دانلود فیلم The Queen of Black Magic 2019 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم Ratu Ilmu Hitam 2019 بدون سانسور

فیلم The Queen of Black Magic در ژانر(های) ترسناک, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2019 به روی پرده رفته است. The Queen of Black Magic به کارگردانی Kimo Stamboel, در کشور(های) اندونزی, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Ario Bayu, Hannah Al Rashid, Adhisty Zara, Ari Irham, Muzakki Ramdhan, Shenina Cinnamon, Giulio Parengkuan, Tanta Ginting, Miller Khan, Salvita Decorte, اشاره کرد. رده سنی فیلم Not Rated و زبان(های) فیلم اندونزیایی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.5/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 54/100 می باشد. برای دانلود فیلم The Queen of Black Magic 2019 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ترسناک هیجان انگیز
امتیاز :
6.5/10 54/100
کشور :
اندونزی
زبان :
اندونزیایی
سال :
2019
رده سنی :
Not Rated
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان خانواده هایی که مورد ارعابگری ملکه ی جادوی سیاه قرار گرفته اند. او قصد دارد با استفاده از جادوی سیاه آن ها را بکشد. جادویی که بشدت کشنده می باشد. او کینه توز می باشد و نیز به دلیل گناهان یتیم هایی که او را به ملکه جادوی سیاه تبدیل کرده اند، به دنیا آمده است.

Families were terrorized at the orphanage. Someone wants them dead, apparently with black magic that is very deadly. She has a grudge and she was also born because of the sins of the orphans who formed her into the queen of black magic.

IMDb
6.5/10
m
54/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Queen of Black Magic 2019

داستان خانواده هایی که مورد ارعابگری ملکه ی جادوی سیاه قرار گرفته اند. او قصد دارد با استفاده از جادوی سیاه آن ها را بکشد. جادویی که بشدت کشنده می باشد. او کینه توز می باشد و نیز به دلیل گناهان یتیم هایی که او را به ملکه جادوی سیاه تبدیل کرده اند، به دنیا آمده است.

جهت دانلود فیلم The Queen of Black Magic 2019 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این فیلمی بود که وقتی داشتم کارهای نویسنده جوکو انور را مرور می کردم متوجه نشدم درباره اش صحبت کردم. من The Queen of Black Magic را به خاطر نویسندگی و کارگردانی او در اکران Impetigore در سال 2020 مطرح کردم و اظهار کردم که او The Queen of Black Magic را هم دارد که نوشته است. وقتی اسمش را ضمیمه دیدم، فهمیدم که باید این یکی را ببینم. اعتراف می کنم که صدایی شنیدم زیرا مارکنادو این را به عنوان یکی از موارد مورد علاقه خود برای ژانویه داشت و پادکست فیلم ترسناک Exploding Heads نیز در یک قسمت آن را پوشش داد. من اکنون یک بار دیگر آن را مشاهده کردم تا ببینم چگونه برای من نگه می دارد. خلاصه داستان این است که خانواده ها در یک پرورشگاه وحشت زده می شوند. کسی می خواهد آنها را بمیرد، ظاهراً با جادوی سیاه که بسیار کشنده است.

به نظر من The Queen of Black Magic را با یک چیدمان جالب شروع می کنیم. ما پدر حنیف (آریو بایو) داریم که همسرش نادیا (حنا الرشید) و سه فرزندش را به یتیم خانه ای که در آن بزرگ شده است می برد. تنها دختر آنها دینا (آدیستی زارا) و بزرگترین پسر آنها سندی (آری ایرهام) است. ) و کوچکترین آنها نیز پسر حقی (مزکی رمضان) است. مردی که این مکان را اداره می کند بیمار است و آنها می خواهند در صورت امکان زمان محدود او را در زمین بهتر کنند. حنیف پس از ترک یتیم خانه برای خودش خوب عمل کرده است. فرزندان او از عدم دریافت تلفن همراه شاکی هستند، اما به نظر می رسد که در کل خوشحال هستند. وقتی او به چیزی می زند در حالی که کاملاً به جایی که می رود توجه نمی کند اوضاع کمی ضعیف می شود. به نظر می رسد گوزن باشد، اما می بینیم که می توانست چیز دیگری باشد.

