دانلود فیلم The Punisher 2004 (مجازاتگر) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم مجازاتگر 2004 با زیرنویس فارسی

فیلم مجازاتگر در ژانر(های) اکشن, جنایی, درام, ساخته شده و در سال 2004 به روی پرده رفته است. The Punisher به کارگردانی Jonathan Hensleigh, در کشور(های) آلمان, ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Thomas Jane, John Travolta, Will Patton, Roy Scheider, Laura Harring, Ben Foster, Samantha Mathis, James Carpinello, A. Russell Andrews, Eddie Jemison, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.4/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 33/100 می باشد. برای دانلود فیلم The Punisher 2004 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن جنایی درام
امتیاز :
6.4/10 28% 33/100
کشور :
آلمان ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2004
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

فرانک کسل زندگی خوب و آرامی در کنار خانواده اش دارد ولی یک گروه تبهکار خانواده او را به قتل می رساندد و او هم تصمیم به انتقام می گیرد.

When undercover FBI agent Frank Castle's wife and son are slaughtered, he becomes 'the Punisher' -- a ruthless vigilante willing to go to any length to avenge his family.

IMDb
6.4/10
28%
m
33/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Punisher 2004

فرانک کسل زندگی خوب و آرامی در کنار خانواده اش دارد ولی یک گروه تبهکار خانواده او را به قتل می رساندد و او هم تصمیم به انتقام می گیرد.
فرانک کسل به دنبال انتقام از کسانی است که ناجوانمردانه خانواده اش را قتل عام کرده اند. اکنون تمام فکر و ذکرش این است که هر چه زودتر آن افراد را به سزای اعمال کثیفشان برساند …

جهت دانلود فیلم The Punisher 2004 (مجازاتگر) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


یادم می آید که مجازاتگر را در دبیرستان دیدم ، آن را با دوستانم تماشا کردم ... یکی از دوستان من که یکی از طرفداران Punisher است ، واقعاً ناراحت بود. فکر کردم چیز خاصی نیست. اما ، سالها بعد ، من کمی تحقیق کردم ، بعد از چند کتاب کمیک Punisher ، می دانید ... با دیدن دوباره مجازاتگر کمی خودم را ناراحت کردم. بنابراین حدس می زنم که Dolph Lundgren همچنان بهترین مجازاتگر و The Punisher (1989) بهترین اقتباس باقی مانده باشد. Punisher: War Zone (2008) برای من دوم و بیشتر از این است.

اکنون ، داستان کاملا متفاوت از کتاب های مصور است. آیا جاناتان هنسلی کتاب طنز را خوانده است؟ شاید یکی از آنها! شخصیت عنوان نیز بسیار متفاوت است. خوب ، اگر کمیک را خوانده باشید ، بیش از آنکه بدانید فرانک قلعه ، معروف به مجازات کننده ، یک دیوانه بیمار ، پیچ خورده ، دیوانه ، سرد ، سادیست است که از تخصص نظامی خود برای کشتن آدمهای بد استفاده می کند. او پسری بود که تقریبا در ویتنام آجیل می زند ، پس از اقدامات و خشونت فراوان ، قتل خانواده اش مانند آخرین قطره برای شرایط روحی او بود. او سرانجام پس از آن ضربه محکم و ناگهانی می خورد.

اما ، در اینجا Punisher ، با بازی توماس جین ، که فقط کار زیادی با شخصیت نکرده است. او همه اشتباه کرد ، یا شخصیت را دست کم گرفت ، من نمی دانم ... خوب ، او از نظر ظاهری به عنوان مجازات کننده بسیار محکم به نظر می رسید ، می دانید ، لباس های تیره ، کت تیره ، جمجمه ، و من نیز از آن صدای سرد خوشم آمد. .. اما من صدا را در بازی ویدیویی بیشتر از فیلم دوست داشتم. از نظر من ، توماس در اینجا بسیار سالم به نظر می رسید ... او دقیقاً شبیه پسری بود که می خواهد انتقام بگیرد ، نه مجازات. بله ، او در فیلم The Punisher گفت: "انتقام یک واکنش احساسی است" ، و به نظر می رسید مثل او یک واکنش احساسی داشته است! بله ، او این را در کتاب طنز نیز گفته است ، بنابراین همه آنها را مجازات کرد. اما ... این فقط بحث بزرگ است. مجازات را انجام دهید!

