دانلود فیلم The Riot Club 2014 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم The Riot Club 2014 بدون سانسور

فیلم The Riot Club در ژانر(های) درام, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2014 به روی پرده رفت. The Riot Club به کارگردانی Lone Scherfig, در کشور(های) بریتانیا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Max Irons, Sam Claflin, Douglas Booth, Holliday Grainger, Jessica Brown Findlay, Natalie Dormer, Sam Reid, Tom Hollander, Freddie Fox, Gordon Brown, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.0/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 54/100 می باشد. برای دانلود فیلم The Riot Club 2014 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام هیجان انگیز
امتیاز :
6.0/10 67% 54/100
کشور :
بریتانیا
زبان :
انگلیسی
سال :
2014
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

آلیستر و مایلز که هر دو از خانواده هایی اشرافی هستد به دانشگاه آکسفرد راه میابند و در همان ابتدای ورود عضو باشگاهی به نام باشگاه شورش می شوند که...

Two first-year students at Oxford University join the infamous Riot Club, where reputations can be made or destroyed over the course of a single evening.

IMDb
6.0/10
67%
m
54/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Riot Club 2014

آلیستر و مایلز که هر دو از خانواده هایی اشرافی هستد به دانشگاه آکسفرد راه میابند و در همان ابتدای ورود عضو باشگاهی به نام باشگاه شورش می شوند که...

جهت دانلود فیلم The Riot Club 2014 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


پس از یک صحنه مقدماتی سرگرم کننده که شما را از ریشه قدیمی این باشگاه آگاه می کند ، فیلم به آکسفورد معاصر تبدیل می شود و آخرین نسل دانش آموزان و اعضای باشگاه Riot را به ما ارائه می دهد. این از دانشجویان سال اول مایلز ریچاردز (مکس آیرونز) و آلیستر رایل (سام کلافلین) پیروی می کند ، هر دو از "سهام خوبی" برخوردار هستند اما اولی طبیعی و خاکی است و دومی یک جامعه شیطانی فاشیست است.

در طی فعالیت های تازه تر ، مایلز به سرعت با طبقه متوسط ​​لورن (هولیدی گرینگر) ، یک دختر دوست از شمال انگلیس ، دوست می شود. این زوج عاشقانه یک طبیعت گرایی شیرین دارند زیرا آنها با بازی در مورد آنها صحبت می کنند و میراث های مختلف خود را از بین می برند. آلیستر ، دور از ذهن ، ثابت می کند که زیاد اهل گفتگو نیست.

هر دو بزودی در Riot Club افتتاح می شوند ، اعضای دیگر این گروه شامل هری ویلیرز (داگلاس بوث) ، پسر زیبایی که مرا تحت تأثیر قرار داد رهبر واقعی باشگاه هوگو فریزر-تیروت (سام رید) ، یک همجنس گنجه کمد با علاقه مایل به مایلز. دیمیتری میتروپلوس (بن شنتزر) ، یک دانش آموز یونانی به طرز وحشتناکی ثروتمند ، و جیمز لیتون- مسترز (فردی فاکس) ، لیوان کوچک و خودبزرگ که به نوعی رئیس باشگاه است. برخی گفته اند که The Riot Club مملو از کاریکاتور است ، با این حال The Riot Club درباره دانشجویان معمولی آکسفورد یا امتیازات معمولی نیست ، بلکه در مورد یک نخبه نخبه ثروت و اشراف است.

بعد از آرایش مایلز و آلیستر ده عضو گروه Riot Club ، به زودی لباس های بسیار پرشکوه و متناسب خود را با این لباس تنظیم و برای هر شب فسق و فجایع به The Old Bull ، یکی از معدود موسساتی که ممنوع التحصیل شده اند ، راه می اندازند. وقتی این اتفاق می افتد ، فکر می کردم اندازه شخصیت های پرمدعا و روایت و لحن فیلم را دارم ، اما با پیشرفت "شام" ، شخصیت ها و روند وقایع کاملاً نفرت انگیز هستند.