آنها سپس به پرورشگاه می رسند. حنیف با زوجی ملاقات می کند که در مامان (عده فرمن حکیم) و سیتی (شیلا دارا عایشه) با آنها بزرگ شده است. آنها هرگز ترک نکردند و از پاک بندی (Yayu A. W. Unru) که مرد بیمار مسئول این مکان است مراقبت می کنند. همچنین نزدیکترین دوستان حنیف از زمان زندگی او در اینجا، آنتون (تانتا گینتینگ)، همسرش ایوا (ایملدا ترین) و همچنین جفری (میلر خان) و عروس جدیدش لینا (سالویتا دکورت) هستند.


br/>همچنین در این یتیم خانه هاسبی (جولیو پارنگکوان) زندگی می کند که بسیار شبیه حنیف است. او شانس هایی برای فرزندخواندگی داشت، اما برای ماندن و کمک انتخاب شد. رانی (دارچین شنینا) هم هست. او از این جهت جالب است که در ده سالگی او را رها کردند زیرا مادرش دیگر نمی توانست مراقب او باشد. او هنوز معتقد است که برای او برمی گردد. بقیه بچه‌هایی که یتیم هستند در یک سفر دور هستند، اما به زودی برمی‌گردند.

ما به زودی یاد می‌گیریم، این مکان گذشته‌ای شطرنجی دارد، علیرغم اینکه سه نفر از بچه‌ها چقدر آن را به یاد می‌آورند یا چگونه آن را به یاد می‌آورند. توسط دو نوجوان ساکن آنجا ارائه می شود. یک اتاق قفل شده ای وجود دارد که ایبو میرا (روت مارینی) در آن درگذشت. حقی کنجکاو است که چه اتفاقی برای او افتاده است. حنیف متوجه چیزی روی ماشینش می شود و برمی گردد تا ببیند واقعاً در کیلومتر 81 به چه چیزی برخورد کرده است. آنجاست که او کشف وحشتناکی می کند که واقعاً این شب وحشت را آغاز می کند.

من اینجاست می خواهم خلاصه خود را برای The Queen of Black Magic بگذارم. بدون اینکه واقعاً چیزی را خراب کند، شما را به سرعت بالا می برد. همچنین می توانم بگویم که این مربوط به پایان پرده اول است. چیزی که The Queen of Black Magic واقعاً خوب انجام می دهد، فضاسازی است. The Queen of Black Magic واقعاً نباید خیلی به این موضوع متمایل شود که ما در زمان حال هستیم. با تلفن‌های همراهی سروکار دارد که بچه‌ها همه آن‌ها را دارند، اما این مکان آنقدر در میانه‌ی ناکجاآباد است که کار نمی‌کنند. رانی نمی داند وای فای یا اینترنت چیست. این تا حدودی به دلیل دورافتاده بودن یتیم خانه است، اما او همچنین فقیر است. من این احساس را دارم که ما اینجا دنیای مدرن را با حنیف، خانواده‌اش و آنتون و جفری با همسرانشان مخلوط می‌کنیم که به این مکان که کمی سنتی‌تر است، بازمی‌گردند. این واقعاً از جایی کار می‌کند که وحشت واقعی از آنجا ناشی می‌شود، زیرا چیزی است که ذهن منطقی‌تر نیز نمی‌تواند آن را درک کند. این به سبک انور برای دو فیلمی است که من از او به عنوان کارگردان دیده ام.

اگر نقدهای من را در مورد فیلم های انور از بردگان شیطان یا بدجنس خوانده اید، پس می دانید که من چگونه او را دوست دارم. نگاهی به زندگی مردم کشوری که با محل زندگی من بسیار متفاوت است به ما می دهد. ما می بینیم که ادیانی مانند مسلمان وجود دارد که در آنجا انجام می شود، اما بخش خوبی از اعتقادات بت پرستی که بومی آن منطقه است پیروی می کنند. دیدن نحوه انجام این مراسم و چیزها مطمئناً برایم جالب است.

این جایی است که می‌خواهم به سراغ بعدی بروم. باز هم، بدون اینکه همه چیز خراب شود، عنوان The Queen of Black Magic نشان می دهد که جادوی سیاه و جادوگری در جریان است. The Queen of Black Magic هیچ وقت برای ورود به آن تلف نمی کند و علاوه بر آن، فکر می کنم کار بسیار خوبی در معرفی شخصیت ها به ما انجام می دهد. ما اینجا یک بازیگر بزرگ داریم. من فکر کردم که این یا شخصیت هایی دارد که فرار می کنند یا به عنوان شمارش بدن آنجا هستند. بعد از اینکه رانی فاش می کند که چه اتفاقی برای میرا افتاده است و سپس وقتی حنیف متوجه می شود که او واقعاً چه ضربه ای زده است، چرخش تاریک تری می گیرد. The Queen of Black Magic هیچ ضربه ای نمی کشد و بسیار وحشتناک می شود. بچه‌ها در اینجا کاملاً امن نیستند و فکر می‌کنم این همان چیزی است که وحشت را برای من افزایش داد. چیزی که من همچنین دوست دارم این است که ما نمی دانیم حقیقت چیست و با وقوع اتفاقات، انواع مختلفی از آن را دریافت می کنیم.