منظور من این است که مجازات کننده در اینجا در طی فیلم افراد کمی را کشته است ... و در پایان ، او دسته ای از آنها را کشته است! این اسپویلر نیست ، یک واقعیت است! اگر از من بپرسید ، مجازاتگر در 20 دقیقه تمام می شود! اما در اینجا ، پانیشر عکس می گیرد ، به آرامی به تجارت اوباش نفوذ می کند ... راه اندازی یک بازی باج خواهی کوچک برای بازیکنان اصلی در خانواده اوباش مقدسین. گاو نر *** t! قرار بود همه آنها را بکشد! همه! اکنون! مثل آخر فیلم "اوه ، قرار بود من آنها را بکشم ... خوب من این کار را می کنم!" آره ، بعد از یک ساعت و نیم! و ما هیچ خشونتی ، حداکثر خونسردی ، خون نداریم ... فقط یک سبک اکشن فیلم سینمایی اوایل دهه 90 B ... مجازات کننده اینجا ... یک فریب است! و به ذکر چند مورد بد دیگر ...

هنگامی که آنها همسر و پسرش را می کشند ... و هنگامی که او آنها را پیدا می کند ، این دقیقاً همان فیلم مشابه Mad Max (1979) است! یکسان است! آن را بررسی کنید! و فرانک قلعه بعد از بخشها ، در یک نقطه بسیار مهلک مورد اصابت گلوله قرار گرفت ... و او زنده می ماند! بنابراین ، او یک ابرانسان است ؟! خوب ، حالا چند مورد دیگر که من را اذیت می کند و ما با این کار تمام خواهیم شد. قول میدهم. جان تراولتا به عنوان یک آدم بد برجسته هوارد سنت؟ خوب ، من هرگز از او به عنوان یک شخص بد برجسته انتظار نداشتم ، خوب ، این یک بازاریابی بزرگ است؟ هالیوود ، یاهو ...! شاید دلیلش این باشد که او در Pulp Fiction ، Face Off یا Swordfish شرور بود؟ هرگز ، هرگز او را در اینجا به عنوان یک شرور ندیدید ... شرور مجازات قرار است تاریک ، سرد و بیمار باشند ... درست مثل خود مجازات کننده! تراولتا هرگز این خصوصیات را در فیلم The Punisher نشان نداد. او درست مثل "خوب بود ، من نقش شرور Punisher را بازی می کنم ، من بد هستم و پول می گیرم!" روی شیدر به عنوان پدر مجازات کننده؟ استراحت Gimme! روی بازیگر بزرگی بود و لیاقت این نوع نقش را نداشت. که من را به این امر می رساند ... وقتی جهنم ... آیا آنها می خواهند با مجازاتگر های قهرمان کتابهای مصور "مبدا" یا "آغازین" متوقف شوند ... چه موقع آنها مستقیماً به اصل مطلب می رسند؟ چه کسی لعنت می کند که چگونه قهرمان در فیلم The Punisher خلق شده است! ما به یک داستان تصویری در مورد آن نیاز نداریم! قهرمان را از قبل به ما بده! می خواهم در 5 دقیقه اول فیلم قهرمان را ببینم! دقیقاً مانند فیلم First Punisher یا شاید Batman (1989)! مستقیما به نقطه! چه کسی رکتوم صورتی موش صحرایی را در مورد منشا آن می دهد یا شروع می کند؟ درست مثل اکثر فیلم های کمیک بوک دهه 2000 ... همه ما باید بدانیم که آنها از کجا آمده اند ، گذشته آنها چیست ... چه کسانی ... چه کسی f ** k می دهد؟

برای پایان ، می گویم روسی بهترین چیز در فیلم The Punisher است. او اینجا خیلی خوب به نظر می رسید. اما ، او حتی یک کلمه صحبت نکرد. و روسی واقعاً مردی قدرت گفتگو است. چیزهای دیگر ... قابل ذکر نیست ... زیرا مهم نیستند. خوب ، قاطعانه ... چیز خاصی نیست! و اتلاف واقعی وقت و پول به عنوان یک سازگار. حدس می زنم این بررسی شما را از بین ببرد ، درست است؟ به جای آن برو مجازاتگر را تماشا کن ... آرام باش.

