دانلود فیلم The Resistance Banker 2018 (مقاومت بانکدار) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم مقاومت بانکدار 2018 بدون سانسور

فیلم مقاومت بانکدار در ژانر(های) جنگی, درام, ساخته شده و در سال 2018 به روی پرده رفت. The Resistance Banker به کارگردانی Joram Lürsen, در کشور(های) هلند ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Barry Atsma, Jacob Derwig, Pierre Bokma, Götz Schubert, Fockeline Ouwerkerk, Raymond Thiry, Jaap Spijkers, Tjebbo Gerritsma, Peter Jordan, Matteo van der Grijn, اشاره کرد. رده سنی فیلم TV-MA و زبان(های) فیلم هلندی, آلمانی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.9/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم The Resistance Banker 2018 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
جنگی درام
امتیاز :
6.9/10
کشور :
هلند
زبان :
هلندی آلمانی
سال :
2018
رده سنی :
TV-MA
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان این فیلم در شهر آمستردام که توسط نازی ها اشغال شده است جریان دارد و درباره ی دو برادر بانکدار به نام های والراون و جیوس ون هال است که با بزرگترین چالش خود مواجه می شوند و…

In the occupied Netherlands during World War II, banker Walraven van Hall is asked to use his financial contacts to help the Dutch resistance. With his brother Gijs, he comes up with a risky plan to take out huge loans and use the money to finance the Resistance.

IMDb
6.9/10

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Resistance Banker 2018

داستان مقاومت بانکدار در شهر آمستردام که توسط نازی ها اشغال شده است جریان دارد و درباره ی دو برادر بانکدار به نام های والراون و جیوس ون هال است که با بزرگترین چالش خود مواجه می شوند و…
 در آمستردام اشغال شده توسط نازی ها، دو برادر بانکدار، والراون و جیوس ون هال با بزرگترین چالش خود مواجه می شوند و…

جهت دانلود فیلم The Resistance Banker 2018 (مقاومت بانکدار) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


وقتی به یک فیلم WW2 فکر می کنید ، چه چیزی به ذهن شما خطور می کند؟ شما ممکن است به نوعی قهرمان قلابی در یک کت جنگنده چرمی فکر کنید ، تپانچه ای از دوران در دست با انفجار بی نظیر آتش و نازی های سوزانده پشت سر آنها. بنابراین تصور این تصویر در ذهن شما بسیار هیجان انگیزتر از برخی از بانکداران در آمستردام است که مخفیانه مقاومت یک هلند را با "بانک سایه" تأمین می کنند - اما این تصور بسیار دور از واقعیت است ... نوعی.

منظور من از نوع چیست؟ اول ، چه چیزی در مورد فیلم مفید است؟ خوب ، آنچه که عمدتاً "بانک مقاومت" را به همراه دارد ، اجراها با لحظات دلخراش فراوان است: Walraven یا "Wally" ، مغز متفکر اما مطمئن دیوانه بانک سایه که با نام مستعار "van Tuyl" شناخته می شود. برادرش ، گیجس ، که بسیار احتیاط و احتیاط بیشتری برای کمک به برادرش در تأمین بودجه مقاومت هلند دارد ، اما به هر حال دائماً درگیر برنامه های والی است. و ... همین مطمئناً - شخصیت های دیگری نیز وجود دارند که به برادران کمک می کنند ، اما آنها با وجود بازی قدرتمند هر بازیگر ، تقریباً به اندازه آنچه که می توانستند سرحال نیستند.

... که من را به این دلیل معرفی می کند اجرای مقاومت بانکدار به همین ترتیب است. برای ترکیب این مسائل با شخصیت پردازی ، داستان فیلم غالباً در دام تکرارشدن می افتد - و بنابراین ، با صراحت بیشتری نشان می دهد که شخصیت ها "یک نت" را اغلب چگونه احساس می کنند. به عنوان مثال Gijs ، هرگز به عنوان یک شخصیت رشد نمی کند و همانطور که انتظار دارید تغییر شکل نمی دهد - تحت تأثیر برادرش و همه ، و بیشتر و بیشتر درگیر برنامه های او می شود. اما نه ، پیشرفت او فرمولی است: والی ایده ای ارائه می دهد ، گیجس می گوید: "هرگز نتیجه نخواهد گرفت" یا چیزی در این راستا و پس از آن ، ناگزیر ، به هر حال به او کمک می کند. این اتفاق دائماً رخ می دهد و به سرعت خسته کننده می شود. این اغلب باعث می شود فیلم به صورت دایره ای در حال سفر باشد - بارها و بارها تکرار می شود و خیلی طاقت فرسا می شود. این تأثیر بسیاری از صحنه ها را کاهش داد ، مانند دزدی از اوراق قرضه خزانه داری و مرگ والی در دست نازی ها در انتهای آن که توسط باری آتسما (والی) به خوبی تصویربرداری شده است و با لحظه ای آرامش فکر می کند فرزندانش درست قبل از تیراندازی به طور خلاصه.