مطالب مختصری وجود دارد که می خواهم با دیدن این موضوع در اینجا وارد شوم. بار دوم، من عاشق این ایده هستم که شخصیت ها چیزها را آنطور که می خواهند به خاطر می آورند. وقتی برای حقیقت تحت فشار قرار می گیرند، باید با آن کنار بیایند. میرا به عنوان یک شرور معرفی می شود، اما شاید اینطور نبود. بندی به نظر مردی خیرخواه است، اما ممکن است اینطور نباشد. دلیل اتفاقاتی که در اینجا رخ می دهد، ممکن است برخی افراد مستحق مجازات شوند. این یک ایده کاملاً جالب است و اینکه چگونه آشکار می شود.

من فکر می کنم که اثرات آن جایی است که می خواهم بعدی بروم. ما تا حد زیادی موارد عملی دریافت می کنیم، که اگر من را بشناسید، من آن را دوست دارم. صحنه‌هایی در The Queen of Black Magic وجود دارد که باعث شد من از چیزی که می‌دیدم بی‌حس شود و صدایم بزند. این برای من مؤثر است که آنچه را که می بینم به طور قطع باور کنم. در اینجا عناصر شکنجه وجود دارد و همچنین چیزهای جالبی وجود دارد که شخصیت ها فاش می کنند که بعداً علیه آنها استفاده می شود. صادقانه بگویم، این نوشتن برای من خوب است. آنها برخی از قطعات ست را می سازند و من برای آن آماده بودم. ما همچنین مقداری CGI را در اینجا دریافت می کنیم. صادقانه بگویم، برخی از آن برای من کار می کند یا حداقل برایم مهم نبود، به خصوص وقتی که برخی از سکانس ها را تقویت می کند. برخی نیز وجود دارند که لزوماً کار نمی کنند. حشراتی که می توانید تشخیص دهید CGI هستند. بلندش کردم ولی عالی به نظر نمیومد به هر حال، The Queen of Black Magic فیلمبرداری فوق العاده ای نیز دارد.

همراهی با نوشتن خوب، بازی خوبی است. Bayu به عنوان قهرمان واقعی ما استوار است. او این شانس را داشت که طبق آنچه می شنویم به فرزندی پذیرفته شود، اما انتخاب شد که بماند و به کسانی که با آنها نزدیک شد کمک کند. این باعث می شود که شخصیت حنیف جالب توجهی باشد که در فیلم The Queen of Black Magic فاش می شود. من همچنین دوگانگی ای که با شخصیت حسبی به دست می آوریم را دوست دارم و فکر می کنم پارنگوان به خوبی بازی می کند. رشید واقعاً به عنوان همسر حنیف خوب است و من عاشق رشد شخصیت او هستم. ما می آموزیم که او چیزهایی را از او پنهان می کند تا او را ناراحت نکند، اما او در پایان به طرز شگفت انگیزی قوی است. زارا، رمضان و ایرهام همگی مثل بچه هایشان خوب هستند. من بقیه بازیگرانی را که The Queen of Black Magic را برای شخصیت‌هایی که مطمئناً به آن‌ها نیاز داریم، تکمیل می‌کنند، دوست دارم.

بعد از آن آخرین چیزی که قبل از پایان The Queen of Black Magic باید به آن پرداخته شود، موسیقی متن و طراحی صدا است. من فکر می کنم برای اولی، انتخاب های انجام شده خوب بود. آنها متناسب با صحنه ها هستند و کمک می کنند تا احساسی را که ما به آنها نیاز داریم افزایش دهیم. برای من جالب بود که آنها در مواقعی که صدای بلندگوهای من را مخدوش می کرد، کمی بلندتر می شدند. من مطمئن نیستم که آیا این در نظر گرفته شده بود، اما برای من کار کرد. بخش دیگر در اینجا طراحی صدا است. من عاشق این هستم که آنها با شنیدن شخصی خارج از صفحه نمایش بازی کنند که شخصیت ها را ترسیم می کند در حالی که شنیدن عذاب آنها برای اتمسفر کاملاً مؤثر بود.

در پایان، من فکر می کنم The Queen of Black Magic مؤثری است. من محیطی که به ما داده شده، نحوه معرفی شخصیت ها و فضای تاریکی که در اینجا ساخته شده است را دوست دارم. اگر واقعاً بعد از اولین مشاهده مشکلی داشته باشم، فکر نمی کنم برخی از CGI برای من کار کنند. این به این معنی نیست که همه چیز را خراب کرد، اما کمی روی من تأثیر گذاشت. داستان مرا علاقه مند نگه می دارد، افشاگری ها کار می کردند و The Queen of Black Magic واقعاً گاهی اوقات من را به خاطر اینکه آنها چیزها را به کجا می بردند منقلب می کرد. من می‌توانم بگویم که The Queen of Black Magic خوبی است، فقط خوب بودن را از دست می‌دهم.