جهت دانلود فیلم The Punisher 2004 (مجازاتگر) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


فرانک قلعه یک پلیس است که نیم تنه ای را هدایت می کند که پسر رئیس جنایی هاوارد سنت را در پایان مرده می بیند. سنت که به کشتن قلعه راضی نبود ، دستور می دهد که تمام خانواده قلعه - که آنها هستند ، در یک کشتار خونین در ساحل کشته شوند. با این حال فرانک از این حمله جان سالم به در برد - فقط اما چیزی از زندگی اش باقی نمانده است و تنها چیزی را که می داند - نفرت - متمرکز می کند. با این تنها چیزی که اکنون احساس می کند ، Castle تصمیم می گیرد Saint را به زمین بیندازد ، هر کسی را که در مرگ خانواده اش نقش داشته اند ، بکشد.

اگر به دنبال یک فیلم اکشن خشونت آمیز هستید بسیاری از چیزهایی که در حال انفجار و تصاویر کاملا جالب هستند ، این تقریباً شما را دوست دارد. به نظر می رسد که نیازهای شما در زندگی بسیار کم است و مجازاتگر خوشحال است که برای تأمین آنها با هزینه کمتری روبرو می شود. این اقدام به اندازه کافی حواس او را پرت می کند - شاید سرگرم کننده نباشد اما مطمئناً به اندازه کافی خشن و به اندازه کافی منظم است تا بتواند مخاطبان هدف مردان نوجوان را راضی کند. اما در زیر این هیچ چیزی وجود ندارد که واقعاً آنها باید معامله زیادی داشته باشند. قلعه ظاهراً چهره ای عذاب آور است. از زمان ایجاد دشمنانی که آنها را به قتل رساند ، او باید خود را مقصر مرگ خانواده اش بداند. او چیزی جز انتقام ندارد و حتی وقتی که داشته باشد باید بداند که پس چیز دیگری نخواهد داشت. با این وجود قلعه در مجازاتگر صرفاً ناخوشایند است ، جدا از خشونت شدید او به عنوان یک ضد اجتماعی است نه یک درد وحشتناک و پوچی.

و این در این قسمت از فیلم است که سقوط می کند به روشی اساسی چون به دلیل اینکه می خواهد همه چیز تاریک و پیچیده باشد ، اما در واقع هیچ چیز از ابتدا شروع نشده است. تیتراژ ابتدایی تاریک و تهدیدآمیز است اما بقیه فیلم فقط یک کار اکشن سرراست است - جهنم ، حتی در مورد انتقام یا هوشیاری چیزی جالب برای گفتن ندارد. اگرچه این در مقایسه با عدم ارائه شخصیت به قلعه ، فراتر از شخصیت یک فرد سخت گیر هالیوود ، جزئی است. بدون این دل به فیلم ، خشونت شدید بیشتر از آنکه به قلب شخصیت برسد ، جلب مخاطب است. این خشونت ناخوشایند است اما نه آنطور که باید - باید وحشتناک بود ، تا جایی ناراحت کننده بود که ما مطمئن نیستیم که آیا Castle بهتر از سنت بوده است یا خیر. اینطور نبود ، فقط دلپذیر بود و به نظر می رسید اگر مخاطب را از بین ببرد ، لذت می برد. من می خواستم از کشتار خانواده قلعه بیمار شوم - من نبودم. من می خواستم قتل عام مقدسین پخش شود تا مجازاتگر به ما نشان دهد که چقدر شبیه قتل عام قبلی است - اما اینطور نشد. ممکن است بخواهد تاریک باشد اما در نهایت یک فیلم اکشن هالیوودی باشد - و در عین حال یک فیلم کاملاً معمولی.

جین حتما می دانسته که با چه چیزی مخالف است و نمی تواند کاری انجام دهد متوقف کردنش نه او و نه مواد پیچیدگی لازم را ندارند و به نظر می رسد در بیشتر فیلم بیش از آنکه صدمه ای بیندازد ، مقصر است. تراولتا چنین است اما وقت کمی دارد. من تصور می کنم که او این نقش را بر عهده گرفته است زیرا این شخص بد جالبی است که موفق شده شخصیت تراژیک تری نسبت به جین داشته باشد. بازیگران پشتیبانی عمدتا به دلیل مواد ضعیف هستند. مجازاتگر به عشق و علاقه کمیک احتیاج نداشت - بنابراین رومجین-استارموس ، فاستر و مرد بزرگ (متأسفم ، اسم او را نمی دانم) نمی توانستند به اندازه کافی سریع از صفحه نمایش خارج شوند. پاتون از نظر منطقی خوب است اما از آنچه شایسته مجازاتگر است بهتر است. هیچ کس وحشتناک نیست اما هیچ کس به خصوص خوب نیست و گرچه باید اینگونه بود اما این یک فیلم برای بازیگران نبود.

