دانلود فیلم The Sand Pebbles 1966 (دانه‌های شن) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم دانه‌های شن 1966 با زیرنویس فارسی

فیلم دانه‌های شن در ژانر(های) ماجراجویانه, جنگی, ساخته شده و در سال 1966 به روی پرده رفته است. The Sand Pebbles به کارگردانی Robert Wise, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Steve McQueen, Richard Attenborough, Richard Crenna, Candice Bergen, Mako, Larry Gates, Charles Robinson, Simon Oakland, Ford Rainey, Joe Turkel, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, اسپانیایی, چینی ها, ایتالیایی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم The Sand Pebbles 1966 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ماجراجویانه جنگی
امتیاز :
7.6/10 89%
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی اسپانیایی چینی ها ایتالیایی
سال :
1966
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

Engineer Jake Holman arrives aboard the gunboat USS San Pablo, assigned to patrol a tributary of the Yangtze in the middle of exploited and revolution-torn 1926 China. His iconoclasm and cynical nature soon clash with the 'rice-bowl' system which runs the ship and the uneasy symbiosis between Chinese and foreigner on the river. Hostility towards the gunboat's presence reaches a climax when the boat must crash through a river-boom and rescue missionaries upriver at China Light Mission.

IMDb
7.6/10
89%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Sand Pebbles 1966


جهت دانلود فیلم The Sand Pebbles 1966 (دانه‌های شن) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


وقتی بچه بودم فیلم را دیدم و یادم می‌آید که عاشق کندیس برگن شدم، تنها 19 سال و کاملاً بی‌تجربه، که او را به معلمی بسیار معتبر تبدیل کرد. معلمی که دوست داشتم داشته باشم.

دانه‌های شن به اندازه آثار قبلی وایز مانند «داستان غربی» و «صدای موسیقی» پرفروش نبود (باید اعتراف کنم که زیاد سراغ دومی نمی روم، اما اولی را دوست دارم) و نه مثل بلندپروازانه به عنوان فیلم های نوآر مانند "راه اندازی" و "شرایط در برابر فردا" و فیلم ترسناک گوتیک او فوق العاده "آشکار". برخی از مردم ارتباطی بین وضعیت به تصویر کشیده شده در "ریگ های شن" و جنگ ویتنام دیدند. و همه مخالف بودند. :برخی می گفتند که فیلم جنگ دهه شصت را تقبیح می کند، برخی آن را تایید می کند.

آنچه امروز باقی مانده است یک فیلم خوب است، کمی طولانی، اما دوست داشتنی، با شخصیت های قوی، عمدتا آتنبورو و کرنا. مک کوئین نیز کارآمد است، به عنوان یک سرباز گمشده در دنیایی که او واقعاً آن را درک نمی کند و زندگی اش هیچ ندارد. به همین دلیل است که شخصیت برگن، با ساده لوحی و دلسوزی اش که برای برخی از مردم به عنوان بی ادبی منتقل می شود، در مسیر جیک بسیار مهم است. او مانند فرنچی قبل از او دلیلی برای این باور پیدا کرده است. این یک فیلم نژادپرستانه نیست، به عنوان یک فیلم کاربر مطرح کرده است. رابطه عاشقانه فرنچی و دختر چینی اش در مقایسه با عاشقان ژاپنی/آمریکایی در فیلم The Sand Pebbles "سایونارا" اشک آور لوگان، رفتار بسیار بهتری دارد. و مردی نجیب مانند ام. (جایی که خانم برگن نقش کوچکی را بازی کرد)، چگونه می‌توانست قبول کند که بخشی از چنین فیلمی باشد؟

جهت دانلود فیلم The Sand Pebbles 1966 (دانه‌های شن) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


چه داستان قدرتمندی! باورش سخت است که دانه‌های شن حماسی - سه ساعته - نامزد هشت جایزه اسکار شد و هیچ نتیجه ای نداشت. ناعادلانه به نظر می رسد. خب، در این داستان دراماتیک هم همه چیز «فقط» نیست. آدم های خوب می میرند، آدم های بد زندگی می کنند. شادی و غم باورنکردنی فقط چند دقیقه با شما فاصله دارد. داستان به خوبی بیان شده است و در نتیجه توجه شما را به خود جلب می کند، بازی خوبی دارد و فیلمبرداری خوبی دارد.

تنها شکایت من 13 دقیقه آخر بود که فیلم کمی بیش از حد سیاسی و البته سیاسی شد. ، همانطور که فیلم ها تمایل دارند به سمت چپ متمایل شوند. وگرنه از تجربه تماشای دانه‌های شن طولانی نهایت لذت را بردم و متاسفم که سالها پیش دانه‌های شن را ندیدم. خوب، دیر کردن، بهتر از هرگز، تنها چیزی است که می توانم بگویم. دانه‌های شن در خور توجه کلکسیونرهای جدی فیلم است.

رابرت وایز کارگردانی کرد و کارش فوق العاده بود. من فقط عاشق برخی از نماها و زوایای دوربین در این تولید عریض هستم، که در یک دی وی دی دو دیسکی که اخیراً منتشر شده است به درستی اجرا شد. فیلمبرداری توسط جوزف مک دونالد بوده است. متاسفم که او اسکار را برنده نشد.

داستان برای همه چیزهایی دارد: چندین صحنه اکشن، دو عاشقانه، کمی طنز، برخی پرچم اهتزاز و تحقیر کردن پرچم، و بسیاری درام و دسیسه همچنین دو مطالعه شخصیت جالب پیدا کردم: «جیک هولمن» توسط بازیگر اصلی استیو مک‌کوئین و «کاپیتان کالینز» با ریچارد کرنا. هر دوی این افراد شگفتی های زیادی را ارائه کردند.

همچنین چینی ها خصومت زیادی نسبت به "متجاوزان" یعنی آمریکایی ها دارند. انقلاب چین در دوره‌ای که این داستان اتفاق می‌افتد (دهه بیستم) دو جناح داشت: ناسیونالیست‌ها به رهبری چیانگ کای‌شک و کمونیست‌ها. اولی به طور کلی یک سازمان صلح آمیز بود، دومی بسیار خشن. هیچ‌کدام دیگر نمی‌خواستند افراد خارجی کشورشان را اداره کنند.

بازیگران - معروف و نه چندان شناخته‌شده، از مک‌کوئین به بعد کاملاً خوب بودند. به نظر من شنیدن ریچارد آتنبرو با لهجه آمریکایی عجیب بود اما او کار خوبی با آن انجام داد. کرنا جالب ترین شخصیت را بازی کرد، به نظر من، به عنوان کاپیتانی که به سختی قابل تشخیص است. در مورد بازیگران مکمل، سیمون اوکلند ("Stawski") و ماکو ("Po-Han") برای من متمایز بودند.

من وارد داستان نمی شوم، زیرا منتقدان زیادی قبلاً این کار را کرده اند. انجام داد. از نظر عکاسی، دیدن بیشتر این عکس در خارج از منزل، نه در استودیو یا صحنه های صدا، لذت بخش بود. من از تمام نماهای کشتی، "سان پابلو" لذت بردم. من که به تازگی (7/5/10) نسخه Blu-Ray دانه‌های شن را خریداری کرده ام، اکنون مشتاقم آن را در این قالب ببینم. این وعده می دهد که لذت بخش باشد.

به طور کلی، یک داستان به یاد ماندنی و بسیار توصیه می شود.