جهت دانلود فیلم The Queen of Black Magic 2019 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


یکی از فیلم های ترسناکی که مدت ها انتظار حضورش در سال 2019 را داشتم. برای دوستداران ژانر فیلم "ورزش های قلبی" مثل خودم. دوئت بین کیمو استامبول و جوکو انور، مانند جفت شدن گیرمو دل تورو با کوئنتین تارانتینو یا جان ویک با رابرت مک کال است، خوب منظور من این است که "آرزو محقق می شود" می نامم.

در در ابتدای فیلم، غافلگیری وجود داشت، مانند یک ربع نفس باید بلافاصله بازدم شود. سپس همانطور که فیلم پیش می رود، احساس وحشت می کند که انگار شما را در حال دویدن در اطراف استادیوم فوتبال است. خوب، شما هنوز هم می توانید نفس بکشید اما در حال تقلا هستید. از آنجایی که من به شخصه تقریباً از فیلم های ترسناک مصون هستم، سعی می کنم کمی آرامش داشته باشم، بنابراین می توانم از The Queen of Black Magic بدون داشتن انتظارات معمولی لذت ببرم. در نتیجه این اثر بسیار خوب است، اگرچه هنوز اغلب می خندند، حتی اگر اطرافیان و دوستانم گهگاهی هنگام تماشای The Queen of Black Magic می ترسند و صورت خود را می پوشانند. صحنه های موفقی وجود دارد که باعث می شود من فریاد بزنم زیرا از وحشتی که باید توسط شخصیت های The Queen of Black Magic تجربه شود شوکه می شوم و بسیار خوشحالم، زیرا بعد از این همه مدت بالاخره یک فیلم ترسناک اندونیزایی وجود دارد که می تواند مرا وادار کند. فریاد زدن در مورد خود داستان، فرمول پیچش بسیار خوب است، زیرا در نیمه راه فقط می توانم احساس کنم که "ملکه جادوی سیاه" در واقع کیست، حفره هایی در طرح وجود دارد، اما با توجه به طرح کلی داستان که اینطور است، بسیار قابل بخشش است. ثابت است و چنگال را از دست نمی دهد، جایی که معمولاً خط داستان به طور ناگهانی در برخی صحنه ها شل می شود، معمولاً یک مشکل کلاسیک در فیلم The Queen of Black Magic اندونزیایی به طور کلی بود.

در مورد بازیگری، من شخصاً از بازیگر کوچک شگفت زده شده ام. مزکی رامدان که نقش جوانترین حقی را بازی می کند، بازی او طبیعی و روان است، حتی از «برادر و برادر بزرگترش» نیز پیشی می گیرد، شخصاً شخصیت های سندی و دینا را به عنوان شخصیت های بی مورد بیهوده احساس می کنم، چرا؟ از آنجایی که حضور یا عدم حضور آن‌ها در کل داستان اهمیت چندانی ندارد، اساسی‌ترین دلایل ممکن است این باشد که هم Ari Irham و هم Zara JKT48 برای تصاحب بازارهای جوانان طراحی شده‌اند، زیرا طرفداران آن‌ها کاملا امیدوارکننده است. بقیه کیفیت بازیگری از آریو بایو، ایملدا ترین، هانا الرشید و "بزرگسالان" اینجا جای هیچ تردیدی نیست، آنها تا پایان فیلم کاملا متعادل و پایدار هستند.

برای با کیفیت خود CGI، این یک فیلم ترسناک اندونزیایی با بهترین کیفیت CGI برای سال 2019 است، روان، متناسب و نقش بسیار مهمی در گسترش وحشت گزگز که در طول فیلم رخ داده است. جلوه های ویژه گریم نیز برای موفقیت در روح بخشیدن به ترسناک فیلم Ratu ilmu Hitam شایسته تقدیر بیشتر است. سپس از نظر موسیقی، به نظر من، امتیازدهی کاملاً خوب بود، البته نه به خوبی «Impetigore» که در همان سال اکران شد و هر دو در یک ژانر سینمایی بودند.

پس نتیجه، برای کسانی که عادت به تماشای فیلم های ترسناک پر از خون ندارند، ممکن است با دیدن آن شوکه شوند. اما برای کسانی که در حال حاضر فیلم های زیادی در این ژانر تماشا کرده اند، ممکن است کمی کلی و قابل پیش بینی به نظر برسد، اگرچه با توجه به کیفیت فیلم ترسناک اندونزیایی در بازار اصلی، "ملکه جادوی سیاه" همچنان خوب به حساب می آید. فیلم ترسناک باکیفیت و هنوز هم می تواند حس خزنده ای ایجاد کند.