همانطور که بیشتر افراد می دانند ، The Riot Club با الهام از کلوپ Bullingdon ، یک جامعه غذاخوری دانشگاه آکسفورد مشهور به لذت گرایی مخرب خود که دارای فارغ التحصیلانی مانند دیوید کامرون ، بوریس جانسون و جورج آزبورن است ، می باشد. هدف اصلی فیلم برای حمله ، رفتار ضد اجتماعی ادعایی اینگونه افراد نیست ، انحطاط ناخوشایندی که شاهد آن هستیم ، در مورد "Club Riot Club" بسیار ناخوشایند بومی نیست ، آنچه که حمله می کند ، برتری خشمگین و خونین شخصیت ها است. مجموعه هایی که باعث آن می شوند. برخی ممکن است با سیاست آن مخالف باشند ، ممکن است آن را یک اغراق فاحش بدانند. این واقعاً در تصویربرداری از جنگ های طبقاتی بسیار جدی است ، اما فکر می کنم این یک قطعه فیلم سازی است که به خوبی اجرا شده است.

The Riot Club از نمایش صحنه ای Posh توسط لورا وید و قسمت میانی اقتباس شده است از روایت ، که یک صحنه طولانی است ، مطمئناً شبیه کار یک نمایشنامه نویس است. مانند تریسی لتس 'قاتل جو (2011) و باگ (2006) ، این نمونه دیگری از این است که چگونه مواد صحنه ای ضخیم اغلب انتقال عالی به سینما را انجام می دهند.

دقیقاً مانند کار Letts ، The Riot Club حاوی نان در چهار دیواره تنگ است. این صحنه از خجالت آور به یک شکنجه آور ساده تبدیل می شود زیرا دکلته ، که توسط الکل ، مواد مخدر و حضور یکدیگر تقویت می شود ، به طور فزاینده ای نفرت انگیز و غیراخلاقی می شود ، و در نهایت کرشندو ناپسند به اوج خود می رسد که واقعاً تکان دهنده است. صاحبخانه بی ادعای میخانه شاهد همه این موارد است. او در ابتدا افتخار میزبانی از پسران را دارد ، دید او به طرز چشم نوازی در صدای بیداد و تماس افرادی که در سن نیمی از سن او هستند و به او نگاه می کنند به طوری که روی کفش خود را بهم می زنند ، به معنای واقعی کلمه رقت انگیز است.

بدترین مجرم آلیستر است ، سام كلافلین هنگام تحویل كتابهای مطبوع خود با نفرت مست و آرببیك بسیار عالی است. تحقیر نسل کشی آلیستر نسبت به طبقات کارگر و کسانی که از اعتبار و اعتبار برخوردار نیستند شباهت هایی به انزجار آدولف هیتلر از یهودیان داشت. او آنقدر عصبانی می شود که به گفتن "من از مرگ مردم فقیر بیمار هستم" خلاصه شده است. آلیستر کینه توزترین نمونه امتیاز کسب نشده و احساس استکبار از استحقاق است ، او پیرامون موفقیت ها و نوآوری های طبقات حاکم و حسادت مفروض پرولتاریا به گونه ای غرق می کند که گویی در آن سهیم بوده است. برنده شدن در قرعه کشی ژنتیکی؟ کلافلین خود را به عنوان یک بازیگر تبه کار برجسته ثابت می کند ، او به شخصیت خود یک کیفیت اجتماعی-پات می دهد. هنگامی که جرقه ای از حسادت مبتذل ، کینه و سرزنش گسترده او مشاهده نشود ، آلیستر یک خلأ عاطفی آرامش بخش است.

Riot Club فقط 107 دقیقه از پسرهای زیبا که فلوت شامپاین در دست دارند نیست ، بلکه به شدت مهیج ساخته شده است که شاید از نظر سیاسی تفرقه انگیز است اما پرچین اجرا شده است.

جهت دانلود فیلم The Riot Club 2014 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


از نظر اکثریت قریب به اتفاق ما ، The Riot Club از تجربه شخصی ما بسیار دور است و در واقع بی ربط است. همین امر احتمالاً در مورد گرگ وال استریت اسکورسیزی صدق می کند ، اما در حالی که من نیمه اول آن پیروزی را آرزو می کردم کاش می توانستم تجربیات جوردن بلفورت را تجربه کنم و نیمه دوم را از برخی از خدای ناشناخته ای که نداشتم تشکر کنم ، چیزی در مورد او وجود داشت که نمی توانستم دوست دارید کمک کنید با این حال ، در The Riot Cub ، یک سری تند و زننده انحرافاتی با ویژگی های بازخرید کننده کمی وجود دارد که در صورت وجود وجود دارد.