به طور کلی آنچه باید یک فیلم تاریک ، ناراحت کننده ، پیچیده ، خشن و احساسی باشد باید باشد فقط یک فیلم اکشن معمولی با خشونت نسبتاً ناخوشایند. بدون قلب ، فیلم به اندازه کافی برای جلب توجه مخاطب مورد نظر خود عمل می کند اما آنهایی که به اندازه کافی احمق هستند و انتظار چیزی فراتر از اصول اولیه را دارند ، فقط ناامید خواهند شد.

جهت دانلود فیلم The Punisher 2004 (مجازاتگر) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


دومین فیلم مارول کامیکس درباره شخصیت ضدقهرمانی آنها «مجازوبگر» شبیه به آن فیلم‌های هیجانی محبوب چارلز برانسون است که مربوط به دهه 1970 است. این حماسه انتقامی ساده، قدیمی، فرموله، اما پر تعلیق، در مقایسه با اکثر فیلم‌های هالیوودی که با تهوع تبلیغات جلوه‌های ویژه بسیار نامتناسب هستند، به‌طور باورنکردنی واقعی به نظر می‌رسد. می‌دانید که از چه فیلمی صحبت می‌کنم، سنبله‌های خونی مثل گوجه‌فرنگی منفجر می‌شوند، گلوله‌ها در دسته‌های سربی پرواز می‌کنند و زندگی هیچ ارزشی ندارد. کارگردان جاناتان هنسلی در تراک تفسیری دی وی دی The Punisher اظهار داشت که آثار سام پکینپا، دان سیگل و سرجیو لئونه الهام بخش او بوده است. مردم ده ها نفر از بین می روند، اما شما غم و اندوه زیادی نمی بینید، بنابراین او باید بیشتر از لئونه و سیگل را به جای اوله سم خونی، کانالیزه می کرد.

در واقع، "مجازوبگر" اهداف خود را مشخص می کند. که هر چیزی فراتر از مجازات وحشتناک قهرمان یکبار مصرف به نظر می رسد. بازیگران مکمل در بخش آپارتمان‌های فیلم، بیشتر دل به داستان می‌دهند که قهرمان انتقام‌جو، سخت‌نوش و رواقی آن نمی‌تواند. با این وجود، «مجازاتگر» با تخیل قابل توجهی برای یک اکشن بازی ساز توپ به دیوار موج می زند. قهرمان وسواسی ما فقط برای لذت بردن از لحظاتی زندگی می‌کند که می‌تواند در خون نتیجه بگیرد و نمی‌تواند دورتر از هدف بعدی را در لیست ضربه‌های خود ببیند. پس از اینکه او مخالفان را از بین می برد، فرانک کسل (توماس جین) اسلحه را به گلوله او می زند. بدون همسر و پسر خردسالش، فرانک هیچ معنایی در زندگی نمی‌یابد.

خوشبختانه، مایکل فرانس، نویسنده «چشم طلایی» و جاناتان هنسلی، نویسنده‌ای که تبدیل به سکاندار شده‌است، هوش و ذکاوت زیادی را در این بی‌توصیف گنجانده‌اند. -به زمین، کشتن یا کشته شدن نخ بازپرداخت. صحنه متمایز تی‌شرت جمجمه سفید را حذف کنید و سپس خشونت را کاهش دهید، و هرگز حدس نمی‌زنید که این شوت‌آم‌آپ بر اساس سی‌ساله قهرمان کمیک مارول است که در ابتدا در سال 1974 در نقش دشمن «مرد عنکبوتی» ظاهر شد. . باز هم، هنسلی اشاره کرده است که مجازاتگر از نزدیک بر اساس "مجازات" گارث انیس از سال 2001 ساخته شده است. "مجازات" دالف لوندگرن، منشأ "مرد عنکبوتی" قهرمان داستان را نیز نادیده گرفت.

