن است نشان دهد آیا مالوری و اندرو ایروین واقعاً اولین کسانی بودند که به اورست صعود کردند یا خیر. فوکاماچی برای جستجوی هابو جوجی دست به کار می شود و جستجوی او عمیقاً در ذهنیت و انگیزه های کوهنوردی می کاود.

برگرفته از مانگای Seinen The Summit of the Gods نوشته جیرو تانیگوچی، The Summit of Gods یک کتاب است. تولیدات فرانسوی با حمایت ملوسین پروداکشن مستقر در لوکزامبورگ که بیشتر به خاطر مشارکت در تولیدات کارتون سالون مانند آواز دریا، نان آور، و گرگ‌والکرها و همچنین ارنست و سلستین متعلق به ملوزین شناخته شده است. این رمان قبلاً در سال 2016 به عنوان یک فیلم لایو اکشن اقتباس شده بود. خود ایمبرت به کارگردانی و نویسندگی پاتریک ایمبرت گفته است که کوهنورد نیست و می‌خواهد به ذهن کوه‌ها و آنچه آنها را به انجام کارهای خطرناکی که انجام می‌دهند، نگاه کند. قله خدایان یک شگفتی بصری مطلق است که به آنچه که این کوهنوردان را به حرکت در می آورد نیز می پردازد.

The Summit of the Gods اساساً از دیدگاه ماکوتو فوکاماچی، روزنامه نگار کوهنوردی روایت می شود، در حالی که جستجوی او برای هابو جوجی را دنبال می کنیم. که ممکن است شواهد عکسی از سفر گمشده 1924 اورست در اختیار داشته باشد. در طول سفر فوکاماچی، او با دوستان و همکاران مختلف هابو مصاحبه می کند، زیرا ما تصویر دقیق تری از انگیزه ماجراجویی های کوهنوردی هابو که اغلب تحمل تنبیه بدنی، مرگ دوستان، یا وسواس او به کوهنوردی را ایجاد می کند، به دست می آوریم. صحنه‌های کوهنوردی در فیلم The Summit of the Gods حس خوبی از زیبایی کوه‌ها و همچنین خطر را به وجود می‌آورد، زیرا حتی کوچک‌ترین اشتباه می‌تواند به معنای سقوط به عذاب باشد. اگر انتقادی وجود داشته باشد، آن روایت متکی به فلاش بک فیلم است، جایی که من اغلب با برخی از پرش های زمانی گیج می شوم و ای کاش متنی وجود داشت که مشخص کند ما کجا و چه زمانی در روایت هستیم.

br/>The Summit of the Gods یک سفر انیمیشنی زیبا در کوهنوردی است که به عنوان یک مطالعه شخصیت جذاب نیز عمل می کند. The Summit of the Gods دارای سکانس‌های هیجان‌انگیز و پرتنش است، اما همچنین به شما امکان می‌دهد در زیبایی آن‌ها غوطه‌ور شوید زیرا صحنه در زیبایی و عظمت این شگفتی‌ها باقی می‌ماند. حتی اگر به کوهنوردی علاقه ای ندارید، به نظر من هنوز یک کاراکتر و ویترین انیمیشن بسیار قوی است.

جهت دانلود فیلم The Summit of the Gods 2021 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


به عنوان بلندترین کوه جهان، بیش از هر کوه دیگری در مورد اورست فیلم وجود دارد. بخش خوبی از این فیلم‌ها مستند هستند و حتی فیلم‌های «هالیوود» درباره رویدادهای واقعی هستند (مانند اورست (2015)). با توجه به تجربیات خودم از کوه‌نوردی، به نقطه‌ای می‌رسد که فیلم‌های مربوط به کوه‌نوردان در نهایت یکسان به نظر می‌رسند... مخصوصاً وقتی کوهی که آنها بالا می‌روند یکسان است. خوشبختانه، The Summit of the Gods (2021) رویکردی بدیع به این نوع داستان تکراری دارد: با استفاده از انیمیشن.

بر اساس مانگایی به همین نام، The Summit of the Gods داستانی دارد. بگویم که این بسیار جالب تر از معتادان آدرنالین است که در فیلم The Summit of the Gods های دیگر کوهنوردی مانند Meru (2015) حضور دارند. مطمئناً، هنوز پیوندی به افراد و رویدادهای واقعی وجود دارد، اما The Summit of the Gods از انیمیشن به نفع خود استفاده می کند تا داستانی را روایت کند که گفتن آن در قالب لایو اکشن دشوار است (و بله، من متوجه شدم که یک لایو 2016 وجود داشت- اقتباس اکشن مانگا). جنبه های خاصی از کوهنوردی افراطی وجود دارد که این نسخه از قله خدایان بهتر از هر فیلم کوهنوردی دیگری که دیده ام بیان می کند.

در پایان، The Summit of the Gods همان تمرکز را روی شخصیت اصلی دارد. وسواسی که سایر فیلم های کوهنوردی از آن به عنوان پیش فرض خود استفاده می کنند. با این حال، این واقعیت که وسواس در مورد بالا رفتن از بلندترین کوه جهان نیست، آن را بسیار انسانی تر و کمتر در مورد لاف زدن است. جست‌وجوی حقیقت و وسواس در کشف آنچه واقعاً در این کوه مرگبار تقریباً یک قرن پیش رخ داده است. همچنین تواضع در درک این کوهنوردان که با کوه پیوند خورده اند و نحوه برخورد آنها با واقعیت های مرگبار این تعقیب در بالاترین ارتفاع وجود دارد.

داستان متحرک شگفت انگیز اورست که قلب بیشتری دارد. نسبت به اکثر فیلم های کوهنوردی، من به The Summit of the Gods 4.5 ستاره از 5 ستاره می دهم.