آلیستر (سام کلافلین) و مایلز (مکس آیرونز) ، هر دو اشرافی و هر دو تعصبات طبقاتی نهفته یا آشکار ، اولین دوره خود را در دانشگاه آکسفورد آغاز کنند. موقعیت اجتماعی آنها باعث ایجاد چشم اندازهای جذاب برای بدنام کردن Riot Club می شود. با داشتن حداکثر 10 عضو در هر زمان ، رمز و راز جامعه انحصاری و مخفی را احاطه کرده است که پیوندی نزدیکتر از ماسون ها و تمایل افسانه ای به افراط و تفریط و جایگاه ممتاز دارد که به این معنی است که اعضا هرگز از عواقب لذت جویی خود رنج نمی برند. این باشگاه که از تأسیسات عالی آکسفورد منع شده است ، برای شام سالانه آنها و سرمایه گذاری اعضای اخبارشان آماده می شود.

مطمئن نیستم که The Riot Club حرف زیادی برای گفتن دارد. آیا بخشی از تفسیر اجتماعی است؟ در این صورت ، ما قبلاً می دانیم کسانی هستند که پول در اختیار دارند ، ممتاز هستند و قتل را از بین می برند ، گاهی اوقات به معنای واقعی. اگر بخواهد ما را به وجد بیاورد و ما را برای چمن های سبز در آن طرف حصار دل کند ، شکست می خورد. چرا ما این را می خواهیم؟ اگر کارگردان Lone Scherfig (یک روز ، آموزش) قصد دارد به ما نشان دهد که چقدر خوش شانس نیستیم که بخشی از آن جهان هستیم ، مطمئناً روش های ظریف تری برای این کار وجود دارد.

Riot Club وجود ندارد فیلم بدی نیست این فقط یک مورد ناخوشایند است. این یک نگاه فضول گرایانه است که از طریق پنجره ای ناخوشایند به نمایش رها شدن بی شرمی و شرارت با هزینه کاملا هرکسی که بخشی از The Riot Club نیست ، یا نبوده است. در حالی که اکثر پسران شیطان فکر می کنند که می توانند با سیب های دست و پا زدن ، بیرون رفتن از مدرسه و شلیک منجنیق به سمت حیوانات بی گناه و بی ضرر کنار بیایند ، اینها پسران نفرت انگیز و منزجر کننده ای هستند که در یک کارزار نفرت بزرگ شده اند و جرایم جنایی خود را مانند تخریب ، خشونت ، و تجاوز.

کلوپ خوبی! شاید برای کسانی که آن تجربه آموزشی را تجربه کرده اند و بخشی از آن بخش کوچکی از جامعه جامعه ممتاز هستند ، معنایی داشته باشد. مطمئناً مرد پشت سر من از درک ظاهری به صورت دوره ای می خندید. او تنها مخاطب اندک ما بود. من من بیشتر اوقات ، خصوصاً با اخلاق شبه مایلز که ظاهراً سعی می کند کار درست را انجام دهد و از آن بالا رود ، احساس ناخوشایندی داشتم ، اگرچه همسالان مانع یادآوری او نمی شوند که او نیز آنجاست.

کلوپ شورش به خوبی توسط همه انجام شده است ، توجه به جزئیات دقیق است ، از منظر یکی از خارج ، و بله ، بخشی از من از آن لذت می برم. این یک تجربه جذاب بود که مرتباً من را دافعه می کرد و باعث می شد نسبتاً کثیف شوم. کمی شبیه شبی که یک همکار سابق دزد دلباخته به من تحمیل کرده بود.

من گمان می کنم که کلوپ شورش مخاطبان محدودی داشته باشد و بیشتر کسانی که قصد بیرون آمدن دارند چیزی را پیدا خواهند کرد آنها را مجذوب خود می کند. نمی توانم تصور کنم که در حلقه دوستانم بسیاری از افراد بخواهند بار دیگر یک تماشا را تکرار کنند یا آرزوی زندگی در محافل داخلی جامعه را داشته باشند.

خوش ساخت ، جذاب و دافعه ، The Riot Club یک نمونه ای کلاسیک از فیلم که علی رغم اینکه موضوع کاملاً ناخوشایند است ، خوب است.

برای بررسی بیشتر از The Squiss ، در وبلاگ من مشترک شوید و صفحه فیس بوک را بپسندید.

فیلم های پیشنهادی