برعکس، " The Punisher» این احساسات ضد اجتماعی را بر تن نمی کند. هنسلی تعداد زیادی تیراندازی، چاقو زدن و قتل را نشان می دهد، اما رفتار خشونت آمیز قهرمان را تحسین نمی کند. "مجازات" عواقب خشونت را نشان می دهد. مرگ و کشتار هم افراد و هم وقایع را تغییر می دهد. توماس جین، مرد سرسخت رشته دوم، که در «Stander» بسیار فوق‌العاده است، پیشنهاد خود را برای حضور در پرده بزرگ به عنوان شخصیت همنام ارائه می‌کند و برای پول من موفق می‌شود. جین بخش اعظم «مجازوبگر» را صرف نمایاندن هیکل بو فلکس خود می کند، در حالی که او با انبوهی از موانع که انسان های معمولی را متحیر می کند، جسارت نمی کند.

عوارض اصلی این است که یکی از پسران سنت؛ بابی (James Carpinello تازه وارد در نقش دوگانه) تصمیم گرفته است از یکی از قراردادهای سربازش کوتاهی کند و او را در خرید همراهی کند. متأسفانه، بابی سنت بیچاره در طی یک تیراندازی پس از اینکه مقامات مرگ ساختگی یکی از عوامل مخفی خود را به نمایش گذاشتند، یکی را برای تیم می گیرد. به طور قابل پیش بینی، هوارد سنت سرگرم کننده نیست. لیویا، همسر جایزه سنت (بازیگر اسپانیایی لورا هرینگ در «جان کیو») خواهان قصاص است. در نهایت، کوئنتین گلس، جوان دست راست و مدبر سنت (ویل پاتون بسیار دست کم گرفته شده از فیلم The Rapture) متوجه می شود که پسر سنت در یک نیش اف بی آی مرده است. در کمترین زمان، سنت گلس و ارتشی از تفنگ ها را می فرستد تا قبیله قلعه، از جمله پدر فرانک، فرانک بزرگتر، (روی اشنایدر از "اتصال فرانسوی" و "آرووارها") را در طی یک ملاقات خانوادگی نابود کنند. از قضا، فرانک نمی دانست چه کسی در شب نیش زدنش در اسکله مرده است یا اینکه دوست قدیمی FBI او با بدهی قمار او را فروخته است. اراذل و اوباش گلس همسر فرانک (سامانتا ماتیس از فیلم «پیکان شکسته») و پسر خردسالش ویل (بازیگر اولین بار مارکوس جانسون) را در حالی که در اقدامی بیهوده از گردهمایی خانواده فرار می کنند، زیر پا می گذارند. برادر انتقام جو بابی آخرین مراسم را به فرانک در اسکله می دهد، اما شما نمی توانید یک قهرمان اکشن را بکشید. فرانک در شرایط مرموزی که منطق را به چالش می کشد زنده می ماند. با این وجود، قهرمان آنقدر بدبخت است که تنها دلداری او از یک بطری ترکیه وحشی سرازیر می شود.

در طول راه، فرانک دفتر مرکزی خود را در یک مجتمع آپارتمانی دورافتاده که سه مستأجر دیگر در آن زندگی می کنند، ایجاد می کند. جوآن (ربکا رومین-استاموس از «مردان ایکس»)، دیو (بن فاستر) و آقای بومپو (جان پینت). وقتی قاتلان سنت فرانک را ملاقات کردند، هر کس دیگری با صاحبخانه تماس می گرفت و خواستار اخراج او می شد. در عوض، این سعی می کند به قهرمان ما کمک کند و آنها هزینه دخالت خود را پرداخت می کنند. وقتی قهرمان حیله گر ما سنت را در برابر لیویا و نفر دومش قرار می دهد، ادای احترام «اتللو» را خواهید دید. یک صحنه جنگی سخت و دردناک بین فرانک و یک قاتل دیگر رخ می دهد. ضارب فرانک یک روسی است که تقریباً سه برابر بزرگتر است و تقریباً نه تنها او بلکه مجتمع آپارتمانی را نیز ویران می کند.

به عنوان شخصیت شرور اصلی، جان تراولتا، ستاره «Pulp Fiction» در اجرای محدودی در نقش رم فوق العاده ترسناک است. هاوارد سنت، اوباش امپراتور مانند، و صحنه مرگ تراولتا به تنهایی تماشای مجازاتگر تلخ را توجیه می کند. تراولتا به‌عنوان دشمن قسم‌خورده قهرمان، از اینکه خون مصنوعی به خودش وارد شود، نمی‌ترسد. او اعتبار شرورانه خود را از همان ابتدا مشخص می کند، زمانی که شخصاً یک جنایتکار اوباش خودسر را که در مرگ پسرش دخیل بود، اعدام می کند. اتفاقاً صحنه مرگ تراولتا با امضای پول شات فیلم را فراهم می کند. این صحنه نه تنها فوق العاده ترین صحنه است، بلکه واقعاً فراموش نشدنی است. (به خاطر داشته باشید، صحنه های عالی دیگری نیز وجود دارد، به عنوان مثال، صحنه بازجویی بستنی و استیک احتمالاً به یاد ماندنی ترین صحنه است.