به غیر از مسائل مربوط به داستان ، بسیاری از جنبه های دیگر فیلم خوب است: به ویژه فیلمبرداری ، با تعداد زیادی عکس زیبا در سراسر و تنوع رنگی متناسب با لحن روایت در آن برهه از زمان: تابستان و رنگ های گرم در صحنه های اولیه ، زمستان و رنگ های سرد در پایان. فیلمبرداری همچنین توجه زیادی را به لباس و طراحی محیطی جلب کرد که هر دو اصیل و کاملاً واقعی به نظر می رسند. بنابراین شرم آور است که طرح در هسته اصلی مقاومت بانکدار در بعضی مواقع بسیار کمرنگ احساس می شود.

به طور کلی: "بانک مقاومت" موفق می شود فرضیه به ظاهر کسل کننده خود را جالب توجه ، اگر نه جذاب نباشد - تا حد زیادی به دلیل وقایع واقعی و افراد واقعی مبتنی بر آن است. اتفاقی که در فیلم The Resistance Banker می افتد تقریباً به طور گسترده ای برای تأثیر سینمایی دراماتیک می شود و از یک فیلم دوره ای نمونه دور است ، اما سازمانی از مردم را به یاد می آورد که تاریخ آن را فراموش کرده است.

جهت دانلود فیلم The Resistance Banker 2018 (مقاومت بانکدار) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این ضربه نزدیک به خانه از آن چیزی بود که انتظار داشتم.

حدس می زنم که در هلند ما به فیلم هایی درباره جنگ جهانی دوم عادت کرده ایم که قهرمانان ملی را نشان می دهد که به مقاومت پیوستند و نازی ها را مقابله کردند. . داستان خانواده هایی که خانواده های یهودی را در خانه های خود پنهان می کنند ، از ترس جان خود - اما این کار را برای منافع بیشتر انجام می دهند. من فکر می کنم ما بیش از این مدیون آن خانواده ها ، کسانی هستیم که ایستاده اند تا داستان های خود را تعریف کنند - چه بزرگ و چه کوچک بودند. همه کسانی که در برابر نازی ایستادند به نوعی به متحدان کمک کردند. به عنوان مثال آرایشگر در این فیلم. آرایشگر فقط با یک عمل کوچک زندگی را نجات می دهد. این فقط در مورد افرادی نیست که واقعاً جنگیده اند ، بلکه در مورد افرادی است که در کارهای کوچک نیز کمک می کنند. به نوعی مقاومت بانکدار نیز آن را نشان می دهد. این نشان می دهد که یک عمل کوچک می تواند عواقب بزرگی به همراه داشته باشد و می تواند جان کسی را نجات دهد.

من به یاد می آورم که پیش نمایش تریلر Bankier van het Verzet را در سینما دیدم ، فکر می کردم بسیار جالب است ، اما هنوز مردد است. به دلایلی ، من علاقه زیادی به تولیدات هلندی ندارم. مطمئناً ما خیلی خوب کار می کنیم - اما معمولاً هر فیلم هلندی آنقدر هلندی به نظر می رسد. مثل این است که این حس معمولی را دارد ، اگر از من بپرسید ، هر فیلم هلندی این ویژگی را دارد - مخصوصاً آنهایی که در دهه گذشته اکران شده اند. هنگامی که من جوانتر بودم فیلم های شیپرز ون د کاملئون را تماشا کردم ، یک فیلم معمولی برای کودکان هلندی ، که دو پسر دوقلو را با قایق خود نشان می دهد. این تنها فیلم هلندی است که در زندگی ام دوست داشته ام. انتظار داشتم مقاومت بانکدار دقیقاً مانند سایر فیلم های هلندی باشد که در این دهه گذشته اکران شده اند ، اما در واقع باعث تعجب من شد. این در واقع تولید خوبی بود. این بسیار خوب و لذت بخش بود - همچنین برای من داستانی درباره کشورم تعریف کرد که هرگز نمی شناختم. مقاومت بانکدار تقریباً احساس واقعی داشت. همان احساسی را دارد که شیپرز ون د کاملئون در جوانی به من داد. مطمئناً هنوز هم به طور معمول هلندی است - خطوط چشم انداز ، روستاها ، اما خیلی شبیه کلیشه های هلندی نیست که اخیراً اکران شده است. قسمت بسیار خوبی از بازی در کنار پیر بوکما نیز - اگرچه انتظار دیگری نداشتم.

این بسیار شگفت آور بود ، اگرچه بسیار طولانی مدت بود. من واقعاً با تماشای چهل دقیقه آخر فیلم مشکل داشتم. اگرچه مطمئناً نقاط تنش در طول فیلم وجود دارد ، اما به نظر می رسد که مقاومت بانکدار بیشتر از دو ساعت در واقع به سه ساعت شباهت دارد و این نشانه خوبی نیست. ببینید ، با فیلم هایی مانند Saving Private Ryan ، فیلمی که در واقع سه ساعت و نیم است ، این یک داستان مداوم است که همیشه جالب است. این یکی ، متاسفانه نکرد. مقاومت بانکدار بسیار طولانی تر از آنچه که در واقع بود احساس می شد ، اما با این حال ، یک فیلم خوب بود. من بیشتر از آنچه انتظار داشتم لذت بردم و خیلی بیشتر از آنچه انتظار داشتم به خانه نزدیک شد.