طرفداران هاردکور «مجازگر» ممکن است در مورد برخی از تغییرات در انتقال کمیک بوک ایراد بگیرند. از صفحه ای به صفحه دیگر. قهرمان غیرقابل انکار ما، فرانک کسل، مخفیانه برای اف بی آی کار می کند، جایی که ما برای اولین بار با او در تامپا، فلوریدا ملاقات کردیم. یک مامور اف بی آی به جای تفنگدار دریایی ایالات متحده (نسخه توسعه یافته را تماشا کنید)، قلعه به عنوان یک یورویی از نوع "Stander" ظاهر می شود. فروشنده اسلحه در حال فروش اسلحه قاچاق به یک لحیم مافیایی کوچک، میکی دوکا (ادی جیمیسون)، پسر مامور خانواده جنایتکار بدنام سنت. در مجموع، "مجازات" با درجه R شبیه یک فیلم کمیک بوک نیست، اما توماس جین به عنوان قهرمانی بی رحم اما ضدقهرمان، چهره ای کاملاً برجسته دارد.

جهت دانلود فیلم The Punisher 2004 (مجازاتگر) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


جدا از یک صحنه گیج کننده و کاملاً خشمگین (مصاحبه ای که به سادگی شوم و ضعیف بود)، The Punisher کاملاً انتظارات اولیه من را نادیده گرفت (که بد است) و در واقع بسیار خوب است.

فرانک کسل ( توماس جین) یک سرباز سابق و پلیس مخفی است که آخرین کار خود را قبل از اینکه برای گذراندن زمان بیشتری با خانواده اش ترک کند، انجام می دهد. البته کار کمی بد می شود و منجر به مرگ ناخواسته یکی از جنایتکاران می شود. نه بزرگ، او از اول نباید پسر شیطونی می بود. فقط این پسر شیطان پسر یکی از هاوارد سنت (جان تراولتا) بود که یک پادشاه محلی جهان اموات و ارباب مواد مخدر است. سنت سوگند یاد می کند که از همه و همه انتقام بگیرد... و این چه انتقامی است.

به دستور همسر جایزه خود، سنت دستور می دهد همه کسانی را که تا به حال هدیه کریسمس برای قلعه خریده اند اعدام کنند. خوشبختانه Castle در یک گردهمایی خانوادگی شرکت می کند تا افراد بد بتوانند بنزین را پس انداز کنند و طبق درخواست آنها تمام خانواده، مامان، بابا، پسرعموها، خاله ها و عموها را با خونسردی در محل رها می کنند. همسر قلعه و پسر خردسال برای اثر دراماتیک برای آخرین بار رها می شوند و پس از تعقیب و گریز مشخص است که در هیچ دنباله ای ظاهر نخواهند شد. خود کسل برای مرده رها شده است، با سوراخ هایی بر روی اسکله ای در حال سوختن... و این جایی است که آدم های بد خراب می کنند. هر کس دیگری، و منظورم همه افراد دیگر در مراسم شام، مرده تر از زندگی حرفه ای لیندسی لوهان هستند، با این حال آنها هدف اصلی را زیر پای خود دارند و از قرار دادن آن در معبد او صرفاً برای اطمینان خاطر غفلت می کنند؟ آیا آنها Zombieland را ندیده اند؟ یک مرد سیاه پوست مرموز (که من نمی توانم اهمیتش را بفهمم) قلعه را نجات می دهد و او را به سلامت باز می گرداند، و در یک لحظه دلپذیر Castle فقط "اتفاقا" تی شرت پسرش را با آرم جمجمه Punisher روی آن پیدا می کند، چند هفته پس از آن تیراندازی، در ساحل.

قلعه به نوعی بدون توجه به ایالات متحده بازمی گردد و تصمیم می گیرد انتقام خود را طراحی کند و بطری را بزند، و نه همیشه به این ترتیب. او به جایی نقل مکان می کند که از بیرون به نظر می رسد یک محل سکونت ساکنان است، اما به نظر می رسد داخل آپارتمان کاملاً مبله و به خوبی نگهداری می شود. همسایگان او اساساً سه نفر هستند، یک مرد چاق، یک پسر "جایگزین" با انبوهی از سوراخ کردن و یک جوجه که ممکن است بعد از دوش گرفتن به خوبی خود را بشویید (این ربکا رومجین است بنابراین ما می دانیم که او این کار را خواهد کرد).

کسل مدتی را صرف راهی برای اطمینان از اینکه انتقامش بسیار شیرین است، و مهمتر از همه پیچیده و غیر ضروری است، پیدا می کند و می بیند که چگونه در نهایت او همچنان با اسلحه های آتشین در موقعیت های غیرممکن قرار می گیرد. اما به نظر می رسد که 60 دقیقه زمان عجیبی برای پر کردن نمایشگر وجود دارد، بنابراین اجازه دهید آن را ادامه دهیم. این طرح شامل کار کردن از طریق زنجیره فرماندهی تا سنت از طریق پول، تجارت، 2IC و در نهایت همسرش است.

وقتی چرخ‌ها در حرکت هستند، قلعه عمومی می‌شود و کم و بیش به همه می‌گوید چه اتفاقی می‌افتد. این اتفاق می افتد، اما برای سال ها نه پلیس ها و نه افراد بد به نظر نمی توانند او را پیدا کنند. وقتی او ظاهر می شود، همیشه مردم را می کشد، اما هیچ پلیسی نمی تواند او را دستگیر کند، و بدیهی است که پزشکان قانونی به دنبال DNA یا شواهد اولیه نیستند.

«خشونت بیشتری وجود دارد. بیش از حد معمول در فیلم The Punisher‌های کتاب‌های مصور، اکشن فوق‌العاده‌ای با یک قاتل بی‌معنا و رک و پوست کنده و یک صحنه شکنجه مصنوعی بسیار خنده‌دار (من حدس می‌زنم به اندازه شکنجه خنده‌دار باشد).

تراولتا در این مورد یک پسر بد خیلی خوب است، تا حد زیادی به این دلیل که فکر می کنم او دیگر مرد خوب دوست داشتنی نیست، مگر اینکه شما یک زن میانسال با فلاش بک های مکرر گریس باشید، و به عنوان هاوارد سنت او همیشه عصبانی است و به نظر می رسد با لقمه صحبت می کند. از پشم پنبه جین کارآمدتر از آن چیزی است که من انتظار داشتم، او در صحنه های اکشن و مبارزه بسیار محکم و قابل باور است، به خوبی نقش خشمگین را به خوبی بازی می کند و برخی از خطوط بسیار خوب، هرچند خشک، را به بیرون می ریزد. مسابقه نهایی بین Castle و چند آدم بد بسیار سرگرم کننده است و او را در حال گرفتن سطح مناسبی از انتقام می بیند... بنابراین این نکات خوب است، اما یک 7.5 نمی تواند همه چیز خوب باشد. وحشتناک و آزاردهنده.

* - در یک صحنه، قلعه باید منحرف شود تا از کلیشه‌ای‌ترین دلیل سینما جلوگیری کند، بچه‌ای که در جاده در حال تعقیب یک توپ قرمز بزرگ است.

* - روشی که تصمیم گرفتند لوگوی پانیشر را به اوج فیلم ببندند، اجباری و حواس پرتی. * - یک قاتل اجیر شده می آید تا کسل را بکشد، فقط او در غذاخوری که کسل در حال غذا خوردن است ظاهر می شود، جعبه گیتار را بیرون می آورد و اول یه آهنگ براش میخونه!! بدتر از وحشتناک - دعوا کردن آزاردهنده بیشتر به نقطه است. هر بار که بالا می آید به هم می پیچم و به ریموت می رسم. حذف این صحنه و مرد چاق تقلید اپرا و این یک 8 است.

این یک سورپرایز خوشایند بود جدای از هنجارهای بالا، یک فیلم کمیک بوک کم کلید با خشونت واقع گرایانه و بنیان شخصیت عالی. بالاخره چه چیزی می تواند الهام بخش تر از تماشای قصاب شدن همه افرادی باشد که در آلبوم عکس شخصی شما حضور دارند.

امتیاز نهایی – 7.5 / 10. گول نظرات از پیش طراحی شده خود را نخورید. ، این بهتر از چیزی است که فکر می کنید.